Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

przerost migdalkow podniebiennych

> 
gosiagosia
piÄ…, 24 sie 2012 - 15:10
spotkalyscie sie z czyms takim? jak to w rzeczywistosci wyglada?
caly czas szukam przyczyny powiekszonych wezlow szyjnych dziecka i dzisiaj mnie olsnilo, ze mlody ma duze migdalki. pamietam, ze jak byl kedys chory, to pediatra powiedziala, ze to angina bo ma wielkie migdalki. ale on te migdalki ma teraz takiej samej wielkosci jak wtedy, tyle ze nie sa juz czerwone.
nigdy nie chodzilismy do lekarza " po zdrowemu" chyba ze na szczepienia, ale zagladanie w gardlo bylo raczej obejrzeniem jezyka.

i teraz nie wiem czy to to i czy mialoby to zwiazek z wezlami szyjnymi.
nie ma na migdalkac zadnych ropieni, sa po prostu duze. juz kiedys pisalam o glosni (chyba), ze tez jest dobrze widoczna przy ogladaniu gardla. dzisiaj rano syn mowil, ze go boli gardlo. zajrzalam i zobaczylam, ze jezyczek przykleil mu sie do jednego z migdalkow. po ok godzinie, jak duzo pil, to sie odkleil i wtedy syn powiedzial, ze juz go przestalo bolec, zajrzalam i zobaczylam ze jest odklejony, wiec pewnie go po prostu draznilo to.
teraz zaczal znowu cos mowic o gardle, zajrzalam a jezyczek znowu przyklejony

oczywiscie wybierzemy sie do lekarza, ale w nastepnym tygodniu, a do tego czasu wiadomo, natlok mysli
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post piÄ…, 24 sie 2012 - 15:10
Post #1

spotkalyscie sie z czyms takim? jak to w rzeczywistosci wyglada?
caly czas szukam przyczyny powiekszonych wezlow szyjnych dziecka i dzisiaj mnie olsnilo, ze mlody ma duze migdalki. pamietam, ze jak byl kedys chory, to pediatra powiedziala, ze to angina bo ma wielkie migdalki. ale on te migdalki ma teraz takiej samej wielkosci jak wtedy, tyle ze nie sa juz czerwone.
nigdy nie chodzilismy do lekarza " po zdrowemu" chyba ze na szczepienia, ale zagladanie w gardlo bylo raczej obejrzeniem jezyka.

i teraz nie wiem czy to to i czy mialoby to zwiazek z wezlami szyjnymi.
nie ma na migdalkac zadnych ropieni, sa po prostu duze. juz kiedys pisalam o glosni (chyba), ze tez jest dobrze widoczna przy ogladaniu gardla. dzisiaj rano syn mowil, ze go boli gardlo. zajrzalam i zobaczylam, ze jezyczek przykleil mu sie do jednego z migdalkow. po ok godzinie, jak duzo pil, to sie odkleil i wtedy syn powiedzial, ze juz go przestalo bolec, zajrzalam i zobaczylam ze jest odklejony, wiec pewnie go po prostu draznilo to.
teraz zaczal znowu cos mowic o gardle, zajrzalam a jezyczek znowu przyklejony

oczywiscie wybierzemy sie do lekarza, ale w nastepnym tygodniu, a do tego czasu wiadomo, natlok mysli

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...

Posty w temacie
gosiagosia   przerost migdalkow podniebiennych   piÄ…, 24 sie 2012 - 15:10
anndzia   gosiagosia moja córka wÅ‚aÅ›nie w lipcu miaÅ‚a je...   piÄ…, 24 sie 2012 - 15:15
gosiagosia   widzialas je "na zywo"? bo jak na nie pa...   piÄ…, 24 sie 2012 - 15:31
gosiagosia   znalazlam zdjecie duzego przerostu https://orl.ifp...   piÄ…, 24 sie 2012 - 15:48
Zuzka80   Moja Zuza miaÅ‚a takie jak na zdjÄ™ciu po lewej, d...   piÄ…, 24 sie 2012 - 15:59
gosiagosia   dzieki za odpowiedz moj wlasnie tak mowi. czasem...   piÄ…, 24 sie 2012 - 16:21
anndzia   Wiesz co,moja córa to poszÅ‚a ze skierowaniem usu...   piÄ…, 24 sie 2012 - 17:33
rysa154   gosiagosia moja zuza tez ma bardzo duże migdaÅ‚y ...   piÄ…, 24 sie 2012 - 20:08
semi   Tosia ma powiÄ™kszonny mocno jeden migdaÅ‚ boczny....   piÄ…, 24 sie 2012 - 21:30
gosiagosia   u nas ze sluchem jest ok. bylismy w lutym czy mar...   piÄ…, 24 sie 2012 - 21:38
anndzia   gosiu przejdź siÄ™ do innego laryngologa i to kon...   sob, 25 sie 2012 - 06:07
tysia24   Gosiagosia, pisaÅ‚am już w wÄ…tku o mononukleozie...   sob, 25 sie 2012 - 12:37
gosiagosia   andzia, bylismy u laryngologa kontrolnie, bo chcia...   sob, 25 sie 2012 - 13:54
anndzia   To teraz idźcie i przedstaw wszystkie swoje obawy...   sob, 25 sie 2012 - 15:09
gosiagosia   w tyg pojdziemy do lekarza po skierowanie, tylko p...   sob, 25 sie 2012 - 15:33
gosiagosia   mamy skierowanie znowu do laryngologa z podejrzeni...   piÄ…, 07 wrz 2012 - 20:10
Mariola***   Z migdaÅ‚ami to dziwna sprawa w sumie. W przypadk...   piÄ…, 07 wrz 2012 - 20:51
gosiagosia   mi nie tyle chodzi o usuniecie tych migdalkow, ale...   piÄ…, 07 wrz 2012 - 21:05
ulla   mi nie tyle chodzi o usuniecie tych migdalkow, ale...   sob, 08 wrz 2012 - 20:01
gosiagosia   jestesmy po usunieciu gardlowego i podcieciu podni...   pon, 06 paź 2014 - 09:11
Honey*   moja Zuzka miala usuwany trzecie migdalek 3 lata t...   pon, 06 paź 2014 - 09:46
sylwia4012   Moja siostra miaÅ‚a bardzo czÄ™sto wÅ‚aÅ›nie infek...   Å›ro, 01 kwi 2015 - 15:15
> przerost migdalkow podniebiennych
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 26 kwi 2024 - 06:20
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama