Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Carnaval Sztuk-mistrzów

, informacji praktycznych potrzebuję
> , informacji praktycznych potrzebuję
siłaczka
wto, 06 sie 2013 - 09:45
Wybieramy się rodzinnie na ostatni dzień czyli niedzielę. Planujemy przyjechać rano a w nocy wrócić. Nigdy nie byłam w Lublinie wyłączając krótkie pobyty na dworcu. Gdzie zaparkowac na cały dzień aby było bezpiecznie i blisko całej imprezy? Zamierzamy poruszać się pieszo - uda się? Czy Plac Litewski, Błonia pod Zamkiem, Plac Wł. Łokietka i Stare Misto to miejsca do przejścia na pieszo?
siłaczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,519
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 21:58
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 155




post wto, 06 sie 2013 - 09:45
Post #1

Wybieramy się rodzinnie na ostatni dzień czyli niedzielę. Planujemy przyjechać rano a w nocy wrócić. Nigdy nie byłam w Lublinie wyłączając krótkie pobyty na dworcu. Gdzie zaparkowac na cały dzień aby było bezpiecznie i blisko całej imprezy? Zamierzamy poruszać się pieszo - uda się? Czy Plac Litewski, Błonia pod Zamkiem, Plac Wł. Łokietka i Stare Misto to miejsca do przejścia na pieszo?

Posty w temacie
siłaczka   Carnaval Sztuk-mistrzów   wto, 06 sie 2013 - 09:45
Maciejka   O parkingach na razie nic nie powiem. Dopytam mę...   wto, 06 sie 2013 - 09:50
Maciejka   Siłaczko, mój mąż mówi, ze najlepiej zaparkow...   sob, 10 sie 2013 - 20:54
> Carnaval Sztuk-mistrzów, informacji praktycznych potrzebuję
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 25 cze 2024 - 04:14
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama