Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Silny ból kręgosłupa

-
, czym sobie ulżyć i jak z tym żyć...
witrek78
post Mon, 04 Sep 2017 - 21:51
Post #21

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 49,391

Jeśli ból jest na tyle silny, że utrudnia normalne funkcjonowanie warto rozważyć wizytę u specjalisty. Często poza zwyrodnieniami może być też coś więcej. Lekarz wyeliminuje wątpliwości i przedstawi odpowiednią kurację na dojście do pełni zdrowia. Jeśli szukacie sprawdzonych ortopedów warto skorzystać z https://www.tourmedica.pl/kliniki/ortopedia/ sprawnej wyszukiwarki placówek medycznych.
Go to the top of the page PM

Quote Post
mel52
post Fri, 15 Sep 2017 - 08:42
Post #22

Nr użytkownika: 49,350

no dokładnie @witrek 78 ma rację - wszystko zalezy od uciązliwości takiego bólu - kręgosłup to przeciez filar naszej postawy, nie wolno go lekcewazyć, ale jesli bole nie sa az tak intensywne i pojwiaja sie od czasu do czasu, to fajnie sprawdza sie na pewno cwiczenia wzmacniajace postawe - tutaj kilka przykladow http://obk.pl/jak-dbac-prawidlowo-o-kregoslup/

Quote Post
stapka18
post Wed, 20 Sep 2017 - 09:28
Post #23

Nr użytkownika: 48,356

Też jestem za tym, że trzeba szukać pomocy u lekarza, a wcześniej u fizjoterapeuty. Lekarz i tak ci to samo poleci. Ja chodzę regularnie do Kliniki Essence, żeby pan Mateusz rozluźniał mi mięśnie barków. Ale ćwiczę też w domu sama - ćwiczenia, które mi pokazał i takie z internetu. Raz w tygodniu chodzę też na basen.

Quote Post
> Silny ból kręgosłupa, czym sobie ulżyć i jak z tym żyć...

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sun, 24 Sep 2017 - 08:53
lista postów tego wątku
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe