Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  « poprzednia 2 3 4  

Peeling kawitacyjny i mikrodermabrazja diamentowa

-
eryk_ks
post Sat, 15 Jul 2017 - 15:47
Post #61

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 48,277

Sam niejednokrotnie korzystałem z tych zabiegów i za każdym razem byłem z nich zadowolony (oczyszczają skórę, pozbywają się martwego naskórka, spłycają blizny potrądzikowe i usuwają przebarwienia). Z uwagi na to, że jestem z Krakowa, wykonuję go w gabinecie kosmetycznym mieszczącym się przy ul. Grzegórzeckiej 67C/U14, SCM estetic.
Go to the top of the page PM

Quote Post
EdziaWolska
post Fri, 08 Sep 2017 - 20:56
Post #62

Nr użytkownika: 50,395

Jeśli mówimy o mikrodebrazji bardzo ważne jest zwracanie uwagi na sprzęt jakim specjaliści wykonują zabieg. Wiele razy podczas wizyt w innych salonach niestety widziałam straszne rzeczy. U siebie prowadzę czynności na najnowszych urządzeniach z profesjonalnych hurtowni. Zobacz tutaj na czym pracujęicon_smile.gif

pozdrawiam!

Quote Post
malwinakot
post Thu, 14 Sep 2017 - 11:32
Post #63

Nr użytkownika: 49,973

byłam na peelingu kawitacyjnym w Dermedika w Krakowie i efekt naprawdę był bardzo fajny, nawet się nie spodziewałam. Miałam 4 zabiegi odstęp około 10 dni , ale wiem, że można też jednorazowo mieć taki zabieg. Ja uważam, że akurat warto postawić na kilka i fajnie tą skórę oczyścić, odświeżyć.

Quote Post
gilly
post Tue, 03 Oct 2017 - 12:03
Post #64

Nr użytkownika: 48,041

Peelingu kawitacyjnego nie polecam. Nie dość,że zabieg wcale nie jest tani to jeszcze nie daje takich dobrych efektów. Nie liczcie na to,że zmniejszy Wam zmarszczki icon_smile.gif

Za to mikrodermabrazję polecam na pewno. Dobrze złuszcza, twarz potem jest odżywiona, rózowa i ładniejsza.

Całkiem dobre efekty dają również zabiegi laserowe.

Quote Post
Erywa_RK
post Tue, 03 Oct 2017 - 12:24
Post #65

Nr użytkownika: 50,233

GG:

Również korzystałam z tego i z tego i tak jak wspomniała gilly wg mnie mikrodermabrazja jest zdecydowanie lepsza. W moim przypadku zmniejszyła mi blizny, rozjaśniła przebarwienia i zredukowała w znacznym stopniu problem błyszczenia się. Aktualnie, zresztą już od dłuższego czasu, dla podtrzymania efektu wystarcza mi peeling enzymatyczny zrobiony w domu icon_smile.gif

--------------------

Quote Post
Brigit
post Mon, 09 Oct 2017 - 10:28
Post #66

Nr użytkownika: 50,527

Ja miałam peeling kawitacyjny i faktycznie twarz była po nim całkiem nieźle oczyszczona, ale chyba lepszy efekt dało mi oczyszczalnie manualne. Mikrodermabrazję odradziła mi kosmetyczka, stwierdziła, że mam zbyt delikatną cerę i mogą popękać mi naczynka.

Quote Post
mitama
post Tue, 14 Nov 2017 - 13:06
Post #67

Nr użytkownika: 44,027

THALASSO PEELING DO CIAŁA od HB - jest naturalny i daje fajny efekt. Korzystam od dosyć dawna, wszystko poszło w dobrym kierunku, cera wygląda zdrowo i normalnie. Ale oczywiście - peeling trzeba umieć odpowiednio wykonać. Zrobicie to jak należy, to cera powróci do normalności. Pilnujcie po prostu podstaw.

Quote Post
> Peeling kawitacyjny i mikrodermabrazja diamentowa

Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  « poprzednia 2 3 4
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thu, 23 Nov 2017 - 14:05
lista postów tego wątku
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe