ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Kobiecy samochód roku 2015

-
Kobiecy samochód roku 2015
"Kobiecy samochód roku" (Womens World Car of the Year), został wybrany po raz szósty. Konkurs jest organizowany przez kapitułę pań związanych z motoryzacyjnymi mediami. Właśnie poznaliśmy listę 6 aut docenionych przez panie z całego świata.

Przy wyborze laureatów były brane pod wuwagę następujące kryteria: bezpieczeństwo, wartość w stosunku do ceny, wygląd, pakowność, przyjazność dzieciom, łatwość obsługi, kolorystyka, sex-appeal i przyjazność środowisku naturalnemu.

W gronie 25 sędzin znalazły się m.in.: Sandy Myhre, prezes nowozelandzkiego stowarzyszenia mediów sportów motorowych i członek gildii dziennikarzy motoryzacyjnych Nowej Zelandii; Amerykanka Lou Hammond, właścicielka jednego z największych i najstarszego portalu z bazą danych pojazdów używanych, dziennikarka Wired, Auto Aficionado i Green Car Journal; Vicki Buttler-Henderson, prowadząca brytyjskiego programu "Fifth grear" oraz Xu Qian, założycielka pierwszego, motoryzacyjnego magazynu ilustrowanego w Państwie Środka - "Autonews".

Oto zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:
Kobiecy samochód roku 2015 - Volvo XC 90
Ekologiczny samochód roku - BMW i8
Sportowy samochód roku - Mercedes GT AMG
Luksusowy samochód roku - Mercedes klasy S
Rodzinny samochód roku - Renault Espace
najlepsze ekonomiczne auto roku - Toyota Auris
Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.