Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Przedszkole w okolicach ruczaju - pomóżcie!

> 
An_ki
czw, 07 gru 2006 - 21:26
W wakacje przeprowadzamy się na ruczaj (no tak pomiędzy ruczajem, a borkiem) i już martwię się przedszkolem icon_confused.gif
Ponoć w okolicy zapisanie dziecka do tego przybytku graniczy niemalże z cudem.
Proszę o doradzenie mi, do jakiego przedszkola powinnam "uderzyć" icon_cool.gif
Najblizej będę miała na strąkową lub żywiecką, ale mogę także Olę dowozić kawałek, chcę tylko wiedzieć, które przedszkole wy - mamy - polecacie.
Zależy mi na tym, zeby dzieci wychodziły na spacery, żeby było otwarte przynajmniej od 7ej do 17ej, no i najlepiej aby było państwowe (chyba że jakieś niedrogie prywatne).
Bardzo dziękuję za odpowiedzi i przepraszam za dość haotyczny styl mojego posta
An_ki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 39
Dołączył: pon, 18 sie 03 - 15:26
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 995




post czw, 07 gru 2006 - 21:26
Post #1

W wakacje przeprowadzamy się na ruczaj (no tak pomiędzy ruczajem, a borkiem) i już martwię się przedszkolem icon_confused.gif
Ponoć w okolicy zapisanie dziecka do tego przybytku graniczy niemalże z cudem.
Proszę o doradzenie mi, do jakiego przedszkola powinnam "uderzyć" icon_cool.gif
Najblizej będę miała na strąkową lub żywiecką, ale mogę także Olę dowozić kawałek, chcę tylko wiedzieć, które przedszkole wy - mamy - polecacie.
Zależy mi na tym, zeby dzieci wychodziły na spacery, żeby było otwarte przynajmniej od 7ej do 17ej, no i najlepiej aby było państwowe (chyba że jakieś niedrogie prywatne).
Bardzo dziękuję za odpowiedzi i przepraszam za dość haotyczny styl mojego posta

--------------------

An_ki
sob, 09 gru 2006 - 09:12
Jak uświadomiła mnie pani z przedszkola na strąkowej - sładamy tylko do jednego przedszkola aby sztucznie nie zapychać miejsc, a potem szuka się ewentualnie w innych miejsca icon_confused.gif
Zaczęliśmy zastanawiać się nad prywatnym (chyba obozowa) bo jest czynne w wakacje, a dla pracujących rodziców (czyli nas) ma to niemałe znaczenie.
Tylko te opłaty icon_sad.gif [/url]
An_ki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 39
Dołączył: pon, 18 sie 03 - 15:26
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 995




post sob, 09 gru 2006 - 09:12
Post #2

Jak uświadomiła mnie pani z przedszkola na strąkowej - sładamy tylko do jednego przedszkola aby sztucznie nie zapychać miejsc, a potem szuka się ewentualnie w innych miejsca icon_confused.gif
Zaczęliśmy zastanawiać się nad prywatnym (chyba obozowa) bo jest czynne w wakacje, a dla pracujących rodziców (czyli nas) ma to niemałe znaczenie.
Tylko te opłaty icon_sad.gif [/url]

--------------------

okko
sob, 09 gru 2006 - 14:26
Prywatne w tamtej okolicy czynne całe 2 miesiące wakacji i z codziennym- nawet przy lekkim mrozie wychodzeniem na spacery to Szuwarowa- polecam szczerze bo Kuba już 3 rok w nim jest.
Zapraszam na PW jeśli jesteś zainteresowana czymś więcej.
okko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,760
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:30
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 197




post sob, 09 gru 2006 - 14:26
Post #3

Prywatne w tamtej okolicy czynne całe 2 miesiące wakacji i z codziennym- nawet przy lekkim mrozie wychodzeniem na spacery to Szuwarowa- polecam szczerze bo Kuba już 3 rok w nim jest.
Zapraszam na PW jeśli jesteś zainteresowana czymś więcej.

--------------------


An_ki
nie, 17 gru 2006 - 13:01
Zdecydowaliśmy się na Strąkową - duze przedszkole, my obydwoje pracujemy, Ola chodzi do żłobka, czyli jakieś tam przgotowanie ma. Moze jest szansa że ja przyjmą...
Jak nie to bedziemy się wtedy martwić - ale jestem dobrej myśli icon_wink.gif
An_ki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 39
Dołączył: pon, 18 sie 03 - 15:26
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 995




post nie, 17 gru 2006 - 13:01
Post #4

Zdecydowaliśmy się na Strąkową - duze przedszkole, my obydwoje pracujemy, Ola chodzi do żłobka, czyli jakieś tam przgotowanie ma. Moze jest szansa że ja przyjmą...
Jak nie to bedziemy się wtedy martwić - ale jestem dobrej myśli icon_wink.gif

--------------------

karolcia91
śro, 13 kwi 2016 - 19:28
Jeżeli ktoś by teraz potrzebował to polecam wspaniałe przedszkole katolickie na Ruczaju - [edit: moderacja] - wspaniała opieka i warunki dla dzieci.
karolcia91


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: śro, 13 kwi 16 - 19:26
Nr użytkownika: 47,401




post śro, 13 kwi 2016 - 19:28
Post #5

Jeżeli ktoś by teraz potrzebował to polecam wspaniałe przedszkole katolickie na Ruczaju - [edit: moderacja] - wspaniała opieka i warunki dla dzieci.
> Przedszkole w okolicach ruczaju - pomóżcie!
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 17 cze 2024 - 04:24
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama