Uwaga! Ten fotelik samochodowy jest niebezpieczny dla dzieci! « maluchy.pl
ciąża i poród
dziecko
kobieta
dla dzieci
rodzina
podróż
zobacz koniecznie

Uwaga! Ten fotelik samochodowy jest niebezpieczny dla dzieci!

-
Uwaga! Ten fotelik samochodowy jest niebezpieczny dla dzieci!
Przedsiębiorca 4BABY Spzoo z siedzibą w Lublinie powiadomił Prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że w fotelikach samochodowych 4Baby AYGO, wyprodukowanych w Chinach od maja 2017 do grudnia 2018, konstrukcja nie absorbuje energii uderzenia w stopniu wystarczającym do zabezpieczenia przed urazami.

Sprzedaż ww. fotelików została wstrzymana, ponadto informacja dla klientów o wycofaniu wyrobu i możliwości jego zwrotu została umieszczona na stronie internetowej spółki pod adresem: https://4baby.pl/pl/aktualnosci/fotelik-aygo--0-18-kg--wycofany-z-obrotu/44.

Informacji związanych z kampanią serwisową udziela 4BABY Sp. z o.o. (adres: ul. Kasprowicza 72, 20-232 Lublin; tel. 81 746 15 80; e-mail: info@4baby.pl).

Fotelik AYGO


Fotelik AYGO
Portal maluchy.pl jest serwisem edukacyjnym. Informacje zawarte na naszych stronach służą wyłącznie celom informacyjnym. Wszelkie problemy muszą być konsultowane z odpowiednim lekarzem specjalistą. Autorzy i firma ITS MEDIA nie odpowiadają za jakiekolwiek straty i szkody wynikłe z zastosowania zawartych na stronach informacji lub porad.