Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

gdzie się kupuje karty z piłkarzami?

> 
grzałka
pią, 06 sty 2012 - 10:22
Mój syn zwariował na punkcie piłki nożnej, udało mi się dostać te karty przed świetami w empiku, ale ma, cytuję, "najmniej z wszystkich chłopaków w szkole"- szukamy tych kart wszędzie i nigdzie nie ma. Gdzie to kupić? Allegro już przejrzane, ale w grę wchodzi tylko kolekcja 2011/2012, na allegro tego mało i bez opcji kup teraz
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post pią, 06 sty 2012 - 10:22
Post #1

Mój syn zwariował na punkcie piłki nożnej, udało mi się dostać te karty przed świetami w empiku, ale ma, cytuję, "najmniej z wszystkich chłopaków w szkole"- szukamy tych kart wszędzie i nigdzie nie ma. Gdzie to kupić? Allegro już przejrzane, ale w grę wchodzi tylko kolekcja 2011/2012, na allegro tego mało i bez opcji kup teraz

--------------------
pirania
pią, 06 sty 2012 - 10:40
w empiku i w kioskach icon_wink.gif

my tez mamy karty icon_smile.gif
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
Skąd: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post pią, 06 sty 2012 - 10:40
Post #2

w empiku i w kioskach icon_wink.gif

my tez mamy karty icon_smile.gif

--------------------
kiedy?, w ogóle, mia?am przemy?lenia a teraz mam pranie, list? zakupów spo?ywczych
i ubezpieczenie emerytalne ustawione jako sta?y przelew. by <a href="https://"https://zimno.blog.pl/"" rel="nofollow" target="_blank">https://zimno.blog.pl/</a>


<a href="https://"https://opsesyjna.blox.pl/html"" rel="nofollow" target="_blank">https://opsesyjna.blox.pl/html</a>

Obudzi?am w sobie zwierz?, niestety to koala.

grzałka
pią, 06 sty 2012 - 10:48
w takich zwykłych kioskach ruchu? nie przyszło mi do głowy
za to sprawdzaliśmy już w Lidlu i w Biedronce
a na allegro znalazłam komplet kart za 1300 pln 04.gif
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post pią, 06 sty 2012 - 10:48
Post #3

w takich zwykłych kioskach ruchu? nie przyszło mi do głowy
za to sprawdzaliśmy już w Lidlu i w Biedronce
a na allegro znalazłam komplet kart za 1300 pln 04.gif

--------------------
tomberowa
pią, 06 sty 2012 - 11:26
w tesco była niedawno seria limitowana, w kioskach Inmedio zobacz, bo tam też kupowaliśmy icon_smile.gif
tomberowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 677
Dołączył: pon, 27 paź 03 - 08:40
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 1,142

GG:


post pią, 06 sty 2012 - 11:26
Post #4

w tesco była niedawno seria limitowana, w kioskach Inmedio zobacz, bo tam też kupowaliśmy icon_smile.gif

--------------------
Agnieszka

Kuba 10.05.2003
Zosia 02.01.2015
tuLena
pią, 06 sty 2012 - 11:31
Z kart jestem oblatana- w Tesco ( na gazetach) były i u mnie nadal są zestawy (po 3 paczki x 6 kart) + 1 gratis ( przeważnie Messi) - koszt ok 11 zł chyba.

Z kartami to normalnie masakra- mój syn zbieral na nie punkty "domowe", życzyl sobie na Mikolaja, pod choinkę i w ogolke je sobie życzył icon_wink.gif ( z zazznaczeniem ,ze koniecznie WSZYSTKIE) i kupował i wciąż uważal ,że ma MAŁO> Album jest wielki, cieżki i targa go CODZIENNIE do szkoły. Ojciec wszytskie Empiki w W-wie obdzwonili dorwał jedną , ostatnią puszkę, bo bez puszki NIE DA RADY. Puszkę pełną kart też nosi do szkoły.
W końcu zaczeły mu się powtarzac te karty....

a teraz , teraz zaczyna zbierać .......... naklejki z piłkarzami 37.gif też w Tesco są i też można dokupić album do nich 37.gif

Pościel z Machesterem też dostal, a w planach ma ,ze Barcelonę też chce ( Ysk) 29.gif


a to wszytsko powyższe to i tak minimum z tego co on sobie marzy 43.gif

Ten post edytował tuLena pią, 06 sty 2012 - 11:31
tuLena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,192
Dołączył: pon, 27 sie 07 - 21:22
Nr użytkownika: 15,964




post pią, 06 sty 2012 - 11:31
Post #5

Z kart jestem oblatana- w Tesco ( na gazetach) były i u mnie nadal są zestawy (po 3 paczki x 6 kart) + 1 gratis ( przeważnie Messi) - koszt ok 11 zł chyba.

Z kartami to normalnie masakra- mój syn zbieral na nie punkty "domowe", życzyl sobie na Mikolaja, pod choinkę i w ogolke je sobie życzył icon_wink.gif ( z zazznaczeniem ,ze koniecznie WSZYSTKIE) i kupował i wciąż uważal ,że ma MAŁO> Album jest wielki, cieżki i targa go CODZIENNIE do szkoły. Ojciec wszytskie Empiki w W-wie obdzwonili dorwał jedną , ostatnią puszkę, bo bez puszki NIE DA RADY. Puszkę pełną kart też nosi do szkoły.
W końcu zaczeły mu się powtarzac te karty....

a teraz , teraz zaczyna zbierać .......... naklejki z piłkarzami 37.gif też w Tesco są i też można dokupić album do nich 37.gif

Pościel z Machesterem też dostal, a w planach ma ,ze Barcelonę też chce ( Ysk) 29.gif


a to wszytsko powyższe to i tak minimum z tego co on sobie marzy 43.gif

--------------------






literówki mi się mnożą na potęgę- poprawiam co tylko mogę, żeby dało sie przeczytać ;))
z resztą się poddaję....
ewabi
pią, 06 sty 2012 - 11:53
Grzałko, musisz mieć świadomość, że wkraczasz na grząski grunt, ale jak się powie A...
Karty kupujemy we wcześniej obznajomionych zwykłych kioskach. Najszybciej kończą się w tym najbliżej szkoły icon_smile.gif. Albumy chłopcy zakupili w empiku. Na początku byłam sceptyczna, poddałam się, gdy moje "porządniejsze" dziecko zaargumentowało, że w albumie można od razu układać "skłądami", a na końcu mieć "podwójnych" od razu do wymiany. Wymiany świetlicowo - szkolne zaowocowały kilkoma przykrymi sytuacjami, ale obserwowałam z dystansu i Janek naprawdę nieźle sobie poradził w kontaktach ze "starszymi kolekcjonerami".

Co jest ciężkie do zniesienia? Latałam całą wiosnę w poszukiwaniu kiosków, w których jeszcze są karty UEFA Champions League, tak do lata mniej więcej. Na wakacjach była przerwa (na karty star wars, żeby nie było cukierkowo), a od końca września nagle okazało się, że zaczynamy zbierać kolekcję 2012! Od zeszłorocznej różni się nieznacznie, ale jest już absolutnie bezwartościowa - w oczach 9latka. Wszystkie kolekcjonowane w zeszłym roku karty, w ilości 180 szt zostały bez mrugnięcia okiem oddane młodszemu bratu. Na pohamowanie apetytu nie zadziałało nawet, że muszą kupować za swoje icon_smile.gif Zadziałało dopiero uzbieranie "swoich" składów oraz zdobycie wszystkich prestiżowych "błyszczaków", "limitedów" i "ulepszonych". Teraz jestem w błogim okresie wyłącznie "wymian".
ewabi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,860
Dołączył: wto, 13 lip 04 - 10:54
Nr użytkownika: 1,925




post pią, 06 sty 2012 - 11:53
Post #6

Grzałko, musisz mieć świadomość, że wkraczasz na grząski grunt, ale jak się powie A...
Karty kupujemy we wcześniej obznajomionych zwykłych kioskach. Najszybciej kończą się w tym najbliżej szkoły icon_smile.gif. Albumy chłopcy zakupili w empiku. Na początku byłam sceptyczna, poddałam się, gdy moje "porządniejsze" dziecko zaargumentowało, że w albumie można od razu układać "skłądami", a na końcu mieć "podwójnych" od razu do wymiany. Wymiany świetlicowo - szkolne zaowocowały kilkoma przykrymi sytuacjami, ale obserwowałam z dystansu i Janek naprawdę nieźle sobie poradził w kontaktach ze "starszymi kolekcjonerami".

Co jest ciężkie do zniesienia? Latałam całą wiosnę w poszukiwaniu kiosków, w których jeszcze są karty UEFA Champions League, tak do lata mniej więcej. Na wakacjach była przerwa (na karty star wars, żeby nie było cukierkowo), a od końca września nagle okazało się, że zaczynamy zbierać kolekcję 2012! Od zeszłorocznej różni się nieznacznie, ale jest już absolutnie bezwartościowa - w oczach 9latka. Wszystkie kolekcjonowane w zeszłym roku karty, w ilości 180 szt zostały bez mrugnięcia okiem oddane młodszemu bratu. Na pohamowanie apetytu nie zadziałało nawet, że muszą kupować za swoje icon_smile.gif Zadziałało dopiero uzbieranie "swoich" składów oraz zdobycie wszystkich prestiżowych "błyszczaków", "limitedów" i "ulepszonych". Teraz jestem w błogim okresie wyłącznie "wymian".

--------------------
użytkownik usunięty

Go??







post pią, 06 sty 2012 - 12:51
Post #7

[post usunięty]
Pecia
pią, 06 sty 2012 - 13:16
w emipku
u mnie juz pojawily sie plakaty na scianie, ale wkrecaja te dzieciaki hehhe;)) Jasiek , ktory nigdy nie ogldal meczy siedzi teraz , oglada, notuje wyniki 04.gif
Pecia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,959
Dołączył: nie, 06 kwi 03 - 13:58
Nr użytkownika: 442




post pią, 06 sty 2012 - 13:16
Post #8

w emipku
u mnie juz pojawily sie plakaty na scianie, ale wkrecaja te dzieciaki hehhe;)) Jasiek , ktory nigdy nie ogldal meczy siedzi teraz , oglada, notuje wyniki 04.gif

--------------------
Zuzia 1997, Jasiek 2001
grzałka
pią, 06 sty 2012 - 13:27
grząski grunt już zauważyłam, karty z zupełnie innych kolekcji niż najnowsza są bez wartości, a pozycja towarzyska zależy od ilości kart i liczby top mastersów

znalazłam ich sklep, gdzie można online zakupić karty, oczywiście w limitowanych ilościach

póki Antek równolegle pasjonuje się też prawdziwą piłką, czyli graniem, to nie będę wnikać - niech wydaje swoją kasę

ciekawe, że brat ignoruje te karty całkowicie (za to siostra już się nieźle orientuje i widac, że zaczyna ją to kręcić icon_wink.gif )

grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post pią, 06 sty 2012 - 13:27
Post #9

grząski grunt już zauważyłam, karty z zupełnie innych kolekcji niż najnowsza są bez wartości, a pozycja towarzyska zależy od ilości kart i liczby top mastersów

znalazłam ich sklep, gdzie można online zakupić karty, oczywiście w limitowanych ilościach

póki Antek równolegle pasjonuje się też prawdziwą piłką, czyli graniem, to nie będę wnikać - niech wydaje swoją kasę

ciekawe, że brat ignoruje te karty całkowicie (za to siostra już się nieźle orientuje i widac, że zaczyna ją to kręcić icon_wink.gif )



--------------------
ewabi
pią, 06 sty 2012 - 13:46
A widzisz, ja zauważyłam podobną prawidłowość. Z kumplami z treningów nie ma wymieniania się kartami czy imponowania sobie ilością kart. Z nimi się gra, ćwiczy dryblingi i inne sztuczki, porównuje piłki, korki i ochraniacze oraz rozmawia o prawdziwych meczach (oraz - od tej wiosny - chodzi na mecze Śląska na Stadion <olaboga>).
Karciana głupawka to rozrywka czysto szkolna.
ewabi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,860
Dołączył: wto, 13 lip 04 - 10:54
Nr użytkownika: 1,925




post pią, 06 sty 2012 - 13:46
Post #10

A widzisz, ja zauważyłam podobną prawidłowość. Z kumplami z treningów nie ma wymieniania się kartami czy imponowania sobie ilością kart. Z nimi się gra, ćwiczy dryblingi i inne sztuczki, porównuje piłki, korki i ochraniacze oraz rozmawia o prawdziwych meczach (oraz - od tej wiosny - chodzi na mecze Śląska na Stadion <olaboga>).
Karciana głupawka to rozrywka czysto szkolna.

--------------------
anuś
pią, 06 sty 2012 - 14:29
W Warszawie cięzko kupić te karty, bo podobno już się skończyły. Teraz ruszyła seria z naklejkami Panini chyba. Mój tata kupił Krzyśkowi karty gdzieś w wiejskim kiosku.
Krzysiek ostatnio zapowiedział, ża za te karty zrobi cyt: wszystko. Zapytałam co to 'wszystko' ma oznaczac. No więc: odkurzanie, mycie podłóg i okien. Haha, no to pokaż co portafisz 06.gif
W pięć minut wszystko zrobił 37.gif Lepiej nie wnikać w dokładność ale jak widać te karty są cenne nawet dla leniwego 10 latka.
anuś


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,222
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:53
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 364

GG:


post pią, 06 sty 2012 - 14:29
Post #11

W Warszawie cięzko kupić te karty, bo podobno już się skończyły. Teraz ruszyła seria z naklejkami Panini chyba. Mój tata kupił Krzyśkowi karty gdzieś w wiejskim kiosku.
Krzysiek ostatnio zapowiedział, ża za te karty zrobi cyt: wszystko. Zapytałam co to 'wszystko' ma oznaczac. No więc: odkurzanie, mycie podłóg i okien. Haha, no to pokaż co portafisz 06.gif
W pięć minut wszystko zrobił 37.gif Lepiej nie wnikać w dokładność ale jak widać te karty są cenne nawet dla leniwego 10 latka.
agabr
pią, 06 sty 2012 - 19:10
Mamy karty , nie mamy albumu ani pudelka , szlag by to trafil.b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post pią, 06 sty 2012 - 19:10
Post #12

Mamy karty , nie mamy albumu ani pudelka , szlag by to trafil.b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
Tatuś Muminka
tuLena
pią, 06 sty 2012 - 19:27
CYTAT(grzałka @ Fri, 06 Jan 2012 - 13:27) *
znalazłam ich sklep, gdzie można online zakupić karty, oczywiście w limitowanych ilościach



to ja poproszę o namiary, bo myśmy znaleźli taki, na którym nie możemy się zalogować
tuLena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,192
Dołączył: pon, 27 sie 07 - 21:22
Nr użytkownika: 15,964




post pią, 06 sty 2012 - 19:27
Post #13

CYTAT(grzałka @ Fri, 06 Jan 2012 - 13:27) *
znalazłam ich sklep, gdzie można online zakupić karty, oczywiście w limitowanych ilościach



to ja poproszę o namiary, bo myśmy znaleźli taki, na którym nie możemy się zalogować

--------------------






literówki mi się mnożą na potęgę- poprawiam co tylko mogę, żeby dało sie przeczytać ;))
z resztą się poddaję....
grzałka
pią, 06 sty 2012 - 20:36
https://ucl.paniniadrenalyn.com/pl/adrenalyn logowałam się bez problemu, jest sklep, ale płaci się tylko kartą kredytową

albumy są jeszcze u nas w empiku (przynajmniej były w środę), za to pudełek nie ma nigdzie w Olsztynie
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post pią, 06 sty 2012 - 20:36
Post #14

https://ucl.paniniadrenalyn.com/pl/adrenalyn logowałam się bez problemu, jest sklep, ale płaci się tylko kartą kredytową

albumy są jeszcze u nas w empiku (przynajmniej były w środę), za to pudełek nie ma nigdzie w Olsztynie

--------------------
EwaKW
pią, 06 sty 2012 - 23:02
Jakie sa koszty wysyłki?

pozdrawiam
Ewa
EwaKW


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,011
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 08:05
Skąd: Zielonki
Nr użytkownika: 225

GG:


post pią, 06 sty 2012 - 23:02
Post #15

Jakie sa koszty wysyłki?

pozdrawiam
Ewa

--------------------
Kuba (14.09.02)
grzałka
sob, 07 sty 2012 - 07:38
coś koło 7 zł
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post sob, 07 sty 2012 - 07:38
Post #16

coś koło 7 zł

--------------------
grzałka
śro, 11 sty 2012 - 19:25
albumów oczywiście u nas też już nie ma, za to emocje, wiążące się z tymi kartami zaczynają nas (znaczy mnie i męża) przerastać- dzisiaj Antek urządził dwugodzinną histerię połączoną z próbą zdemolowania pokoju, bo w jego paczce nie było Casillasa- ostatni atak tego typu zdarzył mu się dobrych parę lat temu

Casillasa (złotego) podobno nie ma nikt ze świetlicy i jest na wagę złota
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
Skąd: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post śro, 11 sty 2012 - 19:25
Post #17

albumów oczywiście u nas też już nie ma, za to emocje, wiążące się z tymi kartami zaczynają nas (znaczy mnie i męża) przerastać- dzisiaj Antek urządził dwugodzinną histerię połączoną z próbą zdemolowania pokoju, bo w jego paczce nie było Casillasa- ostatni atak tego typu zdarzył mu się dobrych parę lat temu

Casillasa (złotego) podobno nie ma nikt ze świetlicy i jest na wagę złota

--------------------
Patison
śro, 11 sty 2012 - 20:20
ojej, to ja dorzucam moje zwisiowane dziecko do grupy Waszych icon_wink.gif

Casiilasa zlotego Wiktor ma i skoro jest tak "cenny", t juz wiem czemu nie nosi go ostatnio do szkoly - ponoc kazdy chcial sie na niego wymienic i Wips juz nie mam sily odmawiac hahahaha

ostatanio oblecialam kioski, gdzie wszedzie slyszalam onfo ze koniec, nie ma, naklejki teraz - dramat i rozpacz w domu
ale upolowalam w Empiku i kupilam zapas ufff - wydzielamy jako nagroda za rozne uczynki icon_wink.gif

album ma, nie wiem nic na temat puszki icon_eek.gif co za puszka

i dzieki za link do strony, zajrze icon_smile.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post śro, 11 sty 2012 - 20:20
Post #18

ojej, to ja dorzucam moje zwisiowane dziecko do grupy Waszych icon_wink.gif

Casiilasa zlotego Wiktor ma i skoro jest tak "cenny", t juz wiem czemu nie nosi go ostatnio do szkoly - ponoc kazdy chcial sie na niego wymienic i Wips juz nie mam sily odmawiac hahahaha

ostatanio oblecialam kioski, gdzie wszedzie slyszalam onfo ze koniec, nie ma, naklejki teraz - dramat i rozpacz w domu
ale upolowalam w Empiku i kupilam zapas ufff - wydzielamy jako nagroda za rozne uczynki icon_wink.gif

album ma, nie wiem nic na temat puszki icon_eek.gif co za puszka

i dzieki za link do strony, zajrze icon_smile.gif

--------------------


sylwia65
śro, 11 sty 2012 - 22:32
Wszystko jest na amazon, zalezy tylko ile chcecie zaplacic 08.gif
https://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_noss/2...amp;x=0&y=0
sylwia65


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,202
Dołączył: śro, 09 sty 08 - 17:36
Skąd: London
Nr użytkownika: 17,537




post śro, 11 sty 2012 - 22:32
Post #19

Wszystko jest na amazon, zalezy tylko ile chcecie zaplacic 08.gif
https://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_noss/2...amp;x=0&y=0

--------------------


tuLena
śro, 11 sty 2012 - 22:46
CYTAT(Patison @ Wed, 11 Jan 2012 - 20:20) *
nie wiem nic na temat puszki icon_eek.gif co za puszka


puszki też były limitowane i zawierały chyba 10 paczek 37.gif
tuLena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,192
Dołączył: pon, 27 sie 07 - 21:22
Nr użytkownika: 15,964




post śro, 11 sty 2012 - 22:46
Post #20

CYTAT(Patison @ Wed, 11 Jan 2012 - 20:20) *
nie wiem nic na temat puszki icon_eek.gif co za puszka


puszki też były limitowane i zawierały chyba 10 paczek 37.gif

--------------------






literówki mi się mnożą na potęgę- poprawiam co tylko mogę, żeby dało sie przeczytać ;))
z resztą się poddaję....
> gdzie się kupuje karty z piłkarzami?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 26 kwi 2024 - 22:00
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama