Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Metis

> 
Mama Madzia
śro, 02 lut 2011 - 15:35
Mam zamiar rozpocza studia podyplomowe/kurs kwalifikacyjny w tymże ośrodku METIS-Regionalny Ośrodek Meyodyczno-Edukacyjny w Katowicach. Czy ktoś może cossłyszał na tema tej placówki? na jakim poziomie organizuja zajęcia itp?
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post śro, 02 lut 2011 - 15:35
Post #1

Mam zamiar rozpocza studia podyplomowe/kurs kwalifikacyjny w tymże ośrodku METIS-Regionalny Ośrodek Meyodyczno-Edukacyjny w Katowicach. Czy ktoś może cossłyszał na tema tej placówki? na jakim poziomie organizuja zajęcia itp?

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Beciak1
czw, 03 mar 2011 - 21:56
CYTAT(Mama Madzia @ Wed, 02 Feb 2011 - 15:35) *
Mam zamiar rozpocza studia podyplomowe/kurs kwalifikacyjny w tymże ośrodku METIS-Regionalny Ośrodek Meyodyczno-Edukacyjny w Katowicach. Czy ktoś może cossłyszał na tema tej placówki? na jakim poziomie organizuja zajęcia itp?


Byłam uczestniczką wielu kursów i zajęć warsztatowych w tymże ośrodku. Ostatni w lutym tego roku. Poziom zdecydowanej większości był bardzo przyzwoity. Tylko dwa razy się nacięłam na niekomptentną osobę prowadzącą. Nie wiem na jakim poziomie odbywają się kursy kwalifikacyjne, ale zakładając, że prowadzi je kadra z Metisu powinny być przygotowane dobrze.
Beciak1


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,029
Dołączył: czw, 06 lis 08 - 12:28
Skąd: śląskie
Nr użytkownika: 23,415




post czw, 03 mar 2011 - 21:56
Post #2

CYTAT(Mama Madzia @ Wed, 02 Feb 2011 - 15:35) *
Mam zamiar rozpocza studia podyplomowe/kurs kwalifikacyjny w tymże ośrodku METIS-Regionalny Ośrodek Meyodyczno-Edukacyjny w Katowicach. Czy ktoś może cossłyszał na tema tej placówki? na jakim poziomie organizuja zajęcia itp?


Byłam uczestniczką wielu kursów i zajęć warsztatowych w tymże ośrodku. Ostatni w lutym tego roku. Poziom zdecydowanej większości był bardzo przyzwoity. Tylko dwa razy się nacięłam na niekomptentną osobę prowadzącą. Nie wiem na jakim poziomie odbywają się kursy kwalifikacyjne, ale zakładając, że prowadzi je kadra z Metisu powinny być przygotowane dobrze.

--------------------
Wojtas (14.03.2005), Martyna i Karina (11.09.2008)

Nie jutro. DziÅ›!!!
> Metis
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 28 maj 2024 - 20:30
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama