Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Wykończenie łazienki.Jakie płytki?

> 
Meddy
nie, 25 maj 2014 - 14:41
Sukcesywnie robimy z mężem remont mieszkania, teraz przyszedł czas na kuchnię i chciałam się Was zapytać, jakie płytki najbardziej pasują do kuchni, zaznaczam jednak, że nie chcę żadnych białych płytek, z początku chciałam kupić białe płytki, ale na takich wszystko widać, każdy włos jest zauważalny a nie mam zamiaru codziennie sprzątać łazienki. Jaki kolor płytek jest najlepszy do łazienki na podłogę? Mi ostatnio przypadła do gustu łazienka wykończona na czerwono jak tutaj [edit: moderacja] ale boje się, że to ładnie wygląda tylko na tak urządzonym wnętrzu jakie jest pokazane, a w moja łazienka będzie wyglądała jak sprzed minionej dekady. Możecie mi coś doradzić w tym zakresie?
Meddy


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25
Dołączył: pon, 24 lut 14 - 21:51
Nr użytkownika: 43,636




post nie, 25 maj 2014 - 14:41
Post #1

Sukcesywnie robimy z mężem remont mieszkania, teraz przyszedł czas na kuchnię i chciałam się Was zapytać, jakie płytki najbardziej pasują do kuchni, zaznaczam jednak, że nie chcę żadnych białych płytek, z początku chciałam kupić białe płytki, ale na takich wszystko widać, każdy włos jest zauważalny a nie mam zamiaru codziennie sprzątać łazienki. Jaki kolor płytek jest najlepszy do łazienki na podłogę? Mi ostatnio przypadła do gustu łazienka wykończona na czerwono jak tutaj [edit: moderacja] ale boje się, że to ładnie wygląda tylko na tak urządzonym wnętrzu jakie jest pokazane, a w moja łazienka będzie wyglądała jak sprzed minionej dekady. Możecie mi coś doradzić w tym zakresie?
muppet
pon, 26 maj 2014 - 08:34
Moja łazienka jest w brązach - podłoga i wykończenia mają ciemniejszy kolor a 'główne' płytki są w jasnym brązie/beżu. Do tego parę płytek - dekorów z motywem kwiatowym, który troszkę ożywia tą dość stonowaną kolorystykę.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post pon, 26 maj 2014 - 08:34
Post #2

Moja łazienka jest w brązach - podłoga i wykończenia mają ciemniejszy kolor a 'główne' płytki są w jasnym brązie/beżu. Do tego parę płytek - dekorów z motywem kwiatowym, który troszkę ożywia tą dość stonowaną kolorystykę.
Mamcia11
pon, 25 sie 2014 - 14:06
bardzo mi się poboda połączenie jeasnych gładkich płytek z jakiś intensywnym kolorem, ozywia i powiększa wnętrze szczególnie w przypadku małych łazienek



Mamcia11


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 37
Dołączył: pon, 13 sie 12 - 14:55
Nr użytkownika: 40,794




post pon, 25 sie 2014 - 14:06
Post #3

bardzo mi się poboda połączenie jeasnych gładkich płytek z jakiś intensywnym kolorem, ozywia i powiększa wnętrze szczególnie w przypadku małych łazienek



muppet
czw, 22 gru 2016 - 11:15
Mi się podobają kafelki imitujące beton. Ale mam za małą łazienkę, żeby to dobrze wyglądało.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post czw, 22 gru 2016 - 11:15
Post #4

Mi się podobają kafelki imitujące beton. Ale mam za małą łazienkę, żeby to dobrze wyglądało.
kasiulaki
sob, 14 sty 2017 - 17:04
U nas jest gres w kolorze szarości. Bardzo ładnie się wpasował w łazienkę. Płytki są dość duże, więc całość fajnie się ze sobą łączy.
kasiulaki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: czw, 05 sty 17 - 17:31
Nr użytkownika: 48,654




post sob, 14 sty 2017 - 17:04
Post #5

U nas jest gres w kolorze szarości. Bardzo ładnie się wpasował w łazienkę. Płytki są dość duże, więc całość fajnie się ze sobą łączy.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 24 sty 2017 - 08:01
Post #6

My chorujemy na białe płytki do połowy ściany a reszta siwą farbą dobrej jakości.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 26 sty 2017 - 15:49
Post #7

Ja marzę o łazience biało-czerwonej icon_wink.gif czerwone oczywiście tylko elementy, ale część płytek na pewno bym sobie zrobiła czerwonych. Ale remont jakoś się nie szykuje w najbliższym czasie...
crazyruda
pią, 31 mar 2017 - 13:36
Biało-czerwono - ciekawie, tak patriotycznie icon_wink.gif Mi marzyła się z kolei czarno-biała, bardzo lubię takie nowoczesne połączenia. Ostatecznie zdecydowałam się oddać projekt łazienki profesjonalistom, którzy wszystkim się zajęli i przygotowali moje wymarzone wnętrze, wdrażając też swoje ciekawe rozwiązania.
crazyruda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: wto, 13 gru 16 - 12:05
Nr użytkownika: 48,557




post pią, 31 mar 2017 - 13:36
Post #8

Biało-czerwono - ciekawie, tak patriotycznie icon_wink.gif Mi marzyła się z kolei czarno-biała, bardzo lubię takie nowoczesne połączenia. Ostatecznie zdecydowałam się oddać projekt łazienki profesjonalistom, którzy wszystkim się zajęli i przygotowali moje wymarzone wnętrze, wdrażając też swoje ciekawe rozwiązania.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 23 maj 2017 - 11:14
Post #9

A mi osobiście się takie kontrasty średnio podobają. Łazienki wygladają ciekwawie ale nie chciałabym mieć takiej w swoim domu. Kwestia kilku lat i kolory wyjdą z mody/ Jeśli nie chcecie robić co chwilę remontów polecam zainwestować w plytki klasyczne. Które będą ładne tak samo i teraz jak i za kilka dobrych lat....

Świetne są moim zdaniem płytki z serii All in White firmy Tubądzin:
https://www.tubadzin.pl/collection/495

Jest cała biała, ale płytki nie są nudne ponieważ o wielu fakturach.
> Wykończenie łazienki.Jakie płytki?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 26 kwi 2024 - 14:00
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama