Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
5 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 następna  

Sklep internetowy z zabawkami

, Jaki wybrać?
> , Jaki wybrać?
Helena
pon, 28 sty 2013 - 17:34
Wiecie co. Wydaje mi się, że ta dyskusja podciągająca wątek do góry nie ma sensu. Jak widać do niczego ona nie prowadzi. Może niech się wypowiedzą ci, którzy mają do powiedzenia coś w temacie a jeśli nie to niech on wreszcie "umrze" śmiercią naturalną.
Helena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,119
Dołączył: sob, 30 paź 04 - 13:41
Skąd: P-ków
Nr użytkownika: 2,259

GG:


post pon, 28 sty 2013 - 17:34
Post #61

Wiecie co. Wydaje mi się, że ta dyskusja podciągająca wątek do góry nie ma sensu. Jak widać do niczego ona nie prowadzi. Może niech się wypowiedzą ci, którzy mają do powiedzenia coś w temacie a jeśli nie to niech on wreszcie "umrze" śmiercią naturalną.

--------------------
Blaszka12345
pon, 28 sty 2013 - 17:59
ania_wawa a możesz mi powiedzieć dlaczego zrobiłaś się nie miła jeżeli czytałaś regulamin to chyba wiesz ze dziewczyny maja racje i zamiast posypać głowę popiołem to zęby ostrzyż nie podoba ci się nasze forum nikt cie tu siłą nie trzyma a ty dalej ciągniesz ten temat .
Blaszka12345


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 646
Dołączył: śro, 30 wrz 09 - 13:40
Skąd: warszawa
Nr użytkownika: 29,342

GG:


post pon, 28 sty 2013 - 17:59
Post #62

ania_wawa a możesz mi powiedzieć dlaczego zrobiłaś się nie miła jeżeli czytałaś regulamin to chyba wiesz ze dziewczyny maja racje i zamiast posypać głowę popiołem to zęby ostrzyż nie podoba ci się nasze forum nikt cie tu siłą nie trzyma a ty dalej ciągniesz ten temat .

--------------------

[
paulap
pon, 28 sty 2013 - 18:03
CYTAT(ania_wawa @ Mon, 28 Jan 2013 - 17:09) *
Hi Hi Hi, własnie podpisałem umowę z producentem Smily na reklamowanie jego zabawek na tym forum. Jestem tez przedstawicielka firmy Gandalf tej od patelni, sprzedaje buty i ubrania, kosmetyki szwedzkie i krzyżami do bucikow dla dzieci marki Tongue, a tak w ogóle to reprezentuje kilka wydawnictw naukowych i własnie chciałam wam polecić nowa książkę od zbamiennym tytułem "manipulacja..."
Ale mnie bawią rozmowy z wami. Bądźcie czujne, tak trzymać!
Pa
Anka



CYTAT
Chciałem jednakże zauważyć, że podałam nazwę znalezionego przeze mnie w necie sklepu z zabawkami tylko w pierwszym poście, nie wiedząc, że regulamin tego zabrania. Następne posty zawierały już wyłącznie pytanie, które sklepy polecacie i gdzie robicie zakupy w necie.




takie tam literówki. Nie pierwsze w Twoim wydaniu aniu_wawa icon_wink.gif
paulap


Grupa: Administratorzy
Postów: 4,017
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 15:37
Skąd: Kielce
Nr użytkownika: 213

GG:


post pon, 28 sty 2013 - 18:03
Post #63

CYTAT(ania_wawa @ Mon, 28 Jan 2013 - 17:09) *
Hi Hi Hi, własnie podpisałem umowę z producentem Smily na reklamowanie jego zabawek na tym forum. Jestem tez przedstawicielka firmy Gandalf tej od patelni, sprzedaje buty i ubrania, kosmetyki szwedzkie i krzyżami do bucikow dla dzieci marki Tongue, a tak w ogóle to reprezentuje kilka wydawnictw naukowych i własnie chciałam wam polecić nowa książkę od zbamiennym tytułem "manipulacja..."
Ale mnie bawią rozmowy z wami. Bądźcie czujne, tak trzymać!
Pa
Anka



CYTAT
Chciałem jednakże zauważyć, że podałam nazwę znalezionego przeze mnie w necie sklepu z zabawkami tylko w pierwszym poście, nie wiedząc, że regulamin tego zabrania. Następne posty zawierały już wyłącznie pytanie, które sklepy polecacie i gdzie robicie zakupy w necie.




takie tam literówki. Nie pierwsze w Twoim wydaniu aniu_wawa icon_wink.gif

--------------------
ania_wawa
pon, 28 sty 2013 - 20:18
Nie od dziś mówię, że czepiacie się szczegółów, zamiast wypoaiwdać się konkretnie na postawione w poście pytania.
Teraz znowu są to literówki.
Proszę wyliczcie ile ich zrobiłam w moich postach:)
Albi inaczej - ile ich zrobiła w tym jednym poście?
Czy ktoś z was jest w stanie je policzyć?!
Sama jestem ciekawa.
Czy naprawdę nie macie co robić?
Już pisałam, że w pierwszym, poście podałam adres sklepu znaleizonego w necie. I co z tego? Zaraz powiecie, że trzeba było czytać regulamin. Ok. Tutaj macie rację. Ale chciałam również zauważyć, że albo wszyscy przestrzegamy regulaminu, albi nie. Nie może tak być na szanującym się forum, jedni mogą podawać adresy sklepów, nazwy produktów, producentów etc., a wobec innych mówi się, że regulamin tego zabrania. I co ciekawe, nawet administrator w komunikacie do mnie przyznaje, że tak jest. To chyba jakaś przesada....!?
Zamierzam z tym ostro walczyć. Albo wszystcy użytkownicy mają równe prawa, albo nie czepiajcie się wszystkiego. Co znaczy bowiem (tu cytat) "dla niektórych forumowic robimy wyjątki"? Z takimi wyjątkami i administratorami daleko nie zajedziecie.
Komunikat został przeze mnie skopiowany i przeznaczony do wykorzystania (w tym na drodze prawnej).
Każdy regulamin (durny bądź nie) jest po to aby go przestrzegali wszyscy użytkownicy. Bez żadnych wyjątków.

P.S. Aha zapomniałam, że dzisiaj wieczorem jestem facetem z lekkim zarostem, mam 180 cm, piwne oczy i bezkresną wyobraźnię, która podpowiada mi nowe spamy i nowe reklamy........

Hi hi hi
tymczasem pa pa pa

Odpowiedź na pytanie w pocsie:
Są 3 literówki.....

ania_wawa


Grupa: Zbanowani
Postów: 34
Dołączył: nie, 20 sty 13 - 10:55
Nr użytkownika: 41,491




post pon, 28 sty 2013 - 20:18
Post #64

Nie od dziś mówię, że czepiacie się szczegółów, zamiast wypoaiwdać się konkretnie na postawione w poście pytania.
Teraz znowu są to literówki.
Proszę wyliczcie ile ich zrobiłam w moich postach:)
Albi inaczej - ile ich zrobiła w tym jednym poście?
Czy ktoś z was jest w stanie je policzyć?!
Sama jestem ciekawa.
Czy naprawdę nie macie co robić?
Już pisałam, że w pierwszym, poście podałam adres sklepu znaleizonego w necie. I co z tego? Zaraz powiecie, że trzeba było czytać regulamin. Ok. Tutaj macie rację. Ale chciałam również zauważyć, że albo wszyscy przestrzegamy regulaminu, albi nie. Nie może tak być na szanującym się forum, jedni mogą podawać adresy sklepów, nazwy produktów, producentów etc., a wobec innych mówi się, że regulamin tego zabrania. I co ciekawe, nawet administrator w komunikacie do mnie przyznaje, że tak jest. To chyba jakaś przesada....!?
Zamierzam z tym ostro walczyć. Albo wszystcy użytkownicy mają równe prawa, albo nie czepiajcie się wszystkiego. Co znaczy bowiem (tu cytat) "dla niektórych forumowic robimy wyjątki"? Z takimi wyjątkami i administratorami daleko nie zajedziecie.
Komunikat został przeze mnie skopiowany i przeznaczony do wykorzystania (w tym na drodze prawnej).
Każdy regulamin (durny bądź nie) jest po to aby go przestrzegali wszyscy użytkownicy. Bez żadnych wyjątków.

P.S. Aha zapomniałam, że dzisiaj wieczorem jestem facetem z lekkim zarostem, mam 180 cm, piwne oczy i bezkresną wyobraźnię, która podpowiada mi nowe spamy i nowe reklamy........

Hi hi hi
tymczasem pa pa pa

Odpowiedź na pytanie w pocsie:
Są 3 literówki.....

milutka
pon, 28 sty 2013 - 20:26
Podczytywałam sobie ten wątek i na początku myślałam, że dziewczyny się czepiają, ale Ty Aniu robisz się coraz bardziej niemiła, coraz bardziej się denerwujesz, więc być może jednak forumki mają rację, że przyszłaś tu tylko reklamę robić?

A piszesz, że ktoś tam ma fory, tak ma, bo jeśli ja bym nagle dała dziewczynom link do jakiegoś sklepu, to by nie podejrzewały mnie, bo jestem już tu prawie od 5 lat i mnie znają. A Ty wpadasz jako nowa forumowiczka i zaraz rzucasz linkiem do sklepu. Dlaczego nie możesz tego zrozumieć , że o to tu we wszystkim chodzi.

edit:

CYTAT
Albo wszystcy użytkownicy mają równe prawa, albo nie czepiajcie się wszystkiego. Co znaczy bowiem (tu cytat) "dla niektórych forumowic robimy wyjątki"? Z takimi wyjątkami i administratorami daleko nie zajedziecie.
Komunikat został przeze mnie skopiowany i przeznaczony do wykorzystania (w tym na drodze prawnej).


jaka droga prawna, jeny o co Ci Ludku chodzi??????????

Ten post edytował milutka pon, 28 sty 2013 - 20:28
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post pon, 28 sty 2013 - 20:26
Post #65

Podczytywałam sobie ten wątek i na początku myślałam, że dziewczyny się czepiają, ale Ty Aniu robisz się coraz bardziej niemiła, coraz bardziej się denerwujesz, więc być może jednak forumki mają rację, że przyszłaś tu tylko reklamę robić?

A piszesz, że ktoś tam ma fory, tak ma, bo jeśli ja bym nagle dała dziewczynom link do jakiegoś sklepu, to by nie podejrzewały mnie, bo jestem już tu prawie od 5 lat i mnie znają. A Ty wpadasz jako nowa forumowiczka i zaraz rzucasz linkiem do sklepu. Dlaczego nie możesz tego zrozumieć , że o to tu we wszystkim chodzi.

edit:

CYTAT
Albo wszystcy użytkownicy mają równe prawa, albo nie czepiajcie się wszystkiego. Co znaczy bowiem (tu cytat) "dla niektórych forumowic robimy wyjątki"? Z takimi wyjątkami i administratorami daleko nie zajedziecie.
Komunikat został przeze mnie skopiowany i przeznaczony do wykorzystania (w tym na drodze prawnej).


jaka droga prawna, jeny o co Ci Ludku chodzi??????????

--------------------
ania_wawa
pon, 28 sty 2013 - 20:28
Hej Blaszka,

wiem, że na początku zrobiłam błąd podając nazwę sklepu. Zrobiłam to jednak nieświadomie i tylko jeden raz.
Ale czepianie się później dosłownie wszystkiego w moich wypowiedziach to już przesada.
Po nam regulamin, skoro administrator nwet przyznaje, że robi wyjątki dla innych forumowiczek w podawaniu nazw produktów, sklepów etc.
Regulamin to regulamin - ma obowiązywać wszystkich. I chyba każdy się ze mną zgodzi. Nie równych i równiejszych!
Oczekuję zatem usunięcia wszystkich nazw sklepów, produktów i wszystkiego co wylicza regulamin z postów na tym forum!

Hej ADMINISTRATORZY! To apel do Was.

Po co piszecie regulamin, skoro robicie wyjątki w jego przestrzeganiu? To tak, jakby powiedzieć, że Kowalski ma płacić podatki, ale Nowak już nie, bo wobec niego stosujemy wyjątek.

Powinno wam być wstyd, że w nierówny sposób traktujecie forumowiczów. I jak już powiedziałam - zamierzam z tym walczyć.

Ania.




ania_wawa


Grupa: Zbanowani
Postów: 34
Dołączył: nie, 20 sty 13 - 10:55
Nr użytkownika: 41,491




post pon, 28 sty 2013 - 20:28
Post #66

Hej Blaszka,

wiem, że na początku zrobiłam błąd podając nazwę sklepu. Zrobiłam to jednak nieświadomie i tylko jeden raz.
Ale czepianie się później dosłownie wszystkiego w moich wypowiedziach to już przesada.
Po nam regulamin, skoro administrator nwet przyznaje, że robi wyjątki dla innych forumowiczek w podawaniu nazw produktów, sklepów etc.
Regulamin to regulamin - ma obowiązywać wszystkich. I chyba każdy się ze mną zgodzi. Nie równych i równiejszych!
Oczekuję zatem usunięcia wszystkich nazw sklepów, produktów i wszystkiego co wylicza regulamin z postów na tym forum!

Hej ADMINISTRATORZY! To apel do Was.

Po co piszecie regulamin, skoro robicie wyjątki w jego przestrzeganiu? To tak, jakby powiedzieć, że Kowalski ma płacić podatki, ale Nowak już nie, bo wobec niego stosujemy wyjątek.

Powinno wam być wstyd, że w nierówny sposób traktujecie forumowiczów. I jak już powiedziałam - zamierzam z tym walczyć.

Ania.




milutka
pon, 28 sty 2013 - 20:32
CYTAT(ania_wawa @ Mon, 28 Jan 2013 - 18:28) *
Hej Blaszka,

wiem, że na początku zrobiłam błąd podając nazwę sklepu. Zrobiłam to jednak nieświadomie i tylko jeden raz.
Ale czepianie się później dosłownie wszystkiego w moich wypowiedziach to już przesada.
Po nam regulamin, skoro administrator nwet przyznaje, że robi wyjątki dla innych forumowiczek w podawaniu nazw produktów, sklepów etc.
Regulamin to regulamin - ma obowiązywać wszystkich. I chyba każdy się ze mną zgodzi. Nie równych i równiejszych!
Oczekuję zatem usunięcia wszystkich nazw sklepów, produktów i wszystkiego co wylicza regulamin z postów na tym forum!

Hej ADMINISTRATORZY! To apel do Was.

Po co piszecie regulamin, skoro robicie wyjątki w jego przestrzeganiu? To tak, jakby powiedzieć, że Kowalski ma płacić podatki, ale Nowak już nie, bo wobec niego stosujemy wyjątek.

Powinno wam być wstyd, że w nierówny sposób traktujecie forumowiczów. I jak już powiedziałam - zamierzam z tym walczyć.

Ania.


tak jest mi wstyd, za Ciebie, wpadasz na forum i jakieś oczekiwania masz, tak tak już lecimy i kasujemy!
milutka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,082
Dołączył: pią, 23 maj 08 - 01:32
Skąd: lubuskie
Nr użytkownika: 19,969




post pon, 28 sty 2013 - 20:32
Post #67

CYTAT(ania_wawa @ Mon, 28 Jan 2013 - 18:28) *
Hej Blaszka,

wiem, że na początku zrobiłam błąd podając nazwę sklepu. Zrobiłam to jednak nieświadomie i tylko jeden raz.
Ale czepianie się później dosłownie wszystkiego w moich wypowiedziach to już przesada.
Po nam regulamin, skoro administrator nwet przyznaje, że robi wyjątki dla innych forumowiczek w podawaniu nazw produktów, sklepów etc.
Regulamin to regulamin - ma obowiązywać wszystkich. I chyba każdy się ze mną zgodzi. Nie równych i równiejszych!
Oczekuję zatem usunięcia wszystkich nazw sklepów, produktów i wszystkiego co wylicza regulamin z postów na tym forum!

Hej ADMINISTRATORZY! To apel do Was.

Po co piszecie regulamin, skoro robicie wyjątki w jego przestrzeganiu? To tak, jakby powiedzieć, że Kowalski ma płacić podatki, ale Nowak już nie, bo wobec niego stosujemy wyjątek.

Powinno wam być wstyd, że w nierówny sposób traktujecie forumowiczów. I jak już powiedziałam - zamierzam z tym walczyć.

Ania.


tak jest mi wstyd, za Ciebie, wpadasz na forum i jakieś oczekiwania masz, tak tak już lecimy i kasujemy!


--------------------
Agnieszka AZJ
pon, 28 sty 2013 - 20:35
Ania_wawa została zbanowana.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post pon, 28 sty 2013 - 20:35
Post #68

Ania_wawa została zbanowana.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
Blaszka12345
pon, 28 sty 2013 - 21:19
może nie powinna m ale to powiem NARESZCIE 06.gif
Blaszka12345


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 646
Dołączył: śro, 30 wrz 09 - 13:40
Skąd: warszawa
Nr użytkownika: 29,342

GG:


post pon, 28 sty 2013 - 21:19
Post #69

może nie powinna m ale to powiem NARESZCIE 06.gif

--------------------

[
~Luna~
pon, 28 sty 2013 - 21:34
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Mon, 28 Jan 2013 - 20:35) *
Ania_wawa została zbanowana.

Niech Wam Bóg w dzieciach wynagrodzi 06.gif
~Luna~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,096
Dołączył: pią, 24 paź 08 - 14:27
Nr użytkownika: 22,986




post pon, 28 sty 2013 - 21:34
Post #70

CYTAT(Agnieszka AZJ @ Mon, 28 Jan 2013 - 20:35) *
Ania_wawa została zbanowana.

Niech Wam Bóg w dzieciach wynagrodzi 06.gif

--------------------
Mama od sierpnia 2005r.
Agnieszka AZJ
pon, 28 sty 2013 - 21:42
CYTAT(~Luna~ @ Mon, 28 Jan 2013 - 21:34) *
Niech Wam Bóg w dzieciach wynagrodzi 06.gif



Ty wypluj te słowa nienie.gif
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post pon, 28 sty 2013 - 21:42
Post #71

CYTAT(~Luna~ @ Mon, 28 Jan 2013 - 21:34) *
Niech Wam Bóg w dzieciach wynagrodzi 06.gif



Ty wypluj te słowa nienie.gif

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
Dorotka25
pon, 28 sty 2013 - 21:58
Uffff. Nie cierpię tonu, w jakim była prowadzona przez to... tego kogoś dyskusja. Dziękuję administracji... icon_smile.gif
Dorotka25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,411
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 08:25
Nr użytkownika: 134




post pon, 28 sty 2013 - 21:58
Post #72

Uffff. Nie cierpię tonu, w jakim była prowadzona przez to... tego kogoś dyskusja. Dziękuję administracji... icon_smile.gif
netty5
pon, 28 sty 2013 - 22:06
CYTAT(~Luna~ @ Mon, 28 Jan 2013 - 21:34) *
Niech Wam Bóg w dzieciach wynagrodzi 06.gif

W jakosci - nie w ilosci 08.gif
netty5


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,492
Dołączył: wto, 24 lip 07 - 12:17
Skąd: pomorskie
Nr użytkownika: 15,528

GG:


post pon, 28 sty 2013 - 22:06
Post #73

CYTAT(~Luna~ @ Mon, 28 Jan 2013 - 21:34) *
Niech Wam Bóg w dzieciach wynagrodzi 06.gif

W jakosci - nie w ilosci 08.gif

--------------------
Agnieszka AZJ
pon, 28 sty 2013 - 22:08
To już lepiej icon_smile.gif

CYTAT(Dorotka25 @ Mon, 28 Jan 2013 - 21:58) *
Dziękuję administracji... icon_smile.gif


Polecam się na przyszłość 08.gif
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post pon, 28 sty 2013 - 22:08
Post #74

To już lepiej icon_smile.gif

CYTAT(Dorotka25 @ Mon, 28 Jan 2013 - 21:58) *
Dziękuję administracji... icon_smile.gif


Polecam się na przyszłość 08.gif

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
mlovea
pon, 28 sty 2013 - 22:19
Dziękuję!!!
Boze, żeby nie pojawił(a) sie pod innym nikiem!
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
Skąd: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post pon, 28 sty 2013 - 22:19
Post #75

Dziękuję!!!
Boze, żeby nie pojawił(a) sie pod innym nikiem!

--------------------


~Luna~
wto, 29 sty 2013 - 10:13
CYTAT(netty5 @ Mon, 28 Jan 2013 - 22:06) *
W jakosci - nie w ilosci 08.gif

Nic innego na myśli nie miałam 02.gif
~Luna~


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,096
Dołączył: pią, 24 paź 08 - 14:27
Nr użytkownika: 22,986




post wto, 29 sty 2013 - 10:13
Post #76

CYTAT(netty5 @ Mon, 28 Jan 2013 - 22:06) *
W jakosci - nie w ilosci 08.gif

Nic innego na myśli nie miałam 02.gif

--------------------
Mama od sierpnia 2005r.
muppet
pią, 01 gru 2017 - 13:15
A sklep Mamissima znacie? Tam są śliczne zabawki.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post pią, 01 gru 2017 - 13:15
Post #77

A sklep Mamissima znacie? Tam są śliczne zabawki.
miki789
wto, 30 lip 2019 - 10:42
Jakiś czas temu znajoma poleciła mi sklep https://tupiko.pl/, producent zabawek, który oferuje swoje produkty, ale ma również propozycje od innych marek. Co najważniejsze wszystko atestowane więc bezpieczne dla dzieci, godny zainteresowania sklep.
miki789


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 92
Dołączył: pon, 19 lut 18 - 10:59
Nr użytkownika: 51,514




post wto, 30 lip 2019 - 10:42
Post #78

Jakiś czas temu znajoma poleciła mi sklep https://tupiko.pl/, producent zabawek, który oferuje swoje produkty, ale ma również propozycje od innych marek. Co najważniejsze wszystko atestowane więc bezpieczne dla dzieci, godny zainteresowania sklep.
elacara
pią, 22 maj 2020 - 11:22
Dla mnie jeśli chodzi o zabawki najlepsza oferta jest obecnie dostępna za pośrednictwem mojezabawki.com i już od dłuższego czasu tam właśnie kupuje zabawki więc jak będziesz szukał dla siebie propozycji to na pewno będzie warto do tego sklepu zajrzeć i szukać tam produktów.
elacara


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 73
Dołączył: śro, 16 sty 19 - 13:40
Nr użytkownika: 52,572




post pią, 22 maj 2020 - 11:22
Post #79

Dla mnie jeśli chodzi o zabawki najlepsza oferta jest obecnie dostępna za pośrednictwem mojezabawki.com i już od dłuższego czasu tam właśnie kupuje zabawki więc jak będziesz szukał dla siebie propozycji to na pewno będzie warto do tego sklepu zajrzeć i szukać tam produktów.
Mięta
pon, 10 sie 2020 - 07:20
Szczerze nie znoszę zakupów z dziećmi.
Sama nie lubię zakupów bo nie lubię ciągać się z wózkami i słuchać narzekania maluchów.
Moje dzieci nie lubia zakupów bo najzwyczajniej w świecie się nudzą i już przy pierwszym sklepie zaczynają mi narzekać jak to chciałyby wrocić do domu..

Tak wiec obecnie juz nie chodzę z nimi na zakupy, nie zamierzam meczyć siebie oraz ich. W sklepach internetowych wybór ciuszków jest o wiele większy, ceny są korzystniejsze tak więc przerzuciłam sie na zakupy internetowe. Ostatnio zamawiałam buty zimowe dziecięce. I jestem zadowolona z wyboru. Polecam firmę Mrugała.

Ten post edytował Mięta pon, 31 sie 2020 - 13:14
Mięta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 391
Dołączył: śro, 13 mar 19 - 14:37
Nr użytkownika: 52,823




post pon, 10 sie 2020 - 07:20
Post #80

Szczerze nie znoszę zakupów z dziećmi.
Sama nie lubię zakupów bo nie lubię ciągać się z wózkami i słuchać narzekania maluchów.
Moje dzieci nie lubia zakupów bo najzwyczajniej w świecie się nudzą i już przy pierwszym sklepie zaczynają mi narzekać jak to chciałyby wrocić do domu..

Tak wiec obecnie juz nie chodzę z nimi na zakupy, nie zamierzam meczyć siebie oraz ich. W sklepach internetowych wybór ciuszków jest o wiele większy, ceny są korzystniejsze tak więc przerzuciłam sie na zakupy internetowe. Ostatnio zamawiałam buty zimowe dziecięce. I jestem zadowolona z wyboru. Polecam firmę Mrugała.
> Sklep internetowy z zabawkami, Jaki wybrać?
Start new topic
Reply to this topic
5 Stron V  « poprzednia 2 3 4 5 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 05:54
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama