Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
29 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

Wiosennie u Kwietniowek 2004

> 
Patison
czw, 20 mar 2008 - 11:51
W przededniu wiosny, w pieknych okolicznosciach pelnego ataku zimy, zapraszam na nowy wiosenny watek icon_smile.gif
moze uda sie nam wiosne przywolac icon_biggrin.gif

Meldowac sie prosze icon_smile.gif jakie plany swiateczne macie?
bo ja juz wiem icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif wychodze dzis do domu i swieta z rodzinka u siebie icon_smile.gif icon_smile.gif bosssssssko!!!!! w koncu sie doczekalam, po 24 dniach icon_wink.gif

Justin, kurka...ale mialas przezycia...podziwiam...
ale to mnie na duchu podtrzymyje, ze moze i mi sie uda icon_smile.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post czw, 20 mar 2008 - 11:51
Post #1

W przededniu wiosny, w pieknych okolicznosciach pelnego ataku zimy, zapraszam na nowy wiosenny watek icon_smile.gif
moze uda sie nam wiosne przywolac icon_biggrin.gif

Meldowac sie prosze icon_smile.gif jakie plany swiateczne macie?
bo ja juz wiem icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif wychodze dzis do domu i swieta z rodzinka u siebie icon_smile.gif icon_smile.gif bosssssssko!!!!! w koncu sie doczekalam, po 24 dniach icon_wink.gif

Justin, kurka...ale mialas przezycia...podziwiam...
ale to mnie na duchu podtrzymyje, ze moze i mi sie uda icon_smile.gif

--------------------


Ewaaa
czw, 20 mar 2008 - 12:39
jestem
a ty patrycha to dzielna laska, rozumiem ze usg zrobione i wszystko wraca do normy
pewnie siedzisz na walizkach juz, czekasz na meza, super
co do swiat to my spedzamy w domku, znajomi wpadna, pojemy, popijemy i potem poodpoczywamy, tradycyjnie
a pogoda rowniez u nas bedzie zimowa, jestem w szoku, snieg zapowiadaja, ale pewnie to juz ostatnie powroty zimy beda, potem przyjdzie wiosna i pochowam w koncu te czapki szaliki
no buziaki dziewczyny
trzymajcie sie cieplutko
Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
SkÄ…d: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post czw, 20 mar 2008 - 12:39
Post #2

jestem
a ty patrycha to dzielna laska, rozumiem ze usg zrobione i wszystko wraca do normy
pewnie siedzisz na walizkach juz, czekasz na meza, super
co do swiat to my spedzamy w domku, znajomi wpadna, pojemy, popijemy i potem poodpoczywamy, tradycyjnie
a pogoda rowniez u nas bedzie zimowa, jestem w szoku, snieg zapowiadaja, ale pewnie to juz ostatnie powroty zimy beda, potem przyjdzie wiosna i pochowam w koncu te czapki szaliki
no buziaki dziewczyny
trzymajcie sie cieplutko

--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


Mama Madzia
czw, 20 mar 2008 - 16:48
Witamy i My

Dziękuje za życzonka rodzinowe i pamięć, ach jakie to miłe 03.gif

Ewciaa dziewczyny Twe sa boooskie poprostu 03.gif

Patisonku , no super , ale babo jedna masz w domciu odpoczywac i dbac o sibie i Oktawianka 03.gif

Póżniej zapodam wam foteczki z Kacperkiem i jego stroikiem Easter Bonnet tak zwany 03.gif 03.gif
ja to nazywam "święconka noszona na głowie" 03.gif 03.gif 08.gif 03.gif 08.gif 03.gif 08.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post czw, 20 mar 2008 - 16:48
Post #3

Witamy i My

Dziękuje za życzonka rodzinowe i pamięć, ach jakie to miłe 03.gif

Ewciaa dziewczyny Twe sa boooskie poprostu 03.gif

Patisonku , no super , ale babo jedna masz w domciu odpoczywac i dbac o sibie i Oktawianka 03.gif

Póżniej zapodam wam foteczki z Kacperkiem i jego stroikiem Easter Bonnet tak zwany 03.gif 03.gif
ja to nazywam "święconka noszona na głowie" 03.gif 03.gif 08.gif 03.gif 08.gif 03.gif 08.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




madziarex
czw, 20 mar 2008 - 21:38
Witajcie icon_smile.gif

Wpadam złożyć świąteczne życzenia - zdrówka , uśmiechu i radości z maluchów icon_smile.gif

Madzi M składam spóźnione icon_redface.gif , ale szczere życzonka.

Trzymajcie siÄ™ zdrowo wszyscy !!!!!!!!


Ps. Dawidku Tobie również ( jak nas podczytujesz) uśmiechu , choć wiem , ze trudno ostatnio o niego icon_sad.gif , zdrówka dla maluszków i STU lat dla Frania roczniaka !

Wszystkie Was pozdrawiam, podziwiam zdjęcia itd...
Nie piszę , bo u nas nic nowego.Nie mam zamiaru być cierpiętnicą 43.gif

Kubuś ma zap. oskrzeli , minęło zap . spojówek.STANDARD. Testy alergologiczne poszły znowu w łeb.

W święta siedzimy sami .Mieliśmy jechać na wesele mojej kuzynki do Gorzowa - d...a.Nie możemy.Rodzinka wyjeżdża i zostajemy sami. Ja z dwoma chorowitkami.Na szczęście jutro mam urlop- więc 4 dni laby( nie do końca laby) przede mną.

To tyle u nas.
Buziaki!

Ten post edytował madziarka czw, 20 mar 2008 - 21:39
madziarex


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,323
Dołączył: śro, 25 lut 04 - 14:22
Nr użytkownika: 1,492




post czw, 20 mar 2008 - 21:38
Post #4

Witajcie icon_smile.gif

Wpadam złożyć świąteczne życzenia - zdrówka , uśmiechu i radości z maluchów icon_smile.gif

Madzi M składam spóźnione icon_redface.gif , ale szczere życzonka.

Trzymajcie siÄ™ zdrowo wszyscy !!!!!!!!


Ps. Dawidku Tobie również ( jak nas podczytujesz) uśmiechu , choć wiem , ze trudno ostatnio o niego icon_sad.gif , zdrówka dla maluszków i STU lat dla Frania roczniaka !

Wszystkie Was pozdrawiam, podziwiam zdjęcia itd...
Nie piszę , bo u nas nic nowego.Nie mam zamiaru być cierpiętnicą 43.gif

Kubuś ma zap. oskrzeli , minęło zap . spojówek.STANDARD. Testy alergologiczne poszły znowu w łeb.

W święta siedzimy sami .Mieliśmy jechać na wesele mojej kuzynki do Gorzowa - d...a.Nie możemy.Rodzinka wyjeżdża i zostajemy sami. Ja z dwoma chorowitkami.Na szczęście jutro mam urlop- więc 4 dni laby( nie do końca laby) przede mną.

To tyle u nas.
Buziaki!

--------------------
Ewaaa
piÄ…, 21 mar 2008 - 09:27
Madziarka , znow jestes, super , cierpietnica to nie jestes, tylko matka Kuby ktory choruje, i tyle, a czsem jak skrobniesz co nieco bedzie milo, no !
Pati to fasolinek jest Oktawianem ?? czemu ja dowiaduje sie ostatnia?hmmmm
chwal sie jak powrot do domu, lezysz ??
a kurde Anetka , czemu nic nam nie napiszesz, dzieciulki chore?? co sie dzeije?

u nas pizdzi jak w kieleckim, szok , a ja wcale tych swiat nie czuje, w sumie to i choinka mogla by stac, tak zimno
oli od poniiedzialku 2 tyg wakacji wielkanocnych ma, bede miala jazde z dwiema, mam nadzieje ze w koncu wiosna wroci i pobiegam z nimi po parkach troche, w domu beda swirowac
ale coz
Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
SkÄ…d: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post piÄ…, 21 mar 2008 - 09:27
Post #5

Madziarka , znow jestes, super , cierpietnica to nie jestes, tylko matka Kuby ktory choruje, i tyle, a czsem jak skrobniesz co nieco bedzie milo, no !
Pati to fasolinek jest Oktawianem ?? czemu ja dowiaduje sie ostatnia?hmmmm
chwal sie jak powrot do domu, lezysz ??
a kurde Anetka , czemu nic nam nie napiszesz, dzieciulki chore?? co sie dzeije?

u nas pizdzi jak w kieleckim, szok , a ja wcale tych swiat nie czuje, w sumie to i choinka mogla by stac, tak zimno
oli od poniiedzialku 2 tyg wakacji wielkanocnych ma, bede miala jazde z dwiema, mam nadzieje ze w koncu wiosna wroci i pobiegam z nimi po parkach troche, w domu beda swirowac
ale coz


--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


Patison
piÄ…, 21 mar 2008 - 09:33
Madziarka 32.gif mam nadzieje ze wraz z wiosna (pogodowo nie kalendarzowo) choroby pojda precz i znowu zaczniesz sie usmiechac....brakuje mi Twoich optymistycznych postow 32.gif sciskam Was mocno przytul.gif

MadziuM 03.gif wstawiaj zdjecia, bo sie nie doczeksam icon_wink.gif czy sa jakies jedzeniowe tradycje w Walii inne niz u nas ?

Ewciu, nie wiem czy dzielna, nie raz ryczalam i jeszcze nie jeden dol pewnie przede mna....ale mam taaaaak kochanego meza i synka, ze szok icon_mrgreen.gif nawet nie wyobrazacie sobie jak o mnie dbaja icon_cool.gif
Kaza lezec, nie pozwalaja nic robic icon_lol.gif
Ale wiecie co? jestem dumna z mojego meza, jak radzi sobie ze wszystkim i dom prowadzi 06.gif no pelen szacunek i podziw....kochany moj icon_biggrin.gif hihi icon_smile.gif
A zwolnienie mam do 2 kwietnia z prikazem lezenia, 1go ide do likarza wiec akurat....bedzie usg polowkowe, wiec poogladam ludzika 01.gif

Szalejecie pewnie wielkanocnie...ja patrze biernie, ale jest git icon_wink.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post piÄ…, 21 mar 2008 - 09:33
Post #6

Madziarka 32.gif mam nadzieje ze wraz z wiosna (pogodowo nie kalendarzowo) choroby pojda precz i znowu zaczniesz sie usmiechac....brakuje mi Twoich optymistycznych postow 32.gif sciskam Was mocno przytul.gif

MadziuM 03.gif wstawiaj zdjecia, bo sie nie doczeksam icon_wink.gif czy sa jakies jedzeniowe tradycje w Walii inne niz u nas ?

Ewciu, nie wiem czy dzielna, nie raz ryczalam i jeszcze nie jeden dol pewnie przede mna....ale mam taaaaak kochanego meza i synka, ze szok icon_mrgreen.gif nawet nie wyobrazacie sobie jak o mnie dbaja icon_cool.gif
Kaza lezec, nie pozwalaja nic robic icon_lol.gif
Ale wiecie co? jestem dumna z mojego meza, jak radzi sobie ze wszystkim i dom prowadzi 06.gif no pelen szacunek i podziw....kochany moj icon_biggrin.gif hihi icon_smile.gif
A zwolnienie mam do 2 kwietnia z prikazem lezenia, 1go ide do likarza wiec akurat....bedzie usg polowkowe, wiec poogladam ludzika 01.gif

Szalejecie pewnie wielkanocnie...ja patrze biernie, ale jest git icon_wink.gif

--------------------


Mama Madzia
piÄ…, 21 mar 2008 - 17:59
Madziu, tak mi przykro 32.gif ale pisz kochanienka tu do nas baardzo proszÄ™

Patisonku, jak fajnie być w domciu no nie 03.gif leż jak trzeba i ciesze sie ogromnie, ze faceci Twoi sa taaak baaardzooo poomocni 03.gif

My jutro tradycyjnie swięconeczke robimy i do polskiego kościołka mykniemy na swiecenie, Kacper już nie moze sie odczekac malowania jajeczek 03.gif
Patisonku , szczerze mówiac to ja nie wiem czy kulinarnie to tu inaczej jest, bo ja robie wszytsko to co u nas, a w sklepach widze ten ogrom słodkościowych jaj, zajączkow, przecudnych ciasteczek kurczaczkowo-zajaczkowych 03.gif
ale tradycje na pewno maja nieco inna chociazby ten Easter Parade i te ich easter bonnet 03.gif


Obiecane foteczki 03.gif

Easter bonnet czyli święconka na glowie icon_lol.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_mrgreen.gif


i z tyłu icon_lol.gif
.

i Oli icon_lol.gif


rowerzysta icon_lol.gif
.

smieszek icon_mrgreen.gif
.
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post piÄ…, 21 mar 2008 - 17:59
Post #7

Madziu, tak mi przykro 32.gif ale pisz kochanienka tu do nas baardzo proszÄ™

Patisonku, jak fajnie być w domciu no nie 03.gif leż jak trzeba i ciesze sie ogromnie, ze faceci Twoi sa taaak baaardzooo poomocni 03.gif

My jutro tradycyjnie swięconeczke robimy i do polskiego kościołka mykniemy na swiecenie, Kacper już nie moze sie odczekac malowania jajeczek 03.gif
Patisonku , szczerze mówiac to ja nie wiem czy kulinarnie to tu inaczej jest, bo ja robie wszytsko to co u nas, a w sklepach widze ten ogrom słodkościowych jaj, zajączkow, przecudnych ciasteczek kurczaczkowo-zajaczkowych 03.gif
ale tradycje na pewno maja nieco inna chociazby ten Easter Parade i te ich easter bonnet 03.gif


Obiecane foteczki 03.gif

Easter bonnet czyli święconka na glowie icon_lol.gif icon_mrgreen.gif icon_lol.gif icon_mrgreen.gif


i z tyłu icon_lol.gif
.

i Oli icon_lol.gif


rowerzysta icon_lol.gif
.

smieszek icon_mrgreen.gif
.

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




justin
piÄ…, 21 mar 2008 - 21:55
meldujÄ™ siÄ™ i ja.
Pierwsze zdjęcia na wątku, no, no. Mamo Madziu, słodkie 03.gif

Patisonku, Oktawian? (z paliwem mi siÄ™ kojarzy 03.gif )

madziarko, pisz, bo mnie tez brakuje Twoich postów, a zwłaszcza pomysłów malarskich, plastycznych, które zżynałam od Ciebie żywcem. Wiosna idzie, będzie dobrze.

Ewaaa u mnie też piździ, zimno, że niech to szlag.

A ja jestem 21.gif bo święta w pracy.
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post piÄ…, 21 mar 2008 - 21:55
Post #8

meldujÄ™ siÄ™ i ja.
Pierwsze zdjęcia na wątku, no, no. Mamo Madziu, słodkie 03.gif

Patisonku, Oktawian? (z paliwem mi siÄ™ kojarzy 03.gif )

madziarko, pisz, bo mnie tez brakuje Twoich postów, a zwłaszcza pomysłów malarskich, plastycznych, które zżynałam od Ciebie żywcem. Wiosna idzie, będzie dobrze.

Ewaaa u mnie też piździ, zimno, że niech to szlag.

A ja jestem 21.gif bo święta w pracy.

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Ewaaa
sob, 22 mar 2008 - 09:32
Zlociutkich kaczuszek,
jajeczek dzbanuszek,
slodziutkich barankow,
slonecznych porankow,
wiosennej euforii,
a w brzuszku swiatecznych kalorii.


no madziu fajny ten kapelutek
trzymajcie sie cieplutko
Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
SkÄ…d: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post sob, 22 mar 2008 - 09:32
Post #9

Zlociutkich kaczuszek,
jajeczek dzbanuszek,
slodziutkich barankow,
slonecznych porankow,
wiosennej euforii,
a w brzuszku swiatecznych kalorii.


no madziu fajny ten kapelutek
trzymajcie sie cieplutko

--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


Patison
sob, 22 mar 2008 - 09:36
Wesolych pisanek, radosnych dni swiatecznych i mokrego dyngusa.
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post sob, 22 mar 2008 - 09:36
Post #10

Wesolych pisanek, radosnych dni swiatecznych i mokrego dyngusa.

--------------------


Patison
sob, 22 mar 2008 - 12:11
Madziu! stroik wspanialy, prezentuje sie na chlopakach swietnie 06.gif Boszszsz....jacy oni podobni do siebie, wspanialych masz synow icon_smile.gif

A mi nadal nic nie pozwalaja robic....jedynie wczoraj stacjonarnie stroik z Wipkiem zrobilismy, pisanki i koszyczek icon_smile.gif Maz od rana salatke kroil icon_smile.gif reszte pysznosci rodzice popoludniu dowioza;)
Chlopaki pojechali ze swieconka i do sklepu po....nowa zastawe stolowa, bo braki stwierdzilismy hihi, bedzie brand new na swieta icon_biggrin.gif
Poza tym jest bosssko, czuje sie swietnie (przynajmniej psychicznie)-to beda super swieta 06.gif czego i Wam zycze icon_smile.gif buziaki!
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post sob, 22 mar 2008 - 12:11
Post #11

Madziu! stroik wspanialy, prezentuje sie na chlopakach swietnie 06.gif Boszszsz....jacy oni podobni do siebie, wspanialych masz synow icon_smile.gif

A mi nadal nic nie pozwalaja robic....jedynie wczoraj stacjonarnie stroik z Wipkiem zrobilismy, pisanki i koszyczek icon_smile.gif Maz od rana salatke kroil icon_smile.gif reszte pysznosci rodzice popoludniu dowioza;)
Chlopaki pojechali ze swieconka i do sklepu po....nowa zastawe stolowa, bo braki stwierdzilismy hihi, bedzie brand new na swieta icon_biggrin.gif
Poza tym jest bosssko, czuje sie swietnie (przynajmniej psychicznie)-to beda super swieta 06.gif czego i Wam zycze icon_smile.gif buziaki!

--------------------


Mama Madzia
sob, 22 mar 2008 - 14:12
Dziękujemy, dziękujemy.

My na 16 na swiecenie pomykamy, koszyczek juz ustrojony, Kacper od rana pisaneczki malował, potem zapodam foty 08.gif a ja sałateczke zrobilam, serniczek i babę upichciłam 03.gif
Jutro świeta z moim tata spedzimy sobie 03.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post sob, 22 mar 2008 - 14:12
Post #12

Dziękujemy, dziękujemy.

My na 16 na swiecenie pomykamy, koszyczek juz ustrojony, Kacper od rana pisaneczki malował, potem zapodam foty 08.gif a ja sałateczke zrobilam, serniczek i babę upichciłam 03.gif
Jutro świeta z moim tata spedzimy sobie 03.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Mama Madzia
sob, 22 mar 2008 - 14:14
[font="Century Gothic"]Z okazji ÅšwiÄ…t Wielkanocnych:
miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.
Pracy, która pomaga żyć.
Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.[/
font]
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post sob, 22 mar 2008 - 14:14
Post #13

[font="Century Gothic"]Z okazji ÅšwiÄ…t Wielkanocnych:
miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,
zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.
Pracy, która pomaga żyć.
Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.[/
font]

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Dorotka
wto, 25 mar 2008 - 09:35
Spóźnione życzenia urodzinowe i świąteczne icon_smile.gif ale bardzo szczere icon_smile.gif
Kacper mi kaszle strasznie, znów ta paskudna alergia, mam nadzieję, że uda się w tym roku mimo wszystko przejść bez sterydów...
Kornel ma za to alergie skórną, chodzi cały łaciaty i przez co najmniej pół roku ma być na lekach

Ach oby się chociaż pogoda poprawiła...icon_smile.gif

Pati Kacper cała ciążę był podtrzymywany i tak mi go podtrzymali, że urodził się w 42 tygodniu z wagą 4350 icon_smile.gif Będzie dobrze zobaczysz
przytul.gif
Dorotka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,656
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 17:34
Nr użytkownika: 266




post wto, 25 mar 2008 - 09:35
Post #14

Spóźnione życzenia urodzinowe i świąteczne icon_smile.gif ale bardzo szczere icon_smile.gif
Kacper mi kaszle strasznie, znów ta paskudna alergia, mam nadzieję, że uda się w tym roku mimo wszystko przejść bez sterydów...
Kornel ma za to alergie skórną, chodzi cały łaciaty i przez co najmniej pół roku ma być na lekach

Ach oby się chociaż pogoda poprawiła...icon_smile.gif

Pati Kacper cała ciążę był podtrzymywany i tak mi go podtrzymali, że urodził się w 42 tygodniu z wagą 4350 icon_smile.gif Będzie dobrze zobaczysz
przytul.gif

--------------------
Patison
wto, 25 mar 2008 - 14:07
I po swietach icon_smile.gif ja moje przelezalam glownie na kanapie z ksiazka icon_smile.gif
Wcale sie nie objadlam, bo najnormalniej w swiecie nie bylam w stanie, pomimo szczerych checi i pozerania wzrokiem pysznosci, jakich mi brakowalo przez szpitalny czas icon_lol.gif

Wipus dzis w przedszkolu, ale od jutra siedzimy w domku, bo mezus do soboty bedzie w Lizbonie i nie mam jak go wozic-Wipka oczywiscie 08.gif Ale w sumie dobrze sie sklada, bo jutro przybywaja do nas goscie i beda do konca tygodnia 06.gif (kuzynka z mezem i malutka Elenka icon_smile.gif ) Takze nudzic sie nie bede icon_smile.gif

Dorotko, pogonic alergie wstretne sio! usciski dla chlopakow i...... dzieki 03.gif przytul.gif
Patison


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 lis 03 - 16:54
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,222

GG:


post wto, 25 mar 2008 - 14:07
Post #15

I po swietach icon_smile.gif ja moje przelezalam glownie na kanapie z ksiazka icon_smile.gif
Wcale sie nie objadlam, bo najnormalniej w swiecie nie bylam w stanie, pomimo szczerych checi i pozerania wzrokiem pysznosci, jakich mi brakowalo przez szpitalny czas icon_lol.gif

Wipus dzis w przedszkolu, ale od jutra siedzimy w domku, bo mezus do soboty bedzie w Lizbonie i nie mam jak go wozic-Wipka oczywiscie 08.gif Ale w sumie dobrze sie sklada, bo jutro przybywaja do nas goscie i beda do konca tygodnia 06.gif (kuzynka z mezem i malutka Elenka icon_smile.gif ) Takze nudzic sie nie bede icon_smile.gif

Dorotko, pogonic alergie wstretne sio! usciski dla chlopakow i...... dzieki 03.gif przytul.gif

--------------------


Mama Madzia
wto, 25 mar 2008 - 17:16
My tez juz poświateczni , ale sie wynuudzilam , a i pogoda do bani była 13.gif
zapodam Wam foteczki jajcowe 03.gif

wielkie malowanie jaj 03.gif
.

takie dzieło stworzyłem 03.gif
.

patrz Olinku, co to??
.

taka swięconeczka powstała 03.gif


i już jestem gotowy do pójścia do kosciółka
.


Ja już żyje naszym wylotem do PL na urlopik 08.gif to już, juz .... w soobootę 03.gif
za krajem to powiem szczerze ze sie nie stesknilam wogóle, ale patriotka jestem 08.gif ale za rodzinka i przyjaciółmi dalszymi i bliższybi to baaardzooo moooocnooo 03.gif

Ten post edytował Mama Madzia wto, 25 mar 2008 - 17:19
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post wto, 25 mar 2008 - 17:16
Post #16

My tez juz poświateczni , ale sie wynuudzilam , a i pogoda do bani była 13.gif
zapodam Wam foteczki jajcowe 03.gif

wielkie malowanie jaj 03.gif
.

takie dzieło stworzyłem 03.gif
.

patrz Olinku, co to??
.

taka swięconeczka powstała 03.gif


i już jestem gotowy do pójścia do kosciółka
.


Ja już żyje naszym wylotem do PL na urlopik 08.gif to już, juz .... w soobootę 03.gif
za krajem to powiem szczerze ze sie nie stesknilam wogóle, ale patriotka jestem 08.gif ale za rodzinka i przyjaciółmi dalszymi i bliższybi to baaardzooo moooocnooo 03.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Bbbbbbnn
śro, 26 mar 2008 - 21:09
Ja też się melduje na nowym wąteczku, lepiej późno niż wcale 08.gif 08.gif.

Jakoś ostatnio brakuje mi ciągle czasu, na cokolwiek 32.gif . U nas też poświątecznie, trochę poodpoczywaliśmy i poleniuchwaliśmy 06.gif 06.gif , dodatkowo wziełam sobie trzy dni urlopu, żeby pobyć z rodzinką a szczególnie z moim urwisem. Dzisiaj z małym byliśmy w teatrze, nawet sam wysiedział prawie półtora godziny podziwiam go, miałam obawy ale podobała mu się. Myślę że jeszcze się wybierzemy.

Patisonku życzę zdrowia, odpoczywaj kochana i nie przemęczaj się a wszystko napewno będzie dobrze. Cieszę się że optymizm ci dopisuje, dalej tak trzymać.

Madziarka, naprawdę ci współczuje, że Kuba ciągle chory, szkoda takiego kochanego szkaraba, mam nadzieję że mu to w końcu przejdzie i wszystko będzie dobrze. Z całego serca życzę przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Madzia fajnych masz tych jajkowych chłopaków, mój mały wprawdzie robił pisanki, ale głównie polegało to na naklejaniu na jajka naklejek, a uciebie taki kolorowe dzieła. Super 06.gif 06.gif

Pozdrowionka dla wszyskich, bo tak żadko piszę że możecie mnie już zapomnieć.
Jak znajdę jutro chwileczkę to wstawie parę świątecznych zdjęć.
Bbbbbbnn


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: pon, 02 paź 06 - 14:28
Nr użytkownika: 7,779




post śro, 26 mar 2008 - 21:09
Post #17

Ja też się melduje na nowym wąteczku, lepiej późno niż wcale 08.gif 08.gif.

Jakoś ostatnio brakuje mi ciągle czasu, na cokolwiek 32.gif . U nas też poświątecznie, trochę poodpoczywaliśmy i poleniuchwaliśmy 06.gif 06.gif , dodatkowo wziełam sobie trzy dni urlopu, żeby pobyć z rodzinką a szczególnie z moim urwisem. Dzisiaj z małym byliśmy w teatrze, nawet sam wysiedział prawie półtora godziny podziwiam go, miałam obawy ale podobała mu się. Myślę że jeszcze się wybierzemy.

Patisonku życzę zdrowia, odpoczywaj kochana i nie przemęczaj się a wszystko napewno będzie dobrze. Cieszę się że optymizm ci dopisuje, dalej tak trzymać.

Madziarka, naprawdę ci współczuje, że Kuba ciągle chory, szkoda takiego kochanego szkaraba, mam nadzieję że mu to w końcu przejdzie i wszystko będzie dobrze. Z całego serca życzę przytul.gif przytul.gif przytul.gif przytul.gif

Madzia fajnych masz tych jajkowych chłopaków, mój mały wprawdzie robił pisanki, ale głównie polegało to na naklejaniu na jajka naklejek, a uciebie taki kolorowe dzieła. Super 06.gif 06.gif

Pozdrowionka dla wszyskich, bo tak żadko piszę że możecie mnie już zapomnieć.
Jak znajdę jutro chwileczkę to wstawie parę świątecznych zdjęć.

--------------------
Agnieszka mama Błażejka (20 maja 2004r.)
Ewaaa
piÄ…, 28 mar 2008 - 09:40
o matko ale sie roooozpisalyscie
ja walcze z moimi diabelkami w domku, pogoda jest bleeee, ale chyba zaczne po sklepach z nimi jezdzic zeby sie wybiegaly, wariatkowo normalnie,
madziu , ty to chyba tylko o jutrze myslisz, jak bedziesz nad belgia leciala to pomachaj mi, hi hi
a pisanki pikne , pozazdroscic takich malych artystow, chyba sie powtorze, ale chlopaki sa jak dwie krople wody
patisonku, jak lezenie??
pysiak, widzialam fotki na klasie, lasencja z ciebie , wklej tutaj
agunia fotki zapodaj to se popatrze
buziaki
Ewaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 875
Dołączył: pon, 05 sty 04 - 14:35
SkÄ…d: Meerbeek-Belgia
Nr użytkownika: 1,307

GG:


post piÄ…, 28 mar 2008 - 09:40
Post #18

o matko ale sie roooozpisalyscie
ja walcze z moimi diabelkami w domku, pogoda jest bleeee, ale chyba zaczne po sklepach z nimi jezdzic zeby sie wybiegaly, wariatkowo normalnie,
madziu , ty to chyba tylko o jutrze myslisz, jak bedziesz nad belgia leciala to pomachaj mi, hi hi
a pisanki pikne , pozazdroscic takich malych artystow, chyba sie powtorze, ale chlopaki sa jak dwie krople wody
patisonku, jak lezenie??
pysiak, widzialam fotki na klasie, lasencja z ciebie , wklej tutaj
agunia fotki zapodaj to se popatrze
buziaki

--------------------
Ewa, Olivia(16 kwietnia 2004 o 21:17)i Nola (9 czerwiec 2006 o 19:25)i Fasolka


Mama Madzia
piÄ…, 28 mar 2008 - 10:14
Witam, witam 03.gif

dziękujemy za komplementy 03.gif
tak, tak my już prawie spakowani i jutro fruuuuuuu 03.gif Ewuniu ok, pomacham Ci 03.gif
Jutro o 16.00 czasu lokalnego mamy wylotz Bristol Airport i przylatujemy do Wawy o 19.40 03.gif czyli na pózna kolacyjkę będziemy już w u mamci 03.gif

Całuję Was gorąco no i klikne chyba dopiero po powrocie, bo u mamci niet kompa 03.gif

buuuziaczkiii 03.gif
Mama Madzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,409
Dołączył: wto, 02 gru 03 - 12:16
Skąd: Swansea (Walia)/ woj.łódzkie
Nr użytkownika: 1,236

GG:


post piÄ…, 28 mar 2008 - 10:14
Post #19

Witam, witam 03.gif

dziękujemy za komplementy 03.gif
tak, tak my już prawie spakowani i jutro fruuuuuuu 03.gif Ewuniu ok, pomacham Ci 03.gif
Jutro o 16.00 czasu lokalnego mamy wylotz Bristol Airport i przylatujemy do Wawy o 19.40 03.gif czyli na pózna kolacyjkę będziemy już w u mamci 03.gif

Całuję Was gorąco no i klikne chyba dopiero po powrocie, bo u mamci niet kompa 03.gif

buuuziaczkiii 03.gif

--------------------
Kacperek ur.15.04.2004
Oli ur.10.08.2006r




Bbbbbbnn
piÄ…, 28 mar 2008 - 18:36
No to obiecane zdęcia
Moje słoneczko

Nasz kotek

Wiosenny spacer
Bbbbbbnn


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 372
Dołączył: pon, 02 paź 06 - 14:28
Nr użytkownika: 7,779




post piÄ…, 28 mar 2008 - 18:36
Post #20

No to obiecane zdęcia
Moje słoneczko

Nasz kotek

Wiosenny spacer


--------------------
Agnieszka mama Błażejka (20 maja 2004r.)
> Wiosennie u Kwietniowek 2004
Start new topic
Reply to this topic
29 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 03 cze 2024 - 10:11
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama