Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

Przyprawy jakich używamy

-
kuna87
post Mon, 20 Feb 2017 - 19:00
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 45,434

Jak w temacie, jakich przypraw używacie? Stosujecie jakieś gotowe rozwiązania z torebek? Zapraszam do dyskusji?

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>
Go to the top of the page PM

Quote Post
rowan_berry
post Mon, 13 Mar 2017 - 22:42
Post #2

Nr użytkownika: 17,535

Zależy jaki jest skład. Ja staram się nie kupować jakichś sztucznych mieszanek, z masą soli i glutaminianu sodu czy innych dziwnych dodatków. Ale jak skład jest w porządku, jak na przykład w tych gotowcach knorr naturalnie smaczne, to nie mam żadnych oporów.

--------------------

Quote Post
chemiczka92
post Thu, 26 Oct 2017 - 10:29
Post #3

Nr użytkownika: 50,760

Ja też staram się jednak stawiać na naturalne przyprawy: zioła, zwykły pieprz, sól. Często kupuję przyprawy w sklepach BIO - są trochę droższe, ale skład o niebo lepszy niż te wszystkie mieszanki... najgorsze co może być to te takie "wegety" i inne... Takich unikam jak ognia. :P

--------------------
Chemia profesjonalna polskiego producenta! Sprawdź.

Quote Post
marita009
post Thu, 26 Oct 2017 - 15:41
Post #4

Nr użytkownika: 50,660

Ja czasami używam gotowych mieszanek, ale zdecydowanie tylko tych, w których są same znane mi składniki, a nie jakieś sztuczne zamienniki i wzmacniacze smaku. Wbrew pozorom jest ich całkiem sporo, tylko trzeba dobrze poszukać i wydać nieco więcej. Bo jak widać, to co sztuczne jest często (niestety!) tańsze niż to, co naturalne...

Quote Post
kuna87
post Wed, 31 Jan 2018 - 21:57
Post #5

Nr użytkownika: 45,434

Na pewno wszelkie bio jest zdrowsze, choć już nie raz słyszałam, że jest bio tylko z nazwy... Za to bardzo lubię wiedzieć skąd dana przyprawa pochodzi, dlatego ostatnio kupuję mono przyprawy z knorr. Już w nazwie pisze skąd dana przyprawa jest icon_smile.gif A niektóre są z naszego kraju icon_smile.gif

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>

Quote Post
rafik_przybyła
post Fri, 09 Feb 2018 - 09:45
Post #6

Nr użytkownika: 51,419

staram się w kuchi używać świeżych ziół, lubie gotować i sprawia mi to radość, wiec chce aby potrawy wyrażały moje starania icon_smile.gif czasmi pokusze się na gotowe mieszanki, ale z reguły dotyczy to kurczaka w papirusie albo mieszanki do salatki, np. greckiej icon_razz.gif

Quote Post
bakiera91
post Tue, 13 Feb 2018 - 12:10
Post #7

Nr użytkownika: 51,420

Ja stawiam na przyprawę z suszonych ziół i warzyw, robię taką mieszankę - liście selera, poru, lubczyka , czasami marchewka czy pietruszka. Pasuje i do sosów i do zup i 0 konserwantów czy innych E!

Quote Post
> Przyprawy jakich używamy

Start new topic Reply to this topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Mon, 19 Feb 2018 - 10:53
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe