Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Cztery Pory Roku 2009

, Poradniczo-informacyjny wątek rówieśniczy
> , Poradniczo-informacyjny wÄ…tek rówieÅ›niczy
Lorien
śro, 02 gru 2009 - 16:41
Brakowało mi wątku otwartego, bez list przynależności, a więc nie ograniczonego dla dzieci urodzonych w danym miesiącu, przyjaznego dla byłych cynicznych ciężarnych, gdzie będzie można porozmawiać konkretnie na tematy związane z naszymi dziećmi. Wątku pozbawionego relacji z domowych menu, sprzątania, czy raportów meteorologicznych, bez meldowania się, podpisywania listy, za to pełnego istotnych informacji i sprawdzonych porad, które mogą pomóc w tej odpowiedzialnej misji, jaką jest wychowywanie dziecka.

Zapraszam mamy, nie tylko wiosenne, do dzielenia się informacjami, swoimi spostrzeżeniami, wydarzeniami z życia swoich dzieci.

Poniżej podaję przydatne linki, które mogą byc pomocne w konkretnych sytuacjach. Jeśli znajdziecie strony, które powinny się tu znaleźć, mogę je wkleić, aby były łatwodostępne, bez konieczności wertowania całego wątku.

Pierwsza pomoc:


Pierwsza pomoc problemy oddechowe, z ilustracjami
Pierwsza pomoc II Tekst
Oparzenia


Rozwój:


Kalendarz rozwoju - Forum pediatryczne
Baby online kalendarz od pierwszego tygodnia życia
Skoki rozwojowe

Karmienie niemowląt - schematy żywienia

Zalecenia żywieniowe wg Polskiego Towarzystwa Dietetyki
Dzieci karmione naturalnie - porady połoznej
Dzieci karmione sztucznie - porady połoznej

Zdrowie


Temperatura Przydatne informacje na temat mierzenia temperatury, zbijania gorÄ…czki itd.

Zabawy

Zabawy i rymowanki 0-6 miesięcy
Zabawy i rymowanki 6-12 miesięcy
Posty Agabr - strony 15 i 17

Ten post edytował Lorien śro, 09 gru 2009 - 19:39
Lorien


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,346
Dołączył: pią, 21 sty 05 - 19:55
Nr użytkownika: 2,567




post śro, 02 gru 2009 - 16:41
Post #1

Brakowało mi wątku otwartego, bez list przynależności, a więc nie ograniczonego dla dzieci urodzonych w danym miesiącu, przyjaznego dla byłych cynicznych ciężarnych, gdzie będzie można porozmawiać konkretnie na tematy związane z naszymi dziećmi. Wątku pozbawionego relacji z domowych menu, sprzątania, czy raportów meteorologicznych, bez meldowania się, podpisywania listy, za to pełnego istotnych informacji i sprawdzonych porad, które mogą pomóc w tej odpowiedzialnej misji, jaką jest wychowywanie dziecka.

Zapraszam mamy, nie tylko wiosenne, do dzielenia się informacjami, swoimi spostrzeżeniami, wydarzeniami z życia swoich dzieci.

Poniżej podaję przydatne linki, które mogą byc pomocne w konkretnych sytuacjach. Jeśli znajdziecie strony, które powinny się tu znaleźć, mogę je wkleić, aby były łatwodostępne, bez konieczności wertowania całego wątku.

Pierwsza pomoc:


Pierwsza pomoc problemy oddechowe, z ilustracjami
Pierwsza pomoc II Tekst
Oparzenia


Rozwój:


Kalendarz rozwoju - Forum pediatryczne
Baby online kalendarz od pierwszego tygodnia życia
Skoki rozwojowe

Karmienie niemowląt - schematy żywienia

Zalecenia żywieniowe wg Polskiego Towarzystwa Dietetyki
Dzieci karmione naturalnie - porady połoznej
Dzieci karmione sztucznie - porady połoznej

Zdrowie


Temperatura Przydatne informacje na temat mierzenia temperatury, zbijania gorÄ…czki itd.

Zabawy

Zabawy i rymowanki 0-6 miesięcy
Zabawy i rymowanki 6-12 miesięcy
Posty Agabr - strony 15 i 17

Posty w temacie
Lorien   Cztery Pory Roku 2009   Å›ro, 02 gru 2009 - 16:41
magmac   O! Jak bez lelum polelum to ja! Ja bardzo ...   Å›ro, 02 gru 2009 - 17:35
gozar   No to jestem ;) Nieźle, nieźle :szczerbaty usm...   Å›ro, 02 gru 2009 - 17:41
Gothica   To ja siÄ™ z chÄ™ciÄ… przyÅ‚Ä…czÄ™. Mam nadziejÄ™,...   Å›ro, 02 gru 2009 - 18:36
magmac   To ja siÄ™ z chÄ™ciÄ… przyÅ‚Ä…czÄ™. Mam nadziejÄ™,...   Å›ro, 02 gru 2009 - 19:25
Lorien   Jesli bÄ™dziemy dyskutować zachowujÄ…c zasady dob...   Å›ro, 02 gru 2009 - 19:28
Macio   MeldujÄ™ siÄ™.   Å›ro, 02 gru 2009 - 19:30
Lorien   Do okulisty tez musze siÄ™ z Lilka wybrać, bo nie...   Å›ro, 02 gru 2009 - 19:41
gozar   Do okulisty tez musze siÄ™ z Lilka wybrać, bo nie...   Å›ro, 02 gru 2009 - 19:48
Lorien   Czyli w takim razie i ja muszÄ™ siÄ™ z Leo wybrać...   Å›ro, 02 gru 2009 - 19:54
jsj   Witam i siÄ™ wtrÄ…cÄ™...;) Adam jako wczeÅ›niak b...   Å›ro, 02 gru 2009 - 19:54
Lorien   Witam i siÄ™ wtrÄ…cÄ™...;) Adam jako wczeÅ›niak b...   Å›ro, 02 gru 2009 - 19:56
gozar   Witam i siÄ™ wtrÄ…cÄ™...;) Adam jako wczeÅ›niak b...   Å›ro, 02 gru 2009 - 19:56
jsj   DÅ‚ugo czekaÅ‚aÅ› na wizytÄ™? Jsj gdzie byÅ‚aÅ› u ...   Å›ro, 02 gru 2009 - 20:04
kasiaaaaa   Moja mÅ‚oda niby bardziej zimowa niż wiosenna, al...   Å›ro, 02 gru 2009 - 19:59
asiam23   To i ja sie chetnie zamelduje. Lorien gratuluje po...   Å›ro, 02 gru 2009 - 20:02
kasiaaaaa   asiam23 jeÅ›li chodzi o zÄ™by, to martwić siÄ™ ch...   Å›ro, 02 gru 2009 - 20:18
użytkownik usuniÄ™ty   [post usuniÄ™ty]   Å›ro, 02 gru 2009 - 20:59
Lorien  
> Cztery Pory Roku 2009, Poradniczo-informacyjny wÄ…tek rówieÅ›niczy
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 21 wrz 2024 - 10:22
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama