Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Do włoskich mam

, a w zasadzie mężów Włochów
> , a w zasadzie mężów WÅ‚ochów
ciao
wto, 08 lut 2011 - 22:04
W kwietniu maz będzie miał urodziny ,bardzo okrągła liczba.Od kilku lat moje i jego urodziny obchodzimy oddzielnie(maz wyjeżdża do Włoch do praca).
Chciałam mu kupic cos wyjątkowego i wymysliłam zeby kupic mu album-ksiazkę o jego uwielbionej druzynie INTER.Cos co zawierałoby daty,zdjecia,mecze kto w nich grał,kto sędziował,gole,faule....itd.
Przeszukałm internet ale nic nie znalazłam albo co bardziej prawdopodobne,nie potrafie szukac.Myslałam o jakiejś internetowej ksiegarnii ale tez nie wypatrzyłam.
Czy mozecie sie spytac Waszych mezów gdzie znależć taki "zbiór".A moze Wam rzuciła się w oczy taka pozycja.Bardzo proszę o jakies wskazówki.
ciao


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,908
Dołączył: czw, 27 sty 05 - 18:23
SkÄ…d: Krakow
Nr użytkownika: 2,595




post wto, 08 lut 2011 - 22:04
Post #1

W kwietniu maz będzie miał urodziny ,bardzo okrągła liczba.Od kilku lat moje i jego urodziny obchodzimy oddzielnie(maz wyjeżdża do Włoch do praca).
Chciałam mu kupic cos wyjątkowego i wymysliłam zeby kupic mu album-ksiazkę o jego uwielbionej druzynie INTER.Cos co zawierałoby daty,zdjecia,mecze kto w nich grał,kto sędziował,gole,faule....itd.
Przeszukałm internet ale nic nie znalazłam albo co bardziej prawdopodobne,nie potrafie szukac.Myslałam o jakiejś internetowej ksiegarnii ale tez nie wypatrzyłam.
Czy mozecie sie spytac Waszych mezów gdzie znależć taki "zbiór".A moze Wam rzuciła się w oczy taka pozycja.Bardzo proszę o jakies wskazówki.

--------------------
Brak polskich literowek

Posty w temacie
ciao   Do wÅ‚oskich mam   wto, 08 lut 2011 - 22:04
AnnieLo   Moze byc? https://www.hoepli.it/libro/inter---il-c...   Å›ro, 09 lut 2011 - 20:38
ciao   AnnieLotak wÅ‚asnie zerkam na te pozycje i wydajÄ…...   czw, 10 lut 2011 - 10:00
AnnieLo   No, ta to chyba juz taka skromna nie bedzie - 600 ...   czw, 10 lut 2011 - 15:14
ciao   Jestes niesamowita!!!DziÄ™ki serdeczne...   czw, 10 lut 2011 - 21:43
AnnieLo   Prosze bardzo. :) Te pierwsza sprawdzilam wysylaja...   piÄ…, 11 lut 2011 - 12:24
> Do wÅ‚oskich mam, a w zasadzie mężów WÅ‚ochów
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 04 cze 2024 - 02:13
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama