Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

po szczepionce podałam furagin

, czy beda jakieś powikłania???
> , czy beda jakieś powikłania???
4nia
śro, 29 paź 2008 - 21:42
witam
Dziewczyny, normalnie jestem tak wyczerpana że nie myslę!!!!! Dzis mały( rok i 4 mies) miał szczepienie, popołudniu zaczał płakać gdy oddawał mocz, wiec podałam mu furagin i dopiero teraz do mnie doarło,ze moze nie mozna go podawać po szczepieniu, boję sie jakis komplikacji, powikłań icon_sad.gif

prosze o pomoc Ania

Ten post edytował 4nia śro, 29 paź 2008 - 21:51
4nia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,306
Dołączył: sob, 24 mar 07 - 18:49
Nr użytkownika: 12,312

GG:


post śro, 29 paź 2008 - 21:42
Post #1

witam
Dziewczyny, normalnie jestem tak wyczerpana że nie myslę!!!!! Dzis mały( rok i 4 mies) miał szczepienie, popołudniu zaczał płakać gdy oddawał mocz, wiec podałam mu furagin i dopiero teraz do mnie doarło,ze moze nie mozna go podawać po szczepieniu, boję sie jakis komplikacji, powikłań icon_sad.gif

prosze o pomoc Ania

--------------------


Nasze Malutkie Aniolki - MONISIU (9.02.2010) I AGATKO (30.06.2010)- kochamy Was- módlcie sie za nami, bawcie sie, tanczcie, spiewajcie i czekajcie na nas !!!!!!!
niewidzialna
śro, 29 paź 2008 - 23:58
to zapytaj lekarki, a nie wzięłaś pod uwagę tego że mogło co coś innego boleć gdy sikał?czy wcześniej już brał ten lek,miewał kłopoty tego typu? może jeśli sika na siedząco to ucisnęło mu sie to miejsce szczepionki?bo teraz szczepią w udo (bynajmniej u nas)
niewidzialna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,144
Dołączył: pon, 26 lut 07 - 23:35
Skąd: Norwegia
Nr użytkownika: 11,477




post śro, 29 paź 2008 - 23:58
Post #2

to zapytaj lekarki, a nie wzięłaś pod uwagę tego że mogło co coś innego boleć gdy sikał?czy wcześniej już brał ten lek,miewał kłopoty tego typu? może jeśli sika na siedząco to ucisnęło mu sie to miejsce szczepionki?bo teraz szczepią w udo (bynajmniej u nas)

--------------------
TakaSobieJedna



renata19750702
czw, 30 paź 2008 - 08:40
Mój synek brał furagin każdego dnia prawie dwa lata, bez względu na podawane szczepionki. Miła refluks układu moczowego i musiał go brać. Lekarz nigdy nie mówił mi, że nie można po szczepieniu, choć zawsze mu przypominałam, że mały furagin bierze.
renata19750702


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,546
Dołączył: wto, 05 cze 07 - 09:52
Skąd: podkarpackie
Nr użytkownika: 14,764




post czw, 30 paź 2008 - 08:40
Post #3

Mój synek brał furagin każdego dnia prawie dwa lata, bez względu na podawane szczepionki. Miła refluks układu moczowego i musiał go brać. Lekarz nigdy nie mówił mi, że nie można po szczepieniu, choć zawsze mu przypominałam, że mały furagin bierze.

--------------------
Maria Katarzyna ,Jan Aleksander


Dziś wiem, życie cudem jest. Co chcę, mogę z niego mieć, jak dźwięk słyszę jego głos, co dzień pragnę bardziej go.
4nia
czw, 30 paź 2008 - 12:59
Dziękuję bardzo za odp, kiedys niedawno całkiem brał ten lek, lekarka zaleciła, teraz nie dzwoniłam do niej tylko podałam,
martwię sie skad sie to bierze dbamy o to by był odp ubrany
4nia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,306
Dołączył: sob, 24 mar 07 - 18:49
Nr użytkownika: 12,312

GG:


post czw, 30 paź 2008 - 12:59
Post #4

Dziękuję bardzo za odp, kiedys niedawno całkiem brał ten lek, lekarka zaleciła, teraz nie dzwoniłam do niej tylko podałam,
martwię sie skad sie to bierze dbamy o to by był odp ubrany

--------------------


Nasze Malutkie Aniolki - MONISIU (9.02.2010) I AGATKO (30.06.2010)- kochamy Was- módlcie sie za nami, bawcie sie, tanczcie, spiewajcie i czekajcie na nas !!!!!!!
Użytkownik usunięty

Go??







post czw, 30 paź 2008 - 13:26
Post #5

4ania, jeśli dziecko w tym wieku ma infekcje dróg moczowych, to należy się temu DOKŁADNIE przyglądać! To nie jest takie "hop", bo może świadczyć o wadzie w budowie nerek Dziecka!

A Furaginum jest chemioterapeutykiem, więc pomijając intereakcje ze szczepieniem, podawanie go lekką ręką wydaje mi się być... no wiesz.

Ty się nie martw Furaginem! Ty się martw tym, że zaszczepiłaś dziecko, które - być może - przechodzi właśnie infekcję!
4nia
czw, 30 paź 2008 - 21:22
[użytkownik x], ale skad miałam wiedziec ze ma infekcję? dopiero po szczepionce w domku zaczał płakac i tak sie zachowywac jak wczesniej gdy miał to zapalenie icon_sad.gif lekarz go badał przed szczepieniam, oglądał siusiaczka i dotykał jego okolice, bo go prosiłam by zobaczył go powiedział że jest ok
4nia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,306
Dołączył: sob, 24 mar 07 - 18:49
Nr użytkownika: 12,312

GG:


post czw, 30 paź 2008 - 21:22
Post #6

[użytkownik x], ale skad miałam wiedziec ze ma infekcję? dopiero po szczepionce w domku zaczał płakac i tak sie zachowywac jak wczesniej gdy miał to zapalenie icon_sad.gif lekarz go badał przed szczepieniam, oglądał siusiaczka i dotykał jego okolice, bo go prosiłam by zobaczył go powiedział że jest ok

--------------------


Nasze Malutkie Aniolki - MONISIU (9.02.2010) I AGATKO (30.06.2010)- kochamy Was- módlcie sie za nami, bawcie sie, tanczcie, spiewajcie i czekajcie na nas !!!!!!!
Użytkownik usunięty

Go??







post czw, 30 paź 2008 - 21:32
Post #7

4ania> lekarz. Teraz. Ja bym się nie zastanawiała. Lekarz dotykając siusiaczka dziecka nie rozpozna ZUM. A już na pewno nie podawałabym odgórnie Furaginu! Możesz maskować objawy, przy pomocy których organizm Twojego Synka informuje, że coś jest nie tak... Nie chcę Cię straszyć, ale naprawdę ZUM to nie przelewki. Wygugluj sobie i zobacz...
Zelda
sob, 08 lis 2008 - 22:07
Hania bierze furagin i ma brać do grudnia,pediatra powiedziała że można szczepić(idziemy w poniedziałek)
tylko że ja przed każdym szczepieniem robię jej badanie moczu i chwała mi za to bo ostatnio moje dziecko byłoy zaszczepione mając mega infekcję dróg moczowych!bez żadnych objawów,a dowiedzielismy się przez przypadek bo Hania nie mając pieluszki zrobiła siku do łóżeczka i mocz potwornie śmierdział...z pampersów tego nie było w ogóle czuć..nie chcę myśleć co by było gdybym ja zaszczepiła...wg mnie przed każdym szczepieniem powinno się zlecić badanie moczu
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post sob, 08 lis 2008 - 22:07
Post #8

Hania bierze furagin i ma brać do grudnia,pediatra powiedziała że można szczepić(idziemy w poniedziałek)
tylko że ja przed każdym szczepieniem robię jej badanie moczu i chwała mi za to bo ostatnio moje dziecko byłoy zaszczepione mając mega infekcję dróg moczowych!bez żadnych objawów,a dowiedzielismy się przez przypadek bo Hania nie mając pieluszki zrobiła siku do łóżeczka i mocz potwornie śmierdział...z pampersów tego nie było w ogóle czuć..nie chcę myśleć co by było gdybym ja zaszczepiła...wg mnie przed każdym szczepieniem powinno się zlecić badanie moczu
Inana

Go??







post sob, 08 lis 2008 - 23:13
Post #9

CYTAT(maja2006 @ Sat, 08 Nov 2008 - 22:07) *
Hania bierze furagin i ma brać do grudnia,pediatra powiedziała że można szczepić(idziemy w poniedziałek)
tylko że ja przed każdym szczepieniem robię jej badanie moczu i chwała mi za to bo ostatnio moje dziecko byłoy zaszczepione mając mega infekcję dróg moczowych!bez żadnych objawów,a dowiedzielismy się przez przypadek bo Hania nie mając pieluszki zrobiła siku do łóżeczka i mocz potwornie śmierdział...z pampersów tego nie było w ogóle czuć..nie chcę myśleć co by było gdybym ja zaszczepiła...wg mnie przed każdym szczepieniem powinno się zlecić badanie moczu


Niektórzy lekarze (oczywiście prywatni, nie mówimy o tych, co badają dziecko bezpośrednio przed szczepieniem) zalecają, żeby zrobić dziecku przed szczepieniem OB
> po szczepionce podałam furagin, czy beda jakieś powikłania???
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 23 maj 2024 - 13:53
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama