Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

dojrzewanie

, łooo matuchno chyżby już??!! <szok>
> , Å‚ooo matuchno chyżby już??!! <szok>
m4rusia
piÄ…, 23 lip 2010 - 17:57
Kilka dni temu zauważyłam u mojej 9cio latki powiększoną lewą pierś. Przy dotyku, pod powiększonym obszarem (pod sutkiem) można wyczuć małe zgrubienie. Wygląda mi to najnormalniej na rosnące piersi 37.gif Narazie tylko ta jedna się powiększa ale z tego co pamietam (dawno to było ale cos tam kojarzę) to właśnie tak to sie zaczynało... Czy Wasze Córki (o nie raczej pytam bo wiadomo, że u dziewczynek szybciej to wszystko se dzieje a i wiek dosyć wczesny mi sie wydaje) mają już jakieś oznaki zbliżającego się/ rozpoczętego dojrzewania?? Nie za szybko na rośnięcie piersi?? A może to cos innego?
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post piÄ…, 23 lip 2010 - 17:57
Post #1

Kilka dni temu zauważyłam u mojej 9cio latki powiększoną lewą pierś. Przy dotyku, pod powiększonym obszarem (pod sutkiem) można wyczuć małe zgrubienie. Wygląda mi to najnormalniej na rosnące piersi 37.gif Narazie tylko ta jedna się powiększa ale z tego co pamietam (dawno to było ale cos tam kojarzę) to właśnie tak to sie zaczynało... Czy Wasze Córki (o nie raczej pytam bo wiadomo, że u dziewczynek szybciej to wszystko se dzieje a i wiek dosyć wczesny mi sie wydaje) mają już jakieś oznaki zbliżającego się/ rozpoczętego dojrzewania?? Nie za szybko na rośnięcie piersi?? A może to cos innego?

--------------------
ulla
czw, 04 paź 2012 - 10:38
Przepraszam, rzadko zaglądam, bo ruch na forum niewielki i nie zauważyłam prośby o przeniesienie.
Przeniesienie jest możliwe pod warunkiem zgody uczestniczek wątku (nie wiem, czy wszystkie mają dostęp do starszaków) i zgody moderatora podforum starszaki. Może być też, że już po tzw. ptokach i toczycie dyskusję na temat tam icon_smile.gif


Ps. w kwestii dezodorantu, Weronika latem zaczęła się domagać, choć potrzeba ograniczała się do raz na kilka dni, szczególnie, że do objawów dojrzewania daleko (używała mojego, bezzapachowego, ale właśnie rzadko, bo nie wydaje mi się odpowiedni dla niej). Przeszukałam internet i z takich, które rozważam dla niej jest dezodorant Avene do skóry wrażliwej.
ulla


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,336
Dołączył: czw, 09 paź 03 - 20:27
SkÄ…d: z Ziemi
Nr użytkownika: 1,106

GG:


post czw, 04 paź 2012 - 10:38
Post #2

Przepraszam, rzadko zaglądam, bo ruch na forum niewielki i nie zauważyłam prośby o przeniesienie.
Przeniesienie jest możliwe pod warunkiem zgody uczestniczek wątku (nie wiem, czy wszystkie mają dostęp do starszaków) i zgody moderatora podforum starszaki. Może być też, że już po tzw. ptokach i toczycie dyskusję na temat tam icon_smile.gif


Ps. w kwestii dezodorantu, Weronika latem zaczęła się domagać, choć potrzeba ograniczała się do raz na kilka dni, szczególnie, że do objawów dojrzewania daleko (używała mojego, bezzapachowego, ale właśnie rzadko, bo nie wydaje mi się odpowiedni dla niej). Przeszukałam internet i z takich, które rozważam dla niej jest dezodorant Avene do skóry wrażliwej.

--------------------
Ula
mama Weroniki



Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru

Posty w temacie
M4R7U6H4%   dojrzewanie   piÄ…, 23 lip 2010 - 17:57
niewidzialna   Moja córka jest dwa lata starsza, jak miaÅ‚a 7 za...   piÄ…, 23 lip 2010 - 21:04
Magda EZ   Martucha, Twoja córa tylko 3 miesiÄ…ce mÅ‚odsza o...   piÄ…, 23 lip 2010 - 21:20
M4R7U6H4%   no wÅ‚asnie.... to pocenie... masakra. Aż zwróci...   piÄ…, 23 lip 2010 - 21:29
mama_do_kwadratu   podepnÄ™ siÄ™, choć ja matka synom (2000)- chudym...   piÄ…, 23 lip 2010 - 21:41
Mafia   podepnÄ™ siÄ™, choć ja matka synom (2000)- chudym...   pon, 02 sie 2010 - 13:28
Kocurek   podepnÄ™ siÄ™, choć ja matka synom (2000)- chudym...   Å›ro, 11 sty 2012 - 16:19
użytkownik usuniÄ™ty   [post usuniÄ™ty]   piÄ…, 23 lip 2010 - 21:45
gozar  
> dojrzewanie, Å‚ooo matuchno chyżby już??!! <szok>
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 10 cze 2024 - 03:41
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama