Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Gofrownica

> 
eDorka
piÄ…, 25 kwi 2003 - 14:43
Od dłuższego czasu planuje zakup gofrownicy. Pochwalcie się, jaka macie i czy jesteście z niej zadowolone?
eDorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 155
Dołączył: śro, 23 kwi 03 - 16:39
Nr użytkownika: 624




post piÄ…, 25 kwi 2003 - 14:43
Post #1

Od dłuższego czasu planuje zakup gofrownicy. Pochwalcie się, jaka macie i czy jesteście z niej zadowolone?

--------------------
Mika
piÄ…, 25 kwi 2003 - 21:32
Mam icon_biggrin.gif firmy Kenwood -robi normalne gofry-nie serduszka- służy nam już od 5 lat i jesteśmy baaaardzo zadowoleni icon_biggrin.gif Polecam icon_biggrin.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post piÄ…, 25 kwi 2003 - 21:32
Post #2

Mam icon_biggrin.gif firmy Kenwood -robi normalne gofry-nie serduszka- służy nam już od 5 lat i jesteśmy baaaardzo zadowoleni icon_biggrin.gif Polecam icon_biggrin.gif
Dorotka
sob, 26 kwi 2003 - 10:00
Ja mam tefala 3w1, do tej pory uważałam, że jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego wink.gif w tym jednak przypadku zmieniłam zdanie icon_biggrin.gif
Mozna na grilu piec mięsko, robić pyszne zapiekanki, i oczywiście... chrupiące, pachnące gofry icon_razz.gif
Polecam icon_exclaim.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post sob, 26 kwi 2003 - 10:00
Post #3

Ja mam tefala 3w1, do tej pory uważałam, że jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego wink.gif w tym jednak przypadku zmieniłam zdanie icon_biggrin.gif
Mozna na grilu piec mięsko, robić pyszne zapiekanki, i oczywiście... chrupiące, pachnące gofry icon_razz.gif
Polecam icon_exclaim.gif

--------------------
wiesiołek
wto, 06 maj 2003 - 09:59
Ja nie mam Tefala 3w1 i żałuję .Kupiłam taką zwykła gofrownicę i mam problem- płyty grzejne niezdejmowane , a myć pod bierzącą wodą nie wolno.
Oznacza to ,Że po każdorazowym użyciu muszę się sporo nagimnastykować , aby zaschnięte ciasto i tłuszcz pousuwać z rowków, icon_twisted.gif a najgorsze jest jeśli trochęc iasta wycieknie poza płyty, na kabel , albo pod płyty. Ale ż się wtedy naklnę i napluję sobie w brodę ,że tego Tefal ze zdejmowanymi płytami sobie pożałowałam. icon_evil.gif
wiesiołek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,573
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 151




post wto, 06 maj 2003 - 09:59
Post #4

Ja nie mam Tefala 3w1 i żałuję .Kupiłam taką zwykła gofrownicę i mam problem- płyty grzejne niezdejmowane , a myć pod bierzącą wodą nie wolno.
Oznacza to ,Że po każdorazowym użyciu muszę się sporo nagimnastykować , aby zaschnięte ciasto i tłuszcz pousuwać z rowków, icon_twisted.gif a najgorsze jest jeśli trochęc iasta wycieknie poza płyty, na kabel , albo pod płyty. Ale ż się wtedy naklnę i napluję sobie w brodę ,że tego Tefal ze zdejmowanymi płytami sobie pożałowałam. icon_evil.gif
agacia
sob, 14 cze 2003 - 16:21
ja mam no name kupiona za 50 zl w markecie-pieniadze wyrzucone w bloto-gofry wogole sie nie chca piec:(
tak to juz jest jak chce sie oszczedzic:(
ale jakos nigdy sie nie moge tego nauczyc:)
agacia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 15:08
Nr użytkownika: 176




post sob, 14 cze 2003 - 16:21
Post #5

ja mam no name kupiona za 50 zl w markecie-pieniadze wyrzucone w bloto-gofry wogole sie nie chca piec:(
tak to juz jest jak chce sie oszczedzic:(
ale jakos nigdy sie nie moge tego nauczyc:)

--------------------
mama Julki - Kulki
> Gofrownica
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 13 cze 2024 - 16:35
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama