Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

szpital na Raciborskiej w Katowicach

> 
IzuÅ›

Go??







post piÄ…, 23 wrz 2005 - 12:14
Post #1

Witam wszystkie Mamy!!! mam termin na grudnia i zaczynam się zastanawiac nad wyborem szpitala. Dziesięc lat temu rodziłam w szpitalu na Raciborskiej w Katowicach, i przyznaje że warunki były takie sobie.
Może ktoś wie jak tam jest teraz ?
pozdrawiam papa icon_biggrin.gif
mikado
czw, 29 wrz 2005 - 10:34
Kolezanka niedawno tam rodzila i sobie chwalila icon_smile.gif Oddzial jest po remoncie, maja dwie osobne sale do porodow, wanne do porodu w wodzie, system roamingu czyli mozesz przebywac z dzieckiem 24h na dobe, znieczulenia na zyczenie, ogolnie super ale jest jedno ale... mianowicie jezeli jestes pacjentka ktoregos z lekarzy tam pracujacych nie ma problemu z przyjeciem, natomiast jezeli nie jestes prawdopodobnie odesla Cie do innego szpitala rodzic icon_sad.gif

https://www.szpital.net.pl/index.php?y=2&x=11&x1=7&b=0

To jest strona szpitala
mikado


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 27
Dołączył: śro, 13 kwi 05 - 15:37
SkÄ…d: Slask
Nr użytkownika: 2,996




post czw, 29 wrz 2005 - 10:34
Post #2

Kolezanka niedawno tam rodzila i sobie chwalila icon_smile.gif Oddzial jest po remoncie, maja dwie osobne sale do porodow, wanne do porodu w wodzie, system roamingu czyli mozesz przebywac z dzieckiem 24h na dobe, znieczulenia na zyczenie, ogolnie super ale jest jedno ale... mianowicie jezeli jestes pacjentka ktoregos z lekarzy tam pracujacych nie ma problemu z przyjeciem, natomiast jezeli nie jestes prawdopodobnie odesla Cie do innego szpitala rodzic icon_sad.gif

https://www.szpital.net.pl/index.php?y=2&x=11&x1=7&b=0

To jest strona szpitala
izuÅ›

Go??







post czw, 13 paź 2005 - 18:19
Post #3

Bardzo dziękuje za informacje icon_biggrin.gif oraz za link szpitala icon_biggrin.gif
Mariola***
czw, 13 paź 2005 - 20:38
Izuś - polecam!!! Drugie (ewentualne dziecko)tez będę tam rodziła na 100%. Warunki są barzdo dobre -szpital po remoncie. Na sali porodów rodzinnych jest nawet kanapa skórzana, dla tatusiów icon_wink.gif
Jedyny minus - zdarza się sporo kobiet na sali. Ja leżałam na 5-cio osobowej. A tłok jest tam taki bo wszyscy podobno wybierają ten szpital do porodu. Inne w K-cach świecą pustkami icon_biggrin.gif
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post czw, 13 paź 2005 - 20:38
Post #4

Izuś - polecam!!! Drugie (ewentualne dziecko)tez będę tam rodziła na 100%. Warunki są barzdo dobre -szpital po remoncie. Na sali porodów rodzinnych jest nawet kanapa skórzana, dla tatusiów icon_wink.gif
Jedyny minus - zdarza się sporo kobiet na sali. Ja leżałam na 5-cio osobowej. A tłok jest tam taki bo wszyscy podobno wybierają ten szpital do porodu. Inne w K-cach świecą pustkami icon_biggrin.gif

--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
Agnieszka
pią, 14 paź 2005 - 15:33
Poniżej link z iformacją o szpitalu na Raciborskiej icon_smile.gif


https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=7942
Agnieszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 88
Dołączył: wto, 03 gru 02 - 09:03
Skąd: Katowice-Wełnowiec
Nr użytkownika: 5




post pią, 14 paź 2005 - 15:33
Post #5

Poniżej link z iformacją o szpitalu na Raciborskiej icon_smile.gif


https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=7942

--------------------
Agnieszka mama Szymona i Kamila (dwóch łobuziaków)
Mandzia
nie, 01 sty 2006 - 22:29
Też chcemy wybrać ten szpital na nasz pierwszy poród.Mamy nadzieję że wybór jest dobry
Mandzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 52
Dołączył: pon, 05 gru 05 - 15:58
Nr użytkownika: 4,212




post nie, 01 sty 2006 - 22:29
Post #6

Też chcemy wybrać ten szpital na nasz pierwszy poród.Mamy nadzieję że wybór jest dobry

--------------------
user posted image
Pozdrawiam!!
Antosiowa mama
pon, 06 lut 2006 - 16:48
Hej ! bardzo polecam szpital na Raciborskiej. W ciąży kilka razy leżałam tam no i oczywiście rodziłam. Miałam bardzo skomplikowaną cesarkę, presonel i lekarze byli cudowni! Szpital jest ładnie odremontowany, czysty, sale są 2-3 i 5-cio osobowe z łazienkami. Jest bardzo kameralnie i przytulnie.
Pozdrawiam cieplutko
Antosiowa mama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: pon, 06 lut 06 - 13:27
Skąd: Mysłowice
Nr użytkownika: 4,840

GG:


post pon, 06 lut 2006 - 16:48
Post #7

Hej ! bardzo polecam szpital na Raciborskiej. W ciąży kilka razy leżałam tam no i oczywiście rodziłam. Miałam bardzo skomplikowaną cesarkę, presonel i lekarze byli cudowni! Szpital jest ładnie odremontowany, czysty, sale są 2-3 i 5-cio osobowe z łazienkami. Jest bardzo kameralnie i przytulnie.
Pozdrawiam cieplutko

--------------------
user posted imageuser posted image
www.bluetit.bobasy.pl
Mandzia
wto, 04 kwi 2006 - 21:39
Dla wszystkich zainteresowanych przyszlych mam jest dobra wiadomość-w szpitalu na raciborskiej od marca nie trzeba placic!!
Bezpłatne jest:
-znieczulenie zewnatrzoponowe
-porod rodzinny
-porod w wodzie.
Jedynie trzeba placic za szkole rodzenia-250 zł
Mandzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 52
Dołączył: pon, 05 gru 05 - 15:58
Nr użytkownika: 4,212




post wto, 04 kwi 2006 - 21:39
Post #8

Dla wszystkich zainteresowanych przyszlych mam jest dobra wiadomość-w szpitalu na raciborskiej od marca nie trzeba placic!!
Bezpłatne jest:
-znieczulenie zewnatrzoponowe
-porod rodzinny
-porod w wodzie.
Jedynie trzeba placic za szkole rodzenia-250 zł

--------------------
user posted image
Pozdrawiam!!
Mandzia
pon, 08 maj 2006 - 13:11
Witam wszystkie przyszle i obecne mamy.Chcialam bardzo pochwalic szpiotal na Raciborskiej.Fachowa i mila obsluga,czulam sie podczas porodu jak w domu.Później bylo troche ciezko ale to wynikalo z ciecia.Polecam wszystkim!!
Mandzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 52
Dołączył: pon, 05 gru 05 - 15:58
Nr użytkownika: 4,212




post pon, 08 maj 2006 - 13:11
Post #9

Witam wszystkie przyszle i obecne mamy.Chcialam bardzo pochwalic szpiotal na Raciborskiej.Fachowa i mila obsluga,czulam sie podczas porodu jak w domu.Później bylo troche ciezko ale to wynikalo z ciecia.Polecam wszystkim!!

--------------------
user posted image
Pozdrawiam!!
anetadr
sob, 23 wrz 2006 - 16:58
Moja bratowa w styczniu będzie rodzić. W tej chwili z powodu zwężonej szyjki maciccy trafiła do szpitala w Zawierciu, ale nie chce tam zostać.

Przeczytałam wątek o szpitalu na Raciborskiej i zastanawiamy się, czy by jej tam nie przenieść. Interesuje mnie czy to przeniesienie jest możliwe ot tak, na życzenie? Czy też trzeba spełnić jakieś warunki? No i czy trzeba chodzić do lekarza tam pracującego, a jeśli tak, to czy moglibyście mi polecić kogoś takiego?

Pozdrawiam

Aneta
anetadr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,092
Dołączył: śro, 17 wrz 03 - 14:42
Skąd: Już nie Zagłębie
Nr użytkownika: 1,055




post sob, 23 wrz 2006 - 16:58
Post #10

Moja bratowa w styczniu będzie rodzić. W tej chwili z powodu zwężonej szyjki maciccy trafiła do szpitala w Zawierciu, ale nie chce tam zostać.

Przeczytałam wątek o szpitalu na Raciborskiej i zastanawiamy się, czy by jej tam nie przenieść. Interesuje mnie czy to przeniesienie jest możliwe ot tak, na życzenie? Czy też trzeba spełnić jakieś warunki? No i czy trzeba chodzić do lekarza tam pracującego, a jeśli tak, to czy moglibyście mi polecić kogoś takiego?

Pozdrawiam

Aneta

--------------------
Mariola***
nie, 24 wrz 2006 - 21:41
anetadr- mogę powiedzieć tyle, że lepiej traktuję pacjentki, które chodziły do lekarza z tego szpitala. Podobno. Takie panowały opinie.
Z przyjęciem raczej nie ma problemu, ze tak powiem "z ulicy".
Chociaz , jak ja rodziłam to były tam dosłownie tłumy. i w pewnym momencie musiały im się skończyc łózka.
A polecić mogę swojego lekarza. Bardzo chwalą sobie tez ordynatora. wyleciało mi chwilowo nazwisko.
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post nie, 24 wrz 2006 - 21:41
Post #11

anetadr- mogę powiedzieć tyle, że lepiej traktuję pacjentki, które chodziły do lekarza z tego szpitala. Podobno. Takie panowały opinie.
Z przyjęciem raczej nie ma problemu, ze tak powiem "z ulicy".
Chociaz , jak ja rodziłam to były tam dosłownie tłumy. i w pewnym momencie musiały im się skończyc łózka.
A polecić mogę swojego lekarza. Bardzo chwalą sobie tez ordynatora. wyleciało mi chwilowo nazwisko.

--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
anetadr
czw, 28 wrz 2006 - 20:40
Mariola, dzięki za odpowiedź. Jeśli można, poproszę namiary na tego lekarza na pw.

Bratowa wyszła ze szpitala, bo nasi lekarze "nie wiedzieli co jej jest" i "nie umieli jej pomóc".

Aneta
anetadr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,092
Dołączył: śro, 17 wrz 03 - 14:42
Skąd: Już nie Zagłębie
Nr użytkownika: 1,055




post czw, 28 wrz 2006 - 20:40
Post #12

Mariola, dzięki za odpowiedź. Jeśli można, poproszę namiary na tego lekarza na pw.

Bratowa wyszła ze szpitala, bo nasi lekarze "nie wiedzieli co jej jest" i "nie umieli jej pomóc".

Aneta

--------------------
Mariola***
czw, 28 wrz 2006 - 22:37
Napisałam na pw
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post czw, 28 wrz 2006 - 22:37
Post #13

Napisałam na pw

--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
anetadr
piÄ…, 29 wrz 2006 - 10:16
CYTAT(Mariola ***)
Napisałam na pw


Nie wiem jak to się stało, ale nie dostałam pw. icon_sad.gif

Może e-mailem będzie pewniej: anetadr@gazeta.pl


Aneta
anetadr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,092
Dołączył: śro, 17 wrz 03 - 14:42
Skąd: Już nie Zagłębie
Nr użytkownika: 1,055




post piÄ…, 29 wrz 2006 - 10:16
Post #14

CYTAT(Mariola ***)
Napisałam na pw


Nie wiem jak to się stało, ale nie dostałam pw. icon_sad.gif

Może e-mailem będzie pewniej: anetadr@gazeta.pl


Aneta

--------------------
katna
śro, 18 paź 2006 - 11:45
ja tez rodzilam na Raciborskiej 2,5 roku temu. chwale sobie bardzoten szpital. bardzo dobre opinie tez o tym szpitalu slyszalam, zanim zdecydowalam sie tam rodzic.
moj gin to dyrektor tego szpitala, nie mam do niego zastrzezen:)
polecam tez ordynatora, to on mi robil cesarke i jesli bylaby koniecznosc przy drugim dziecku cesarki, to na pewno u niego.
polecam !!!!!!
katna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 551
Dołączył: czw, 12 maj 05 - 11:17
Nr użytkownika: 3,128




post śro, 18 paź 2006 - 11:45
Post #15

ja tez rodzilam na Raciborskiej 2,5 roku temu. chwale sobie bardzoten szpital. bardzo dobre opinie tez o tym szpitalu slyszalam, zanim zdecydowalam sie tam rodzic.
moj gin to dyrektor tego szpitala, nie mam do niego zastrzezen:)
polecam tez ordynatora, to on mi robil cesarke i jesli bylaby koniecznosc przy drugim dziecku cesarki, to na pewno u niego.
polecam !!!!!!

--------------------
Kasia, mama Natalki ( 8 kwietnia 2004r. )
> szpital na Raciborskiej w Katowicach
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 15:37
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama