Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Kalarepka

> 
jagoda1976
czw, 03 lip 2003 - 12:46
Dziewczyny czy ja mogę zjeść kalarepke na surowo albo w jakieś innej postaci. Nie znalazłam nigdzie inf. czy mogę. Zastanawiam się czy ona nie przynalezy do tych wzdymających, a mój Malutki jeszcze nie skończył miesiaca.
Pozdr. Jagoda

Aha. a co z cukinia?
jagoda1976


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 566
Dołączył: pon, 19 maj 03 - 16:11
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 742

GG:


post czw, 03 lip 2003 - 12:46
Post #1

Dziewczyny czy ja mogę zjeść kalarepke na surowo albo w jakieś innej postaci. Nie znalazłam nigdzie inf. czy mogę. Zastanawiam się czy ona nie przynalezy do tych wzdymających, a mój Malutki jeszcze nie skończył miesiaca.
Pozdr. Jagoda

Aha. a co z cukinia?

--------------------
Jagoda mama Konradka (09.06.03)
user posted image
zobacz naszÄ… stronÄ™
Diana
czw, 03 lip 2003 - 14:57
cukinię owszem może byc sałatka czy zupka puszne...ja jadałam jak mały miał 2 mies.a z kalarepką chyba trzeba uważać,bo może uczulić chociaż gotowaną w zupce to chyba można..spróbuj po prostu...
Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 65
Dołączył: pią, 25 kwi 03 - 11:20
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 646

GG:


post czw, 03 lip 2003 - 14:57
Post #2

cukinię owszem może byc sałatka czy zupka puszne...ja jadałam jak mały miał 2 mies.a z kalarepką chyba trzeba uważać,bo może uczulić chociaż gotowaną w zupce to chyba można..spróbuj po prostu...

--------------------
szczęśliwa mama Miśka posiadacza już dwóch zębów
burek
czw, 03 lip 2003 - 19:30
Jagoda ja też uwielbiam kalarepkę i moja Emi urodziła się w tym samym czasie mniej więcej co Twój Konradek, tyle że rok wcześniej, więc też akurat był sezon. Już gdzies pisałam, że jak miałam ochotę na coś "podejrzanego" to jadłam troszkę i dla pewności brałam jedną kapsułkę esputiconu. Tak na wszelki wypadek. Myślę, że spokojnie możesz sobie zjeść plasterek i poczekać na efekty lub raczej ich brak. Życzę braku efektów. icon_smile.gif
Pozdrowiska. A. icon_biggrin.gif
burek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,970
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:33
SkÄ…d: okolice Gliwic
Nr użytkownika: 193




post czw, 03 lip 2003 - 19:30
Post #3

Jagoda ja też uwielbiam kalarepkę i moja Emi urodziła się w tym samym czasie mniej więcej co Twój Konradek, tyle że rok wcześniej, więc też akurat był sezon. Już gdzies pisałam, że jak miałam ochotę na coś "podejrzanego" to jadłam troszkę i dla pewności brałam jedną kapsułkę esputiconu. Tak na wszelki wypadek. Myślę, że spokojnie możesz sobie zjeść plasterek i poczekać na efekty lub raczej ich brak. Życzę braku efektów. icon_smile.gif
Pozdrowiska. A. icon_biggrin.gif
ejolcia
czw, 10 lip 2003 - 17:54
CYTAT(jagoda1976)
Dziewczyny czy ja mogę zjeść kalarepke na surowo albo w jakieś innej postaci. Nie znalazłam nigdzie inf. czy mogę. Zastanawiam się czy ona nie przynalezy do tych wzdymających, a mój Malutki jeszcze nie skończył miesiaca.
Pozdr. Jagoda

Aha. a co z cukinia?




Witaj
Cukini nie lubię wiec nie mam problemu ale za to kalarepkę uwielbiam jeszcze do tego teraz jest taka chrupiąca i słodziutka.
Szczerze mówiąc nie mam odwagi jej zjeść choć slinka cieknie.
Ostatnio zjadłam zupkę jarzynową w której było troszeczkę fasolki szparagowej a mały wieczorem chyba to odcierpiał nie płakał ale sie poprężył i poskarzżył sie tacie.
Jak mały nie ma kolek to może poczekaj bo jeszcze mogą mu się zacząc.
Moja córcia miała kolki bardzo silne, maluszek nie ma więc jestem ostrożna aby nie zapeszyć.


Pozdrawiam
ejolcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 180
Dołączył: pon, 14 kwi 03 - 19:22
Skąd: chorzów
Nr użytkownika: 576

GG:


post czw, 10 lip 2003 - 17:54
Post #4

CYTAT(jagoda1976)
Dziewczyny czy ja mogę zjeść kalarepke na surowo albo w jakieś innej postaci. Nie znalazłam nigdzie inf. czy mogę. Zastanawiam się czy ona nie przynalezy do tych wzdymających, a mój Malutki jeszcze nie skończył miesiaca.
Pozdr. Jagoda

Aha. a co z cukinia?




Witaj
Cukini nie lubię wiec nie mam problemu ale za to kalarepkę uwielbiam jeszcze do tego teraz jest taka chrupiąca i słodziutka.
Szczerze mówiąc nie mam odwagi jej zjeść choć slinka cieknie.
Ostatnio zjadłam zupkę jarzynową w której było troszeczkę fasolki szparagowej a mały wieczorem chyba to odcierpiał nie płakał ale sie poprężył i poskarzżył sie tacie.
Jak mały nie ma kolek to może poczekaj bo jeszcze mogą mu się zacząc.
Moja córcia miała kolki bardzo silne, maluszek nie ma więc jestem ostrożna aby nie zapeszyć.


Pozdrawiam

--------------------
Jolcia
Kaja /13.01.1999/ Kornel /15.04.2003/
[img][/img]

Zapraszam www.kajko.blog.pl
.uzytkownik.usun...
pon, 14 lip 2003 - 10:24
Wydaje mi się że to jedno z tych wzdymających warzyw. Przynajmniej na mojej liście, którą dostałam od połorznej figuruje na liście 'nie jeść'. Z drugiej strony, każda lista jest inna i każdy zaleca co innego...

Dieta matki karmiącej to bardzo porąbana sprawa. Kogo nie zapytasz, co innego mówi.

Ja od 3 i 3/4 miesiąca z warzyw jadam tylko kartofle, buraki, szpinak i marchew. To podobno te najbezpieczniejsze. A z takim maluteństwem to lepiej na zimne dmuchać i czegoś sobie odmówić. Przynajmniej przez pierwsze 3 miesiące.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości,
.uzytkownik.usun...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,716
Dołączył: nie, 13 kwi 03 - 09:52
Nr użytkownika: 567




post pon, 14 lip 2003 - 10:24
Post #5

Wydaje mi się że to jedno z tych wzdymających warzyw. Przynajmniej na mojej liście, którą dostałam od połorznej figuruje na liście 'nie jeść'. Z drugiej strony, każda lista jest inna i każdy zaleca co innego...

Dieta matki karmiącej to bardzo porąbana sprawa. Kogo nie zapytasz, co innego mówi.

Ja od 3 i 3/4 miesiąca z warzyw jadam tylko kartofle, buraki, szpinak i marchew. To podobno te najbezpieczniejsze. A z takim maluteństwem to lepiej na zimne dmuchać i czegoś sobie odmówić. Przynajmniej przez pierwsze 3 miesiące.

Pozdrawiam i życzę wytrwałości,
> Kalarepka
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 24 maj 2024 - 01:53
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama