Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

materac dla dziecka

> 
LOGO123
nie, 20 sie 2017 - 13:30
hej.
szukam materaca do łóżka dla 7 latka. musi być stosunkowo twardy, hipoalergiczny i z pokrowcem. mam 2 modele upatrzone. ale takie pytanie: czy znacie markę Dormeo?? jakieś opinie?
LOGO123


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: nie, 13 sie 17 - 20:38
Nr użytkownika: 50,216




post nie, 20 sie 2017 - 13:30
Post #1

hej.
szukam materaca do łóżka dla 7 latka. musi być stosunkowo twardy, hipoalergiczny i z pokrowcem. mam 2 modele upatrzone. ale takie pytanie: czy znacie markę Dormeo?? jakieś opinie?
dorotii
wto, 29 sie 2017 - 16:59
Dzień dobry, mam w rodzinie osobę, która korzysta z tej marki i jest bardzo zadowolona. Podobno bardzo popularny producent u naszych południowych sąsiadów. Sama testowałam w sklepie stacjonarnym (Warszawa) przed zakupem, ale jeszcze decyzji nie podjęliśmy. Zastanawiamy się nad wyborem półki cenowej, jeżeli pójdziemy w wydatek powyżej dwóch tysięcy, to chyba zdecydujemy się na jeden z modeli z tymi sprężynami z pianki. W trakcie testów wypadli zdecydowanie najlepiej, moim zdaniem lepiej niż nawet dwa razy droższe egzemplarze. Tych tańszych opcji jakościowo nie da się z tym porównywać, ale to już kwestia zaplanowanego budżetu na materac icon_smile.gif
dorotii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 30
Dołączył: pon, 18 maj 15 - 23:31
Nr użytkownika: 45,858




post wto, 29 sie 2017 - 16:59
Post #2

Dzień dobry, mam w rodzinie osobę, która korzysta z tej marki i jest bardzo zadowolona. Podobno bardzo popularny producent u naszych południowych sąsiadów. Sama testowałam w sklepie stacjonarnym (Warszawa) przed zakupem, ale jeszcze decyzji nie podjęliśmy. Zastanawiamy się nad wyborem półki cenowej, jeżeli pójdziemy w wydatek powyżej dwóch tysięcy, to chyba zdecydujemy się na jeden z modeli z tymi sprężynami z pianki. W trakcie testów wypadli zdecydowanie najlepiej, moim zdaniem lepiej niż nawet dwa razy droższe egzemplarze. Tych tańszych opcji jakościowo nie da się z tym porównywać, ale to już kwestia zaplanowanego budżetu na materac icon_smile.gif

Posty w temacie
LOGO123   materac dla dziecka   nie, 20 sie 2017 - 13:30
dorotii   DzieÅ„ dobry, mam w rodzinie osobÄ™, która korzys...   wto, 29 sie 2017 - 16:59
Emilka3   Moja córeczka Å›pi od urodzenia na materacu Baby ...   czw, 28 gru 2017 - 21:35
basienika   zobacz sobie tu dla nastolatka może ten co nasza ...   wto, 02 sty 2018 - 02:21
ASiaWileczko   Dormeo sÄ… dobre, ja braÅ‚am ostatnio dwa do domu ...   czw, 22 lut 2018 - 23:28
hiszpanian   Znakomicie! DziÄ™ki wielkie za sprawdzone pora...   sob, 24 lut 2018 - 10:23
Yomka   Najlepszy z pianki termoelastycznej   sob, 24 lut 2018 - 18:20
Cieszynka   MyÅ›lÄ™, że jeÅ›li chodzi o materac dla dziecka, ...   wto, 27 lut 2018 - 12:33
AlexW   Wydaje mi siÄ™, że najlepsze sÄ… te z pianki term...   czw, 28 lut 2019 - 11:51
> materac dla dziecka
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 16 cze 2024 - 22:26
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama