Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Prezent dla żony (Świąteczny)

, Co kupić aby się nie narazić ;)
> , Co kupić aby siÄ™ nie narazić ;)
Majin
pon, 20 lis 2017 - 12:17
Pomyślałem, że skoro jest tutaj to podforum dla Tatuśków, to można utworzyć taki temacik gdzie poradzimy się jeden drugiego co kupić Mamuśce na święta.
Prezent dla młodego już wybrany, mam nadzieję, że ucieszy się z nowej konsoli do gier (Nintendo Switch - wiem, że ja się na pewno ucieszę icon_wink.gif ) - a dla żony... no właśnie. Tu mam problem.

Nie mogę się zdecydować z kilku wariantów. Po pierwsze - torebki skórzane.
Mamuśka lubuje się w torebkach (czego osobiście nie mogę zrozumieć) i pomyślałem, że kupie jej może jakąś markową torebkę. Wybór padł na https://www.verostilo.com/torebki.html - ale jeszcze nie zdecydowałem dokładnie na którą. Grunt żeby była brązowa.

Po drugie - naszyjnik
I tu już prościej - teraz w modzie są te wszystkie Sowy i inne ptasiory, więc w zapasie wybrałem taki:
https://lilou.pl/pl/naszyjnik-pioro-pozlaca...BCABEgJ3qvD_BwE

I teraz pytanie do was - lepiej naszyjnik czy torebka? Lubię kupować funkcjonalne prezenty, ale torebka może być zbyt hmm... osobista? Jak byście zrobili?



Majin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pon, 20 lis 17 - 11:52
Nr użytkownika: 50,949




post pon, 20 lis 2017 - 12:17
Post #1

Pomyślałem, że skoro jest tutaj to podforum dla Tatuśków, to można utworzyć taki temacik gdzie poradzimy się jeden drugiego co kupić Mamuśce na święta.
Prezent dla młodego już wybrany, mam nadzieję, że ucieszy się z nowej konsoli do gier (Nintendo Switch - wiem, że ja się na pewno ucieszę icon_wink.gif ) - a dla żony... no właśnie. Tu mam problem.

Nie mogę się zdecydować z kilku wariantów. Po pierwsze - torebki skórzane.
Mamuśka lubuje się w torebkach (czego osobiście nie mogę zrozumieć) i pomyślałem, że kupie jej może jakąś markową torebkę. Wybór padł na https://www.verostilo.com/torebki.html - ale jeszcze nie zdecydowałem dokładnie na którą. Grunt żeby była brązowa.

Po drugie - naszyjnik
I tu już prościej - teraz w modzie są te wszystkie Sowy i inne ptasiory, więc w zapasie wybrałem taki:
https://lilou.pl/pl/naszyjnik-pioro-pozlaca...BCABEgJ3qvD_BwE

I teraz pytanie do was - lepiej naszyjnik czy torebka? Lubię kupować funkcjonalne prezenty, ale torebka może być zbyt hmm... osobista? Jak byście zrobili?




Posty w temacie
Majin   Prezent dla żony (ÅšwiÄ…teczny)   pon, 20 lis 2017 - 12:17
poland   WyjÄ…tkowy i delikatny naszyjnik Celebrytka-Konicz...   czw, 14 gru 2017 - 00:11
poland   sprezentowaÅ‚am kilka celebrytek w prezencie blisk...   czw, 14 gru 2017 - 00:47
chibiusa   Wszystko zależy co kobieta lubi, jak dba o wÅ‚osy...   piÄ…, 15 gru 2017 - 12:21
Agulaa   Nie wiem, czy Twoja żona lubi perÅ‚y, natomiast ...   wto, 15 maj 2018 - 09:42
Rutynka   Bezpiecznie bÄ™dzie kupić coÅ› stylowego i elegan...   wto, 22 maj 2018 - 10:08
patryczek5   kosz Å›wiÄ…teczny to super pomysl, sam korzystam ...   piÄ…, 19 paź 2018 - 19:33
domi.nika   [/left]Na prezent polecam kupienie biżuterii , na...   Å›ro, 23 sty 2019 - 14:18
AlexW   Biżuteria to bardzo dobry pomysÅ‚ na prezent dla ...   pon, 24 cze 2019 - 09:42
kubek   A co powiedziaÅ‚byÅ› o przenoÅ›nym ekspresie do ka...   czw, 15 sie 2019 - 09:51
snupi   wszystko zależy od preferencji osoby obdarowywane...   piÄ…, 15 lis 2019 - 23:17
> Prezent dla żony (ÅšwiÄ…teczny), Co kupić aby siÄ™ nie narazić ;)
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 14 cze 2024 - 04:32
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama