Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna  

Biżuteria :)))))))

> 
paulinaw
śro, 31 gru 2003 - 11:08
ja nosze tylko obraczke i kolczyki, ale musza byc wkretki, takie jak najmniejsze, jakos nie przepadam za bizuteria icon_rolleyes.gif
paulinaw


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 119
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 09:10
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 642

GG:


post śro, 31 gru 2003 - 11:08
Post #21

ja nosze tylko obraczke i kolczyki, ale musza byc wkretki, takie jak najmniejsze, jakos nie przepadam za bizuteria icon_rolleyes.gif

--------------------

aga23
śro, 31 gru 2003 - 11:52
Ja noszę złotą obrączkę i pierścionek, również złoty z zielonymi kamyczkami i cyrkoniami. A marzy mi się zamiana kamyczków na szmaragdy, a cyrkoni na brylanciki.
aga23


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 313
Dołączył: wto, 11 lis 03 - 16:01
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 1,182




post śro, 31 gru 2003 - 11:52
Post #22

Ja noszę złotą obrączkę i pierścionek, również złoty z zielonymi kamyczkami i cyrkoniami. A marzy mi się zamiana kamyczków na szmaragdy, a cyrkoni na brylanciki.

--------------------
Aga mama Rafałka (12.02.2000) i Weroniczki (26.05.2003)
user posted imageuser posted image
Marta_B
śro, 31 gru 2003 - 12:04
A ja nosze tylko obraczke i pierscionek zareczynowy i ze wzgledu na to musialam zrezygnowac z ukochanego srebra icon_wink.gif. Szkoda, ze nie da sie tego polaczyc.....
Marta_B


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,504
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 22:46
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 457

GG:


post śro, 31 gru 2003 - 12:04
Post #23

A ja nosze tylko obraczke i pierscionek zareczynowy i ze wzgledu na to musialam zrezygnowac z ukochanego srebra icon_wink.gif. Szkoda, ze nie da sie tego polaczyc.....

--------------------
Mama Dawidka (13.02.97)
i dwóch pięknych księżniczek Sabinki i Nelusi 22.06.2011
grzałka
śro, 31 gru 2003 - 12:14
Ja w ogole nie noszę bizuterii. Nawet obrączkę mi mąż zabrał i schował po tym jak ja kilka razy zgubiłam i tylko cudem sie znalazła. No bo ciągle ją ściągałam. Drażni mnie wszystko obce dotykajace mojej skóry- zegarki, łańcuszki, pierścionki. Nawet okulary. Czesem od wielkiego dzwonu założę łańcuszek (mam dwa złote) ale to wyjątkowo. Pierścionków nie noszę. Kolczyków w zyciu nie miałam, klipsów też. I jakokś na mnie urok biżuterii nie działa icon_confused.gif
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post śro, 31 gru 2003 - 12:14
Post #24

Ja w ogole nie noszę bizuterii. Nawet obrączkę mi mąż zabrał i schował po tym jak ja kilka razy zgubiłam i tylko cudem sie znalazła. No bo ciągle ją ściągałam. Drażni mnie wszystko obce dotykajace mojej skóry- zegarki, łańcuszki, pierścionki. Nawet okulary. Czesem od wielkiego dzwonu założę łańcuszek (mam dwa złote) ale to wyjątkowo. Pierścionków nie noszę. Kolczyków w zyciu nie miałam, klipsów też. I jakokś na mnie urok biżuterii nie działa icon_confused.gif
Beata Białystok
śro, 31 gru 2003 - 12:21
Kiedyś tylko srebro, a od zaręczyn tylko złoto icon_smile.gif W tej chwili noszę obrączkę, pierścionek zaręczynowy i łańcuszek z krzyżykiem. Czasami zakładam jeszce inny pierścionek i bransoletkę.
Beata Białystok


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,136
Dołączył: śro, 20 sie 03 - 12:04
Skąd: Białystok
Nr użytkownika: 999

GG:


post śro, 31 gru 2003 - 12:21
Post #25

Kiedyś tylko srebro, a od zaręczyn tylko złoto icon_smile.gif W tej chwili noszę obrączkę, pierścionek zaręczynowy i łańcuszek z krzyżykiem. Czasami zakładam jeszce inny pierścionek i bransoletkę.

--------------------
Pozdrawiam
Beata mama Agatki (3.11.1999) user posted image
Joga75
śro, 31 gru 2003 - 12:25
Ja uwielbiam białe złoto!! Do niedawna nosiłam tylko obrączke i pierscionek zareczynowy, ale po gwiazdkowym prezencie od męża , pierścionki sa juz dwa.Oczywiscie z białego złota.Oba są delikatne, bo takie lubie najbardziej.
Mam tez kilka kompletów ( kolczyki, łańcuszek, pierścionek, bransoletka, wisiorek) ze srebra, które tez bardzo lubię.Wszytko dostałam od męża, on wie jak mi poprawic nastrój icon_biggrin.gif
Joga75


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,079
Dołączył: pon, 16 cze 03 - 19:48
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 833

GG:


post śro, 31 gru 2003 - 12:25
Post #26

Ja uwielbiam białe złoto!! Do niedawna nosiłam tylko obrączke i pierscionek zareczynowy, ale po gwiazdkowym prezencie od męża , pierścionki sa juz dwa.Oczywiscie z białego złota.Oba są delikatne, bo takie lubie najbardziej.
Mam tez kilka kompletów ( kolczyki, łańcuszek, pierścionek, bransoletka, wisiorek) ze srebra, które tez bardzo lubię.Wszytko dostałam od męża, on wie jak mi poprawic nastrój icon_biggrin.gif

--------------------
user posted image
maja03
śro, 31 gru 2003 - 16:13
Ja uwielbiam srebro. Lubię mieć komplety - kolczyki, zawieszkę i np. branzoletkę chociaż rzadko noszę wszystko na raz. Z pierścionków to raczej coś obrączkopodobnego.
Więszość z mojej biżuterii to ręczna robota, którą uwielbiam. Kręcą minie ciężkie i orginalne rzeczy.
Maja
maja03


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 822
Dołączył: śro, 26 lis 03 - 19:34
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,217

GG:


post śro, 31 gru 2003 - 16:13
Post #27

Ja uwielbiam srebro. Lubię mieć komplety - kolczyki, zawieszkę i np. branzoletkę chociaż rzadko noszę wszystko na raz. Z pierścionków to raczej coś obrączkopodobnego.
Więszość z mojej biżuterii to ręczna robota, którą uwielbiam. Kręcą minie ciężkie i orginalne rzeczy.
Maja

--------------------
Maja mama marcowej Jagódki ( 4.03.2004 )

user posted image
melassaa
śro, 31 gru 2003 - 21:53
Zero biżuterii od wielu lat. Nie cierpię! Nawet zegarka nie noszę icon_eek.gif

Podoba mi się jednak złoto na opalonej skórze icon_cool.gif
A ponieważ nigdy takie mieć nie będę, więc cóż... Pozostaje asceza icon_biggrin.gif
melassaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 146
Dołączył: pon, 21 kwi 03 - 17:01
Nr użytkownika: 606




post śro, 31 gru 2003 - 21:53
Post #28

Zero biżuterii od wielu lat. Nie cierpię! Nawet zegarka nie noszę icon_eek.gif

Podoba mi się jednak złoto na opalonej skórze icon_cool.gif
A ponieważ nigdy takie mieć nie będę, więc cóż... Pozostaje asceza icon_biggrin.gif
Libi
czw, 01 sty 2004 - 02:09
Ja preferuję złoto:)))) Nie noszę srebra, chociaż jak już zaczynałam przekonywać się do srebra, bo dostawałm w pezencie taką biżuterię, to po prostu przyszedł (w lipcu) złodziej i ukradł mi ją:(
A takie ładniutkie rzeczy miałam... I strasznie żaluję ich, bo to same pamiątki były:( Ukradli też złoto i na dzień dzisiejszy noszę to co mi pozostało, a więc: obrączkę, pierścionek zaręczynowy i jeszcze jeden pierścioneczek, kolczyki i łancuszek. To wszystko co mi pozostało:(

Pozdrawiam
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post czw, 01 sty 2004 - 02:09
Post #29

Ja preferuję złoto:)))) Nie noszę srebra, chociaż jak już zaczynałam przekonywać się do srebra, bo dostawałm w pezencie taką biżuterię, to po prostu przyszedł (w lipcu) złodziej i ukradł mi ją:(
A takie ładniutkie rzeczy miałam... I strasznie żaluję ich, bo to same pamiątki były:( Ukradli też złoto i na dzień dzisiejszy noszę to co mi pozostało, a więc: obrączkę, pierścionek zaręczynowy i jeszcze jeden pierścioneczek, kolczyki i łancuszek. To wszystko co mi pozostało:(

Pozdrawiam

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post nie, 18 gru 2016 - 21:51
Post #30

Ta zasada tyczy się wszelkich dodatków. Wszystko z umiarem i gustem icon_wink.gif Ja na co dzień noszę tylko kolczyki i mój pierścionek zaręczynowy. Ale dojdzie nowy element na paluszek, bowiem z narzeczonym wybieramy już obrączki ślubne. Cena fajna wychodzi w Kruku https://wkruk.pl/obraczki i chyba tutaj właśnie zamówimy. Ale dopiero po nowym roku, bo teraz przed świętami wiadomo, nie ma czasu icon_smile.gif
muppet
czw, 22 gru 2016 - 11:16
O to gratulacje! A jakie pierścionki macie na oku?
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post czw, 22 gru 2016 - 11:16
Post #31

O to gratulacje! A jakie pierścionki macie na oku?


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 26 sty 2017 - 15:51
Post #32

Wszystko zależy od okazji, ale na co dzień do pracy niestety tylko obrączka, bo praca wymaga braku biżuterii
muppet
pon, 30 sty 2017 - 20:17
A to gdzie pracujesz? Ja mogę sobie pozwolić w pracy na każdy rodzaj biżuterii.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post pon, 30 sty 2017 - 20:17
Post #33

A to gdzie pracujesz? Ja mogę sobie pozwolić w pracy na każdy rodzaj biżuterii.
polakrz
śro, 01 lut 2017 - 12:25
Zdecydowanie srebro. Nie przepadam za złotem. Jedyny element w tym kolorze jaki mam to zegarek po dziadku i kolczyki po babci. Poza tym nic, wydaje mi się iż młoda dziewczyna ze złotem ... nie gra za dobrze. Poza tym, dzięki temu że nie jestem uczulona na nikiel uwielbiam sztuczną biżuterię. Szczególnie duże pierścionki, mam do nich słabość.
polakrz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: śro, 01 lut 17 - 11:59
Nr użytkownika: 48,814




post śro, 01 lut 2017 - 12:25
Post #34

Zdecydowanie srebro. Nie przepadam za złotem. Jedyny element w tym kolorze jaki mam to zegarek po dziadku i kolczyki po babci. Poza tym nic, wydaje mi się iż młoda dziewczyna ze złotem ... nie gra za dobrze. Poza tym, dzięki temu że nie jestem uczulona na nikiel uwielbiam sztuczną biżuterię. Szczególnie duże pierścionki, mam do nich słabość.
muppet
śro, 08 lut 2017 - 11:16
Też wolę srebro. Chociaż muszę przyznać, że ostatnio zaczynam powoli kupować złotą biżuterię.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post śro, 08 lut 2017 - 11:16
Post #35

Też wolę srebro. Chociaż muszę przyznać, że ostatnio zaczynam powoli kupować złotą biżuterię.
OliwiaB
nie, 07 kwi 2019 - 15:17
Bardzo lubię srebro, albo białe złoto, ale to takie proste musi być.
Lubię kolczyky, mam wiele ich. Bransoletki, naszyjniki, pierścionki - mam kilka i zawsze tylko ich i mam na sobie.
OliwiaB


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: czw, 07 mar 19 - 18:51
Nr użytkownika: 52,787




post nie, 07 kwi 2019 - 15:17
Post #36

Bardzo lubię srebro, albo białe złoto, ale to takie proste musi być.
Lubię kolczyky, mam wiele ich. Bransoletki, naszyjniki, pierścionki - mam kilka i zawsze tylko ich i mam na sobie.
domi.nika
pią, 04 paź 2019 - 13:41
Polecam ciekawy artykuł o tym jaką biżuterie dobrać na ślub https://www.caloriss.pl/jak-dobrac-bizuterie-slubna/
domi.nika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: śro, 23 sty 19 - 14:11
Nr użytkownika: 52,596




post pią, 04 paź 2019 - 13:41
Post #37

Polecam ciekawy artykuł o tym jaką biżuterie dobrać na ślub https://www.caloriss.pl/jak-dobrac-bizuterie-slubna/
muppet
piÄ…, 08 maj 2020 - 08:30
A pierścionki zaręczynowe jakie macie? Złoto czy białe złoto?
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post piÄ…, 08 maj 2020 - 08:30
Post #38

A pierścionki zaręczynowe jakie macie? Złoto czy białe złoto?
Mięta
czw, 14 maj 2020 - 09:32
A co sądzicie o bransoletkach modułowych? Zastanawiam się czy nie sprawić sobie w najbliższym czasie właśnie takiego prezentu. Bardzo podoba mi się pomysł kolekcjonowania swoich doświadczeń właśnie w postaci koralików na bransolecie ( dzięki temu można sobie przypominać wszystkie przyjemne chwile).
Ciekawe widzialam w sklepie Anka biżuteria.
Mają tam niezłe promocje. https://www.ankabizuteria.pl/broszki
Czy takie bransoletki tak poza tym nie przeszkadzaja w codziennym funkcjonowaniu?

Ten post edytował Mięta pon, 18 maj 2020 - 10:13
Mięta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 391
Dołączył: śro, 13 mar 19 - 14:37
Nr użytkownika: 52,823




post czw, 14 maj 2020 - 09:32
Post #39

A co sądzicie o bransoletkach modułowych? Zastanawiam się czy nie sprawić sobie w najbliższym czasie właśnie takiego prezentu. Bardzo podoba mi się pomysł kolekcjonowania swoich doświadczeń właśnie w postaci koralików na bransolecie ( dzięki temu można sobie przypominać wszystkie przyjemne chwile).
Ciekawe widzialam w sklepie Anka biżuteria.
Mają tam niezłe promocje. https://www.ankabizuteria.pl/broszki
Czy takie bransoletki tak poza tym nie przeszkadzaja w codziennym funkcjonowaniu?
Kotelka
czw, 25 cze 2020 - 13:57
Lubie bransoletki modułowe. Mam nawet jedna taką pandory. NIe noszę jednak codziennie bo bransoletka jest dosyć cięzka oraz mało wygodna. Jest to moim zdaniem biżuteria nie na co dzien ale na specjalne okazje.

Zaczęłam również doceniać bizuterię autorską, tworzoną na miarę. Moim zdaniem biżuteria taka jest znacznie ciekawsza od biżuterii gotowej, jaką mozna znależć w standardowych sklepach. Mój pierścionek zaręczynowy oraz obrączki były robione na wymiar ze złota, należącego wcześniej do rodziny.
Dzieki temu nikt nie ma takiej biżuterii, jak ja. https://www.hip-joka.com.pl/o-bizuterii-two...c-kilka-rzeczy/

Ten post edytował Kotelka śro, 01 lip 2020 - 13:00
Kotelka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 414
Dołączył: czw, 04 kwi 19 - 08:32
Nr użytkownika: 52,920




post czw, 25 cze 2020 - 13:57
Post #40

Lubie bransoletki modułowe. Mam nawet jedna taką pandory. NIe noszę jednak codziennie bo bransoletka jest dosyć cięzka oraz mało wygodna. Jest to moim zdaniem biżuteria nie na co dzien ale na specjalne okazje.

Zaczęłam również doceniać bizuterię autorską, tworzoną na miarę. Moim zdaniem biżuteria taka jest znacznie ciekawsza od biżuterii gotowej, jaką mozna znależć w standardowych sklepach. Mój pierścionek zaręczynowy oraz obrączki były robione na wymiar ze złota, należącego wcześniej do rodziny.
Dzieki temu nikt nie ma takiej biżuterii, jak ja. https://www.hip-joka.com.pl/o-bizuterii-two...c-kilka-rzeczy/
> Biżuteria :)))))))
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 26 kwi 2024 - 19:32
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama