Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
17 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

apetyt na sex ;)

> 
Pecia
czw, 12 sty 2006 - 09:56
wczoraj spotkalam sie z przyjaciolka i to byl nasz wiodacy temat wink.gif
ona ma baaardzo wg mnie icon_lol.gif wybujaly temperament, ale moze to ja jestem oziebla icon_rolleyes.gif
mowi ,ze potrzebuje do szczescia 2-3 stosunkow dziennie icon_biggrin.gif i nie tylko w dni plodne ale w ogole...

zastanawiam sie czy to jest faktycznie duzo czy moze wcale nie?
mozecie odpowiadac anonimowo icon_twisted.gif wink.gif
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post czw, 12 sty 2006 - 09:56
Post #1

wczoraj spotkalam sie z przyjaciolka i to byl nasz wiodacy temat wink.gif
ona ma baaardzo wg mnie icon_lol.gif wybujaly temperament, ale moze to ja jestem oziebla icon_rolleyes.gif
mowi ,ze potrzebuje do szczescia 2-3 stosunkow dziennie icon_biggrin.gif i nie tylko w dni plodne ale w ogole...

zastanawiam sie czy to jest faktycznie duzo czy moze wcale nie?
mozecie odpowiadac anonimowo icon_twisted.gif wink.gif

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
Potwora
czw, 12 sty 2006 - 10:06
Peciu - podobno ( podobno bo magicznej liczby jeszcze nei przekroczyłam icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif ) po trzydziestce apetyt na seks rośnie - moze Twojej kolezance wzrósł po 30 urodzinach? icon_wink.gif

A tak poważnie to chyba nie da się obiektywnie stwierdzić czy to dużo bo każdy potrzebuje inaczej icon_wink.gif To tak jak jedna babka potrzebuje do szczęścia wtrząsnąć całą tabliczkę czekolady albo pudełko ptasiego mleczka a inna zadowoli się śledzikiem icon_wink.gif Jedno i drugie jest ok, prawda?
Potwora


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,934
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 19:47
SkÄ…d: .......
Nr użytkownika: 569




post czw, 12 sty 2006 - 10:06
Post #2

Peciu - podobno ( podobno bo magicznej liczby jeszcze nei przekroczyłam icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif ) po trzydziestce apetyt na seks rośnie - moze Twojej kolezance wzrósł po 30 urodzinach? icon_wink.gif

A tak poważnie to chyba nie da się obiektywnie stwierdzić czy to dużo bo każdy potrzebuje inaczej icon_wink.gif To tak jak jedna babka potrzebuje do szczęścia wtrząsnąć całą tabliczkę czekolady albo pudełko ptasiego mleczka a inna zadowoli się śledzikiem icon_wink.gif Jedno i drugie jest ok, prawda?
Tobatka
czw, 12 sty 2006 - 10:09
heh - 10 lat temu też miałam większe potrzeby i te 2-3 razy dziennie wcale nie było dla mnie jakąś dziwną ilością icon_rolleyes.gif Ale się starzeje, ech, wpadam w rutynę, dziecko, szkołoa, praca, stres... Cóż się dziwić, że teraz jakoś mniej mnie ciągnie...

Ale jesli mówicie, że po 30... Mężul się ucieszy icon_twisted.gif wink.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post czw, 12 sty 2006 - 10:09
Post #3

heh - 10 lat temu też miałam większe potrzeby i te 2-3 razy dziennie wcale nie było dla mnie jakąś dziwną ilością icon_rolleyes.gif Ale się starzeje, ech, wpadam w rutynę, dziecko, szkołoa, praca, stres... Cóż się dziwić, że teraz jakoś mniej mnie ciągnie...

Ale jesli mówicie, że po 30... Mężul się ucieszy icon_twisted.gif wink.gif
Pecia
czw, 12 sty 2006 - 10:17
traktujcie ten post z przymruzeniem oka wink.gif

tak chcialam tylko zobaczyc jak wypadam na tle wiekszosci wink.gif
ale ja chyba naleze do frakcji ptasiego mleczka icon_twisted.gif
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post czw, 12 sty 2006 - 10:17
Post #4

traktujcie ten post z przymruzeniem oka wink.gif

tak chcialam tylko zobaczyc jak wypadam na tle wiekszosci wink.gif
ale ja chyba naleze do frakcji ptasiego mleczka icon_twisted.gif

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
Sylwia M.
czw, 12 sty 2006 - 10:18
Ja mam na ten temat następujące zdanie:
seks jest tylko jedną z życiowych przyjemności; ani mniej ani bardziej ważną od pozostałych.
Jeżeli komuś "do szczęścia" potrzeba 2-3 stosunków dziennie, to temu komuś współczuję. Bo bardzo często dochodzi przecież do sytuacji, że tych 3 stosunków mieć nie można - wyjazd, brak czasu, itp. I co, wtedy ta osoba chodzi nieszczęśliwa? A zatem nie jest w stanie cieszyć się pozostałymi urokami życia? A może wręcz rezygnuje z nich, bo pozbawiłyby ją czasu/mozliwości uprawiania seksu? Na przykład - nie pójdzie do kina, bo zachodzi obawa że po powrocie mąż mógłby być zbyt senny, aby zapewnić jej stosunek icon_eek.gif icon_biggrin.gif . Nie pojedzie z przyjaciółką na weekend, bo czymże byłyby dwa dni pozbawione stosunków płciowych??
Dla mnie to trochę śmieszne, trochę straszne.
A JAK MÄ„Å» WYJEDZIE LUB ODEJDZIE? To co? Prostytucja? icon_eek.gif icon_rolleyes.gif

Ja nie zastanawiam się nad tym, ile "potrzebuję". Biorę to co jest. Jest, to dobrze, a nie ma (powód - obojętny) to też dobrze. I nie wierzę, że brak seksu może komuś "zaszkodzić" (na ciało albo na głowę icon_wink.gif ).
Sylwia M.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,370
Dołączył: wto, 23 gru 03 - 14:47
Skąd: Bełchatów
Nr użytkownika: 1,282

GG:


post czw, 12 sty 2006 - 10:18
Post #5

Ja mam na ten temat następujące zdanie:
seks jest tylko jedną z życiowych przyjemności; ani mniej ani bardziej ważną od pozostałych.
Jeżeli komuś "do szczęścia" potrzeba 2-3 stosunków dziennie, to temu komuś współczuję. Bo bardzo często dochodzi przecież do sytuacji, że tych 3 stosunków mieć nie można - wyjazd, brak czasu, itp. I co, wtedy ta osoba chodzi nieszczęśliwa? A zatem nie jest w stanie cieszyć się pozostałymi urokami życia? A może wręcz rezygnuje z nich, bo pozbawiłyby ją czasu/mozliwości uprawiania seksu? Na przykład - nie pójdzie do kina, bo zachodzi obawa że po powrocie mąż mógłby być zbyt senny, aby zapewnić jej stosunek icon_eek.gif icon_biggrin.gif . Nie pojedzie z przyjaciółką na weekend, bo czymże byłyby dwa dni pozbawione stosunków płciowych??
Dla mnie to trochę śmieszne, trochę straszne.
A JAK MÄ„Å» WYJEDZIE LUB ODEJDZIE? To co? Prostytucja? icon_eek.gif icon_rolleyes.gif

Ja nie zastanawiam się nad tym, ile "potrzebuję". Biorę to co jest. Jest, to dobrze, a nie ma (powód - obojętny) to też dobrze. I nie wierzę, że brak seksu może komuś "zaszkodzić" (na ciało albo na głowę icon_wink.gif ).
Jaco
czw, 12 sty 2006 - 10:18
Ciocia,
Nie ma cin cin bez Cin Cin icon_lol.gif
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post czw, 12 sty 2006 - 10:18
Post #6

Ciocia,
Nie ma cin cin bez Cin Cin icon_lol.gif

--------------------
Jacobina - mama Kuby






Kocurek
czw, 12 sty 2006 - 10:19
Szkoda byłoby mi czasu na bzykanie* 3 razy dziennie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif wolę inaczej go spożytkować icon_smile.gif






*sorry jeśli kogoś uraziłam icon_wink.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post czw, 12 sty 2006 - 10:19
Post #7

Szkoda byłoby mi czasu na bzykanie* 3 razy dziennie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif wolę inaczej go spożytkować icon_smile.gif






*sorry jeśli kogoś uraziłam icon_wink.gif


--------------------
Mika
czw, 12 sty 2006 - 10:38
to ja jestem w takim razie baaardzo oziębła,bo i codziennie to dla mnie dużo icon_lol.gif
pytanie skÄ…d w takim razie mam tyle dzieci wink.gif icon_lol.gif

ale teoretyzując -nawet gdybym miała ochotę to czasowo byłoby to awykonalne,w dzień mąż pracuje,w nocy wypadałoby żeby się wyspał,a taki potrójny seks to jednak trochę czasu zajmuje wink.gif

myślę,że albo kolezanka ma bują wyobraźnię albo sama sobie daje upust seksualnym wymaganiom przez cały dzień,i raz z nocy z mężem -w to jestem skłonna uwierzyć wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post czw, 12 sty 2006 - 10:38
Post #8

to ja jestem w takim razie baaardzo oziębła,bo i codziennie to dla mnie dużo icon_lol.gif
pytanie skÄ…d w takim razie mam tyle dzieci wink.gif icon_lol.gif

ale teoretyzując -nawet gdybym miała ochotę to czasowo byłoby to awykonalne,w dzień mąż pracuje,w nocy wypadałoby żeby się wyspał,a taki potrójny seks to jednak trochę czasu zajmuje wink.gif

myślę,że albo kolezanka ma bują wyobraźnię albo sama sobie daje upust seksualnym wymaganiom przez cały dzień,i raz z nocy z mężem -w to jestem skłonna uwierzyć wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
monga
czw, 12 sty 2006 - 10:39
[quote=Kocurek]Szkoda byłoby mi czasu na bzykanie* 3 razy dziennie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif wolę inaczej go spożytkować icon_smile.gif
Pomijając już czy szkoda czy nie szkoda, to ja nawet tego czasu tyle nie mam icon_wink.gif
monga


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,809
Dołączył: pon, 24 maj 04 - 15:49
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,781

GG:


post czw, 12 sty 2006 - 10:39
Post #9

[quote=Kocurek]Szkoda byłoby mi czasu na bzykanie* 3 razy dziennie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif wolę inaczej go spożytkować icon_smile.gif
Pomijając już czy szkoda czy nie szkoda, to ja nawet tego czasu tyle nie mam icon_wink.gif

--------------------
Monika, Krzy? (22.07.2004) i Kasia (07.05.2007)


Coffee
czw, 12 sty 2006 - 10:41
hmmm tez mam znajoma jak ciocia Pecia...i wtedy tez wypadam slabo icon_redface.gif z wiadomych wzgledow..ze maz moj wiekszosc czasu zagranica..nadrabiamy to jak wraca wink.gif

ale z drugiej strony na 3x dziennie pzowolic sobie nie mozemy...dziecko...wszedzie biega...do tego rodzice na dole
no wiec zostaja nam tylko wieczorki bo rano mlody wstaje wczesniej od nas

wiec rokuje, ze cioci Peci kolezanka musi byc chyba jeszcze bezdzietna icon_question.gif albo miec dzieci w szkole icon_question.gif
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post czw, 12 sty 2006 - 10:41
Post #10

hmmm tez mam znajoma jak ciocia Pecia...i wtedy tez wypadam slabo icon_redface.gif z wiadomych wzgledow..ze maz moj wiekszosc czasu zagranica..nadrabiamy to jak wraca wink.gif

ale z drugiej strony na 3x dziennie pzowolic sobie nie mozemy...dziecko...wszedzie biega...do tego rodzice na dole
no wiec zostaja nam tylko wieczorki bo rano mlody wstaje wczesniej od nas

wiec rokuje, ze cioci Peci kolezanka musi byc chyba jeszcze bezdzietna icon_question.gif albo miec dzieci w szkole icon_question.gif

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
Pecia
czw, 12 sty 2006 - 10:45
no w tym wlasnie problem ,ze ona by chciala ale to niewykonalne
raz ,ze nie ma na to czasu, dwa ,ze nieraz mąż wyjezdza np teraz na miesiac wink.gif
trzy ,ze mÄ…z nawet jak jest, nie ma ochoty na tak czesto,
to znaczy nieraz tak ale nie codziennie icon_twisted.gif


dziecko ma jedno 6 letnie
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post czw, 12 sty 2006 - 10:45
Post #11

no w tym wlasnie problem ,ze ona by chciala ale to niewykonalne
raz ,ze nie ma na to czasu, dwa ,ze nieraz mąż wyjezdza np teraz na miesiac wink.gif
trzy ,ze mÄ…z nawet jak jest, nie ma ochoty na tak czesto,
to znaczy nieraz tak ale nie codziennie icon_twisted.gif


dziecko ma jedno 6 letnie

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
agak
czw, 12 sty 2006 - 10:47
A przyjaciółka jest w początkowej fazie związku albo bierze tabletki anty Yasmine?? icon_cool.gif
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post czw, 12 sty 2006 - 10:47
Post #12

A przyjaciółka jest w początkowej fazie związku albo bierze tabletki anty Yasmine?? icon_cool.gif

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

Tobatka
czw, 12 sty 2006 - 10:48
CYTAT(Blue)
Nie wiem jak u innych ale zauwazyłam, że przed slubem to mogłam nawet te 3 razy dziennie a teraz są dni, że wolę iść spać niż spalać kalorie w wiadomy sposób. icon_lol.gif

No właśnie o tym też mówiłam pisząc, że 10 lat temu to te 3 razy dziennie.... icon_wink.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post czw, 12 sty 2006 - 10:48
Post #13

CYTAT(Blue)
Nie wiem jak u innych ale zauwazyłam, że przed slubem to mogłam nawet te 3 razy dziennie a teraz są dni, że wolę iść spać niż spalać kalorie w wiadomy sposób. icon_lol.gif

No właśnie o tym też mówiłam pisząc, że 10 lat temu to te 3 razy dziennie.... icon_wink.gif
Pecia
czw, 12 sty 2006 - 10:51
agak, a co maja do tego Yasmin??? ja je biore icon_eek.gif




oni sa 7 lat po slubie, znam ja kupe lat i wiem ze nia fantaz[użytkownik x] icon_wink.gif taka jest
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post czw, 12 sty 2006 - 10:51
Post #14

agak, a co maja do tego Yasmin??? ja je biore icon_eek.gif




oni sa 7 lat po slubie, znam ja kupe lat i wiem ze nia fantaz[użytkownik x] icon_wink.gif taka jest

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
Coffee
czw, 12 sty 2006 - 10:52
agak a te pigulki to pobudzaja apetyt na sex???

bo ja przed ciaza bralam inne piguly i byly BARDZOOOO ANTYSEXOWNEEEEEE bo po prostu cakiem stracilam ochote na cokolwiek icon_redface.gif jak odstawilam piguly ...sex wrocil... icon_razz.gif
Coffee


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,294
Dołączył: pon, 07 lip 03 - 15:01
SkÄ…d: Londyn -Torun
Nr użytkownika: 887




post czw, 12 sty 2006 - 10:52
Post #15

agak a te pigulki to pobudzaja apetyt na sex???

bo ja przed ciaza bralam inne piguly i byly BARDZOOOO ANTYSEXOWNEEEEEE bo po prostu cakiem stracilam ochote na cokolwiek icon_redface.gif jak odstawilam piguly ...sex wrocil... icon_razz.gif

--------------------






"Ludzie s?abi zwykle nie wybaczaj? - to przywilej ludzi silnych "
alatanta

Go??







post czw, 12 sty 2006 - 11:06
Post #16

.........
Pecia
czw, 12 sty 2006 - 11:08
CYTAT(alatanta)
czy pobudzajÄ…? nie wiem... wiem tyle, że mi nie osÅ‚abiÅ‚y...swojÄ… drogÄ… trzecie dziecie powinno mnieć chyba na imiÄ™ Yasmin  :wink:



icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif mozesz napisac cos wiecej
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post czw, 12 sty 2006 - 11:08
Post #17

CYTAT(alatanta)
czy pobudzajÄ…? nie wiem... wiem tyle, że mi nie osÅ‚abiÅ‚y...swojÄ… drogÄ… trzecie dziecie powinno mnieć chyba na imiÄ™ Yasmin  :wink:



icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif mozesz napisac cos wiecej

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
agak
czw, 12 sty 2006 - 11:12
Yasmin na mnie działają wybitnie pobudzająco icon_mrgreen.gif
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post czw, 12 sty 2006 - 11:12
Post #18

Yasmin na mnie działają wybitnie pobudzająco icon_mrgreen.gif

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

Ev
czw, 12 sty 2006 - 11:22
Pecia, dołączam do Klubu Ptasiego Mleczka icon_biggrin.gif
Czy ta koleżanka pracuje? icon_wink.gif icon_lol.gif
Ev


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,270
Dołączył: wto, 20 sty 04 - 15:16
Nr użytkownika: 1,353




post czw, 12 sty 2006 - 11:22
Post #19

Pecia, dołączam do Klubu Ptasiego Mleczka icon_biggrin.gif
Czy ta koleżanka pracuje? icon_wink.gif icon_lol.gif
mallgola
czw, 12 sty 2006 - 11:22
a ja myślałam że wszystkie tabłetki anty zmniejszają ochotę na sex icon_rolleyes.gif
mallgola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 70
Dołączył: pią, 09 gru 05 - 09:30
SkÄ…d: okolice Rzeszowa
Nr użytkownika: 4,249




post czw, 12 sty 2006 - 11:22
Post #20

a ja myślałam że wszystkie tabłetki anty zmniejszają ochotę na sex icon_rolleyes.gif

--------------------
Mama Parki
> apetyt na sex ;)
Start new topic
Reply to this topic
17 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 26 kwi 2024 - 04:42
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama