Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

śmieszne/ dziwne zwyczaje naszych dzieciaczków

, czyli czym doprowadzają nas do śmiechu ...;)
> , czyli czym doprowadzajÄ… nas do Å›miechu ...;)
m4rusia
piÄ…, 25 mar 2011 - 17:08
...albo do złości 08.gif

Niby jeszcze małe te nasze szkraby ale z pewnością większośc z nas juz zauważa, że mają swoje małe zwyczaje, takie których inne dzieci być może nie mają icon_wink.gif Takie coś co nas bawi albo dziwi icon_wink.gif
Moja Lena na przykład:
* jak jestem w kuchni, przyłazi za mną, wpycha się koło kuchenki, otwiera piekarnik i to do czego jest w stanie sięgnąć ustawia "po swojemu". Za chwilę odchodzi. Ja zamykam piekarnik a Ona patrzy z wyrzutem, podchodzi znowu, otwiera i odchodzi. Wg mojej córy, piekarnik po prostu służy ku temu aby byc otwartym. Młoda może zająć się czyms innym w kuchni ale gdy tylko zamkne piekarnik, ta podchodzi, otwiera go z powrotem i wraca do wcześniejszego zajęcia.
* jak Wiki albo mąz wracają do domu to Lena robi osiołka icon_wink.gif Zaczyna wydawać dźwięki: Iiiiiiyyyyyy, Iiiiiiiyyyyyy. icon_smile.gif Po kilku zaiiiianiach następuje szczery rechot icon_wink.gif Lenka ma to tylko na głos Wiki lub taty swego icon_wink.gif
*Lenorek mój boi sie jak mój M ściąga okulary icon_wink.gif Wydaje się wtedy nie poznawać go icon_wink.gif Zajęta wcześniej zabawa na całego, kiedy to rechocza oboje, na widok tatusia juz bez okularów zastyga w bezruchu i robi podkówkę ;(


*Nie znoszę za to walenia mnie po kostkach z rozpędu chodzikiem. Mam siniaki icon_sad.gif Młoda zwykła szczególnie robic to rano, kiedy to chodze bez kapci i skarpetek. Potem jak juz ubiorę się cała (w szczególności stopy to Lenka nie czuje potrzeby znęcania się nade mną.
* Średnio przepadam też za zamykaniem mi drzwi od pralki kiedy wyciągam lub wsadzam pranie. Ma to miejsce za każdym razem gdy Lena dogoni mnie jak ide do łazienki. Pralka w przeciwieństwie do piekarnika służy temu aby byc zamkniętą icon_wink.gif


A wasze spryciarze czym potrafią Was rozbroić?? icon_wink.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post piÄ…, 25 mar 2011 - 17:08
Post #1

...albo do złości 08.gif

Niby jeszcze małe te nasze szkraby ale z pewnością większośc z nas juz zauważa, że mają swoje małe zwyczaje, takie których inne dzieci być może nie mają icon_wink.gif Takie coś co nas bawi albo dziwi icon_wink.gif
Moja Lena na przykład:
* jak jestem w kuchni, przyłazi za mną, wpycha się koło kuchenki, otwiera piekarnik i to do czego jest w stanie sięgnąć ustawia "po swojemu". Za chwilę odchodzi. Ja zamykam piekarnik a Ona patrzy z wyrzutem, podchodzi znowu, otwiera i odchodzi. Wg mojej córy, piekarnik po prostu służy ku temu aby byc otwartym. Młoda może zająć się czyms innym w kuchni ale gdy tylko zamkne piekarnik, ta podchodzi, otwiera go z powrotem i wraca do wcześniejszego zajęcia.
* jak Wiki albo mąz wracają do domu to Lena robi osiołka icon_wink.gif Zaczyna wydawać dźwięki: Iiiiiiyyyyyy, Iiiiiiiyyyyyy. icon_smile.gif Po kilku zaiiiianiach następuje szczery rechot icon_wink.gif Lenka ma to tylko na głos Wiki lub taty swego icon_wink.gif
*Lenorek mój boi sie jak mój M ściąga okulary icon_wink.gif Wydaje się wtedy nie poznawać go icon_wink.gif Zajęta wcześniej zabawa na całego, kiedy to rechocza oboje, na widok tatusia juz bez okularów zastyga w bezruchu i robi podkówkę ;(


*Nie znoszę za to walenia mnie po kostkach z rozpędu chodzikiem. Mam siniaki icon_sad.gif Młoda zwykła szczególnie robic to rano, kiedy to chodze bez kapci i skarpetek. Potem jak juz ubiorę się cała (w szczególności stopy to Lenka nie czuje potrzeby znęcania się nade mną.
* Średnio przepadam też za zamykaniem mi drzwi od pralki kiedy wyciągam lub wsadzam pranie. Ma to miejsce za każdym razem gdy Lena dogoni mnie jak ide do łazienki. Pralka w przeciwieństwie do piekarnika służy temu aby byc zamkniętą icon_wink.gif


A wasze spryciarze czym potrafią Was rozbroić?? icon_wink.gif

--------------------

Posty w temacie
M4R7U6H4%   Å›mieszne/ dziwne zwyczaje naszych dzieciaczków   piÄ…, 25 mar 2011 - 17:08
szantrapa   A dlaczemu tu wÄ…tek a nie na babskich pogaduchach...   piÄ…, 25 mar 2011 - 17:13
M4R7U6H4%   A dlaczemu tu wÄ…tek a nie na babskich pogaduchach...   piÄ…, 25 mar 2011 - 17:18
moko.   Oli - na widok kogoÅ›, kogo lubi (niania, brat, r...   sob, 26 mar 2011 - 11:53
M4R7U6H4%   Lena ma jeszcze dziwny zwyczaj odÅ‚Ä…czania akumul...   sob, 26 mar 2011 - 17:32
Abunieczek   M4R7U6H4%, super wÄ…tek :D :brawo_bis A wiÄ™c ...   sob, 26 mar 2011 - 18:21
M4R7U6H4%   -rano zwykle gdy obudziÅ‚a siÄ™ pierwsza ciÄ…gnÄ™Å...   sob, 26 mar 2011 - 18:57
magdaa391   moja córcia lubi sobie wÄ…chać nóżki jak siedz...   piÄ…, 08 kwi 2011 - 21:38
M4R7U6H4%   A mój Lenorek uwielbia gryźć cudze stopy. Dac j...   piÄ…, 08 kwi 2011 - 21:45
A_KA   Adamo rozbawia: - radosnym krzykiem z wierzganiem,...   piÄ…, 08 kwi 2011 - 22:54
M4R7U6H4%   - odkrÄ™cania kurków od gazu, muszÄ™ go bardzo pi...   wto, 26 kwi 2011 - 20:15
Anamora71   Moja Lenka na widok pepsi lub coli w sklepie gloÅ›...   czw, 29 gru 2011 - 14:57
magdosz   super wÄ…tek, muszÄ™ siÄ™ zastanowić, co mój Å‚o...   czw, 29 gru 2011 - 17:20
M4ru5i4   wspominaÅ‚am na innym wÄ…tku... Gdy idziemy na grÃ...   czw, 29 gru 2011 - 19:00
vabien23   Moja Kamilka uwielbia reklamÄ™ z pieskami i sztucz...   czw, 29 gru 2011 - 20:07
M4ru5i4   he he :) Moja ma to samo ;) Zaczyna robić dziubek...   czw, 29 gru 2011 - 21:14
4kasiula   na sztuczne szczÄ™ki u nas jest pisk i uÅ›miech od...   czw, 29 gru 2011 - 21:18
magdosz   Marcel jak tylko wchodzi do Å‚azienki to od razu r...   czw, 29 gru 2011 - 22:19
emilly   *Mój syn boi siÄ™ kaszlu (nawet mojego),kichania ...   nie, 01 sty 2012 - 21:37
M4ru5i4   MusiaÅ‚abyÅ› zobaczyć minÄ™ Lenuta jak zbliżam s...   nie, 01 sty 2012 - 21:49
MoniZ   super watek:)) MOj Maksio; -jak przychodze z pracy...   pon, 02 sty 2012 - 20:29
magdosz   Marcel ostatnio jak siÄ™ budzi to od razu gÅ‚oÅ›no...   Å›ro, 04 sty 2012 - 21:53
> Å›mieszne/ dziwne zwyczaje naszych dzieciaczków, czyli czym doprowadzajÄ… nas do Å›miechu ...;)
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: nie, 16 cze 2024 - 17:02
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama