Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

bolace stopy?

> 
lena77
śro, 05 mar 2008 - 21:33
Wojtek na bol zaczal narzekac dzis po kapieli , ok. 20. Przed kapiela bylo wszystko ok.-biegal skakal, jak zwykle. przewrocil sie, ale nie narzekal wiec nie zwrocilam na to uwagi. pod prysznicem powiedzial, ze boli go duzy palec. stal normalnie, ale nie moglam mu zalozyc skarpetek bo podkurczal palce. nie chcial sie tez polozyc do lozeczka, krzyczac, ze go boli. siedzial wiec z 10 minut na lozku z podkurczonymi palcami u stop. nie wiem, czy bola go tylko stopy, czy tez cale nogi. raz mowi, ze tak inyym razem, ze nie. wydaje mi sie, ze bola go cale nogi. chodzic moze, ale nie tak energicznie jak zawsze. teraz lekko go polozylam z nogami do gory i dalam nurofen. nie wiem , co robic i co to moze byc?
lena77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,885
Dołączył: nie, 19 cze 05 - 10:33
SkÄ…d: wielkopoland
Nr użytkownika: 3,289




post śro, 05 mar 2008 - 21:33
Post #1

Wojtek na bol zaczal narzekac dzis po kapieli , ok. 20. Przed kapiela bylo wszystko ok.-biegal skakal, jak zwykle. przewrocil sie, ale nie narzekal wiec nie zwrocilam na to uwagi. pod prysznicem powiedzial, ze boli go duzy palec. stal normalnie, ale nie moglam mu zalozyc skarpetek bo podkurczal palce. nie chcial sie tez polozyc do lozeczka, krzyczac, ze go boli. siedzial wiec z 10 minut na lozku z podkurczonymi palcami u stop. nie wiem, czy bola go tylko stopy, czy tez cale nogi. raz mowi, ze tak inyym razem, ze nie. wydaje mi sie, ze bola go cale nogi. chodzic moze, ale nie tak energicznie jak zawsze. teraz lekko go polozylam z nogami do gory i dalam nurofen. nie wiem , co robic i co to moze byc?

--------------------
"Cśśśśś.., siedzimy w tej ścianie.
Jesteśmy Marsjanie"
Miron Białoszewski
wiktore
czw, 06 mar 2008 - 14:22
Moze to bóle wzrostowe. Chyba badania krwi i wizyta u ortopedy by sie zdała.
wiktore


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,543
Dołączył: czw, 29 gru 05 - 19:07
Nr użytkownika: 4,401




post czw, 06 mar 2008 - 14:22
Post #2

Moze to bóle wzrostowe. Chyba badania krwi i wizyta u ortopedy by sie zdała.
> bolace stopy?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 19 mar 2024 - 05:20
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama