Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

Jaka kawa ziarnista godna polecenia i gdzie ją kupić

-
, szkoda żeby się gwiazdkowy młynek do kawy marnował :P
amelik
post Mon, 18 Sep 2017 - 15:23
Post #41

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 50,475

Ostatnio bardzo zasmakowałam się w kawie z Brazylii.Jest bardzo pyszna, delikatna i ma fajny zapach jeśli ktoś lubi kawę icon_smile.gif Idealna by obudzić rano i zrelaksować po pracy. Uwielbiam kawę świeżo mieloną i świeżo parzoną, dlatego próbuje wielu smaków. Jak na razie właśnie brazylijska mi najbardziej smakuje. Kupić można tu: www.kawafogo.pl nazywa się Brasil Santos.
Go to the top of the page PM

Quote Post
Grażyna7
post Wed, 18 Oct 2017 - 10:34
Post #42

Nr użytkownika: 49,929

CYTAT(amelik @ Mon, 18 Sep 2017 - 16:23) *
Ostatnio bardzo zasmakowałam się w kawie z Brazylii.Jest bardzo pyszna, delikatna i ma fajny zapach jeśli ktoś lubi kawę icon_smile.gif Idealna by obudzić rano i zrelaksować po pracy. Uwielbiam kawę świeżo mieloną i świeżo parzoną, dlatego próbuje wielu smaków. Jak na razie właśnie brazylijska mi najbardziej smakuje. Kupić można tu: www.kawafogo.pl nazywa się Brasil Santos.

Witaj, uwielbiam pić kawę, ale ostatnimi czasy moja, którą zawsze piłam zepsuła się, chodzi mi o smak. Już mi nie smakuje, poza tym czuję się ospała.
Słyszałam pozytywne opinie o tych kawach od Fogo, próbowałaś też inne? Ciekawi mnie ta Fogo ETIOPIA DJIMMA.

Quote Post
kokosankaana
post Wed, 08 Nov 2017 - 10:20
Post #43

Nr użytkownika: 50,851

Ziarnista lawazza, ma dobry aromat i pysznie smakuje, a z innych to w specjalnych sklepach z kawą można kupić różne smaki, też warto wypróbować. Zawsze zapraszam znajomych na takie testowanie.

Quote Post
martyna91
post Wed, 08 Nov 2017 - 14:19
Post #44

Nr użytkownika: 50,068

Chcesz poznać smak pysznej kawy? Zaopatrz się w ekspres na kapsułki - wystarczy włożyć do ekspresu kapsułkę, aby cieszyć się pysznym, pobudzającym napojem. Decydując się na zakup abonamentu na kawę w sklepie internetowym https://baristacaffe.pl/ ekspres Nespresso lub Dolce Gusto otrzymać można za symboliczną złotówkę.

Quote Post
Brajo
post Wed, 22 Nov 2017 - 09:42
Post #45

Nr użytkownika: 50,955

Spójrz na ten artykuł http://epoznan.pl/news-news-74590-Wysmieni...ciagniecie_reki . Wydaje mi się że zdobędziesz takie info skąd zdobyć dobrą kawusię icon_wink.gif

Quote Post
eryk_ks
post Tue, 28 Nov 2017 - 17:28
Post #46

Nr użytkownika: 48,277

Sama kawa to nie wszystko! Trzeba również zaopatrzyć się w odpowiedni ekspres, przy pomocy którego moglibyśmy ją zaparzyć. Z uwagi na to, że nieco ich jest, warto na początku zapoznać się z treścią tego wpisu: https://www.morele.net/wiadomosc/jak-wybrac...-czy-warto/362/ a dopiero później dokonać zakupu jednego z nich.

Quote Post
WerkkaM
post Fri, 15 Dec 2017 - 07:18
Post #47

Nr użytkownika: 50,112

Jeżeli chodzi o mnie to też myślę, że lavazza najbardziej mi smakuje ale też lubie sobie czasem poeksperymentować ze smakami. Dużo fajnych kaw w bardzo przystępnych cenach znajdziecie w sklepie https://www.cafesilesia.pl więc jak nie macie jeszcze swojego ulubionego sklepu z kawami to polecam zajrzeć tam

Quote Post
> Jaka kawa ziarnista godna polecenia i gdzie ją kupić, szkoda żeby się gwiazdkowy młynek do kawy marnował :P

Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sun, 17 Dec 2017 - 16:54
lista postów tego wątku
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe