Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Atrakcje nad morzem

, czyli szukamy i znajdujemy fajne miejsca :)
> , czyli szukamy i znajdujemy fajne miejsca :)
szeklanka
pon, 09 lip 2012 - 14:44
Hej, z racji tego, że ostatnio po raz kolejny wybieram się na weekend nad morze chciałabym podzielić się z Wami moimi poszukiwaniami i zapytać o jeszcze. Jeździmy z Kubą - Kuba skończył dwa lata.
Ja staruję zawsze z Gdańska, więc zasięg km nie jest ogromny, mimo to ostatnie odkrycia:
Łeba: Łeba Park - super miejsce nawet na pół dnia. Bardzo dobrze przygotowany park. Zadbany, dużo atrakcji nawet dla takich maluchów jak Kuba. Zaliczyliśmy 2 kolejki na kółkach takie gdzie dorosły też wsiada i do tego małą kolejkę na placu zabaw. Plac zabaw z muzyką dziecięcą, dużo drabinek, zjeżdżalni itp. w całym parku tematyczne miejsca - wioska indiańska, ryby można po drodze połowić, animatorzy dla dzieciaków też są. Oczywiście knajpki itp. Z trójką dzieci spędziliśmy bez zbędnego marudzenia chyba ze 3h. Aha mają też mini zoo.
Władysławowo: nowo otwarty Oceano Park czy jakoś tak. Ciekawy pomysł na adaptację starego wyrobiska - tak mi to wygląda. Sam park nie powala ale plac zabaw w parku (w cenie biletu) mnie osobiście powalił. Bardzo fajne atrakcje, kulki, chuśtawki różniaste, zamki ze zjeżdżalniami - co dla mnie ważne przy takim maluchu, bardzo dobrze zabezpieczone, ścianki wspinaczkowe (nawet dla dorosłych icon_wink.gif ) trampoliny małe i duże itp.
Gdynia: obłędny plac zabaw przy miejskiej plaży. Byłam bardzo zaskoczona, jak wśród piasków można zrobić fajny plac zabaw z ławeczkami i masą atrakcji
Gdańsk Oliwa: Zoo. Jest super. bardzo duży teren. Dla tych co się bardziej męczą można całe zoo objechać ciuchcią na kółkach icon_wink.gif byliśmy raz i pewnie jeszcze wrócimy, bo na piechotę daliśmy radę zobaczyć tylko fragment, Kuba był bardzo zadowolny.
Karwia: przepiękne plaże, mało ludzi. Szczególnie jak się jedzie autem i przed wjazdem do Karwii jadąc od strony Władysławowa stanie się po prawej stronie przy którymś wejściu jeszcze przed miasteczkiem. Do tego fajna knajpka w samej Karwi gdzie mają zabawki dla dzieciaków, więc można spokojnie zjeść icon_smile.gif

Będę dopisywać, może jeszcze coś wrzucę z wypraw zeszłorocznych.
Podzielcie się atrakcjami, gdzie warto pojechać i co zobaczyć icon_smile.gif
szeklanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,454
Dołączył: czw, 24 wrz 09 - 10:14
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 29,267




post pon, 09 lip 2012 - 14:44
Post #1

Hej, z racji tego, że ostatnio po raz kolejny wybieram się na weekend nad morze chciałabym podzielić się z Wami moimi poszukiwaniami i zapytać o jeszcze. Jeździmy z Kubą - Kuba skończył dwa lata.
Ja staruję zawsze z Gdańska, więc zasięg km nie jest ogromny, mimo to ostatnie odkrycia:
Łeba: Łeba Park - super miejsce nawet na pół dnia. Bardzo dobrze przygotowany park. Zadbany, dużo atrakcji nawet dla takich maluchów jak Kuba. Zaliczyliśmy 2 kolejki na kółkach takie gdzie dorosły też wsiada i do tego małą kolejkę na placu zabaw. Plac zabaw z muzyką dziecięcą, dużo drabinek, zjeżdżalni itp. w całym parku tematyczne miejsca - wioska indiańska, ryby można po drodze połowić, animatorzy dla dzieciaków też są. Oczywiście knajpki itp. Z trójką dzieci spędziliśmy bez zbędnego marudzenia chyba ze 3h. Aha mają też mini zoo.
Władysławowo: nowo otwarty Oceano Park czy jakoś tak. Ciekawy pomysł na adaptację starego wyrobiska - tak mi to wygląda. Sam park nie powala ale plac zabaw w parku (w cenie biletu) mnie osobiście powalił. Bardzo fajne atrakcje, kulki, chuśtawki różniaste, zamki ze zjeżdżalniami - co dla mnie ważne przy takim maluchu, bardzo dobrze zabezpieczone, ścianki wspinaczkowe (nawet dla dorosłych icon_wink.gif ) trampoliny małe i duże itp.
Gdynia: obłędny plac zabaw przy miejskiej plaży. Byłam bardzo zaskoczona, jak wśród piasków można zrobić fajny plac zabaw z ławeczkami i masą atrakcji
Gdańsk Oliwa: Zoo. Jest super. bardzo duży teren. Dla tych co się bardziej męczą można całe zoo objechać ciuchcią na kółkach icon_wink.gif byliśmy raz i pewnie jeszcze wrócimy, bo na piechotę daliśmy radę zobaczyć tylko fragment, Kuba był bardzo zadowolny.
Karwia: przepiękne plaże, mało ludzi. Szczególnie jak się jedzie autem i przed wjazdem do Karwii jadąc od strony Władysławowa stanie się po prawej stronie przy którymś wejściu jeszcze przed miasteczkiem. Do tego fajna knajpka w samej Karwi gdzie mają zabawki dla dzieciaków, więc można spokojnie zjeść icon_smile.gif

Będę dopisywać, może jeszcze coś wrzucę z wypraw zeszłorocznych.
Podzielcie się atrakcjami, gdzie warto pojechać i co zobaczyć icon_smile.gif

--------------------
okko
pią, 04 sty 2013 - 18:18
Plac zabaw w Gdyni rowniez polecam.
okko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,760
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:30
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 197




post pią, 04 sty 2013 - 18:18
Post #2

Plac zabaw w Gdyni rowniez polecam.

--------------------



Posty w temacie
szeklanka   Atrakcje nad morzem   pon, 09 lip 2012 - 14:44
Nasz-Smyk   Miejscowość Stegna jest godna polecenia. Moja zn...   pią, 04 sty 2013 - 18:10
okkko   Plac zabaw w Gdyni rowniez polecam.   pią, 04 sty 2013 - 18:18
Laryssa   Plac zabaw w Gdyni rowniez polecam. Ah... też pam...   nie, 27 sty 2013 - 12:27
majka.ka   Plac zabaw w Gdyni rowniez polecam. Ja polecam pla...   czw, 26 mar 2015 - 14:33
Anna662246   witam. A czy ktoś zna Grzybowo? ,warto tam jecha...   pią, 04 sty 2013 - 20:20
KAROLA3DAW   Wakacje ktore uwazam za udane z 4 miesiecznym Malu...   pią, 04 sty 2013 - 20:37
Truśka   Centrum Nauki Eksperyment Gdynia   pią, 04 sty 2013 - 21:32
Anna662246   Karola a czy mogłabyś dać mi namiar na to miejs...   sob, 05 sty 2013 - 10:32
okruszek   dziewczyny jeżeli chcecie to pytajcie. Mieszkam n...   nie, 27 sty 2013 - 15:54
szeklanka   Okruszek serio ? nie wiem ile ale to już zdzierst...   pon, 28 sty 2013 - 11:10
okruszek   tak słyszałam- w zeszłym lecie była promocja p...   śro, 30 sty 2013 - 21:41
gosiagosia   bylismy w tym roku w sztutowie, ale na plaze jezdz...   sob, 22 cze 2013 - 20:02
Truśka   Jeszcze w drodze nad morze pokazy sokolnicze w God...   sob, 22 cze 2013 - 20:28
Gaja   Stegnę też polecam. Jeżdże tam rok-rocznie. :)...   nie, 23 cze 2013 - 21:45
juliaw   Jeszcze Fokarium na Helu. https://www.fokarium.co...   pią, 19 wrz 2014 - 10:02
Dorott   ale jeśli bardziej polecacie bardziej polecamy w...   pią, 19 wrz 2014 - 11:37
ania.solska   Klif w Gdyni Orłowie - przepiękne miejsce :)   śro, 26 cze 2013 - 14:48
gosiagosia   o tak, latarnia w krynicy. bylam i popieram.   pią, 28 cze 2013 - 09:19
Graz   Świnoujście - wypozyczalnia rowerów i wycieczka...   pią, 28 cze 2013 - 10:29
Agnieszka AZJ   Świnoujście - wypozyczalnia rowerów i wycieczka...   pią, 28 cze 2013 - 12:16
Irenka.   Graz, AgnieszkoAZJ- jeździłyście tak? Podajcie...   pią, 28 cze 2013 - 15:29
Agnieszka AZJ   Akurat w tamtym rejonie byłam przejazdem samochod...   pią, 28 cze 2013 - 20:00
Graz   Po raz kolejny przejechaliśmy się ścieżką row...   śro, 28 sie 2013 - 08:17
Marta M   Graz potwierdzam Twoje słowa :)   czw, 29 sie 2013 - 12:06
moinka   Niedaleko Świnoujścia jest również świetny pa...   nie, 29 gru 2013 - 16:51
Kiecolek   Byłam w Mielnie w zeszłym roku było prze cudown...   śro, 26 lut 2014 - 11:57
rysa154   Mielno nie jest na pewno najlepszym miejscem dla r...   nie, 11 sty 2015 - 17:49
endrju86   Jako dziecko zawsze uwielbiałem zwiedzać latarni...   śro, 09 gru 2015 - 12:30
> Atrakcje nad morzem, czyli szukamy i znajdujemy fajne miejsca :)
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 06 cze 2024 - 07:23
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama