Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna  

Ja też dziś w nocy nie spałam

, wątek dla herosek
> , wątek dla herosek
Martucha_
pon, 24 wrz 2012 - 13:20
CYTAT(moko. @ Mon, 24 Sep 2012 - 14:15) *
Liczę, ze za maks 2 mce nie będę budzona w nocy, bo zamierzam młodszego ulokować w innym pokoju, niż my śpimy...


I masz nadzieję, że nie będziesz słyszeć jak woła? icon_wink.gif Moja koleżanka wkładała sobie stopery do uszu. By nie słyszeć dzieci. Mąż czuwał.
Martucha_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,051
Dołączył: śro, 09 lis 05 - 15:32
Nr użytkownika: 4,012

GG:


post pon, 24 wrz 2012 - 13:20
Post #41

CYTAT(moko. @ Mon, 24 Sep 2012 - 14:15) *
Liczę, ze za maks 2 mce nie będę budzona w nocy, bo zamierzam młodszego ulokować w innym pokoju, niż my śpimy...


I masz nadzieję, że nie będziesz słyszeć jak woła? icon_wink.gif Moja koleżanka wkładała sobie stopery do uszu. By nie słyszeć dzieci. Mąż czuwał.
moko.
pon, 24 wrz 2012 - 13:26
CYTAT(Martucha_ @ Mon, 24 Sep 2012 - 13:20) *
I masz nadzieję, że nie będziesz słyszeć jak woła? icon_wink.gif

Mam nadzieję, ze nie będzie wołał icon_wink.gif
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post pon, 24 wrz 2012 - 13:26
Post #42

CYTAT(Martucha_ @ Mon, 24 Sep 2012 - 13:20) *
I masz nadzieję, że nie będziesz słyszeć jak woła? icon_wink.gif

Mam nadzieję, ze nie będzie wołał icon_wink.gif

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
agapii

Go??







post pon, 24 wrz 2012 - 13:33
Post #43

Dziewczyny ja już dawno stwierdziłam że z tą kawą to pułapka jest. Zmęczenie a nafaszerowanie się kawą działa tylko na chwilę a później jest tylko gorzej (mam na myśli zmęczenie) i mam poczucie że ja tą kolejna kawą "dobijam" i tak już zmęczony organizm.
Dziś kupuję sobie witaminy i tran, mam nadzieję że jakis skutek będzie.
aniakuleczka
pon, 24 wrz 2012 - 20:53
po sobotniej nocy z płaczącym dzieckiem
zaserwowałam sobie kolejną noc ze znajomymi
oni spali u mnie do późna a ja od 7 rano i tak musiałam wstać razem z dzieckiem, ugotować pulpety rybne i śniadanie dla gości, ogarnąć mieszkanie zanim przyjdzie niania i siebie przed wyjściem do pracy

Kawy piję dwie. nie więcej, bo to się źle kończy.
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post pon, 24 wrz 2012 - 20:53
Post #44

po sobotniej nocy z płaczącym dzieckiem
zaserwowałam sobie kolejną noc ze znajomymi
oni spali u mnie do późna a ja od 7 rano i tak musiałam wstać razem z dzieckiem, ugotować pulpety rybne i śniadanie dla gości, ogarnąć mieszkanie zanim przyjdzie niania i siebie przed wyjściem do pracy

Kawy piję dwie. nie więcej, bo to się źle kończy.

--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
Agnelka25
wto, 25 wrz 2012 - 08:01
I ja po dzisiejszej nocy dołączam do was, zaliczyłam dziś kilkanaście rundek do łóżka raz jednej pociechy raz drugiej 37.gif
Teraz oczy na zapałki i do pracy 21.gif Oj, to będzie ciężki dzień.
Agnelka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,950
Dołączył: sob, 12 maj 07 - 20:32
Nr użytkownika: 14,059




post wto, 25 wrz 2012 - 08:01
Post #45

I ja po dzisiejszej nocy dołączam do was, zaliczyłam dziś kilkanaście rundek do łóżka raz jednej pociechy raz drugiej 37.gif
Teraz oczy na zapałki i do pracy 21.gif Oj, to będzie ciężki dzień.

--------------------
moko.
wto, 25 wrz 2012 - 08:33
ekstra, kolejna noc z pobudkami co godzinę i tak będzie wyglądał cały tydzień, bo młody ma KATAR!
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post wto, 25 wrz 2012 - 08:33
Post #46

ekstra, kolejna noc z pobudkami co godzinę i tak będzie wyglądał cały tydzień, bo młody ma KATAR!

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Marta M
wto, 25 wrz 2012 - 08:47
no i mam winowajcę,T ma katar i gorączkował w nocy,na szczęście tej nocy podałam leki i nie było sensacji,wyspałam się,N przyszedł o 5:45 icon_smile.gif
Marta M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,921
Dołączył: wto, 11 sie 09 - 12:55
Skąd: .
Nr użytkownika: 28,604




post wto, 25 wrz 2012 - 08:47
Post #47

no i mam winowajcę,T ma katar i gorączkował w nocy,na szczęście tej nocy podałam leki i nie było sensacji,wyspałam się,N przyszedł o 5:45 icon_smile.gif
wiktore
wto, 25 wrz 2012 - 21:43
Moko katary też sau nas wrogiem nr 1, zaraz po nich bóle brzuszka icon_smile.gif

Ika ja tam jak za długo rano poleżę i przegapię moment kiedy powinnam już wstac to boli mnie głowa pół dnia. Ja chciałabym być sową, a jestem takim powiedzmy sowoskowronkiem icon_smile.gif znaczy w sobotę i w niedzielę wolałąbym byc sową, a w tgodniu skowronkiem icon_smile.gif ale nakręciłam- to pewnie dlatego, że padam z nóg..

Już nie mogę się doczekać porannej kawy- mniam mniam..

Przy Wiktorze wstawąłam dw arazy w nocy, przy młodszej nieustannie- dopoki nie skonczyła roku to od momentu połozenia jej spać budziła się co pól godziny, 15 minut. Musiałąm biegać z piersią i w nieskończonośc ją usypiac- brrr, albo zalec przy niej w łózku, zeby mnie czuła icon_smile.gif a raczej chyba mleko icon_smile.gif
wiktore


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,543
Dołączył: czw, 29 gru 05 - 19:07
Nr użytkownika: 4,401




post wto, 25 wrz 2012 - 21:43
Post #48

Moko katary też sau nas wrogiem nr 1, zaraz po nich bóle brzuszka icon_smile.gif

Ika ja tam jak za długo rano poleżę i przegapię moment kiedy powinnam już wstac to boli mnie głowa pół dnia. Ja chciałabym być sową, a jestem takim powiedzmy sowoskowronkiem icon_smile.gif znaczy w sobotę i w niedzielę wolałąbym byc sową, a w tgodniu skowronkiem icon_smile.gif ale nakręciłam- to pewnie dlatego, że padam z nóg..

Już nie mogę się doczekać porannej kawy- mniam mniam..

Przy Wiktorze wstawąłam dw arazy w nocy, przy młodszej nieustannie- dopoki nie skonczyła roku to od momentu połozenia jej spać budziła się co pól godziny, 15 minut. Musiałąm biegać z piersią i w nieskończonośc ją usypiac- brrr, albo zalec przy niej w łózku, zeby mnie czuła icon_smile.gif a raczej chyba mleko icon_smile.gif
pomidorro
wto, 25 wrz 2012 - 22:17
Wiktore o i ja tak miałam- z pobudkami. Teraz na całe szczęście ok 3 - 4 w nocy ( przy czym półtora roku od 7 pobudek do nawet 20 37.gif to teraz jest luz) ...a jak Hanka łaskawa i się nie budzi ( od urodzenia nie wiem czy z 5 razy) to i tak wstaję sprawdzać czy ok wszystko 37.gif i mam wrażenie że nawet mniej się wysypiam bo czuwam , budzę się co chwile i nasłuchuję 29.gif I tak źle i tak niedobrze 04.gif


non stop jestem niewyspana...i cały czas liczę na to, ze tak jak u ALi- Hanka skończy 3 lata i przestanie w nocy się budzić 29.gif Liczę na to, ze jak ją przeprowadzę do pokoju Ali to będzie lepiej.

Idealnie byłoby pospać do 9, a w sobotę dłużej w CISZY i SPOKOJU icon_smile.gif sowa jestem typowa...rozkręcam się po 12 icon_smile.gif
Rano : dwie kawki i po dwóch godzinach jakoś wyglądam ( podpuchnięte oczy znikają itp) i zaczynam mysleć 29.gif

a kawę uwielbiam- pierwsza rzecz jak oczy otwieram to idę parzyć sobie kawkę icon_smile.gif

Ten post edytował pomidorro wto, 25 wrz 2012 - 22:20
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post wto, 25 wrz 2012 - 22:17
Post #49

Wiktore o i ja tak miałam- z pobudkami. Teraz na całe szczęście ok 3 - 4 w nocy ( przy czym półtora roku od 7 pobudek do nawet 20 37.gif to teraz jest luz) ...a jak Hanka łaskawa i się nie budzi ( od urodzenia nie wiem czy z 5 razy) to i tak wstaję sprawdzać czy ok wszystko 37.gif i mam wrażenie że nawet mniej się wysypiam bo czuwam , budzę się co chwile i nasłuchuję 29.gif I tak źle i tak niedobrze 04.gif


non stop jestem niewyspana...i cały czas liczę na to, ze tak jak u ALi- Hanka skończy 3 lata i przestanie w nocy się budzić 29.gif Liczę na to, ze jak ją przeprowadzę do pokoju Ali to będzie lepiej.

Idealnie byłoby pospać do 9, a w sobotę dłużej w CISZY i SPOKOJU icon_smile.gif sowa jestem typowa...rozkręcam się po 12 icon_smile.gif
Rano : dwie kawki i po dwóch godzinach jakoś wyglądam ( podpuchnięte oczy znikają itp) i zaczynam mysleć 29.gif

a kawę uwielbiam- pierwsza rzecz jak oczy otwieram to idę parzyć sobie kawkę icon_smile.gif

--------------------



Ika
wto, 25 wrz 2012 - 22:32
CYTAT(pomidorro @ Tue, 25 Sep 2012 - 21:17) *
Idealnie byłoby pospać do 9, a w sobotę dłużej w CISZY i SPOKOJU icon_smile.gif sowa jestem typowa...rozkręcam się po 12 icon_smile.gif
Rano : dwie kawki i po dwóch godzinach jakoś wyglądam ( podpuchnięte oczy znikają itp) i zaczynam mysleć 29.gif

a kawę uwielbiam- pierwsza rzecz jak oczy otwieram to idę parzyć sobie kawkę icon_smile.gif

Siostro....!! 06.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post wto, 25 wrz 2012 - 22:32
Post #50

CYTAT(pomidorro @ Tue, 25 Sep 2012 - 21:17) *
Idealnie byłoby pospać do 9, a w sobotę dłużej w CISZY i SPOKOJU icon_smile.gif sowa jestem typowa...rozkręcam się po 12 icon_smile.gif
Rano : dwie kawki i po dwóch godzinach jakoś wyglądam ( podpuchnięte oczy znikają itp) i zaczynam mysleć 29.gif

a kawę uwielbiam- pierwsza rzecz jak oczy otwieram to idę parzyć sobie kawkę icon_smile.gif

Siostro....!! 06.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Agnieszka AZJ
wto, 25 wrz 2012 - 22:39
Siostry... !!! 06.gif
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post wto, 25 wrz 2012 - 22:39
Post #51

Siostry... !!! 06.gif

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
moko.
śro, 26 wrz 2012 - 08:43
Ja mam podobnie, mogę późno chodzić spać, ale za to późno wstawać.
Kiedy, za czasów, gdy dzieci nie miałam, to spałam do 11-12 icon_biggrin.gif to były piękne czasy.

Obecnie chodzę spać do godz. 23, po to by wstawać o 6,20.... a moze wkrótce będę musiała wstawać o 6tej.

I wiecie, jak ciężko zmusić się do zasypiania do godz 23?
W weekend, to jest życie, bo chodzę spać o północy i po, a gniję w łóżku do 8-8,30 icon_biggrin.gif a młodzieniec atakuje ojca swego, który chodzi spać o 21-22 ale wstaje o 4-6 icon_biggrin.gif

Kawę uwielbiam, pijam 3 dziennie, to jedyna rzecz, z której nie zrezygnowałabym nigdy(póki co icon_wink.gif )
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post śro, 26 wrz 2012 - 08:43
Post #52

Ja mam podobnie, mogę późno chodzić spać, ale za to późno wstawać.
Kiedy, za czasów, gdy dzieci nie miałam, to spałam do 11-12 icon_biggrin.gif to były piękne czasy.

Obecnie chodzę spać do godz. 23, po to by wstawać o 6,20.... a moze wkrótce będę musiała wstawać o 6tej.

I wiecie, jak ciężko zmusić się do zasypiania do godz 23?
W weekend, to jest życie, bo chodzę spać o północy i po, a gniję w łóżku do 8-8,30 icon_biggrin.gif a młodzieniec atakuje ojca swego, który chodzi spać o 21-22 ale wstaje o 4-6 icon_biggrin.gif

Kawę uwielbiam, pijam 3 dziennie, to jedyna rzecz, z której nie zrezygnowałabym nigdy(póki co icon_wink.gif )

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
wiktore
śro, 26 wrz 2012 - 09:03
Oj ja własnie już jestem po pysznej latte. Nie piłam kawy dopóki niekupiliśy ekspresu icon_sad.gif teraz nie wyobrżam sobei zycia bez tego pięknego rytuału icon_smile.gif siostry icon_smile.gif
wiktore


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,543
Dołączył: czw, 29 gru 05 - 19:07
Nr użytkownika: 4,401




post śro, 26 wrz 2012 - 09:03
Post #53

Oj ja własnie już jestem po pysznej latte. Nie piłam kawy dopóki niekupiliśy ekspresu icon_sad.gif teraz nie wyobrżam sobei zycia bez tego pięknego rytuału icon_smile.gif siostry icon_smile.gif
Marta M
śro, 26 wrz 2012 - 09:33
i dziś znów noc do bani,ale nie mogę teraz zasnąć,by odespać,u mnie dzień zaczyna się zieloną herbatą icon_smile.gif
Marta M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,921
Dołączył: wto, 11 sie 09 - 12:55
Skąd: .
Nr użytkownika: 28,604




post śro, 26 wrz 2012 - 09:33
Post #54

i dziś znów noc do bani,ale nie mogę teraz zasnąć,by odespać,u mnie dzień zaczyna się zieloną herbatą icon_smile.gif
aniakuleczka
śro, 26 wrz 2012 - 12:05
To ja się pochwalę - tylko jedna pobudka i trochę się wyspałam.
no, ale to nie powód, żeby rezygnować z kawy icon_biggrin.gif
tak sie właśnie zastanawiam, czy jeszcze kiedykolwiek w życiu zdarzy mi się czas żeby spać ile mi się chce
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post śro, 26 wrz 2012 - 12:05
Post #55

To ja się pochwalę - tylko jedna pobudka i trochę się wyspałam.
no, ale to nie powód, żeby rezygnować z kawy icon_biggrin.gif
tak sie właśnie zastanawiam, czy jeszcze kiedykolwiek w życiu zdarzy mi się czas żeby spać ile mi się chce

--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
pomidorro
śro, 26 wrz 2012 - 14:32
jak chcemy długo spać- to dzieci nie dają, rano praca itp...
a jak juz możemy ( emeryturka) to moja mam twierdzi, że z przyzwyczajenia rano się wstaje, a jak za długo poleży to kregosłup boli 29.gif


a nocka- dzisiaj spałam w nogach 37.gif Haneczka w nocy stwierdziła że trochę sobie pojęczy, połazi po mnie itp..więc spała na moim miejscu a ja się zbuntowałam przeciwko szczypaniu przez Hanię mojego łokcia ( 37.gif )- i uciekłam od niej i została mi tylko miejscówka w poprzek lózka w nogach 43.gif Ale w weekend sobie odbiję- całe szczęście, że M. skowronek icon_smile.gif

Moko- istnieje szansa, ze nie będzie tak źle. O dziwo mi zawsze lepiej sie wstawało przed 6 niż np. ok 7... byłam bardziej rześka jak wstawałam bladym świtem 29.gif

Ten post edytował pomidorro śro, 26 wrz 2012 - 14:34
pomidorro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,782
Dołączył: pon, 14 maj 07 - 11:18
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 14,138

GG:


post śro, 26 wrz 2012 - 14:32
Post #56

jak chcemy długo spać- to dzieci nie dają, rano praca itp...
a jak juz możemy ( emeryturka) to moja mam twierdzi, że z przyzwyczajenia rano się wstaje, a jak za długo poleży to kregosłup boli 29.gif


a nocka- dzisiaj spałam w nogach 37.gif Haneczka w nocy stwierdziła że trochę sobie pojęczy, połazi po mnie itp..więc spała na moim miejscu a ja się zbuntowałam przeciwko szczypaniu przez Hanię mojego łokcia ( 37.gif )- i uciekłam od niej i została mi tylko miejscówka w poprzek lózka w nogach 43.gif Ale w weekend sobie odbiję- całe szczęście, że M. skowronek icon_smile.gif

Moko- istnieje szansa, ze nie będzie tak źle. O dziwo mi zawsze lepiej sie wstawało przed 6 niż np. ok 7... byłam bardziej rześka jak wstawałam bladym świtem 29.gif

--------------------



wiktore
śro, 26 wrz 2012 - 15:00
Ania dopóki nie stałam się posiadaczką ekspresu mój dzień też sie zaczynał od kubka zielonej herbaty z miodem:) teraz jest zaraz po kawie, na drugim miejscu icon_smile.gif
Dzisiaj spałam dobrzeee, chociaż godzinę przed zasnięciem smsowałam z koleżanką, która nie może traz gadać, bo miała operację w gardle icon_smile.gif icon_smile.gif
wiktore


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,543
Dołączył: czw, 29 gru 05 - 19:07
Nr użytkownika: 4,401




post śro, 26 wrz 2012 - 15:00
Post #57

Ania dopóki nie stałam się posiadaczką ekspresu mój dzień też sie zaczynał od kubka zielonej herbaty z miodem:) teraz jest zaraz po kawie, na drugim miejscu icon_smile.gif
Dzisiaj spałam dobrzeee, chociaż godzinę przed zasnięciem smsowałam z koleżanką, która nie może traz gadać, bo miała operację w gardle icon_smile.gif icon_smile.gif
Jolanta91
śro, 26 wrz 2012 - 16:45
hej
noc wyjatkowo koszmarna , kaszel Nathana , ja budzilam sie pare razy , pierwszy raz o 3 w nocy , myslalam , ze juz trzeba wstawac , chyba mi sie snilo , ze budzik dzwonil 37.gif , potem do toalety potem znow Nathan itd itp.

Wiktore , nastepny plus telefonu komorkowego, ulatwia zycie osobom po operacji gardla icon_smile.gif , ja tak sobie kiedys myslalam , jak telefon komorkowy(sms,mms) musi ulatwiac i upraszczac zycie osobom nieslyszacym.

Ten post edytował Jolanta91 śro, 26 wrz 2012 - 16:48
Jolanta91


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 502
Dołączył: czw, 19 lut 09 - 19:43
Skąd: Francja
Nr użytkownika: 25,589




post śro, 26 wrz 2012 - 16:45
Post #58

hej
noc wyjatkowo koszmarna , kaszel Nathana , ja budzilam sie pare razy , pierwszy raz o 3 w nocy , myslalam , ze juz trzeba wstawac , chyba mi sie snilo , ze budzik dzwonil 37.gif , potem do toalety potem znow Nathan itd itp.

Wiktore , nastepny plus telefonu komorkowego, ulatwia zycie osobom po operacji gardla icon_smile.gif , ja tak sobie kiedys myslalam , jak telefon komorkowy(sms,mms) musi ulatwiac i upraszczac zycie osobom nieslyszacym.

--------------------
Ines ur.02/09/2004
Nathan ur. 16/10/2009
Żabolek
czw, 27 wrz 2012 - 09:50
To ja dzisiaj moge dołączyć do klubu niewyspanych. Natalia obudziła sie co prawda tylko raz (ok 2 ) ale za to nie chciala zasnąć do 4 21.gif O 6 wstajemy. I ona w tej nocy nie płacze tylko GADA!!! Opowiadała sobie ze jest ciemno, ze jest noc, świeci ksieżyc itp.I tak nawijała godzinę. Później pomarudziła bo nie chciałam jej włączyć bajki.Później była dyskusja czy robi siusiu czy nie w końcu zrobiła (oczywiscie poszła do łazienki wylać zawartość nocnika, umyć rączki, przebrac piżamke bo rekawki sie pomoczyły 37.gif ) i tak zleciała kolejna godzina.

Kawę uwielbiam. Bez niej nie funkcjonuję. Chyba jestem od niej uzależniona 06.gif Wypijam ok 3 dziennie (przeważnie z ekspresu bo podobnie jak u Wiktore od momentu jak kupiliśmy taki lepszy ekspres to bardzo wzrosła ilość wypijanych kaw, chociaż taką czarną fusiatą sypanke tez lubie)

Żabolek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,467
Dołączył: śro, 09 sie 06 - 10:53
Skąd: okolice Poznania
Nr użytkownika: 6,912




post czw, 27 wrz 2012 - 09:50
Post #59

To ja dzisiaj moge dołączyć do klubu niewyspanych. Natalia obudziła sie co prawda tylko raz (ok 2 ) ale za to nie chciala zasnąć do 4 21.gif O 6 wstajemy. I ona w tej nocy nie płacze tylko GADA!!! Opowiadała sobie ze jest ciemno, ze jest noc, świeci ksieżyc itp.I tak nawijała godzinę. Później pomarudziła bo nie chciałam jej włączyć bajki.Później była dyskusja czy robi siusiu czy nie w końcu zrobiła (oczywiscie poszła do łazienki wylać zawartość nocnika, umyć rączki, przebrac piżamke bo rekawki sie pomoczyły 37.gif ) i tak zleciała kolejna godzina.

Kawę uwielbiam. Bez niej nie funkcjonuję. Chyba jestem od niej uzależniona 06.gif Wypijam ok 3 dziennie (przeważnie z ekspresu bo podobnie jak u Wiktore od momentu jak kupiliśmy taki lepszy ekspres to bardzo wzrosła ilość wypijanych kaw, chociaż taką czarną fusiatą sypanke tez lubie)



--------------------
Kiedy decydujesz sie na dziecko, zgadzasz sie, ze od tej chwili Twoje serce bedzie przebywalo poza Twoim cialem." K.Hadley

Mój Aniolek (7tydz) 04.2009

Jakub (25.04.2006)

Natalia(22.05.2010)
Marta M
czw, 27 wrz 2012 - 14:06
i znowu noc wyjęta z życiorysu,zaraz kończę jeść obiad i zapadam w sen 03.gif
Marta M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,921
Dołączył: wto, 11 sie 09 - 12:55
Skąd: .
Nr użytkownika: 28,604




post czw, 27 wrz 2012 - 14:06
Post #60

i znowu noc wyjęta z życiorysu,zaraz kończę jeść obiad i zapadam w sen 03.gif
> Ja też dziś w nocy nie spałam, wątek dla herosek
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 06:32
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama