Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Dobry i sprawdzony pediatra w Chorzowie

> 
kala101
śro, 14 kwi 2010 - 12:05
Witam szukam dobrej lekarki pediatry w Chorzowie do tej do któej chodze jakoś nie mam zaufania a że drugie dziecko w drodze to musze mieć lekarza któremu ufam i moge powierzyć zdrowie moich dzieci. Córa nie choruje więc nie miałam wcześniej potrzeby zmiany lekarza ale teraz szukam już z myślą o 2 dzieci więc jak pisałam musze być pewna tego co lekarka mi powie.
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post śro, 14 kwi 2010 - 12:05
Post #1

Witam szukam dobrej lekarki pediatry w Chorzowie do tej do któej chodze jakoś nie mam zaufania a że drugie dziecko w drodze to musze mieć lekarza któremu ufam i moge powierzyć zdrowie moich dzieci. Córa nie choruje więc nie miałam wcześniej potrzeby zmiany lekarza ale teraz szukam już z myślą o 2 dzieci więc jak pisałam musze być pewna tego co lekarka mi powie.

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
kala101
sob, 08 maj 2010 - 08:15
NaprawdÄ™ nikt z Was nie ma sprawdzonej pediatry w Chorzowie ?????
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post sob, 08 maj 2010 - 08:15
Post #2

NaprawdÄ™ nikt z Was nie ma sprawdzonej pediatry w Chorzowie ?????

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
Katka82
piÄ…, 14 maj 2010 - 11:19
Mogę polecić dr Franciszka Woźniaka, ale ze Świętochłowic.
Katka82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,122
Dołączył: śro, 29 sie 07 - 13:51
Nr użytkownika: 15,989

GG:


post piÄ…, 14 maj 2010 - 11:19
Post #3

Mogę polecić dr Franciszka Woźniaka, ale ze Świętochłowic.

--------------------
agniesha
pon, 17 maj 2010 - 00:17
Ja z trojkę dzieci leczę od początku u jednej pediatry, póki co nie narzekam. Dla mnie ważne jest, że jak nie ma potrzeby nie faszeruje mi dziecka antybiotykiem. Nie zdarzyło mi się aby postawiła mylna diagnozę. Do przychodni należę w Chorzowie Batorym. Nie ma problemu z dostaniem się do lekarza.
agniesha


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 573
Dołączył: nie, 17 paź 04 - 01:00
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 2,212

GG:


post pon, 17 maj 2010 - 00:17
Post #4

Ja z trojkę dzieci leczę od początku u jednej pediatry, póki co nie narzekam. Dla mnie ważne jest, że jak nie ma potrzeby nie faszeruje mi dziecka antybiotykiem. Nie zdarzyło mi się aby postawiła mylna diagnozę. Do przychodni należę w Chorzowie Batorym. Nie ma problemu z dostaniem się do lekarza.
agusiaer
piÄ…, 28 maj 2010 - 20:29
A w jakiej części Chorzowa mieszkasz?Ja jestem bardzo zadowolona z pediatry na ul.Zjednoczenia.
agusiaer


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: czw, 08 kwi 10 - 13:29
Nr użytkownika: 32,469




post piÄ…, 28 maj 2010 - 20:29
Post #5

A w jakiej części Chorzowa mieszkasz?Ja jestem bardzo zadowolona z pediatry na ul.Zjednoczenia.
kala101
piÄ…, 28 maj 2010 - 23:30
A która lekarka na zjednoczenia bo ja chodze na dąbrowskiego i mam dość wogóle jej nie ufam ale nie znam nikogo innego tutaj więc chodze nadal puki co a mieszkam na hajduckiej. Wiesz ja np nie zgadzam się z większością zaleceń mojej lekarki do tego ona dziecku któe nigdy nie choruje, jak pierwszy raz w życiu pojawił się katar dała antybiotyk a gardło czyste było, teraz wszyscy mieliśmy grype żołądkową małą też dopadło i ona też jej antybiotyk a wystarczyły elektrolity, dlatego musze ją zmienić
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post piÄ…, 28 maj 2010 - 23:30
Post #6

A która lekarka na zjednoczenia bo ja chodze na dąbrowskiego i mam dość wogóle jej nie ufam ale nie znam nikogo innego tutaj więc chodze nadal puki co a mieszkam na hajduckiej. Wiesz ja np nie zgadzam się z większością zaleceń mojej lekarki do tego ona dziecku któe nigdy nie choruje, jak pierwszy raz w życiu pojawił się katar dała antybiotyk a gardło czyste było, teraz wszyscy mieliśmy grype żołądkową małą też dopadło i ona też jej antybiotyk a wystarczyły elektrolity, dlatego musze ją zmienić

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
agusiaer
wto, 22 cze 2010 - 23:43
CZeść! I jak zmieniłaś pediatrę?
agusiaer


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: czw, 08 kwi 10 - 13:29
Nr użytkownika: 32,469




post wto, 22 cze 2010 - 23:43
Post #7

CZeść! I jak zmieniłaś pediatrę?
kala101
śro, 23 cze 2010 - 09:30
Cześć jeszcze nie bo jak pisałam moje dziecko nie choruje i puki co nie było takiej potrzeby a że na zjednoczenia chodze do ginekologa i na usg to nie chce aby mała puki co kojarzyła że tam będzie musiała chodzić jak będzie chora bo może mi potem panikować a niestety nie mam z kim ją zostawić i chodzi ze mną. Więc puki nie musze nie zmieniam ale bardzo dziękuję za informacje napewno skorzystam i drugie dziecko napewno odrazu tam zarejestruje icon_smile.gificon_smile.gif
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post śro, 23 cze 2010 - 09:30
Post #8

Cześć jeszcze nie bo jak pisałam moje dziecko nie choruje i puki co nie było takiej potrzeby a że na zjednoczenia chodze do ginekologa i na usg to nie chce aby mała puki co kojarzyła że tam będzie musiała chodzić jak będzie chora bo może mi potem panikować a niestety nie mam z kim ją zostawić i chodzi ze mną. Więc puki nie musze nie zmieniam ale bardzo dziękuję za informacje napewno skorzystam i drugie dziecko napewno odrazu tam zarejestruje icon_smile.gificon_smile.gif

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
agusiaer
śro, 30 cze 2010 - 19:11
Widzę,ze mamy wiele wspólnego:)
Też tam chodzę do ginekologa.
Teraz czekam aż akcja porodowa ruszy.40 tygodni zleciało czas się szykować na porodówkęicon_smile.gif
swoją drogą moja córa też ma na imie Natalia:)
Musimy kiedyś zorganizować jakiś wspólny spacer:) icon_smile.gif
agusiaer


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: czw, 08 kwi 10 - 13:29
Nr użytkownika: 32,469




post śro, 30 cze 2010 - 19:11
Post #9

Widzę,ze mamy wiele wspólnego:)
Też tam chodzę do ginekologa.
Teraz czekam aż akcja porodowa ruszy.40 tygodni zleciało czas się szykować na porodówkęicon_smile.gif
swoją drogą moja córa też ma na imie Natalia:)
Musimy kiedyś zorganizować jakiś wspólny spacer:) icon_smile.gif
kala101
śro, 30 cze 2010 - 23:16
agusiaer a miłą chęcią się spotkam ale y teraz marsz na porodówke icon_razz.gif:) szybkiego i bezbolesnego życze rozwiązania icon_smile.gificon_smile.gif planujesz poród w chorzowie czy gdzie indziej bo ja pierwszy planowałm w świętochłowicach ale po tym jak mi wstrzymali akcje porodową wyszłam na własne żądanie i wkońcu urodziłam po 2 tyg leżenia w chorzowie przez cesarke. Ale co najważniejsze to dziecio zdrowe i tylko to się liczy icon_smile.gificon_smile.gif
kala101


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,275
Dołączył: czw, 01 mar 07 - 18:46
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 11,557

GG:


post śro, 30 cze 2010 - 23:16
Post #10

agusiaer a miłą chęcią się spotkam ale y teraz marsz na porodówke icon_razz.gif:) szybkiego i bezbolesnego życze rozwiązania icon_smile.gificon_smile.gif planujesz poród w chorzowie czy gdzie indziej bo ja pierwszy planowałm w świętochłowicach ale po tym jak mi wstrzymali akcje porodową wyszłam na własne żądanie i wkońcu urodziłam po 2 tyg leżenia w chorzowie przez cesarke. Ale co najważniejsze to dziecio zdrowe i tylko to się liczy icon_smile.gificon_smile.gif

--------------------




NAKARM JEDNO DZIECKO - www.pajacyk.pl - KLIKNIJ TO NIC NIE KOSZTUJE
agusiaer
czw, 01 lip 2010 - 22:05
Planuję rodzić w Chorzowie.W sumie już znam oddział,leżałam pietro nizej na patologii,znam położne i lekarzy wiec jakoś tak nie obco mi tam będzie.
Odezwę sie jak już urodzę.
Pozdrawiam!
agusiaer


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: czw, 08 kwi 10 - 13:29
Nr użytkownika: 32,469




post czw, 01 lip 2010 - 22:05
Post #11

Planuję rodzić w Chorzowie.W sumie już znam oddział,leżałam pietro nizej na patologii,znam położne i lekarzy wiec jakoś tak nie obco mi tam będzie.
Odezwę sie jak już urodzę.
Pozdrawiam!
> Dobry i sprawdzony pediatra w Chorzowie
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 29 maj 2024 - 20:09
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama