Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

martwa ciaza i konsekwencje

> 
lena77
pon, 04 lut 2013 - 09:20
martwie sie o moja kolezanke. w 12 tc stwierdzono u jej dziecka brak bicia serduszka. to bylo ponad 2 tygodnie temu.byla u dwoch lekarzy, by potwierdzic diagnoze. na zabieg umowiona ja na piatek (1.02.13) . wieczorem dostalam od niej smsa, ze na wlasna odpowiedzialnosc wypisala sie ze szpitala i przesunela ten zabieg. i mam pytanie, czy w tym przypadku mozna tak dlugo zwlekac, z tego co mowi to chodzi z martwa ciaza juz 3 tydzien. boje sie, ze stanie sie jej cos zlego, czy lekarze w takim przypadku nie wykonuja zabiegu od razu? ona sama twierdzi, ze czuje sie dobrze, nic jej nie boli. nie wiem jak jej pomoc, nie moge przekonac jej do tego zabiegu a boje sie, ze to moze zdrowotnie zle sie na niej odbicc
lena77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,885
Dołączył: nie, 19 cze 05 - 10:33
SkÄ…d: wielkopoland
Nr użytkownika: 3,289




post pon, 04 lut 2013 - 09:20
Post #1

martwie sie o moja kolezanke. w 12 tc stwierdzono u jej dziecka brak bicia serduszka. to bylo ponad 2 tygodnie temu.byla u dwoch lekarzy, by potwierdzic diagnoze. na zabieg umowiona ja na piatek (1.02.13) . wieczorem dostalam od niej smsa, ze na wlasna odpowiedzialnosc wypisala sie ze szpitala i przesunela ten zabieg. i mam pytanie, czy w tym przypadku mozna tak dlugo zwlekac, z tego co mowi to chodzi z martwa ciaza juz 3 tydzien. boje sie, ze stanie sie jej cos zlego, czy lekarze w takim przypadku nie wykonuja zabiegu od razu? ona sama twierdzi, ze czuje sie dobrze, nic jej nie boli. nie wiem jak jej pomoc, nie moge przekonac jej do tego zabiegu a boje sie, ze to moze zdrowotnie zle sie na niej odbicc

--------------------
"Cśśśśś.., siedzimy w tej ścianie.
Jesteśmy Marsjanie"
Miron Białoszewski
lena77
śro, 27 lut 2013 - 13:35
chcialam tylko napisac, ze wszystko jest juz ok. zabieg przebiegl pomyslnie i psychicznie kolezanka tez juz doszla do siebie. dziekuje
lena77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,885
Dołączył: nie, 19 cze 05 - 10:33
SkÄ…d: wielkopoland
Nr użytkownika: 3,289




post śro, 27 lut 2013 - 13:35
Post #2

chcialam tylko napisac, ze wszystko jest juz ok. zabieg przebiegl pomyslnie i psychicznie kolezanka tez juz doszla do siebie. dziekuje

--------------------
"Cśśśśś.., siedzimy w tej ścianie.
Jesteśmy Marsjanie"
Miron Białoszewski

Posty w temacie
lena77   martwa ciaza i konsekwencje   pon, 04 lut 2013 - 09:20
netty5   SLyszalam ze taka ciaze mozna wydalic naturaknie w...   pon, 04 lut 2013 - 09:53
lena77   ja tez wspolczuje, ale martwie sie o jej zdrowie. ...   pon, 04 lut 2013 - 10:16
AnkaSkakanka   Pewnie siÄ™ zaÅ‚amaÅ‚a :( Nie można tak chodzić...   pon, 04 lut 2013 - 12:44
Aneczka   Mam koleżankÄ™, która przez takie odsuwanie zabi...   pon, 04 lut 2013 - 17:57
Anecznik   Ja miaÅ‚am siÄ™ wstawić na konkretny dzieÅ„ w szp...   wto, 05 lut 2013 - 13:39
lena77   chcialam tylko napisac, ze wszystko jest juz ok. z...   Å›ro, 27 lut 2013 - 13:35
> martwa ciaza i konsekwencje
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 14 cze 2024 - 05:41
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama