Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Przetłuszczające się włosy

> 
annad
nie, 27 sty 2013 - 12:29
Dziewczyny mam mega problem z włosami. Strasznie mi się te moje pióra przetłuszcają. Włosy muszę myć każdego dnia icon_sad.gif jesli nie umyję np w poniedziałek to we wtorek musze rano myć bo jest tragedia. Wosy nie umyte przez dwa dni straszą...znacie jakies dobre preparaty aby móc walczyć z tym przetłuszczaniem się włosów icon_question.gif
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post nie, 27 sty 2013 - 12:29
Post #1

Dziewczyny mam mega problem z włosami. Strasznie mi się te moje pióra przetłuszcają. Włosy muszę myć każdego dnia icon_sad.gif jesli nie umyję np w poniedziałek to we wtorek musze rano myć bo jest tragedia. Wosy nie umyte przez dwa dni straszą...znacie jakies dobre preparaty aby móc walczyć z tym przetłuszczaniem się włosów icon_question.gif

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
Pogoda
pon, 28 sty 2013 - 10:04
Jeśli ktoś ma problem z przetłuszczającymi się włosami, to najczęściej, w bardzo krótkim czasie dochodzi do etapu, kiedy myje włosy codziennie (a niektórzy nawet kilka razy dziennie!). To podobno największy błąd, jaki można zrobić, ponieważ jeśli włosy myje się tak często, to skóra produkuje jeszcze więcej "tłuszczu" i włosy przetłuszczają się jeszcze szybciej i jeszcze bardziej.

Sprawdziłam to sama na sobie - przez trzy lata myłam włosy każdego dnia - no nie było innego wyjścia. Potem przeleżałam w łóżku 3 tygodnie totalnie bez sił. Nawet mi do głowy nie przyszło, żeby włosy trzeba umyć, miałam to kompletnie w d... Jak one potem wyglądały możecie sobie tylko wyobrazić... W każdym razie wykorzystałam tę okazję i nie wróciłam już do codziennego mycia. Teraz myję włosy co 5 dni. Kiedy żyję bardzo intensywnie to raz w tygodniu. Przez pierwsze dwa do trzech dni włosy wyglądają idealnie. Potem zaczynają się tłuścić - wtedy zaczynam spinać. Pod koniec nosze już ciasny, ulizany kok.
I na prawdę, moje włosy po trzech dniach od mycia wyglądają duuuuuużo lepiej niż wyglądały po jednym dniu, kiedy myłam je codziennie.

Wiem, że mogę sobie na to pozwolić, bo mam długie włosy, pasuje mi w ulizanych kokach i wysokich kucykach, poza tym takie fryzury sprawdzają się w mojej pracy. Ta metoda jest nie do zastosowania przy krótszych włosach, lub u kobiet, które nie lubią ciasnych upięć.
Moja fryzjerka jednak mówi, że absolutne optimum przy włosach normalnych i tłustych to mycie co trzy dni. Na rynku są preparaty do pielęgnacji tłustych włosów - trzeba je dobrze dobrać i rozsądnie stosować, ale na prawdę warto wprowadzić "trzydniówkę" icon_wink.gif.

Ten post edytował Pogoda pon, 28 sty 2013 - 10:07
Pogoda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: czw, 24 lip 08 - 20:49
Nr użytkownika: 20,867




post pon, 28 sty 2013 - 10:04
Post #2

Jeśli ktoś ma problem z przetłuszczającymi się włosami, to najczęściej, w bardzo krótkim czasie dochodzi do etapu, kiedy myje włosy codziennie (a niektórzy nawet kilka razy dziennie!). To podobno największy błąd, jaki można zrobić, ponieważ jeśli włosy myje się tak często, to skóra produkuje jeszcze więcej "tłuszczu" i włosy przetłuszczają się jeszcze szybciej i jeszcze bardziej.

Sprawdziłam to sama na sobie - przez trzy lata myłam włosy każdego dnia - no nie było innego wyjścia. Potem przeleżałam w łóżku 3 tygodnie totalnie bez sił. Nawet mi do głowy nie przyszło, żeby włosy trzeba umyć, miałam to kompletnie w d... Jak one potem wyglądały możecie sobie tylko wyobrazić... W każdym razie wykorzystałam tę okazję i nie wróciłam już do codziennego mycia. Teraz myję włosy co 5 dni. Kiedy żyję bardzo intensywnie to raz w tygodniu. Przez pierwsze dwa do trzech dni włosy wyglądają idealnie. Potem zaczynają się tłuścić - wtedy zaczynam spinać. Pod koniec nosze już ciasny, ulizany kok.
I na prawdę, moje włosy po trzech dniach od mycia wyglądają duuuuuużo lepiej niż wyglądały po jednym dniu, kiedy myłam je codziennie.

Wiem, że mogę sobie na to pozwolić, bo mam długie włosy, pasuje mi w ulizanych kokach i wysokich kucykach, poza tym takie fryzury sprawdzają się w mojej pracy. Ta metoda jest nie do zastosowania przy krótszych włosach, lub u kobiet, które nie lubią ciasnych upięć.
Moja fryzjerka jednak mówi, że absolutne optimum przy włosach normalnych i tłustych to mycie co trzy dni. Na rynku są preparaty do pielęgnacji tłustych włosów - trzeba je dobrze dobrać i rozsądnie stosować, ale na prawdę warto wprowadzić "trzydniówkę" icon_wink.gif.
Użytkownik usunięty

Go??







post pon, 28 sty 2013 - 21:28
Post #3

CYTAT(Pogoda @ Mon, 28 Jan 2013 - 10:04) *
Jeśli ktoś ma problem z przetłuszczającymi się włosami, to najczęściej, w bardzo krótkim czasie dochodzi do etapu, kiedy myje włosy codziennie (a niektórzy nawet kilka razy dziennie!). To podobno największy błąd, jaki można zrobić, ponieważ jeśli włosy myje się tak często, to skóra produkuje jeszcze więcej "tłuszczu" i włosy przetłuszczają się jeszcze szybciej i jeszcze bardziej.

Sprawdziłam to sama na sobie - przez trzy lata myłam włosy każdego dnia - no nie było innego wyjścia. Potem przeleżałam w łóżku 3 tygodnie totalnie bez sił. Nawet mi do głowy nie przyszło, żeby włosy trzeba umyć, miałam to kompletnie w d... Jak one potem wyglądały możecie sobie tylko wyobrazić... W każdym razie wykorzystałam tę okazję i nie wróciłam już do codziennego mycia. Teraz myję włosy co 5 dni. Kiedy żyję bardzo intensywnie to raz w tygodniu. Przez pierwsze dwa do trzech dni włosy wyglądają idealnie. Potem zaczynają się tłuścić - wtedy zaczynam spinać. Pod koniec nosze już ciasny, ulizany kok.
I na prawdę, moje włosy po trzech dniach od mycia wyglądają duuuuuużo lepiej niż wyglądały po jednym dniu, kiedy myłam je codziennie.

Wiem, że mogę sobie na to pozwolić, bo mam długie włosy, pasuje mi w ulizanych kokach i wysokich kucykach, poza tym takie fryzury sprawdzają się w mojej pracy. Ta metoda jest nie do zastosowania przy krótszych włosach, lub u kobiet, które nie lubią ciasnych upięć.
Moja fryzjerka jednak mówi, że absolutne optimum przy włosach normalnych i tłustych to mycie co trzy dni. Na rynku są preparaty do pielęgnacji tłustych włosów - trzeba je dobrze dobrać i rozsądnie stosować, ale na prawdę warto wprowadzić "trzydniówkę" icon_wink.gif.


Pogodo, myślałam dziś o Tobie cały trening... jak na litość boską jesteś w stanie po treningu nie umyć głowy... Ja się kurna nie pocę zbyt mocno, ale po dzisiejszym dwugodzinnym łomocie miałam cały dół głowy mokry. Kitram się po treningu pod prysznic i myję się cała. A nie umyć głowy 5 dni?... 37.gif

Posty w temacie
annad   PrzetÅ‚uszczajÄ…ce siÄ™ wÅ‚osy   nie, 27 sty 2013 - 12:29
aisha1111   ja pÅ‚uczÄ™ po myciu wÅ‚osy wodÄ… z cytrynÄ…, myjÄ...   nie, 27 sty 2013 - 12:35
Użytkownik usuniÄ™ty   Annad, witam w klubie i kurcze... Nie mam dla Cieb...   nie, 27 sty 2013 - 15:46
Leni   [użytkownik x] jak czesto te olejki na glowie nos...   nie, 27 sty 2013 - 15:52
Użytkownik usuniÄ™ty   Co tydzieÅ„, w sobotÄ™ lub niedzielÄ™. PróbowaÅ‚a...   nie, 27 sty 2013 - 16:38
cath   I ja mam problem z przetÅ‚uszczajÄ…cymi siÄ™ wÅ‚os...   nie, 27 sty 2013 - 20:59
Użytkownik usuniÄ™ty   MiaÅ‚am olejki syberyjskie z bioarpu, ale Å›rednio...   nie, 27 sty 2013 - 21:03
annad   Nocna [użytkownik x] wypróbujÄ™ to olejowanie i ...   nie, 27 sty 2013 - 21:28
Użytkownik usuniÄ™ty   Nocna [użytkownik x] wypróbujÄ™ to olejowanie i ...   nie, 27 sty 2013 - 21:43
aisha1111   aisha1111 przyznam, że zastanawiaÅ‚am siÄ™ nad ty...   nie, 27 sty 2013 - 22:50
cath   KupiÅ‚am ten suchy szampon no i faktycznie wÅ‚osy ...   pon, 28 sty 2013 - 09:45
aisha1111   KupiÅ‚am ten [url=https://www.dobramarka.com.pl/Su...   pon, 28 sty 2013 - 19:08
cath   za dużo nakÅ‚adasz i ze zbyt bliska. spróbuj nap...   pon, 28 sty 2013 - 21:17
Pogoda   JeÅ›li ktoÅ› ma problem z przetÅ‚uszczajÄ…cymi siÄ...   pon, 28 sty 2013 - 10:04
Użytkownik usuniÄ™ty   JeÅ›li ktoÅ› ma problem z przetÅ‚uszczajÄ…cymi siÄ...   pon, 28 sty 2013 - 21:28
Kaszanka   Ja tak jak Pogoda swoje przetÅ‚uszczajÄ…ce siÄ™ wÅ...   pon, 28 sty 2013 - 10:17
Leni   Kaszanka jake sa szampony nie typowo kosmetyczne?   pon, 28 sty 2013 - 10:43
Kaszanka   Z apteki, z Rossmanna nawet - Alterra siÄ™ nazywa,...   pon, 28 sty 2013 - 10:54
annad   Przetestuje nie myć wÅ‚osów przez kilka dni ale ...   pon, 28 sty 2013 - 14:21
Inanna   Od pewnego czasu wÅ‚osy myjÄ™ codziennie - odkÄ…d ...   pon, 28 sty 2013 - 22:11
Pogoda   [użytkownik x] droga, wstyd przyznać, ale ja t...   pon, 28 sty 2013 - 23:03
Użytkownik usuniÄ™ty   [użytkownik x] droga, wstyd przyznać, ale ja tak...   wto, 29 sty 2013 - 08:46
Gaja   No i ja doÅ‚Ä…czÄ™ siÄ™ do osób posiadajÄ…cych pr...   wto, 29 sty 2013 - 08:13
Kocurek   Ale ja znów nie wyobrażam sobie nie umyć gÅ‚owy...   piÄ…, 08 lut 2013 - 10:42
cath   A myjecie swoje grzebienie/ szczotki?   Å›ro, 30 sty 2013 - 09:12
Użytkownik usuniÄ™ty   A myjecie swoje grzebienie/ szczotki? Si Siniora....   Å›ro, 30 sty 2013 - 09:16
Assalia   Też czyszczÄ™, "odkÅ‚aczam", choć chÄ™...   Å›ro, 30 sty 2013 - 09:57
cath   Też czyszczÄ™, "odkÅ‚aczam", choć chÄ™...   Å›ro, 30 sty 2013 - 11:16
Tuni   ZgÅ‚aszam siÄ™ jako posiadaczka bujnej czupryny :s...   Å›ro, 30 sty 2013 - 12:34
annad   Tuni na pocieszenie nie jestes sama z tym probleme...   piÄ…, 01 lut 2013 - 13:37
Tuni   Tuni na pocieszenie nie jestes sama z tym probleme...   piÄ…, 01 lut 2013 - 13:45
makarena   I ja sie doÅ‚Ä…cze do grona :( WÅ‚osy mam raczej ...   sob, 02 lut 2013 - 16:59
Tuni   Annad, masz jakieÅ› fajne, szybkie i sprawdzone fr...   sob, 02 lut 2013 - 18:25
Å›rubka   Ja myjÄ™ wÅ‚osy co dwa dni, a w miÄ™dzyczasie uży...   czw, 07 lut 2013 - 10:57
Tuni   Kocurku, musi Ci być Å‚adnie w tym niebieskim :b...   piÄ…, 08 lut 2013 - 12:02
Kocurek   Kocurku, musi Ci być Å‚adnie w tym niebieskim :b...   piÄ…, 08 lut 2013 - 12:28
Tuni   No domysliÅ‚am siÄ™, że bardziej o ksztaÅ‚t chodz...   piÄ…, 08 lut 2013 - 14:36
Brigit   Niektórzy myjÄ… gÅ‚owÄ™ rano, a wieczorem jest ju...   Å›ro, 02 lut 2022 - 11:35
alka25   Ja zauważyÅ‚am, że jak przestaÅ‚am myć wÅ‚osy c...   Å›ro, 01 cze 2022 - 08:51
bufcia   bardzo dobry jest ten szampon https://www.notino.p...   Å›ro, 01 cze 2022 - 18:29
bufcia   bardzo dobry jest ten szampon https://www.notino.p...   Å›ro, 01 cze 2022 - 18:30
MiÄ™ta   MuszÄ™ tutaj napisać jedno: nie wolno przetÅ‚uszc...   czw, 07 mar 2024 - 14:00
> PrzetÅ‚uszczajÄ…ce siÄ™ wÅ‚osy
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 23 cze 2024 - 19:57
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama