Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

O kotach

> 
A.L.

Go??







post czw, 01 kwi 2004 - 10:40
Post #1

Prosze wypowiedzcie sie mamy kociary.Wszystko co wiecie o kotach,najlepiej z wlasnego doswiadczenia.
Planuje wziac do domu kotka.W zwiazku z tym ,mam mase pytan:
Czy w mieszkaniu "czuc" kotem? Ja wiem ,ze to zalezy od tego ,jak bede o niego dbac ,jak czesto czyscic kuwete,ale czy ogolnie po wejsciu do domu ,czuc ten charakterystyczny "koci " zapach?
Mam niewielkie mieszkanie ,2 pokoje cos ok 48 metrow.
Druga sprawa ,czy taki kot nie bedzie tesknil za wolnoscia,czy nie peknie mu serce patrzac z okna na harce ptaszkow (nie mam niestety balkonu)Dodam ,ze kot ,spedzal mu wlasciwie wiekszosc zycia w domu,mieszkam w bloku i to na 4 pietrze.
Trzecia sprawa.Mam 2,5 letnia corke.Czy w zwiazku z tym lepiej jest wziac od kogos czy ze schroniska kota juz doroslego i ulozonego.? Takiego ktory nie skoczy na mnie znienacka z szafy i nie bedzie nas drapal bez opomietania?
Ile miejsca potrzebuje taki kot? Czy lepiej wziac kota wysterylizowango ,czy jednak kociaka ,a pozbawianiem klejnotow zajac sie pozniej.
Jak kot znosi samotnosc.Ja jestem przewaznie w domu ,tylk co 2 weekend jade na zajecia .I nie ma mnie wtedy od piatku po poludniu do niedzieli.Ale na noc zawsze wracam do domu,tzn spie w domu.

W domu rodzinnym zawsze mielismy koty ,tyle ze nie mieszkalismy w bloku a w duzym domu z ogromniastym podworkiem.
Gdybym i teraz miala takie warunki ,nie mialabym takich watpliwosci jakie mam. Wiem ,ze zadne zwierze to nie zabawka,dlatego oststnio walkuje ten temat w te i nazad i nie potrafie podjac decyzji.
W ostatecznosci zostane przy rybkach icon_sad.gif


asia
pokemonn
sob, 25 sty 2020 - 11:36
każdy kot ma inny charakter i też zalzy od razy jeden bedzie przytlasmy drugi bedzie wolłam sam posiedziec
pokemonn


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: sob, 25 sty 20 - 10:41
Nr użytkownika: 53,508




post sob, 25 sty 2020 - 11:36
Post #2

każdy kot ma inny charakter i też zalzy od razy jeden bedzie przytlasmy drugi bedzie wolłam sam posiedziec

--------------------

Posty w temacie
A.L.   O kotach   czw, 01 kwi 2004 - 10:40
Lua   Mam kota który ma już 9 lat. Po pierwsze, w do...   czw, 01 kwi 2004 - 11:48
A.L.   Lua wielkie dzieki! Powiedz mi jeszcze ,czy polec...   czw, 01 kwi 2004 - 13:53
Lua   Asiu ja mam zwykÅ‚ego biaÅ‚o-czarnego dachowca :l...   czw, 01 kwi 2004 - 14:00
baszka   Re: O kotach   czw, 01 kwi 2004 - 14:18
pirania   My mamy kotke perska (no... prawie). W domu kote...   czw, 01 kwi 2004 - 14:31
kasiap.niezalogowana   Nasze popularne dachowce - wielka roznorodnosc cha...   nie, 04 kwi 2004 - 13:14
Beladra   SÅ‚uchajcie, a jak zabezpieczacie balkony w blokac...   sob, 13 lip 2019 - 22:10
Kotelka   Warto czasami wczytać siÄ™ w skÅ‚ad karmy dla kot...   czw, 05 wrz 2019 - 11:21
Evvka   Warto czasami wczytać siÄ™ w skÅ‚ad karmy dla kot...   wto, 11 lut 2020 - 11:21
pokemonn   każdy kot ma inny charakter i też zalzy od razy ...   sob, 25 sty 2020 - 11:36
piryna   Mówi siÄ™ że koty chodzÄ… wÅ‚asnymi drogami i my...   piÄ…, 20 mar 2020 - 18:01
Ddroz   Pierwszy raz sÅ‚yszÄ™ o tej karmie i nie wydaje mi...   Å›ro, 27 sty 2021 - 08:05
alka25   Tak, te karmy od Ddroz sÄ… serio dobre, ale też z...   Å›ro, 12 maj 2021 - 10:24
> O kotach
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 20 cze 2024 - 06:19
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama