Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Cilest

, działanie niepożądane
> , dziaÅ‚anie niepożądane
goossiiaa
sob, 12 gru 2009 - 16:48
Brałam Cilesta ponad rok i je miesiąc temu odstawiłam. Nie mam miesiączki. W ciązy nie jestem. Czy to jest normalne że okresu nie mam? Czy tak ma prawo być? i jak długo?



41.gif
goossiiaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: sob, 12 gru 09 - 16:25
Nr użytkownika: 30,623

GG:


post sob, 12 gru 2009 - 16:48
Post #1

Brałam Cilesta ponad rok i je miesiąc temu odstawiłam. Nie mam miesiączki. W ciązy nie jestem. Czy to jest normalne że okresu nie mam? Czy tak ma prawo być? i jak długo?



41.gif
Cassie
sob, 09 sty 2010 - 15:28
CYTAT(goossiiaa @ Sat, 12 Dec 2009 - 16:48) *
Brałam Cilesta ponad rok i je miesiąc temu odstawiłam. Nie mam miesiączki. W ciązy nie jestem. Czy to jest normalne że okresu nie mam? Czy tak ma prawo być? i jak długo?
41.gif


Okres przez jakiś czas może się nie pojawić po odstawieniu Cilest. To straszne paskudztwo, ja miałam takie rewelacje zdrowotne że aż boję się tego wspominać. Brałam je ok pół roku i nigdy więcej bym ich nie wzięła.
Cassie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,719
Dołączył: śro, 23 lip 08 - 17:29
SkÄ…d: ---
Nr użytkownika: 20,848




post sob, 09 sty 2010 - 15:28
Post #2

CYTAT(goossiiaa @ Sat, 12 Dec 2009 - 16:48) *
Brałam Cilesta ponad rok i je miesiąc temu odstawiłam. Nie mam miesiączki. W ciązy nie jestem. Czy to jest normalne że okresu nie mam? Czy tak ma prawo być? i jak długo?
41.gif


Okres przez jakiś czas może się nie pojawić po odstawieniu Cilest. To straszne paskudztwo, ja miałam takie rewelacje zdrowotne że aż boję się tego wspominać. Brałam je ok pół roku i nigdy więcej bym ich nie wzięła.

--------------------



Gaja
sob, 09 sty 2010 - 18:28
Każda kobieta inna i każda inaczej reaguje na dane tabletki antykoncepcyjne.

Ja brałam Cilest przeszło 3-4 lata. Dokładnie nie pamiętam a nie chce mi się grzebać w papierach.
Po odstawieniu miałam dalej normalne cykle, regularne.
Normalnie zaszłam w ciążę.

Ale przed Cilestem brałam inne tabletki, które też mogłabym powiedzieć, że paskudztwo. A inne kobiety brały i czuły się, reagowały bardzo dobrze.

Każda z nas jest inna.

goossiiaa - Może warto iść do ginekologa?

Gaja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,200
Dołączył: wto, 20 lip 04 - 20:33
SkÄ…d: ... gdzieÅ› w Puszczy Kampinoskiej
Nr użytkownika: 1,946




post sob, 09 sty 2010 - 18:28
Post #3

Każda kobieta inna i każda inaczej reaguje na dane tabletki antykoncepcyjne.

Ja brałam Cilest przeszło 3-4 lata. Dokładnie nie pamiętam a nie chce mi się grzebać w papierach.
Po odstawieniu miałam dalej normalne cykle, regularne.
Normalnie zaszłam w ciążę.

Ale przed Cilestem brałam inne tabletki, które też mogłabym powiedzieć, że paskudztwo. A inne kobiety brały i czuły się, reagowały bardzo dobrze.

Każda z nas jest inna.

goossiiaa - Może warto iść do ginekologa?



--------------------
Kasia i Michał (03.03.2005.)
shira
nie, 10 sty 2010 - 21:35
ja na cilesta nie narzekam . Najpierw 6 lat bez problemu. odstawiłam i trzy miesiące potem zaszłam w ciążę, teraz znowu biorę od ok 1,5 roku i odpukać w porządku wszystko.
Każda z nas jest inna i różnie reaguje na te same tabletki. Idź do gina , niech ci zmieni na coś innego
shira


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,430
Dołączył: sob, 24 lut 07 - 19:46
Skąd: dolnośląskie
Nr użytkownika: 11,409

GG:


post nie, 10 sty 2010 - 21:35
Post #4

ja na cilesta nie narzekam . Najpierw 6 lat bez problemu. odstawiłam i trzy miesiące potem zaszłam w ciążę, teraz znowu biorę od ok 1,5 roku i odpukać w porządku wszystko.
Każda z nas jest inna i różnie reaguje na te same tabletki. Idź do gina , niech ci zmieni na coś innego

--------------------


Kacper



------mój blog------ zaproszenia i podziękowania dla gości
Edzia2
śro, 17 lut 2010 - 13:51
Ja brałam Cilest jakieś 2 lata i podczas brania pigułek zanikł mi okres 21.gif po dostawieniu wszystko do normy wróciło wiec ja tego paskudztwa nie polecam ale racja każdy może reagować inaczej 06.gif

goossiiaa byłaś u lekarza??
Edzia2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 353
Dołączył: pią, 05 lut 10 - 11:07
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 31,489




post śro, 17 lut 2010 - 13:51
Post #5

Ja brałam Cilest jakieś 2 lata i podczas brania pigułek zanikł mi okres 21.gif po dostawieniu wszystko do normy wróciło wiec ja tego paskudztwa nie polecam ale racja każdy może reagować inaczej 06.gif

goossiiaa byłaś u lekarza??

--------------------




LilySnape
śro, 17 lut 2010 - 16:30
Ja na Cilest reagowałam bardzo dobrze, miałam okres w terminie, a po odstawieniu pojawił mi się po miesiącu, normalnie. Za to źle znosiłam Diane (miałam krwawienia przez cały czas brania tabletek!), a moja kumpela czuła się po nich dobrze. Kiedyś ginekolog wpadł na super pomysł- Yaz icon_razz.gif (bo prosiłam o małą dawkę hormonów). Po tym z kolei okres miałam spóźniony: powinien się pojawić 2-3 dnia po odstawieniu, a pojawiał się albo 6-go, albo wcale. Za Yaz dziękuję.
Tak więc się powtórzę: każda z nas inaczej reaguje na różne hormony.
LilySnape


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,600
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 14:56
SkÄ…d: z Marcinkowa ;)
Nr użytkownika: 7,163




post śro, 17 lut 2010 - 16:30
Post #6

Ja na Cilest reagowałam bardzo dobrze, miałam okres w terminie, a po odstawieniu pojawił mi się po miesiącu, normalnie. Za to źle znosiłam Diane (miałam krwawienia przez cały czas brania tabletek!), a moja kumpela czuła się po nich dobrze. Kiedyś ginekolog wpadł na super pomysł- Yaz icon_razz.gif (bo prosiłam o małą dawkę hormonów). Po tym z kolei okres miałam spóźniony: powinien się pojawić 2-3 dnia po odstawieniu, a pojawiał się albo 6-go, albo wcale. Za Yaz dziękuję.
Tak więc się powtórzę: każda z nas inaczej reaguje na różne hormony.

--------------------
Marcin, 25.05.2007
renek35
wto, 27 kwi 2010 - 07:55
ja brałam go tylko przez pół roku ... bardzo źle się czułam i mimo twierdzeń lekarza że wszystko jest ok sama przerwałam ...jak może byc ok kiedy mialam zawroty głowy, napady depresyjne, zalewałam się potami lub miałam dreszcze z zimna...do tego przytyłam prawie 10kg.... oczywiście można powiedzieć że jadłam dużo:) ale miże to też przez hormony.... Lekarza się trzymałam bo podobno najlepszy w promieniu 50km....
Przerwałam leczenie i po 2-3 miesiacach mój stan wrócił do normy za wyjątkiem wagi niestety ale teraz z nim walczę .... i szukam innego lekarza by zakończyć leczenie tylko ciężko mi się wybrać gdzieś dalej....
renek35


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 517
Dołączył: pon, 02 lut 09 - 19:42
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 25,195




post wto, 27 kwi 2010 - 07:55
Post #7

ja brałam go tylko przez pół roku ... bardzo źle się czułam i mimo twierdzeń lekarza że wszystko jest ok sama przerwałam ...jak może byc ok kiedy mialam zawroty głowy, napady depresyjne, zalewałam się potami lub miałam dreszcze z zimna...do tego przytyłam prawie 10kg.... oczywiście można powiedzieć że jadłam dużo:) ale miże to też przez hormony.... Lekarza się trzymałam bo podobno najlepszy w promieniu 50km....
Przerwałam leczenie i po 2-3 miesiacach mój stan wrócił do normy za wyjątkiem wagi niestety ale teraz z nim walczę .... i szukam innego lekarza by zakończyć leczenie tylko ciężko mi się wybrać gdzieś dalej....
Nessi
wto, 27 kwi 2010 - 09:09
Ja po Cilest przytyłam 10kg, których do tej pory nie mogę zrzucić 21.gif
Nessi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,332
Dołączył: pon, 15 cze 09 - 11:19
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 27,789




post wto, 27 kwi 2010 - 09:09
Post #8

Ja po Cilest przytyłam 10kg, których do tej pory nie mogę zrzucić 21.gif

--------------------


start-22.02.2014


Mądrość rodzi się z dobrze przemyślanych porażek.
Myssia
piÄ…, 21 maj 2010 - 15:29
Ja nie miałam po nim żadnych problemów
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
SkÄ…d: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post piÄ…, 21 maj 2010 - 15:29
Post #9

Ja nie miałam po nim żadnych problemów


--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


mari_emzet
pon, 24 maj 2010 - 10:32
Ja Cilest tez brałam ok.1,5roku ... Przytyłam strasznie! Gdy nie brałam tabletek, po ciąży bardzo szybko zaczęłam tracić na wadze, w momencie gdy brałam Cilest przytyłam ... A przy nadczynności tarczycy powinnam chudnąć. Tabletki odstawiłam ok.miesiąc temu, może dwa. Czuję się dobrze, okres mam normalnie. Jedyny minus brania tych tabletek, to duży przyrost wagi. A ja głupia nie zdawałam sobie sprawy, że to przez tabletki!
Z tego co słyszałam, Cilest zatrzymuje wodę w organizmie, i ogólnie nie jest polecany dla kobiet, które myślą w przyszłości o dziecku. Ale jak jest, każdy wie. Dla jednej kobiety te tabletki są świetne, dla innej koszmar. "Każda z nas jest inna" icon_smile.gif
mari_emzet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 771
Dołączył: śro, 07 kwi 10 - 12:07
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 32,424

GG:


post pon, 24 maj 2010 - 10:32
Post #10

Ja Cilest tez brałam ok.1,5roku ... Przytyłam strasznie! Gdy nie brałam tabletek, po ciąży bardzo szybko zaczęłam tracić na wadze, w momencie gdy brałam Cilest przytyłam ... A przy nadczynności tarczycy powinnam chudnąć. Tabletki odstawiłam ok.miesiąc temu, może dwa. Czuję się dobrze, okres mam normalnie. Jedyny minus brania tych tabletek, to duży przyrost wagi. A ja głupia nie zdawałam sobie sprawy, że to przez tabletki!
Z tego co słyszałam, Cilest zatrzymuje wodę w organizmie, i ogólnie nie jest polecany dla kobiet, które myślą w przyszłości o dziecku. Ale jak jest, każdy wie. Dla jednej kobiety te tabletki są świetne, dla innej koszmar. "Każda z nas jest inna" icon_smile.gif
Myssia
wto, 25 maj 2010 - 11:11
CYTAT(mari_mz @ Mon, 24 May 2010 - 11:32) *
. Dla jednej kobiety te tabletki są świetne, dla innej koszmar. "Każda z nas jest inna" icon_smile.gif

dokładnie tak!
na każdy organizm działa co innego
jedne babki biorą chrom i krzyczą "oooo teraz to wreszcie nie mam chęci na słodycze"
a ja po chromie nawet g...w czekoladzie bym zjadła 37.gif tak mnie do słodkiego ciągnęło ,wręcz ból fizyczny po nim czułam
Myssia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,230
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 15:50
SkÄ…d: W-wa
Nr użytkownika: 1,469

GG:


post wto, 25 maj 2010 - 11:11
Post #11

CYTAT(mari_mz @ Mon, 24 May 2010 - 11:32) *
. Dla jednej kobiety te tabletki są świetne, dla innej koszmar. "Każda z nas jest inna" icon_smile.gif

dokładnie tak!
na każdy organizm działa co innego
jedne babki biorą chrom i krzyczą "oooo teraz to wreszcie nie mam chęci na słodycze"
a ja po chromie nawet g...w czekoladzie bym zjadła 37.gif tak mnie do słodkiego ciągnęło ,wręcz ból fizyczny po nim czułam

--------------------
Myssia mamusia Kacperka (03.03.04)


mari_emzet
czw, 27 maj 2010 - 20:19
eeej, ja chrom też łykałam. 2 dni było dobrze ... ale później jak mnie głód złapał, to gorzej niż jak w ciąży byłam! też bym g***o w czekoladzie zjadła wtedy! teraz łykał slim activ3 czy jakoś tak, i póki co, jest super icon_wink.gif

edit: nie Slim Activ, tylko Slim Max3 (pomaga w odchudzaniu).

Ten post edytował mari_mz pią, 28 maj 2010 - 13:06
mari_emzet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 771
Dołączył: śro, 07 kwi 10 - 12:07
SkÄ…d: Szczecin
Nr użytkownika: 32,424

GG:


post czw, 27 maj 2010 - 20:19
Post #12

eeej, ja chrom też łykałam. 2 dni było dobrze ... ale później jak mnie głód złapał, to gorzej niż jak w ciąży byłam! też bym g***o w czekoladzie zjadła wtedy! teraz łykał slim activ3 czy jakoś tak, i póki co, jest super icon_wink.gif

edit: nie Slim Activ, tylko Slim Max3 (pomaga w odchudzaniu).
> Cilest, dziaÅ‚anie niepożądane
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 01 cze 2024 - 22:04
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama