Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

wolne tempo pracy 9latka

> 
gosiagosia
czw, 08 mar 2018 - 10:01
Syn od poczatku mial wolne tempo pracy, od 1 klasy pani to zglaszala, ale jednoczensie nie mowila jak to zmienic. Ja nie mam juz pomyslu. Odrabial lekcje po 4h nawet w pierwszej klasie. Potem szlo lepiej, ale nadla potrzebowal czasu. Teraz jesli ma z dwoch przemdiotow, to ok godziny to zajmuje, bo czesto trzeba mu zadania matematyczne tlumaczyc ion bardzo wolne na nie reaguje.
I ok, myslalam ze po prostu tak juz ma. Problalam robic lekcje i z nim i zeby sam robil, ewentualnei po pomoc wolal, ale skutek nadal ten sam. Ma cisze, ma spokoj, stymulujemy go, jesli chodzi o pamiec. No a teraz sie okazalo, ze z kartkowki ma 2 bo nie zdarzyl polowe zrobic i wczorja byl sprawdzian i mowil, ze tez 2 zadan nie ruszyl bo nie zdarzyl.
Przestlaam wierzyc, ze to sie kiedys samo rozwiaze i naprostuje, wiec zastanawiam sie jak mu pomoc, bo nie mam pojecia.
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post czw, 08 mar 2018 - 10:01
Post #1

Syn od poczatku mial wolne tempo pracy, od 1 klasy pani to zglaszala, ale jednoczensie nie mowila jak to zmienic. Ja nie mam juz pomyslu. Odrabial lekcje po 4h nawet w pierwszej klasie. Potem szlo lepiej, ale nadla potrzebowal czasu. Teraz jesli ma z dwoch przemdiotow, to ok godziny to zajmuje, bo czesto trzeba mu zadania matematyczne tlumaczyc ion bardzo wolne na nie reaguje.
I ok, myslalam ze po prostu tak juz ma. Problalam robic lekcje i z nim i zeby sam robil, ewentualnei po pomoc wolal, ale skutek nadal ten sam. Ma cisze, ma spokoj, stymulujemy go, jesli chodzi o pamiec. No a teraz sie okazalo, ze z kartkowki ma 2 bo nie zdarzyl polowe zrobic i wczorja byl sprawdzian i mowil, ze tez 2 zadan nie ruszyl bo nie zdarzyl.
Przestlaam wierzyc, ze to sie kiedys samo rozwiaze i naprostuje, wiec zastanawiam sie jak mu pomoc, bo nie mam pojecia.

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
Alkarr
śro, 03 paź 2018 - 14:59
Musisz porozmawiać nie tylko z synem, ale też z jego nauczycielem i najlepiej pedagogiem. Pewnie będziesz musiała zrobić badania, które stwierdzają takie rzeczy jak dysleksja itd
Alkarr


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: śro, 03 paź 18 - 14:55
Nr użytkownika: 52,128




post śro, 03 paź 2018 - 14:59
Post #2

Musisz porozmawiać nie tylko z synem, ale też z jego nauczycielem i najlepiej pedagogiem. Pewnie będziesz musiała zrobić badania, które stwierdzają takie rzeczy jak dysleksja itd

--------------------

Posty w temacie
gosiagosia   wolne tempo pracy 9latka   czw, 08 mar 2018 - 10:01
paska9   W caÅ‚ej karierze uczniowskiej miaÅ‚am dokÅ‚adnie ...   Å›ro, 21 mar 2018 - 15:11
gosiagosia   Rozmawialam z synem wielokrotnie. cZesto mowi, ze ...   nie, 25 mar 2018 - 17:36
Karo90   Może idźcie do psychologa? Pewnie zleci jakieÅ› ...   pon, 23 kwi 2018 - 17:19
foggy   WedÅ‚ug mnie wÅ‚aÅ›nie najlepiej jest nauczyć dzi...   piÄ…, 21 wrz 2018 - 13:37
Alkarr   Musisz porozmawiać nie tylko z synem, ale też z ...   Å›ro, 03 paź 2018 - 14:59
> wolne tempo pracy 9latka
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 06 cze 2024 - 15:37
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama