Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

jednak zapalenie pluc mamy, nie oskrzeli

> 
gosiagosia
śro, 12 mar 2014 - 12:31
szukalam tematu, ale nie znalalam. jelsi taki istnieje,t o prosze o przeniesienie.


powiedzcie mi jak leczycie swoje dzieci przy zapaleniu oskrzeli, ile to moze trwac, jak zachwywaly sie dzieci podczas choroby?
dostalismy klacid i wziewnie ventolin, ale ze wzgledu na serce mamy stosowac tylko 2 dni i przyjsc na kontrole. do tego pectodrill.

pediatra mnie troche tym zapaleniem zaskoczyla. sprawdzilam w domu stetoskopem co to za swisty i rzeczywiscie sa mocne z przodu. osluchalam starszego syna, bo tydzien temu mial podobne objawy, ale skonczylismy w pn antybiotyk i wydawalo sie ok, tylko zostal mokry kaszel. on od zawsze go ma, wiec nie rzcal sie szczegolnie w oczy, ale od 2 dni jest dziwny i takie, ze nie odrywa sie raczej nic, tylko jakby tam napchane blyo nie wiadomo ile wydzieliny. osluchalam go i tez swisty sa. zaluje, ze go dzis tez nie zabralam do lekarza, eh. w pt mamy kontrole, to pojdziemy i zobaczymy. poza kaszlem nie ma zadnych objawow. goraczka mu minela chyba w pt, gardlo wyglada juz normalnie, kataru tez nie ma, nie mowi ze cos go boli, oddycha normalnie, w przeciwienstwie do mlodszego. osluchiwalam go nie raz i tego nigdy nie bylo, wiec cos na rzeczy musi byc. mozliwe, ze po jakiejs innej infekcji (byc moze to bylo tez zapalenie oskrzeli, tylko ze za szybko wykryte, bo poszlismy w ten sam dzien co wystapila goraczka) przeszlo an oskrzela i nie daje objawow innch poza swistami i furczeniem?

Ten post edytował gosiagosia pią, 14 mar 2014 - 11:52
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post śro, 12 mar 2014 - 12:31
Post #1

szukalam tematu, ale nie znalalam. jelsi taki istnieje,t o prosze o przeniesienie.


powiedzcie mi jak leczycie swoje dzieci przy zapaleniu oskrzeli, ile to moze trwac, jak zachwywaly sie dzieci podczas choroby?
dostalismy klacid i wziewnie ventolin, ale ze wzgledu na serce mamy stosowac tylko 2 dni i przyjsc na kontrole. do tego pectodrill.

pediatra mnie troche tym zapaleniem zaskoczyla. sprawdzilam w domu stetoskopem co to za swisty i rzeczywiscie sa mocne z przodu. osluchalam starszego syna, bo tydzien temu mial podobne objawy, ale skonczylismy w pn antybiotyk i wydawalo sie ok, tylko zostal mokry kaszel. on od zawsze go ma, wiec nie rzcal sie szczegolnie w oczy, ale od 2 dni jest dziwny i takie, ze nie odrywa sie raczej nic, tylko jakby tam napchane blyo nie wiadomo ile wydzieliny. osluchalam go i tez swisty sa. zaluje, ze go dzis tez nie zabralam do lekarza, eh. w pt mamy kontrole, to pojdziemy i zobaczymy. poza kaszlem nie ma zadnych objawow. goraczka mu minela chyba w pt, gardlo wyglada juz normalnie, kataru tez nie ma, nie mowi ze cos go boli, oddycha normalnie, w przeciwienstwie do mlodszego. osluchiwalam go nie raz i tego nigdy nie bylo, wiec cos na rzeczy musi byc. mozliwe, ze po jakiejs innej infekcji (byc moze to bylo tez zapalenie oskrzeli, tylko ze za szybko wykryte, bo poszlismy w ten sam dzien co wystapila goraczka) przeszlo an oskrzela i nie daje objawow innch poza swistami i furczeniem?

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...

Posty w temacie
gosiagosia   jednak zapalenie pluc mamy, nie oskrzeli   Å›ro, 12 mar 2014 - 12:31
A_KA   ChciaÅ‚am tylko powiedzieć, że w przypadku mojeg...   Å›ro, 12 mar 2014 - 12:59
ania.m   U moich maluchów zapalenie oskrzeli koÅ„czy siÄ™ ...   Å›ro, 12 mar 2014 - 12:59
gosiagosia   starszy, to mial goraczke wysoka, bole stawow, gar...   Å›ro, 12 mar 2014 - 13:24
ania.m   Temperatury poniżej 38-38,5 nie zbijam - jednakż...   Å›ro, 12 mar 2014 - 13:44
Ammm   OsobiÅ›cie jak mam temperaturÄ™, to lubiÄ™ wskoczy...   Å›ro, 12 mar 2014 - 15:32
A_KA   Temperatury nie zbijam poniżej 38,5. KÄ…piÄ™ prz...   Å›ro, 12 mar 2014 - 19:35
ToÅ›ka   Temperatury nie zbijam poniżej 38,5. KÄ…piÄ™ prz...   piÄ…, 21 mar 2014 - 14:51
szczurki2   My dzisiaj po kontroli u pediatry. Zapalenie oskrz...   Å›ro, 12 mar 2014 - 20:23
gosiagosia   poszlismy na kontrole, a pediatra mowi, ze maly ma...   piÄ…, 14 mar 2014 - 11:54
jak   Gosiagosia a podaÅ‚aÅ› leki synkowi mÅ‚odszemu te ...   piÄ…, 14 mar 2014 - 21:48
netty5   moja Maja w poprzednim roku miaÅ‚a 5 razy zapalen...   piÄ…, 14 mar 2014 - 22:06
gosiagosia   jak, tak podawalam mu leki(pomijajac czwartkowy wi...   sob, 15 mar 2014 - 06:52
ania.m   No i mojego Marcina dopadÅ‚o. Jak zwykle w piÄ…tek...   sob, 15 mar 2014 - 09:30
jak   Gosiagosia a jak zbadaliscie ,ze ma Twój synek to...   sob, 15 mar 2014 - 10:18
rtonka   Moj Bartek tez ma zapalenie pluc, jestesmy juz po ...   sob, 15 mar 2014 - 10:30
gosiagosia   jak, moj syn urodzil sie z wada serce. mial operac...   sob, 15 mar 2014 - 14:24
szczurki2   U nas Jasiek tez masakra. DziÅ› temperatura wiecz...   sob, 15 mar 2014 - 20:56
gosiagosia   u nas wczoraj wieczorem osluchowo bylo chyba lepie...   nie, 16 mar 2014 - 14:38
Nadulina   My leczyliÅ›my nebulizatorem i lekami do niego, pu...   nie, 16 mar 2014 - 18:52
gosiagosia   wczoraj wieczorem jak osluchiwalam, to bulgotalo. ...   pon, 17 mar 2014 - 09:31
jak   no niestety mój po tych oskrzelach byÅ‚ z tydzieÅ...   piÄ…, 18 kwi 2014 - 22:19
martaletocha   DzieÅ„ dobry! PrzydaÅ‚oby siÄ™ w ogóle jakieÅ...   wto, 28 mar 2017 - 10:29
wiktoriagajda11   Dobrym zakupem byÅ‚ inhalator Novama Familino Pro...   czw, 20 gru 2018 - 11:22
LeexTig   DziÄ™ki wielkie za wszelkie sprawdzone informacje....   pon, 21 sty 2019 - 11:23
MiÄ™ta   Po pierwsze ogranicz antybiotyki bo to one bardzo ...   wto, 19 mar 2024 - 15:00
> jednak zapalenie pluc mamy, nie oskrzeli
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 09 cze 2024 - 07:14
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama