Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

badanie AMH i czynność jajnników

> 
Leocia
śro, 03 mar 2010 - 21:21
kochane forumowiczki , trafiłam na to forum bo często tu zaglądam odnośnie dzieci jako gość więc postanowiłam napisać pierwszy post odnośnie problemu , który mnie dręczy. Mianowicie mam już dwójke smerfów 13 i 11 lat ale , że moje życie się ułożyło tak a nie inaczej (rozwód) masa problemów i kłopotów icon_sad.gif Jestem w związku z obecnym partnerem od 4 lat i od roku nie zabezpieczaliśmy się przed ciąża z nadzieją , że zdarzy się cud icon_smile.gif nowego życia ale niestety do tej pory nic i tu zaczyna się problem i myślenie, co jest nie tak, czy to ja czy partner? oczywiście masa pytań i wizyty u lekarzy, i odnośnie tych wizyt usłyszałam od lekarza, że jeśłi ja już mam dzieci a partner jest zdrowy (miał badane nasienie) to może problem leży w moim wieku? może mój biologiczny zegar przestał tykać icon_sad.gif mam dopiero 35 lat . ale wiadomo życie idzie a my się starzejemy więc różnie to bywa ale nie dopuszczam myśli , że mogę nie zajść w ciąże (nadzieja icon_smile.gif ) gdzieś na necie wyczytałam ,że można zrobić badanie AMH żeby stwierdzić czy moje jajniki odpowiednio pracują - czekam teraz na wizyte u gina ale chciałam zasięgnąć waszej rady czy coś słyszałyście o tym badaniu , czy jest ono miarodajne? i gdzie można je przeprowadzić bo ja dotąd nie słyszałam o tym badaniu żeby pojawiało sie gdzieś w zwykłym laboratorium. Mam nadzieje, że chociaż jakieś wiadomości odo was uzyskam.

a nadzieja ciÄ…gle trwa...
Leocia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: śro, 03 mar 10 - 20:50
SkÄ…d: mazury
Nr użytkownika: 31,987




post śro, 03 mar 2010 - 21:21
Post #1

kochane forumowiczki , trafiłam na to forum bo często tu zaglądam odnośnie dzieci jako gość więc postanowiłam napisać pierwszy post odnośnie problemu , który mnie dręczy. Mianowicie mam już dwójke smerfów 13 i 11 lat ale , że moje życie się ułożyło tak a nie inaczej (rozwód) masa problemów i kłopotów icon_sad.gif Jestem w związku z obecnym partnerem od 4 lat i od roku nie zabezpieczaliśmy się przed ciąża z nadzieją , że zdarzy się cud icon_smile.gif nowego życia ale niestety do tej pory nic i tu zaczyna się problem i myślenie, co jest nie tak, czy to ja czy partner? oczywiście masa pytań i wizyty u lekarzy, i odnośnie tych wizyt usłyszałam od lekarza, że jeśłi ja już mam dzieci a partner jest zdrowy (miał badane nasienie) to może problem leży w moim wieku? może mój biologiczny zegar przestał tykać icon_sad.gif mam dopiero 35 lat . ale wiadomo życie idzie a my się starzejemy więc różnie to bywa ale nie dopuszczam myśli , że mogę nie zajść w ciąże (nadzieja icon_smile.gif ) gdzieś na necie wyczytałam ,że można zrobić badanie AMH żeby stwierdzić czy moje jajniki odpowiednio pracują - czekam teraz na wizyte u gina ale chciałam zasięgnąć waszej rady czy coś słyszałyście o tym badaniu , czy jest ono miarodajne? i gdzie można je przeprowadzić bo ja dotąd nie słyszałam o tym badaniu żeby pojawiało sie gdzieś w zwykłym laboratorium. Mam nadzieje, że chociaż jakieś wiadomości odo was uzyskam.

a nadzieja ciÄ…gle trwa...

--------------------
Erica 13 lat
Maksiu 11 lat

Posty w temacie
Leocia   badanie AMH i czynność jajnników   Å›ro, 03 mar 2010 - 21:21
Cioteczka   Badanie AMH z pewnoscia bedzie przydatne, gdyz poz...   Å›ro, 03 mar 2010 - 22:30
użytkownik usuniÄ™ty   [post usuniÄ™ty]   Å›ro, 03 mar 2010 - 22:42
Leocia   dziÄ™kuje za odp. jejku jakie to wszystko skomplik...   czw, 04 mar 2010 - 21:50
użytkownik usuniÄ™ty   [post usuniÄ™ty]   czw, 04 mar 2010 - 22:23
Leocia   dziÄ™kuje Rosa Twoje informacje mi wiele wyjaÅ›niÅ...   piÄ…, 05 mar 2010 - 15:30
Cioteczka   Troszke czytam na te tematy, ale Rosa szczeka mi o...   sob, 06 mar 2010 - 12:12
Leocia   wizyta u lekarza już co raz bliżej i wiecie zacz...   wto, 09 mar 2010 - 22:11
> badanie AMH i czynność jajnników
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 04 cze 2024 - 17:41
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama