Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna  

Wyspy greckie.. która?

> 
operetka
piÄ…, 01 mar 2013 - 21:54
agak w Faliraki znalazłam jeden hotel w przystępnej dla nas cenie natomiast w opisie widnieje info, ze plaża jest tam żwirkowo-piaszczysta więc już sama nie wiem? wstępnie brałam też pod uwagę miejscowość Pefkos bo blisko do Lindos. wiesz coś o Pefkos? chodzi mi o to czy potwierdzasz, że tam jest piaszczysta plaża?

matunia rok temu byliśmy na Korfu i plażowaliśmy dokładnie w miejscu o jakim piszesz czyli na "błocie". ale i tak uważam, że lepsze to niż kamienie, które mieliśmy tuż przy hotelu ale ze względu na A. chodziliśmy dalej.

postanowione, że lecimy na Rodos więc gdyby ktoś miał jakieś sugestie co do miejsca to chętnie poczytam 06.gif

operetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,171
Dołączył: śro, 25 maj 11 - 01:52
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 36,740

GG:


post piÄ…, 01 mar 2013 - 21:54
Post #21

agak w Faliraki znalazłam jeden hotel w przystępnej dla nas cenie natomiast w opisie widnieje info, ze plaża jest tam żwirkowo-piaszczysta więc już sama nie wiem? wstępnie brałam też pod uwagę miejscowość Pefkos bo blisko do Lindos. wiesz coś o Pefkos? chodzi mi o to czy potwierdzasz, że tam jest piaszczysta plaża?

matunia rok temu byliśmy na Korfu i plażowaliśmy dokładnie w miejscu o jakim piszesz czyli na "błocie". ale i tak uważam, że lepsze to niż kamienie, które mieliśmy tuż przy hotelu ale ze względu na A. chodziliśmy dalej.

postanowione, że lecimy na Rodos więc gdyby ktoś miał jakieś sugestie co do miejsca to chętnie poczytam 06.gif



--------------------

agak
sob, 02 mar 2013 - 07:21
Co to za hotel?
Wstawie wieczoram kilka zdjec.
Zwiedzacie duzo czy raczej nastawiacie siÄ™ na leniuchowanie?
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post sob, 02 mar 2013 - 07:21
Post #22

Co to za hotel?
Wstawie wieczoram kilka zdjec.
Zwiedzacie duzo czy raczej nastawiacie siÄ™ na leniuchowanie?

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

limonka
sob, 02 mar 2013 - 11:33
Witam icon_smile.gif
Mogę zdać relację bo byliśmy rok temu właśnie na Rodos...przepięknie icon_razz.gif
Hotel ten
Hotel ładny czysto ,jedzonko dobre ,niestety 1-ego lipca dało się odczuć zaczynający sie sezon 29.gif kolejki do restauracji ,brak leżaków przy basenach i takie tam icon_wink.gif ale do przeżycia icon_wink.gif
Plaża nie najgorsza piasek raczej taki miałki ciemniejszy jak u nas a przy samym brzegu kamyki ale bardzo gładkie nie kaleczące
Szczerze mówiąc my z plaży nie korzystaliśmy tylko baseny i naprawdę jadąc z dziecmi warto wziąć opcję all bo napoje ,lody i praktycznie jedzonko non stop do póznego wieczora
Nie zwiedzaliśmy za dużo ze względu na dzieci młodszy (5 lat wtedy) właściwie dwa dni tylko ,raz byliśmy w starym mieście Rodos pare km od hotelu a drugie miejsce do właśnie Faliraki (ogromny aquapark ) oba miejsca godne polecenia state miasto przepiękne wąskie uliczki ,a w aquaparku atrakcji na cały dzień icon_razz.gif Poruszaliśmy się taksówkami bo właściwie porównując ceny lokalnych busików takie same
Wstawiam parÄ™ fotek
rodos

limonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 479
Dołączył: pon, 18 gru 06 - 15:53
Skąd: Wielkopolska Czarnków-Góra
Nr użytkownika: 9,183

GG:


post sob, 02 mar 2013 - 11:33
Post #23

Witam icon_smile.gif
Mogę zdać relację bo byliśmy rok temu właśnie na Rodos...przepięknie icon_razz.gif
Hotel ten
Hotel ładny czysto ,jedzonko dobre ,niestety 1-ego lipca dało się odczuć zaczynający sie sezon 29.gif kolejki do restauracji ,brak leżaków przy basenach i takie tam icon_wink.gif ale do przeżycia icon_wink.gif
Plaża nie najgorsza piasek raczej taki miałki ciemniejszy jak u nas a przy samym brzegu kamyki ale bardzo gładkie nie kaleczące
Szczerze mówiąc my z plaży nie korzystaliśmy tylko baseny i naprawdę jadąc z dziecmi warto wziąć opcję all bo napoje ,lody i praktycznie jedzonko non stop do póznego wieczora
Nie zwiedzaliśmy za dużo ze względu na dzieci młodszy (5 lat wtedy) właściwie dwa dni tylko ,raz byliśmy w starym mieście Rodos pare km od hotelu a drugie miejsce do właśnie Faliraki (ogromny aquapark ) oba miejsca godne polecenia state miasto przepiękne wąskie uliczki ,a w aquaparku atrakcji na cały dzień icon_razz.gif Poruszaliśmy się taksówkami bo właściwie porównując ceny lokalnych busików takie same
Wstawiam parÄ™ fotek
rodos



--------------------
Mati 17.03.2000r
Igor 04.07.2007
operetka
sob, 02 mar 2013 - 13:01
agak my jesteśmy takimi "szwędaczami" czyli trochę zwiedzania, trochę plażowania i dużo chodzenia po okolicy. przy czym tym razem MUSZĘ zobaczyć: Rodos, Lindos, Kamiros, Monolithos, Dolinę Motyli, przylądek Prasonisi i pewnie jeszcze kilka innych miejsc. na Korfu wynajęliśmy samochód i teraz też zamierzamy.

nie jest najistotniejsze aby plaża piaszczysta była przy samym hotelu. możemy do niej dojść. pod uwagę biorę TEN hotel. kojarzysz? jest w pobliżu jakaś piaszczysta plaża?

limonka niestety nie mam dostępu do zdjęć 32.gif do aqua parku też się wybieramy 06.gif

operetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,171
Dołączył: śro, 25 maj 11 - 01:52
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 36,740

GG:


post sob, 02 mar 2013 - 13:01
Post #24

agak my jesteśmy takimi "szwędaczami" czyli trochę zwiedzania, trochę plażowania i dużo chodzenia po okolicy. przy czym tym razem MUSZĘ zobaczyć: Rodos, Lindos, Kamiros, Monolithos, Dolinę Motyli, przylądek Prasonisi i pewnie jeszcze kilka innych miejsc. na Korfu wynajęliśmy samochód i teraz też zamierzamy.

nie jest najistotniejsze aby plaża piaszczysta była przy samym hotelu. możemy do niej dojść. pod uwagę biorę TEN hotel. kojarzysz? jest w pobliżu jakaś piaszczysta plaża?

limonka niestety nie mam dostępu do zdjęć 32.gif do aqua parku też się wybieramy 06.gif



--------------------

bb
sob, 02 mar 2013 - 15:30
Operetka, jesli priorytetem lub jednym z jest szeroka piaszczysta plaza a'la Baltyk to Grecja nie jest najlepszym kierunkiem.
Wystepuja wyjatki oczywiscie ale w sezonie to bez sensu.
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
SkÄ…d: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post sob, 02 mar 2013 - 15:30
Post #25

Operetka, jesli priorytetem lub jednym z jest szeroka piaszczysta plaza a'la Baltyk to Grecja nie jest najlepszym kierunkiem.
Wystepuja wyjatki oczywiscie ale w sezonie to bez sensu.


--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
operetka
sob, 02 mar 2013 - 23:50
bb od kilku dni priorytetem jest dla nas poprostu Rodos 03.gif bo poczytaliśmy, pooglądaliśmy zdjęcia i MUSIMY tam jechać 06.gif no a żeby syn też miał coś z wyjazdu to szukam plaży na której da się dołek wykopać. czyli może być choćby a'la "błotko".

o plażę w Faliraki dopytuję bo wiem, że biura w opisach naciągają czasem rzeczywistość. w opisie jedno a np. w opiniach na checkholiday co innego. dlatego tak męczę agak. no jakoś ufam, że ona prawdę mi powie 29.gif
operetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,171
Dołączył: śro, 25 maj 11 - 01:52
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 36,740

GG:


post sob, 02 mar 2013 - 23:50
Post #26

bb od kilku dni priorytetem jest dla nas poprostu Rodos 03.gif bo poczytaliśmy, pooglądaliśmy zdjęcia i MUSIMY tam jechać 06.gif no a żeby syn też miał coś z wyjazdu to szukam plaży na której da się dołek wykopać. czyli może być choćby a'la "błotko".

o plażę w Faliraki dopytuję bo wiem, że biura w opisach naciągają czasem rzeczywistość. w opisie jedno a np. w opiniach na checkholiday co innego. dlatego tak męczę agak. no jakoś ufam, że ona prawdę mi powie 29.gif

--------------------

agak
nie, 03 mar 2013 - 09:24
Lymberii nie widziałam ale wg mapy wydaje mi się dość daleko od plaży.
to jest zdjęcie plaży w Falirakach


Faliraki są świetnym miejscem wypadowym, w miarę niedaleko do Rodos, prosta droga do Lindos (obowiązkowe do obejrzenia), polecam Aquapark
w którym miesiącu planujecie wyjazd?
w zeszłym roku byliśmy w Evi, żadne cudo, cena adekwatna do jakości i kilka (z wózkiem pewnie kilkanascie) minut do morza

przejrzałam oferty i w tym roku pewnie znów skorzystamy z Evi z Grecos (chyba bo jeszcze nie wiem jak będzie u mnie z pracą)
Powód Edycji: dopisek
agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post nie, 03 mar 2013 - 09:24
Post #27

Lymberii nie widziałam ale wg mapy wydaje mi się dość daleko od plaży.
to jest zdjęcie plaży w Falirakach


Faliraki są świetnym miejscem wypadowym, w miarę niedaleko do Rodos, prosta droga do Lindos (obowiązkowe do obejrzenia), polecam Aquapark
w którym miesiącu planujecie wyjazd?
w zeszłym roku byliśmy w Evi, żadne cudo, cena adekwatna do jakości i kilka (z wózkiem pewnie kilkanascie) minut do morza

przejrzałam oferty i w tym roku pewnie znów skorzystamy z Evi z Grecos (chyba bo jeszcze nie wiem jak będzie u mnie z pracą)

--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

operetka
nie, 03 mar 2013 - 23:13
agak jedziemy na początku czerwca. mam nadzieję, że pogoda będzie w sam raz 06.gif a Wy kiedy jedziecie?
co do plaży to nabrałam już pewności. będzie ok 06.gif
operetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,171
Dołączył: śro, 25 maj 11 - 01:52
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 36,740

GG:


post nie, 03 mar 2013 - 23:13
Post #28

agak jedziemy na początku czerwca. mam nadzieję, że pogoda będzie w sam raz 06.gif a Wy kiedy jedziecie?
co do plaży to nabrałam już pewności. będzie ok 06.gif

--------------------

Anorektyczna Laska

Go??







post nie, 31 mar 2013 - 17:56
Post #29

Bylismy na Kos. Mhhh coz moge powiedziec, zdecydowanie wole Skandynawie 06.gif
A wysapa ladna, chociaz jak na moj gust niezbyt tam czysto. Za to plaze piekne,piaszczyste woda wiadomo, nie ma porownania z Baltykiem.
Czysta i ciepla.
Nam na Kos starczyl tydzien, gdybym byla dluzej umarlabym z nudow.Chociaz moje dzieci moglby by tam mieszkac i miesiac: upal, morze i basen to wszystko co im do szczescia potrzeba.
operetka
piÄ…, 05 kwi 2013 - 11:12
zarezerwowaliśmy Rodos na dwa tygodnie od 10tego czerwca. ktoś się wybiera? 06.gif

AL Kos może za rok. i tak jak radzisz raczej tylko na tydzień.
operetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,171
Dołączył: śro, 25 maj 11 - 01:52
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 36,740

GG:


post piÄ…, 05 kwi 2013 - 11:12
Post #30

zarezerwowaliśmy Rodos na dwa tygodnie od 10tego czerwca. ktoś się wybiera? 06.gif

AL Kos może za rok. i tak jak radzisz raczej tylko na tydzień.

--------------------

operetka
śro, 26 cze 2013 - 23:30
byłam, wróciłam i zostawiam info gdyby temat jeszcze kiedyś kogoś interesował. wyspa Rodos całkiem ok choć bardziej podobało mi się Korfu. jakoś tak kameralniej tam było. miejscowości Faliraki nie polecam, nie podobała mi się a jej wspomnienie psuje moje ogólne wrażenie z pobytu 29.gif
operetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,171
Dołączył: śro, 25 maj 11 - 01:52
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 36,740

GG:


post śro, 26 cze 2013 - 23:30
Post #31

byłam, wróciłam i zostawiam info gdyby temat jeszcze kiedyś kogoś interesował. wyspa Rodos całkiem ok choć bardziej podobało mi się Korfu. jakoś tak kameralniej tam było. miejscowości Faliraki nie polecam, nie podobała mi się a jej wspomnienie psuje moje ogólne wrażenie z pobytu 29.gif

--------------------

Ania Katowice
czw, 25 lip 2013 - 21:15
ja własnie wróciłam z kos i jestem zachwycona. jechalismy z niemowlakiem, wiec nie nastawialismy się na jakies mega zwiedzanie. kos i jego atrakcje można objechać w 3 dni. bogata jest za to oferta wycieczek na pobliskie - cudowne wysepki - kalymnos, nissyros (cudo!), patmos. przeprawa łodzią - mega atrakcja dla dzieci. w sumie spędziliśmy tydzień na jezdzeniu, tydzien na plazowaniu. plaze na kosie - piaszczyste, woda w wielu miejscach wręcz krystaliczna. na niezbyt pospieszne wakacje z małymi dziećmi - jak najbardziej polecam.
Ania Katowice


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25
Dołączył: śro, 24 lut 10 - 12:22
SkÄ…d: Katowice
Nr użytkownika: 31,845




post czw, 25 lip 2013 - 21:15
Post #32

ja własnie wróciłam z kos i jestem zachwycona. jechalismy z niemowlakiem, wiec nie nastawialismy się na jakies mega zwiedzanie. kos i jego atrakcje można objechać w 3 dni. bogata jest za to oferta wycieczek na pobliskie - cudowne wysepki - kalymnos, nissyros (cudo!), patmos. przeprawa łodzią - mega atrakcja dla dzieci. w sumie spędziliśmy tydzień na jezdzeniu, tydzien na plazowaniu. plaze na kosie - piaszczyste, woda w wielu miejscach wręcz krystaliczna. na niezbyt pospieszne wakacje z małymi dziećmi - jak najbardziej polecam.
marghe.
śro, 21 sie 2013 - 16:31
CYTAT(operetka @ Thu, 27 Jun 2013 - 00:30) *
byłam, wróciłam i zostawiam info gdyby temat jeszcze kiedyś kogoś interesował. wyspa Rodos całkiem ok choć bardziej podobało mi się Korfu. jakoś tak kameralniej tam było. miejscowości Faliraki nie polecam, nie podobała mi się a jej wspomnienie psuje moje ogólne wrażenie z pobytu 29.gif

Jak wyżej, z tym, że nie byłam na Korfu icon_wink.gif
Faliraki to koszmar.
Na szczęście na wyspie jest jeszcze Lindos i Rodos. No i przepiękne plaże i morze, które wynagradzają inne braki.
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post śro, 21 sie 2013 - 16:31
Post #33

CYTAT(operetka @ Thu, 27 Jun 2013 - 00:30) *
byłam, wróciłam i zostawiam info gdyby temat jeszcze kiedyś kogoś interesował. wyspa Rodos całkiem ok choć bardziej podobało mi się Korfu. jakoś tak kameralniej tam było. miejscowości Faliraki nie polecam, nie podobała mi się a jej wspomnienie psuje moje ogólne wrażenie z pobytu 29.gif

Jak wyżej, z tym, że nie byłam na Korfu icon_wink.gif
Faliraki to koszmar.
Na szczęście na wyspie jest jeszcze Lindos i Rodos. No i przepiękne plaże i morze, które wynagradzają inne braki.
operetka
czw, 22 sie 2013 - 13:01
CYTAT(marghe. @ Wed, 21 Aug 2013 - 17:31) *
Jak wyżej, z tym, że nie byłam na Korfu icon_wink.gif
Faliraki to koszmar.
Na szczęście na wyspie jest jeszcze Lindos i Rodos. No i przepiękne plaże i morze, które wynagradzają inne braki.

ale to raczej na zachodniej stronie wyspy. w Faliraki plaża jest ok ale kolor morze mało katalogowy 06.gif
ale żeby nie było, z różnych względów wakacje na Rodos zaliczam do jednych z bardziej udanych.

Ania Katowice ja się właśnie obawiam, że za rok, z nowym członkiem rodziny też postawimy na spokojny wypoczynek na Kos. czyli Grecja trzeci raz z rzędu 37.gif
operetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,171
Dołączył: śro, 25 maj 11 - 01:52
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 36,740

GG:


post czw, 22 sie 2013 - 13:01
Post #34

CYTAT(marghe. @ Wed, 21 Aug 2013 - 17:31) *
Jak wyżej, z tym, że nie byłam na Korfu icon_wink.gif
Faliraki to koszmar.
Na szczęście na wyspie jest jeszcze Lindos i Rodos. No i przepiękne plaże i morze, które wynagradzają inne braki.

ale to raczej na zachodniej stronie wyspy. w Faliraki plaża jest ok ale kolor morze mało katalogowy 06.gif
ale żeby nie było, z różnych względów wakacje na Rodos zaliczam do jednych z bardziej udanych.

Ania Katowice ja się właśnie obawiam, że za rok, z nowym członkiem rodziny też postawimy na spokojny wypoczynek na Kos. czyli Grecja trzeci raz z rzędu 37.gif

--------------------

marghe.
czw, 22 sie 2013 - 15:48
CYTAT(operetka @ Thu, 22 Aug 2013 - 14:01) *
ale to raczej na zachodniej stronie wyspy. w Faliraki plaża jest ok ale kolor morze mało katalogowy 06.gif
ale żeby nie było, z różnych względów wakacje na Rodos zaliczam do jednych z bardziej udanych.

Morze w okolicach Kalithei jest przepiękne. Wiem, bo się w nim moczyłam 2 tygodnie temu icon_biggrin.gif
Może potem wrzucę jakąś fotkę
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post czw, 22 sie 2013 - 15:48
Post #35

CYTAT(operetka @ Thu, 22 Aug 2013 - 14:01) *
ale to raczej na zachodniej stronie wyspy. w Faliraki plaża jest ok ale kolor morze mało katalogowy 06.gif
ale żeby nie było, z różnych względów wakacje na Rodos zaliczam do jednych z bardziej udanych.

Morze w okolicach Kalithei jest przepiękne. Wiem, bo się w nim moczyłam 2 tygodnie temu icon_biggrin.gif
Może potem wrzucę jakąś fotkę
operetka
czw, 22 sie 2013 - 17:17
w takim razie pozostaje mi tylko żałować, że nie dotarliśmy do term w Kalithea. i muszę też sprostować samą siebie bo na wschodnim wybrzeżu ładną plażą jest również Tsambika (ładny piasek i piękny kolor morza). choć i tak najbardziej podobała mi się plaża pod Monolithos czyli na zachodnim wybrzeżu, w ogóle morze miało tam piękny kolor wzdłuż całego wybrzeża.
operetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,171
Dołączył: śro, 25 maj 11 - 01:52
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 36,740

GG:


post czw, 22 sie 2013 - 17:17
Post #36

w takim razie pozostaje mi tylko żałować, że nie dotarliśmy do term w Kalithea. i muszę też sprostować samą siebie bo na wschodnim wybrzeżu ładną plażą jest również Tsambika (ładny piasek i piękny kolor morza). choć i tak najbardziej podobała mi się plaża pod Monolithos czyli na zachodnim wybrzeżu, w ogóle morze miało tam piękny kolor wzdłuż całego wybrzeża.

--------------------

marghe.
czw, 22 sie 2013 - 17:20
Żałuj, żałuj icon_smile.gif, tuż obok term jest kilka naprawdę fajnych plaż.
Trochę piasku, sporo kamieni.. lazurowa woda, knajpka, bar i mikrokościół icon_smile.gif
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post czw, 22 sie 2013 - 17:20
Post #37

Żałuj, żałuj icon_smile.gif, tuż obok term jest kilka naprawdę fajnych plaż.
Trochę piasku, sporo kamieni.. lazurowa woda, knajpka, bar i mikrokościół icon_smile.gif
bb
czw, 22 sie 2013 - 20:36
Przepiekne to jest morze na Lefkadzie a zwlaszcza na Kefalonii (Myrtos beach) 29.gif



PS - bije sie w piersi dwie: na Rodos nie bylam.
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
SkÄ…d: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post czw, 22 sie 2013 - 20:36
Post #38

Przepiekne to jest morze na Lefkadzie a zwlaszcza na Kefalonii (Myrtos beach) 29.gif



PS - bije sie w piersi dwie: na Rodos nie bylam.


--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
agak
czw, 22 sie 2013 - 21:36
parę zdjęć Rodos
























agak


Grupa: Moderatorzy
Postów: 4,117
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:26
SkÄ…d: Kielce/Starachowice
Nr użytkownika: 533

GG:


post czw, 22 sie 2013 - 21:36
Post #39

parę zdjęć Rodos


























--------------------
Chcesz co? szybko rozg?osi?? Powiedz to w tajemnicy kobiecie. O.W.

operetka
piÄ…, 23 sie 2013 - 00:05
agak poznaję większość miejsc ze zdjęć i patrzę na nie z wielkim sentymentem 06.gif

bb jedno z biur podróży oferuje wille na Lefkadzie. i pobyt w takiej właśnie willi (z widokiem jak na Twoim zdjęciu) mi się marzy. kto wie, może za rok... 06.gif
operetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,171
Dołączył: śro, 25 maj 11 - 01:52
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 36,740

GG:


post piÄ…, 23 sie 2013 - 00:05
Post #40

agak poznaję większość miejsc ze zdjęć i patrzę na nie z wielkim sentymentem 06.gif

bb jedno z biur podróży oferuje wille na Lefkadzie. i pobyt w takiej właśnie willi (z widokiem jak na Twoim zdjęciu) mi się marzy. kto wie, może za rok... 06.gif

--------------------

> Wyspy greckie.. która?
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 19 mar 2024 - 10:00
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama