Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

seriale

> 
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 31 sty 2012 - 13:38
Post #1

[post usunięty]
McJAGNA
wto, 31 sty 2012 - 20:40
O Roso jesteś wielka. Dziekuję, dziekuję z całego serca za ten wątek i tez jestem za stworzeniem osobnego podforum gdzie w równiutkim rzędzie poukładane alfabetycznie byłyby nasze ulubione seriale.

I jeszcze tytułem wstępu - normalnie byłoby mi wstyd napisać, że oglądam seriale, zważywszy na poziom zacytowanych przez Oliweczkę polskich szmir.
Jednak amerykańskie seriale zaskoczyły mnie swoją jakością - dobrymi scenariszami, dobrą grą aktorską, humorem , zwrotami akcji no wszystkim. Niestety wszystko co dobre (i co złe też no może poza M jak Miłość i Klanem) się kończy więc przerwa w sezonach powoduje, że strzelam na ślepo i czasem sie nacinam.

Ach jeszcze jedno - nie mogąc się doczekac co się będzie działo oglądam często w oryginale -- co dobrze robi mojej średniej znajomości języka - osłuchiwanie się działa.

Ale co jest i było cudowne :

1. Trawka (Weeds)- no pokochałam nie do uwierzenia jest, że ktoś nie zna niestety chyba się skończył - chyba, bo nikt nie wie czy na pewno stało się to co się stało. Dla mnie pierwszy odważny serial jaki oglądałam do czasu az nie obejrzałam polecanego gdzies na Maluchach .....

2. Shamelles US - próbowałam tą angielską wersję ale to nie to samo jak dla mnie - amerykańska jest hardcorowa i chciałam nawet Ci nieśmiało zaproponowac do obejrzenia w wątku zamknietym nie jako porade ale tak do zobaczenia jak inny swiat funkcjonuje

3. Californication - 1 sezon mnie zaszokował, że wogóle takie rzeczy można nakręcić, teraz przy 4 juz mi przestała opadać szczęka, a może mam taki okres w życiu częściej się też czuję zażenowana.

4. Huose - jaki jest każdy wie - pomimo skoków w bok pozostane wierna i dotrwam do końca, który mógłby w sumie juz nastąpić

5. Gotowe na Wszystko - ostatni sezon powoduje u mnie depresje galopującą jest to zresztą powód dlaczego nie mogę....

6. Breaking Bed - no są pewne granice w oglądaniu nieszczęścia, zła i patologii - widziałam kilka odcinków dzień później miałam ochotę albo komus albo sobie palnąć w łeb

7. Grace Anathomy i Prywatna Praktyka - no seriale medyczne wiadomo jakie są - kiedys jak urodził się Mieszko to dostałam na płytach 3 czy 4 sezony siedziałam sobie sama bo dzieci i mąz wyjechali karmiłam od czasu do czasu, przewinęłam dziecko i się obijałam całymi dniami - bosko było.

8. Ehhmmm ale juz o tym wspominałam oglądam Gossip Girl czyli Plotkarę przez pierwsze dwa odcinki zastanawiałam się co ja tu robię, co ja robię tu - no ale Nowy York, bogactwo, zastanawianie się czy kocha czy nie kocha, brunche, kreacje - co za cudowny relaks. I ten głos Chucka Bassa. NIc nie poradzę - uwielbiam i tyle chociaaż mam świadomość, że najwyższych lotów to nie jest. Ale jak wiemy byłam widziałam te miejsca i od tej pory zawsze, przy każdym odcinku widząc fragment ulicy będę czuła takie ciepło w sercu.

9. Modern Familly - lekkie, przyjemne, krótkie i pociesza mnie, że nie tylko moja rodzina ma coś z głową.

To chyba wsyzstko i odpowiadajc na pytanie kiedy - podczas gotowania np, wieczorem. Czasem podczas przerwy sobotniej w sprzątaniu. Tak naprawdę na lapku to nie zajmuje tyle czasu bo nie ma reklam i jak się wogóle nie ogląda TV to te 4 odcinki tygodniowo po maks 45 minut nie zajmuje za dużo czasu.

Natomiast gorzej jest kiedy odkrywam nowość bo wszystko się skończyło wtedy wpadam w nałóg i oglądam serię np przez tydzień - ale ma ten sam problem z ksiązkami. Jeżeli jest w niej akcja to zaczynam czytac i kończe tego samego dnia nawet jeżeli to 5 rano. Trudno wtedy się wstaje do pracy.

I zaskoczyłyscie mnie tą Teorią chyba jeszcze raz spróbuję, bo po pierwszych dwóch odcinkach nie załapałam jakoś mnie drażnił. Tak samo jak nie spodobały mi się "wszystkie wcielenia Tary" ale to juz pisałam - aktorka doprowadza mnie do szału - jej uroda mnie drażni, jej sposób mówienia a przede wszystkim jej schizofrenia.

Ten post edytował McJAGNA wto, 31 sty 2012 - 21:27
McJAGNA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,411
Dołączył: nie, 28 mar 04 - 18:03
SkÄ…d: x
Nr użytkownika: 1,608




post wto, 31 sty 2012 - 20:40
Post #2

O Roso jesteś wielka. Dziekuję, dziekuję z całego serca za ten wątek i tez jestem za stworzeniem osobnego podforum gdzie w równiutkim rzędzie poukładane alfabetycznie byłyby nasze ulubione seriale.

I jeszcze tytułem wstępu - normalnie byłoby mi wstyd napisać, że oglądam seriale, zważywszy na poziom zacytowanych przez Oliweczkę polskich szmir.
Jednak amerykańskie seriale zaskoczyły mnie swoją jakością - dobrymi scenariszami, dobrą grą aktorską, humorem , zwrotami akcji no wszystkim. Niestety wszystko co dobre (i co złe też no może poza M jak Miłość i Klanem) się kończy więc przerwa w sezonach powoduje, że strzelam na ślepo i czasem sie nacinam.

Ach jeszcze jedno - nie mogąc się doczekac co się będzie działo oglądam często w oryginale -- co dobrze robi mojej średniej znajomości języka - osłuchiwanie się działa.

Ale co jest i było cudowne :

1. Trawka (Weeds)- no pokochałam nie do uwierzenia jest, że ktoś nie zna niestety chyba się skończył - chyba, bo nikt nie wie czy na pewno stało się to co się stało. Dla mnie pierwszy odważny serial jaki oglądałam do czasu az nie obejrzałam polecanego gdzies na Maluchach .....

2. Shamelles US - próbowałam tą angielską wersję ale to nie to samo jak dla mnie - amerykańska jest hardcorowa i chciałam nawet Ci nieśmiało zaproponowac do obejrzenia w wątku zamknietym nie jako porade ale tak do zobaczenia jak inny swiat funkcjonuje

3. Californication - 1 sezon mnie zaszokował, że wogóle takie rzeczy można nakręcić, teraz przy 4 juz mi przestała opadać szczęka, a może mam taki okres w życiu częściej się też czuję zażenowana.

4. Huose - jaki jest każdy wie - pomimo skoków w bok pozostane wierna i dotrwam do końca, który mógłby w sumie juz nastąpić

5. Gotowe na Wszystko - ostatni sezon powoduje u mnie depresje galopującą jest to zresztą powód dlaczego nie mogę....

6. Breaking Bed - no są pewne granice w oglądaniu nieszczęścia, zła i patologii - widziałam kilka odcinków dzień później miałam ochotę albo komus albo sobie palnąć w łeb

7. Grace Anathomy i Prywatna Praktyka - no seriale medyczne wiadomo jakie są - kiedys jak urodził się Mieszko to dostałam na płytach 3 czy 4 sezony siedziałam sobie sama bo dzieci i mąz wyjechali karmiłam od czasu do czasu, przewinęłam dziecko i się obijałam całymi dniami - bosko było.

8. Ehhmmm ale juz o tym wspominałam oglądam Gossip Girl czyli Plotkarę przez pierwsze dwa odcinki zastanawiałam się co ja tu robię, co ja robię tu - no ale Nowy York, bogactwo, zastanawianie się czy kocha czy nie kocha, brunche, kreacje - co za cudowny relaks. I ten głos Chucka Bassa. NIc nie poradzę - uwielbiam i tyle chociaaż mam świadomość, że najwyższych lotów to nie jest. Ale jak wiemy byłam widziałam te miejsca i od tej pory zawsze, przy każdym odcinku widząc fragment ulicy będę czuła takie ciepło w sercu.

9. Modern Familly - lekkie, przyjemne, krótkie i pociesza mnie, że nie tylko moja rodzina ma coś z głową.

To chyba wsyzstko i odpowiadajc na pytanie kiedy - podczas gotowania np, wieczorem. Czasem podczas przerwy sobotniej w sprzątaniu. Tak naprawdę na lapku to nie zajmuje tyle czasu bo nie ma reklam i jak się wogóle nie ogląda TV to te 4 odcinki tygodniowo po maks 45 minut nie zajmuje za dużo czasu.

Natomiast gorzej jest kiedy odkrywam nowość bo wszystko się skończyło wtedy wpadam w nałóg i oglądam serię np przez tydzień - ale ma ten sam problem z ksiązkami. Jeżeli jest w niej akcja to zaczynam czytac i kończe tego samego dnia nawet jeżeli to 5 rano. Trudno wtedy się wstaje do pracy.

I zaskoczyłyscie mnie tą Teorią chyba jeszcze raz spróbuję, bo po pierwszych dwóch odcinkach nie załapałam jakoś mnie drażnił. Tak samo jak nie spodobały mi się "wszystkie wcielenia Tary" ale to juz pisałam - aktorka doprowadza mnie do szału - jej uroda mnie drażni, jej sposób mówienia a przede wszystkim jej schizofrenia.
Magenta
wto, 31 sty 2012 - 20:52
CYTAT(McJAGNA @ Tue, 31 Jan 2012 - 20:40) *
8. Ehhmmm ale juz o tym wspominałam oglądam Gossip Girl czyli Plotkarę przez pierwsze dwa odcinki zastanawiałam się co ja tu robię, co ja robię tu - no ale Nowy York, bogactwo, zastanawianie się czy kocha czy nie kocha, brunche, kreacje - co za cudowny relaks. I ten głos Chucka Bassa. NIc nie poradzę - uwielbiam i tyle chcoiaż mam świadomość że najwyższych lotów to nie jest. Ale jak wiemy byłam widziałam te miejsca i od tej pory zawsze, przy każdym odcinku widząc fragment ulicy będę czuła takie ciepło w sercu.

Chyba się zacznę biczować i chłostać ze wstydu ale mam tak samo, a ten Chuck 37.gif ...
Magenta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,606
Dołączył: wto, 22 kwi 03 - 09:22
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 611

GG:


post wto, 31 sty 2012 - 20:52
Post #3

CYTAT(McJAGNA @ Tue, 31 Jan 2012 - 20:40) *
8. Ehhmmm ale juz o tym wspominałam oglądam Gossip Girl czyli Plotkarę przez pierwsze dwa odcinki zastanawiałam się co ja tu robię, co ja robię tu - no ale Nowy York, bogactwo, zastanawianie się czy kocha czy nie kocha, brunche, kreacje - co za cudowny relaks. I ten głos Chucka Bassa. NIc nie poradzę - uwielbiam i tyle chcoiaż mam świadomość że najwyższych lotów to nie jest. Ale jak wiemy byłam widziałam te miejsca i od tej pory zawsze, przy każdym odcinku widząc fragment ulicy będę czuła takie ciepło w sercu.

Chyba się zacznę biczować i chłostać ze wstydu ale mam tak samo, a ten Chuck 37.gif ...

--------------------


Posty w temacie
użytkownik usuniÄ™ty   seriale   wto, 31 sty 2012 - 13:38
marghe.   OglÄ…dam tylko MagiÄ™ kÅ‚amstwa i Chirurgów House...   wto, 31 sty 2012 - 13:54
renata19750702   Przez chwilÄ™ wahaÅ‚am siÄ™, czy w ogóle siÄ™ wyp...   wto, 31 sty 2012 - 14:04
cirrostratus   Czekam na kolejne sezony downton abbey game of thr...   wto, 31 sty 2012 - 14:08
wiewiórczak   House i Desperatki mnie zaczęły nudzić, ale ogl...   wto, 31 sty 2012 - 14:09
Arwena.   A ja tak zupeÅ‚nie nie dla fabuÅ‚y - raczÄ™ siÄ™ N...   wto, 31 sty 2012 - 14:39
pcola   House mnie zmÄ™czyÅ‚. Uwielbiam MentalistÄ™, i nie...   wto, 31 sty 2012 - 14:42
April.   House - wiadomo, lecz już nie tak namiÄ™tnie Me...   wto, 31 sty 2012 - 14:58
brzózka4   Ja też bardzo lubie Criminal minds, ostatnio na A...   wto, 31 sty 2012 - 15:19
wiewiórczak   Uwielbiam ''MagiÄ™ KÅ‚amstwa'', al...   wto, 31 sty 2012 - 15:25
JaÅ›minka   House, ale i mnie również zaczyna nudzić ;) Gra...   wto, 31 sty 2012 - 15:24
marghe.   House, ale i mnie również zaczyna nudzić ;) Gra...   wto, 31 sty 2012 - 18:10
Magda EZ   Oj tak tak. Osobne forum dla seriali jak najbardzi...   wto, 31 sty 2012 - 15:40
wiewiórczak   ... A i czekam na nastÄ™pny sezon United States of...   wto, 31 sty 2012 - 15:47
wiewiórczak   Poza tym polecam seriale brytyjskie - Downton Abbe...   czw, 02 lut 2012 - 10:10
Magda EZ   DokÅ‚adnie, wÅ‚aÅ›nie sprawdziÅ‚am w necie, że si...   wto, 31 sty 2012 - 15:54
cirrostratus   Magda EZ - Homeland także zaliczony, aczkolwiek j...   wto, 31 sty 2012 - 15:55
pirania   no wiec ja ogladam: Criminal MInds- dorwalam taki...   wto, 31 sty 2012 - 17:14
wiewiórczak   CSI Las Vegas- do konca, jak Pettersen odszedl to ...   wto, 31 sty 2012 - 17:24
brzózka4   Ja też kocham ER! Nie ma takiego drugiego med...   wto, 31 sty 2012 - 17:46
Agnieszka AZJ   Kiedy Wy to wszystko oglÄ…dacie ??? :shock: Ja d...   wto, 31 sty 2012 - 18:02
pirania   agnieszko no ja ogladam w sposob zabroniony glowni...   wto, 31 sty 2012 - 18:04
cirrostratus   agnieszko no ja ogladam w sposob zabroniony glowni...   wto, 31 sty 2012 - 19:39
Magda EZ   My też... W godz. 21-23... odkrywajÄ…c także ró...   wto, 31 sty 2012 - 22:03
marghe.   Agnieszko, późnym wieczorem. WiÄ™kszość nagryw...   wto, 31 sty 2012 - 18:15
oliweczka30   Ja zdecydowanie po polsku wolÄ™: CZAS HONORU - UBÃ...   wto, 31 sty 2012 - 19:19
użytkownik usuniÄ™ty   [post usuniÄ™ty]   wto, 31 sty 2012 - 19:24
Meggi   Poza wymienionym Hausem, Despreatkami (troszku sie...   wto, 31 sty 2012 - 20:11
brzózka4   Jeszcze mi siÄ™ przypomniaÅ‚ jeden serial póżnyc...   wto, 31 sty 2012 - 20:26
McJAGNA   O Roso jesteÅ› wielka. DziekujÄ™, dziekujÄ™ z caÅ‚...   wto, 31 sty 2012 - 20:40
Magenta   8. Ehhmmm ale juz o tym wspominaÅ‚am oglÄ…dam Goss...   wto, 31 sty 2012 - 20:52
Edi Zet :)   O Roso jesteÅ› wielka. DziekujÄ™, dziekujÄ™ z caÅ‚...   sob, 04 lut 2012 - 20:51
McJAGNA   zdublowaÅ‚o siÄ™ za to obiecam że poprawiÄ™ litrÃ...   wto, 31 sty 2012 - 20:40
Meggi   zapomniaÅ‚am o Californication, oglÄ…dÄ…Å‚am na TV...   wto, 31 sty 2012 - 21:02
Danale   Teoria wielkiego podrywu Uwielbiam. I Scrubs - D...   wto, 31 sty 2012 - 21:06
użytkownik usuniÄ™ty   [post usuniÄ™ty]   wto, 31 sty 2012 - 21:38
Helena   Rosa po pierwszym odcinku siÄ™ wkrÄ™cisz (chyba, Å...   wto, 31 sty 2012 - 21:42
Helena   aaa wÅ‚aÅ›nie odkryÅ‚am 4 nowe odcinki 2 serii ...   wto, 31 sty 2012 - 21:48
skanna  
> seriale
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 14 cze 2024 - 05:40
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama