Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

laboratorium olsztyn

> 
gosiagosia
pon, 18 mar 2013 - 16:24
szukam miejsca, gdzie pobiora dziecku krew z zyly, prywatnie.
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post pon, 18 mar 2013 - 16:24
Post #1

szukam miejsca, gdzie pobiora dziecku krew z zyly, prywatnie.

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
gosiagosia
pon, 24 mar 2014 - 08:30
dla zainteresowanych. pobranie krwi (takze odplatnie) mozna wykonac w szpitalu dzieciecym na 1 p. (ja o tym nie wiedzialam i szukalam prywatnego laboratorium). w prywatnym meczyli mi dziecko ciagnac z palaca kilka minu, potem maly krzyczal, palec czerwony i spuchniety przez 2 dni. poszlismy do szpitala, wszystko trwalo 20secs, kobieta pobierajaca widac ma niezla wprawe, bo mlody wyszedl zadowolony jakby po masazu i krzyczal, ze go nic nie boli, smiejac sie przy tym.
przy odplatnym badaniu trzeba najpierw isc na parterze do laboratorium oplacic to, co sie chce zrobic i potem z kwitkiem do punktu pobran.
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post pon, 24 mar 2014 - 08:30
Post #2

dla zainteresowanych. pobranie krwi (takze odplatnie) mozna wykonac w szpitalu dzieciecym na 1 p. (ja o tym nie wiedzialam i szukalam prywatnego laboratorium). w prywatnym meczyli mi dziecko ciagnac z palaca kilka minu, potem maly krzyczal, palec czerwony i spuchniety przez 2 dni. poszlismy do szpitala, wszystko trwalo 20secs, kobieta pobierajaca widac ma niezla wprawe, bo mlody wyszedl zadowolony jakby po masazu i krzyczal, ze go nic nie boli, smiejac sie przy tym.
przy odplatnym badaniu trzeba najpierw isc na parterze do laboratorium oplacic to, co sie chce zrobic i potem z kwitkiem do punktu pobran.

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
> laboratorium olsztyn
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 27 kwi 2024 - 00:08
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama