Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

prezenty dla nauczycieli

, np. z okazji imienin
> , np. z okazji imienin
Fragosia
wto, 04 lis 2008 - 13:33
Czy ja jestem nie z tej planety? Czy może nie znam jeszcze warunków szkolnej rzeczywistości......

Otóż, wychowaczyni Arka (I klasa) ma niedługo imieniny. Rodzice zarządzili składkę
bo musimy kupic prezent. Na moje niesmiałe a może wystarczyłby bukiet kwiatów zostałam prawie
zniszczona spojrzeniami. Problem oczywiście co kupic Pani, jedna z matek (mająca starsze dziecko
u tej nauczycielki) stwierdziła że podstawy domu to juz ma urządzone.... (tzn przez poprzednie 3 lata rodzice się postarali). Wiadomo prezent na imieniny, na zakończenie roku, na dzień nauczyciela.

I nie rozumiem, może mnie ktos oświeci po co to? Miły gest. A może praktyka stała w szkołach a ja
niedoświadczonaa przeżywam szok. Wczułam się poprostu w tę sytuację gdybym była nauczycielką
i naprawde nie oczekiwałabym prezentu od rodziców a wręcz czułabym się raczej niezręcznie w takiej sytuacji.

A jak to jest w waszych szkołach?




Fragosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,876
Dołączył: pią, 23 cze 06 - 12:27
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 6,387

GG:


post wto, 04 lis 2008 - 13:33
Post #1

Czy ja jestem nie z tej planety? Czy może nie znam jeszcze warunków szkolnej rzeczywistości......

Otóż, wychowaczyni Arka (I klasa) ma niedługo imieniny. Rodzice zarządzili składkę
bo musimy kupic prezent. Na moje niesmiałe a może wystarczyłby bukiet kwiatów zostałam prawie
zniszczona spojrzeniami. Problem oczywiście co kupic Pani, jedna z matek (mająca starsze dziecko
u tej nauczycielki) stwierdziła że podstawy domu to juz ma urządzone.... (tzn przez poprzednie 3 lata rodzice się postarali). Wiadomo prezent na imieniny, na zakończenie roku, na dzień nauczyciela.

I nie rozumiem, może mnie ktos oświeci po co to? Miły gest. A może praktyka stała w szkołach a ja
niedoświadczonaa przeżywam szok. Wczułam się poprostu w tę sytuację gdybym była nauczycielką
i naprawde nie oczekiwałabym prezentu od rodziców a wręcz czułabym się raczej niezręcznie w takiej sytuacji.

A jak to jest w waszych szkołach?






--------------------
Mama Asi 20.11.2003 i Arusia 06.09.2001
mama_do_kwadratu
piÄ…, 07 lis 2008 - 19:47
Ciekawe komu jeszcze prezenty będziemy wręczać?
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post piÄ…, 07 lis 2008 - 19:47
Post #2

Ciekawe komu jeszcze prezenty będziemy wręczać?

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
Ewelinek
piÄ…, 07 lis 2008 - 20:45
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Fri, 07 Nov 2008 - 19:47) *
Ciekawe komu jeszcze prezenty będziemy wręczać?


Komu, jak komu ale ile jeszcze okazji zostanie ku temu "sztucznie" utworzonych?

U nas kwiaty wręczało się na koniec roku szkolnego i bukiet zbiorowy na Dzień Nauczyciela, prezent większy (album, wazon) otrzymywał wychowawca na koniec współpracy z nami icon_wink.gif No tak, ale wtedy też nie było wolnego dnia chłopaka, dnia nauczyciela, starsze klasy nie pisały próbnych testów testów próbnych icon_wink.gif

Jak widzę co się dzieje w szkole mojej siostry (gimnazjum) to aż się boję co mnie czeka gdy to Młody rozpocznie swoją edukację - w końcu to jeszcze 3-4 lata do namysłu dla mądrych głów i ludzi, którzy to wszystko nakręcają.
Ewelinek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,676
Dołączył: wto, 25 lip 06 - 09:39
SkÄ…d: 3city
Nr użytkownika: 6,709




post piÄ…, 07 lis 2008 - 20:45
Post #3

CYTAT(mama_do_kwadratu @ Fri, 07 Nov 2008 - 19:47) *
Ciekawe komu jeszcze prezenty będziemy wręczać?


Komu, jak komu ale ile jeszcze okazji zostanie ku temu "sztucznie" utworzonych?

U nas kwiaty wręczało się na koniec roku szkolnego i bukiet zbiorowy na Dzień Nauczyciela, prezent większy (album, wazon) otrzymywał wychowawca na koniec współpracy z nami icon_wink.gif No tak, ale wtedy też nie było wolnego dnia chłopaka, dnia nauczyciela, starsze klasy nie pisały próbnych testów testów próbnych icon_wink.gif

Jak widzę co się dzieje w szkole mojej siostry (gimnazjum) to aż się boję co mnie czeka gdy to Młody rozpocznie swoją edukację - w końcu to jeszcze 3-4 lata do namysłu dla mądrych głów i ludzi, którzy to wszystko nakręcają.

Posty w temacie
GosiaF   prezenty dla nauczycieli   wto, 04 lis 2008 - 13:33
blaire   Nie sÅ‚yszaÅ‚am żeby ktokolwiek w naszej szkole k...   wto, 04 lis 2008 - 13:37
aluc   mam na potrzeby szkolno-przedszkolne takÄ… oto pol...   wto, 04 lis 2008 - 13:42
GosiaF   mam na potrzeby szkolno-przedszkolne takÄ… oto pol...   wto, 04 lis 2008 - 20:39
Esther@   Dostaje biaÅ‚ej gorÄ…czki na samÄ… zapowiedź taki...   wto, 04 lis 2008 - 14:41
agarad   Sama jako nauczycielka moim klasom zapowiadam, że...   wto, 04 lis 2008 - 15:06
Dor   I z pozycji nauczyciela musze powiedzieć, że jes...   wto, 04 lis 2008 - 21:10
emi   kwiaty na dzieÅ„ nauczyciela i zakonczenie roku. I...   czw, 06 lis 2008 - 11:46
anetadr   To jak nauczycielka ma imieniny wakacje, to siÄ™ b...   czw, 06 lis 2008 - 21:47
addera   To jak nauczycielka ma imieniny wakacje, to siÄ™ b...   pon, 10 lis 2008 - 16:07
Mariola***   U nas też siÄ™ nie praktykuje. W ogóle odchodzi ...   czw, 06 lis 2008 - 23:02
marghe.   Jak to dobrze, że u nas nie ma takich zwyczajów....   piÄ…, 07 lis 2008 - 00:20
mama_do_kwadratu   Ciekawe komu jeszcze prezenty bÄ™dziemy wrÄ™czać?   piÄ…, 07 lis 2008 - 19:47
Ewelinek   Ciekawe komu jeszcze prezenty bÄ™dziemy wrÄ™czać?...   piÄ…, 07 lis 2008 - 20:45
mama_wolfa   U nas wielkim naprawdÄ™ wielkim zaskoczeniem byÅ‚o...   sob, 08 lis 2008 - 02:09
patryczek5   My dla Nauczycielki naszego PaweÅ‚ka wysyÅ‚amy cze...   piÄ…, 19 paź 2018 - 19:36
Jasmine33   U nas robi siÄ™ maÅ‚e prezenty - upominki na dzieÅ...   sob, 20 kwi 2019 - 19:36
Pietruszka90   Pierwsze slysze o takiej praktyce, u nas dawalo si...   pon, 06 maj 2019 - 14:53
Masoba   Moja mama, która jest nauczycielkÄ… też nie licz...   piÄ…, 06 wrz 2019 - 08:52
basia801   Moja mama, która jest nauczycielkÄ… też nie licz...   piÄ…, 17 sty 2020 - 19:02
Curuchna89   U nas prezent jest tylko na dzien nauczyciela, nie...   wto, 28 sty 2020 - 09:40
> prezenty dla nauczycieli, np. z okazji imienin
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 22 wrz 2024 - 03:17
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama