Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

adopcja w Toruniu

> 
marvin78
czw, 02 paź 2008 - 12:53
Witam.
Właśnie wróciliśmy z toruńskiego ośrodka adopcyjnego. Dzisiaj nareszcie założyliśmy naszą kartoteke. Bardziej na początku drogi niż my nie można być....aż strach się bać. Szkoda, że tu na toruński forum nie ma chętnych do wypowiedzi....licze na was!! No chyba, że tak jak na tym forum jestem trzeci w kolejce po dzidzie!!! To byłoby super fajnie i super szybko!!!
Więc wzywam Was ludziki z Torunia....piszcie jak długo czekacie i jak to wszystko przechodzicie. Piszcie cokolwiek im nas więcej tym nam razniej będzie!!!!!
Pozdrawiam!!
marvin78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: czw, 02 paź 08 - 12:19
Nr użytkownika: 22,132

GG:


post czw, 02 paź 2008 - 12:53
Post #1

Witam.
Właśnie wróciliśmy z toruńskiego ośrodka adopcyjnego. Dzisiaj nareszcie założyliśmy naszą kartoteke. Bardziej na początku drogi niż my nie można być....aż strach się bać. Szkoda, że tu na toruński forum nie ma chętnych do wypowiedzi....licze na was!! No chyba, że tak jak na tym forum jestem trzeci w kolejce po dzidzie!!! To byłoby super fajnie i super szybko!!!
Więc wzywam Was ludziki z Torunia....piszcie jak długo czekacie i jak to wszystko przechodzicie. Piszcie cokolwiek im nas więcej tym nam razniej będzie!!!!!
Pozdrawiam!!

Posty w temacie
marvin78   adopcja w Toruniu   czw, 02 paź 2008 - 12:53
wiolass   Hej! Jestem oczekujacy ludzik z okolic Torunia...   sob, 25 kwi 2009 - 22:42
MikelNX   Witajcie ! Ja takze jestem z kolejki w OAO Tor...   piÄ…, 22 maj 2009 - 17:12
IDR   Witam jesteÅ›my na poczÄ…tku naszej drogi zdecydow...   Å›ro, 19 sty 2011 - 19:27
milutka   Witam jesteÅ›my na poczÄ…tku naszej drogi zdecydow...   piÄ…, 25 mar 2011 - 21:46
MikelNX   Nie wiem czy nie za pozno na odpowiedz, ale zdecyd...   Å›ro, 18 maj 2011 - 09:22
> adopcja w Toruniu
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 25 maj 2024 - 07:20
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama