Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Koszty opieki nad starszÄ… osobÄ…

, Opieka nocna + dwie dializy otrzewnowe
> , Opieka nocna + dwie dializy otrzewnowe
Nitro
pon, 17 wrz 2012 - 15:51
W najbliższym czasie (sprawa b. pilna) będziemy potrzebować opiekunki (osoba w średnim wieku, niewykwalifikowana w tym kierunku) dla babci. Chodzi konkretnie o dwie dializy (każda trwa ok pól godz, kwestia nauczania procedury) + nocnej opieki nad babcią (podanie czegoś do picia, zmiana pampersa). Pani miałaby swój pokój + wyżywienie (produkty).
I mamy problem.... z oszacowaniem kosztów. Zdaję sobie sprawę ze są one rożne w zależności od miasta, ale może któraś z Was miała do czynienia, wie ile to powinno kosztować....

Opiekunką ma być znajoma mojej teściowej - robi to pierwszy raz i czeka na naszą propozycję.
Nitro


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,716
Dołączył: nie, 08 lis 09 - 10:27
SkÄ…d: CK
Nr użytkownika: 30,022




post pon, 17 wrz 2012 - 15:51
Post #1

W najbliższym czasie (sprawa b. pilna) będziemy potrzebować opiekunki (osoba w średnim wieku, niewykwalifikowana w tym kierunku) dla babci. Chodzi konkretnie o dwie dializy (każda trwa ok pól godz, kwestia nauczania procedury) + nocnej opieki nad babcią (podanie czegoś do picia, zmiana pampersa). Pani miałaby swój pokój + wyżywienie (produkty).
I mamy problem.... z oszacowaniem kosztów. Zdaję sobie sprawę ze są one rożne w zależności od miasta, ale może któraś z Was miała do czynienia, wie ile to powinno kosztować....

Opiekunką ma być znajoma mojej teściowej - robi to pierwszy raz i czeka na naszą propozycję.
moko.
pon, 17 wrz 2012 - 21:21
Mam małe doświadczenie w tej kwestii, ale małe miasteczko - koszt opieki od 8 zł do 15tu, ale jeśli chodzi o to, ze gwarantujecie zamieszkanie oraz wyżywienie, to myślę ze spokojnie możecie zaproponować stawkę miesięczną, niższą niz godzinowe rozliczenie. Nie wiem, ale dla mnie punktem wyjścia jest stawka 1500 zł, zakładając, ze Pani pracuje w godzinach od 20-21 do rana, 7h w tygodniu.
Jesli masz wątpliwości, to wygooglaj sobie ośrodki świadczące opiekę nad starszymi, oni powinni Ci dość dokładnie podać stawkę usługi.
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post pon, 17 wrz 2012 - 21:21
Post #2

Mam małe doświadczenie w tej kwestii, ale małe miasteczko - koszt opieki od 8 zł do 15tu, ale jeśli chodzi o to, ze gwarantujecie zamieszkanie oraz wyżywienie, to myślę ze spokojnie możecie zaproponować stawkę miesięczną, niższą niz godzinowe rozliczenie. Nie wiem, ale dla mnie punktem wyjścia jest stawka 1500 zł, zakładając, ze Pani pracuje w godzinach od 20-21 do rana, 7h w tygodniu.
Jesli masz wątpliwości, to wygooglaj sobie ośrodki świadczące opiekę nad starszymi, oni powinni Ci dość dokładnie podać stawkę usługi.


--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)

Posty w temacie
Nitro   Koszty opieki nad starszÄ… osobÄ…   pon, 17 wrz 2012 - 15:51
mamboo   KiedyÅ› pytaÅ‚am w firmie usÅ‚ugowo-opiekuÅ„czej. ...   pon, 17 wrz 2012 - 16:26
moko.   Mam maÅ‚e doÅ›wiadczenie w tej kwestii, ale maÅ‚e ...   pon, 17 wrz 2012 - 21:21
aniakuleczka   też bym obstawiaÅ‚a stawkÄ™ miesiÄ™cznÄ… czyli 15...   pon, 17 wrz 2012 - 21:51
Ewcia!   Ale ja rozumiem, że osoba juz jest, tylko zostaÅ‚...   pon, 17 wrz 2012 - 22:27
Pysiaczek   Ja jestem opiekunem spoÅ‚ecznym. W naszym mieÅ›cie...   pon, 17 wrz 2012 - 22:46
Nitro   DziÄ™kuje Wam bardzo. Dużo, ale tyle sie spodziew...   wto, 18 wrz 2012 - 00:08
Mafia   W moim mieÅ›cie kolezanka pÅ‚aci 2 tys. (plus pani...   wto, 18 wrz 2012 - 08:05
agapii   W Kielcach tyle siÄ™ nie zarabia. Znam osobÄ™ któ...   wto, 18 wrz 2012 - 08:39
anita   ale wiadomo, że przez Agencje jest drożej. Ja j...   wto, 18 wrz 2012 - 09:53
anuÅ›   U nas opieka z mieszkaniem i 'jedzeniem' t...   wto, 18 wrz 2012 - 12:08
anetadr   Ja pÅ‚aciÅ‚am pani, która siÄ™ opiekowaÅ‚a mojÄ… ...   wto, 18 wrz 2012 - 20:30
Pollaco   Stawki sÄ… uzależnione od warunków, choć sÄ… do...   Å›ro, 21 gru 2016 - 21:34
Mamineczka   Do mojego dziadka również przyjeżdża opiekunka...   wto, 29 sie 2017 - 22:44
Monia65   My korzystamy z opieki w www.dzis.eu, dla nas to b...   Å›ro, 28 mar 2018 - 02:43
kasztaniak   ja mam doÅ›wiadczenie z rynkiem niemieckim i tam j...   Å›ro, 28 mar 2018 - 15:11
> Koszty opieki nad starszÄ… osobÄ…, Opieka nocna + dwie dializy otrzewnowe
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 21 cze 2024 - 10:30
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama