Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Żyrafa Sophie

> 
Adriannna
pon, 15 sie 2011 - 14:31
CYTAT(Simia @ Sun, 14 Aug 2011 - 23:24) *
zdecydowanie NIE



Oj chyba jedna troche tak. Ja pamietam, ze pierwszy raz o zyrafce uslyszalam z racji tego jaka stala sie modna wsrod Hollywodzkich gwiazd, potem stala sie rowniez modna wsrod gwiazd i "gwiazd" polskich...i fakt byl czas kiedy miec zyrafke bylo bardzo trendy co tez i mnie zniechecilo. Zreszta jak widac nie tylko i mnie, przez co np. Sophie zyrafy nie miala, a szkoda bo jest naprawde fajna. Noemie dostala w prezencie od dziadkow, potem od taty. Zyrafka jest miekka, latwo wydobyc z niej glos nawet najbardziej watlemu dziecku no i ladnie pachnie wg mnie, poza tym dobrze sie ja trzyma w raczce.
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
SkÄ…d: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post pon, 15 sie 2011 - 14:31
Post #21

CYTAT(Simia @ Sun, 14 Aug 2011 - 23:24) *
zdecydowanie NIE



Oj chyba jedna troche tak. Ja pamietam, ze pierwszy raz o zyrafce uslyszalam z racji tego jaka stala sie modna wsrod Hollywodzkich gwiazd, potem stala sie rowniez modna wsrod gwiazd i "gwiazd" polskich...i fakt byl czas kiedy miec zyrafke bylo bardzo trendy co tez i mnie zniechecilo. Zreszta jak widac nie tylko i mnie, przez co np. Sophie zyrafy nie miala, a szkoda bo jest naprawde fajna. Noemie dostala w prezencie od dziadkow, potem od taty. Zyrafka jest miekka, latwo wydobyc z niej glos nawet najbardziej watlemu dziecku no i ladnie pachnie wg mnie, poza tym dobrze sie ja trzyma w raczce.

--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
Simia
wto, 16 sie 2011 - 21:13
CYTAT(Adriannna @ Mon, 15 Aug 2011 - 15:31) *
Oj chyba jedna troche tak. Ja pamietam, ze pierwszy raz o zyrafce uslyszalam z racji tego jaka stala sie modna wsrod Hollywodzkich gwiazd, potem stala sie rowniez modna wsrod gwiazd i "gwiazd" polskich...i fakt byl czas kiedy miec zyrafke bylo bardzo trendy co tez i mnie zniechecilo. Zreszta jak widac nie tylko i mnie, przez co np. Sophie zyrafy nie miala, a szkoda bo jest naprawde fajna. Noemie dostala w prezencie od dziadkow, potem od taty. Zyrafka jest miekka, latwo wydobyc z niej glos nawet najbardziej watlemu dziecku no i ladnie pachnie wg mnie, poza tym dobrze sie ja trzyma w raczce.




No ale stała się modna a raczej bardziej popularna - to chyba lepsze słowo, z jakiegoś powodu icon_smile.gif
To maleństwo 50 lat pracowało na swoją renomę i popularność icon_smile.gif
Simia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 86
Dołączył: sob, 11 wrz 10 - 19:55
Nr użytkownika: 34,253




post wto, 16 sie 2011 - 21:13
Post #22

CYTAT(Adriannna @ Mon, 15 Aug 2011 - 15:31) *
Oj chyba jedna troche tak. Ja pamietam, ze pierwszy raz o zyrafce uslyszalam z racji tego jaka stala sie modna wsrod Hollywodzkich gwiazd, potem stala sie rowniez modna wsrod gwiazd i "gwiazd" polskich...i fakt byl czas kiedy miec zyrafke bylo bardzo trendy co tez i mnie zniechecilo. Zreszta jak widac nie tylko i mnie, przez co np. Sophie zyrafy nie miala, a szkoda bo jest naprawde fajna. Noemie dostala w prezencie od dziadkow, potem od taty. Zyrafka jest miekka, latwo wydobyc z niej glos nawet najbardziej watlemu dziecku no i ladnie pachnie wg mnie, poza tym dobrze sie ja trzyma w raczce.




No ale stała się modna a raczej bardziej popularna - to chyba lepsze słowo, z jakiegoś powodu icon_smile.gif
To maleństwo 50 lat pracowało na swoją renomę i popularność icon_smile.gif
mamaaMarysi
pon, 23 sty 2012 - 19:51
Witam, w dniu dzisiejszym otrzymałam żyrafę zakupioną na allegro w niby autoryzowanym sklepie ale mam wątpliwości czy jest oryginalna. Z informacji jakie wyczytałam zabawka powinna pachnieć a moja śmierdzi gumą. Czy w przypadku Waszych zabawek jest podobnie?będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam
mamaaMarysi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 23 sty 12 - 19:45
Nr użytkownika: 39,156




post pon, 23 sty 2012 - 19:51
Post #23

Witam, w dniu dzisiejszym otrzymałam żyrafę zakupioną na allegro w niby autoryzowanym sklepie ale mam wątpliwości czy jest oryginalna. Z informacji jakie wyczytałam zabawka powinna pachnieć a moja śmierdzi gumą. Czy w przypadku Waszych zabawek jest podobnie?będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam
Vella
czw, 26 sty 2012 - 22:32
CYTAT(mamaaMarysi @ Mon, 23 Jan 2012 - 19:51) *
Witam, w dniu dzisiejszym otrzymałam żyrafę zakupioną na allegro w niby autoryzowanym sklepie ale mam wątpliwości czy jest oryginalna. Z informacji jakie wyczytałam zabawka powinna pachnieć a moja śmierdzi gumą. Czy w przypadku Waszych zabawek jest podobnie?będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam

Prawdopodobnie kupiłaś podróbkę.
Tu jest porownanie oryginału i fałszywki, sprawdź sama: https://zyrafa-sophie.pl/content/18-porownanie
Vella


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 26 sty 12 - 22:29
Nr użytkownika: 39,194




post czw, 26 sty 2012 - 22:32
Post #24

CYTAT(mamaaMarysi @ Mon, 23 Jan 2012 - 19:51) *
Witam, w dniu dzisiejszym otrzymałam żyrafę zakupioną na allegro w niby autoryzowanym sklepie ale mam wątpliwości czy jest oryginalna. Z informacji jakie wyczytałam zabawka powinna pachnieć a moja śmierdzi gumą. Czy w przypadku Waszych zabawek jest podobnie?będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam

Prawdopodobnie kupiłaś podróbkę.
Tu jest porownanie oryginału i fałszywki, sprawdź sama: https://zyrafa-sophie.pl/content/18-porownanie
amania
piÄ…, 27 sty 2012 - 00:05
No to mnie zaciekawiłyście tą żyrafą.
I zamówiłam. Mam nadzieję, ze Antosiowi się spodoba.
amania


Grupa: Moderatorzy
Postów: 10,650
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 23:38
Skąd: podPoznań
Nr użytkownika: 131




post piÄ…, 27 sty 2012 - 00:05
Post #25

No to mnie zaciekawiłyście tą żyrafą.
I zamówiłam. Mam nadzieję, ze Antosiowi się spodoba.

--------------------
Jedyne, czego zazdroszczę mojemu mężowi, to żona.
Owca
piÄ…, 27 sty 2012 - 00:09
Spodoba się. Już jej przecież próbował icon_wink.gif

Matylda lubi bardzo swojÄ… Sophie icon_smile.gif
Owca


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,559
Dołączył: wto, 27 sty 04 - 16:15
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 1,378

GG:


post piÄ…, 27 sty 2012 - 00:09
Post #26

Spodoba się. Już jej przecież próbował icon_wink.gif

Matylda lubi bardzo swojÄ… Sophie icon_smile.gif

--------------------
Latte_macchiato
czw, 02 lut 2012 - 15:54
Nina ma i bawi się ale czy bawi sie nia częściej niż innymi ... nie. Za pierwszym razem gryzła i bawiła się ok 30 min a teraz (po dwóch dniach) zabawka jak każda inna. Kupiłam oryginał.
Latte_macchiato


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,788
Dołączył: wto, 26 sie 08 - 14:09
Nr użytkownika: 21,387




post czw, 02 lut 2012 - 15:54
Post #27

Nina ma i bawi się ale czy bawi sie nia częściej niż innymi ... nie. Za pierwszym razem gryzła i bawiła się ok 30 min a teraz (po dwóch dniach) zabawka jak każda inna. Kupiłam oryginał.

--------------------
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem
Edziia
piÄ…, 03 lut 2012 - 16:09
Ale mnie zaciekawiła ta Żyrafka icon_smile.gif Milan jak się urodził to podostawał gryzaków, grzechotek, pozytywek itp. gadżetów tyle, że ja nic takiego nie będę kupowała, więc może w Żyrafkę zinwestuję, skoro polecacie icon_smile.gif
Edziia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 811
Dołączył: sob, 26 mar 05 - 21:35
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 2,917

GG:


post piÄ…, 03 lut 2012 - 16:09
Post #28

Ale mnie zaciekawiła ta Żyrafka icon_smile.gif Milan jak się urodził to podostawał gryzaków, grzechotek, pozytywek itp. gadżetów tyle, że ja nic takiego nie będę kupowała, więc może w Żyrafkę zinwestuję, skoro polecacie icon_smile.gif

--------------------
mama Oskarka (11.04.2003r.) i Milanka (09.11.2011r.)


iwopos
nie, 28 sie 2016 - 17:54
Ta Sophie to kultowa zabawka we Francji. Na całym świecie sprzedanych ponad 20 mln egzemplarzy. To chyba najlepszy dowód na to, że warto ją kupić? [edit: moderacja]
iwopos


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: wto, 05 lip 16 - 21:52
Nr użytkownika: 47,818




post nie, 28 sie 2016 - 17:54
Post #29

Ta Sophie to kultowa zabawka we Francji. Na całym świecie sprzedanych ponad 20 mln egzemplarzy. To chyba najlepszy dowód na to, że warto ją kupić? [edit: moderacja]
netrir
pon, 12 wrz 2016 - 15:47
Dokładne informacje o bezpieczeństwie a raczej zagrożeniach jakie mogą płynąć z używania tej modnej żyrafy pod tym linkiem: [edit: moderacja]

DecyzjÄ™ pozostawiam Wam icon_smile.gif
netrir


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 12 wrz 16 - 15:44
Nr użytkownika: 48,126




post pon, 12 wrz 2016 - 15:47
Post #30

Dokładne informacje o bezpieczeństwie a raczej zagrożeniach jakie mogą płynąć z używania tej modnej żyrafy pod tym linkiem: [edit: moderacja]

DecyzjÄ™ pozostawiam Wam icon_smile.gif


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 16 mar 2017 - 22:36
Post #31

Mój maluszek znudził się już ta żyrafką, teraz interesują go kolorowe zabawki jak te z kauczuku https://www.niczchin.pl/60_lanco-toys Bardzo przypadła mu do gustu piłka sensoryczna ,która pobudza jest zmysł dotyku - jak wiadomo dzieci biorą różne rzeczy do buzi i dlatego wolę kupić coś ,co mu nie zaszkodzi. Ta zabawka jest wykonana z przyjaznej dla maluszka farbki spożywczej.
kuna87
pon, 22 maj 2017 - 14:27
JakiejÅ› super furory u nas nie robi.
Owszem bawił się. ale.. podobne jak innymi, a na zeby najlepsze wszystko to co zabawką nie jest icon_biggrin.gif
kuna87


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 351
Dołączył: czw, 26 lut 15 - 21:11
Nr użytkownika: 45,434




post pon, 22 maj 2017 - 14:27
Post #32

JakiejÅ› super furory u nas nie robi.
Owszem bawił się. ale.. podobne jak innymi, a na zeby najlepsze wszystko to co zabawką nie jest icon_biggrin.gif

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>
lazygirl
śro, 24 maj 2017 - 11:50
My przez długi czas mieliśmy bzika na punkcie żyrafki. To była pierwsza zabawka naszego synka. Sentyment nadal mamy, ale niesmak niestety związany jest z jakością obsługi klienta. Kiedy wszystko jest ok, tego nie widać. Daliśmy niedawno żyrafkę w prezencie znajomym, nowiutką oczywiście. Po dwóch miesiąca rozeszła się na zgrzewach. Zdarza się pomyślałam, i zareklamowałam. Po długim oczekiwaniu dystrybutor reklamacji nie uwzględnił. Powiedział że to "naturalne zużycie materiału" :/ Zostawiam to bez komentarza.
lazygirl


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: śro, 24 maj 17 - 11:34
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 49,631




post śro, 24 maj 2017 - 11:50
Post #33

My przez długi czas mieliśmy bzika na punkcie żyrafki. To była pierwsza zabawka naszego synka. Sentyment nadal mamy, ale niesmak niestety związany jest z jakością obsługi klienta. Kiedy wszystko jest ok, tego nie widać. Daliśmy niedawno żyrafkę w prezencie znajomym, nowiutką oczywiście. Po dwóch miesiąca rozeszła się na zgrzewach. Zdarza się pomyślałam, i zareklamowałam. Po długim oczekiwaniu dystrybutor reklamacji nie uwzględnił. Powiedział że to "naturalne zużycie materiału" :/ Zostawiam to bez komentarza.
iwopos
wto, 13 cze 2017 - 23:15
Pewnie, że warto !
każdy dzieciak uwielbia Sophie no i do tego jest to idealny prezent dla nowonarodzonego Dzidziusia icon_smile.gif
https://www.lelushop.pl/zyrafa-sophie.html
iwopos


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: wto, 05 lip 16 - 21:52
Nr użytkownika: 47,818




post wto, 13 cze 2017 - 23:15
Post #34

Pewnie, że warto !
każdy dzieciak uwielbia Sophie no i do tego jest to idealny prezent dla nowonarodzonego Dzidziusia icon_smile.gif
https://www.lelushop.pl/zyrafa-sophie.html
kuna87
nie, 18 cze 2017 - 22:12
U nas ogólnie się sprawdziła, ale nie było to nasze must have
kuna87


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 351
Dołączył: czw, 26 lut 15 - 21:11
Nr użytkownika: 45,434




post nie, 18 cze 2017 - 22:12
Post #35

U nas ogólnie się sprawdziła, ale nie było to nasze must have

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>
> Å»yrafa Sophie
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 12 maj 2024 - 20:35
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama