Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Bedziemy miec pieska :))))

, szczeniaczka rasy whippet
> , szczeniaczka rasy whippet
agama76
nie, 09 cze 2013 - 21:42
No chyba wreszcie po latach rozmow i marzen o psie w koncu pojawi sie w naszym domu piesek icon_smile.gif))) To bedzie nasz pierwszy pies - i ciesze sie (i to jak!) i boje jednoczesnie icon_wink.gif Moj maz nie jest milosnikiem psow, ale juz wiele lat temu powiedzial ze jesli mialby u nas byc pies to tylko chart - bo jemu tylko charty sie podobaja, takie zgrabne i pieknie sie poruszaja. Ale dzieci najpierw byly za male, potem bardzo chorowite, potem kolejne przeprowadzki... A ja i nasz mlodszy syn BARDZO chcielismy psa - no wiecie, my z tych co to wszystkie odcinki z Cesarem Millanem znamy na pamiec icon_wink.gif Michal swego czasu byl zakochany w labradorach - znal 2, jednego poznal u znajomych na wakacjach a drugiego u wujka - z ta druga suka spal razem w legowisku, ta sunia miala do niego ogromna cierpliwosc, on z nia mogl robic wszystko (lacznie z tym ze zasypial NA NIEJ 37.gif ), a poczciwa suka nigdy nie zaprotestowala. Ja czytalam o chartach (na ktore maz sie ewentualnie zgadzal) co sie da - i wyszlo na to ze whippety chyba sa rasa dla nas. Wielkosc w sam ras, krotka siersc (co tez nam odpowiada), no i charakter - pies ktory lubi biegac na dworze a w domu jest kanapowcem, lubi dzieci i potrzebuje byc kochany i przytulany. Nasi chlopcy marza o tym zeby z psem bawic sie w aportowanie i/lub frisbee, a w domu wszyscy spedzamy czas (co tu ukrywac) z ksiazka lub przed komputerem - jesli obok na kanapie bedzie lezal wtulony pies to czegoz chciec wiecej! Milosnikami spacerow w deszczowe i zimne dni zupelnie nie jestesmy - i okazuje sie ze whippety tez nie icon_smile.gif Skontaktowalam sie z 2 hodowlami tej rasy, polecaja nam te pieski bardzo - i w jednej z nich m-c temu urodzily sie szczeniaczki i wszytsko wskazuje na to ze jeden z nich bedzie nasz icon_smile.gif))) Juz wplacilam zadatek. Sa 2 suczki i 4 pieski - chcemy pieska. Wlascicielka jest cudowna i mam z nia dobry kontact - duzo, szczegolowo i chetnie pisala mi o rasie w ogole, o swoich pieskach i historiach szczeniakow z poprzednich miotow icon_smile.gif) Pisze mi dlugasne maile ktore ja czytam po kilkanascie razy, tak mi sie podobaja icon_smile.gif Dopytuje ja co mam kupic, ona sie smieje ze jest jeszcze czas - piesek pojawi sie u nas za m-c. Ale mnie nosi, ciagle szperam po roznych sklepach internetowych i juz bym chciala zamawiac zabawki, legowisko (tylko nie wiem jak duze potrzeba!), przysmaki, smycz, gryzaki itp. No i od kilku dni nie moge spac bo ciagle mysle juz o piesku icon_wink.gif A chlopcy ciagle dopytuja kiedy juz bedzie icon_wink.gif Swoja droga bardzo bym chciala pojechac do hodowli wczesniej, zobaczyc szczeniaczka ktory bedzie nasz, moze wybrac? Zobaczymy czy sie uda. Mam nadzieje ze nie za wczesnie dziele sie wiadomoscia i ciesze sie tu na forum, tfu zeby nie zapeszyc, trzymajcie za nas kciuki zeby wszystko sie dobrze potoczylo i za m-c zawital do nas upragniony piesek icon_smile.gif)))

A.
agama76


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,107
Dołączył: pon, 21 cze 04 - 21:18
Nr użytkownika: 1,877




post nie, 09 cze 2013 - 21:42
Post #1

No chyba wreszcie po latach rozmow i marzen o psie w koncu pojawi sie w naszym domu piesek icon_smile.gif))) To bedzie nasz pierwszy pies - i ciesze sie (i to jak!) i boje jednoczesnie icon_wink.gif Moj maz nie jest milosnikiem psow, ale juz wiele lat temu powiedzial ze jesli mialby u nas byc pies to tylko chart - bo jemu tylko charty sie podobaja, takie zgrabne i pieknie sie poruszaja. Ale dzieci najpierw byly za male, potem bardzo chorowite, potem kolejne przeprowadzki... A ja i nasz mlodszy syn BARDZO chcielismy psa - no wiecie, my z tych co to wszystkie odcinki z Cesarem Millanem znamy na pamiec icon_wink.gif Michal swego czasu byl zakochany w labradorach - znal 2, jednego poznal u znajomych na wakacjach a drugiego u wujka - z ta druga suka spal razem w legowisku, ta sunia miala do niego ogromna cierpliwosc, on z nia mogl robic wszystko (lacznie z tym ze zasypial NA NIEJ 37.gif ), a poczciwa suka nigdy nie zaprotestowala. Ja czytalam o chartach (na ktore maz sie ewentualnie zgadzal) co sie da - i wyszlo na to ze whippety chyba sa rasa dla nas. Wielkosc w sam ras, krotka siersc (co tez nam odpowiada), no i charakter - pies ktory lubi biegac na dworze a w domu jest kanapowcem, lubi dzieci i potrzebuje byc kochany i przytulany. Nasi chlopcy marza o tym zeby z psem bawic sie w aportowanie i/lub frisbee, a w domu wszyscy spedzamy czas (co tu ukrywac) z ksiazka lub przed komputerem - jesli obok na kanapie bedzie lezal wtulony pies to czegoz chciec wiecej! Milosnikami spacerow w deszczowe i zimne dni zupelnie nie jestesmy - i okazuje sie ze whippety tez nie icon_smile.gif Skontaktowalam sie z 2 hodowlami tej rasy, polecaja nam te pieski bardzo - i w jednej z nich m-c temu urodzily sie szczeniaczki i wszytsko wskazuje na to ze jeden z nich bedzie nasz icon_smile.gif))) Juz wplacilam zadatek. Sa 2 suczki i 4 pieski - chcemy pieska. Wlascicielka jest cudowna i mam z nia dobry kontact - duzo, szczegolowo i chetnie pisala mi o rasie w ogole, o swoich pieskach i historiach szczeniakow z poprzednich miotow icon_smile.gif) Pisze mi dlugasne maile ktore ja czytam po kilkanascie razy, tak mi sie podobaja icon_smile.gif Dopytuje ja co mam kupic, ona sie smieje ze jest jeszcze czas - piesek pojawi sie u nas za m-c. Ale mnie nosi, ciagle szperam po roznych sklepach internetowych i juz bym chciala zamawiac zabawki, legowisko (tylko nie wiem jak duze potrzeba!), przysmaki, smycz, gryzaki itp. No i od kilku dni nie moge spac bo ciagle mysle juz o piesku icon_wink.gif A chlopcy ciagle dopytuja kiedy juz bedzie icon_wink.gif Swoja droga bardzo bym chciala pojechac do hodowli wczesniej, zobaczyc szczeniaczka ktory bedzie nasz, moze wybrac? Zobaczymy czy sie uda. Mam nadzieje ze nie za wczesnie dziele sie wiadomoscia i ciesze sie tu na forum, tfu zeby nie zapeszyc, trzymajcie za nas kciuki zeby wszystko sie dobrze potoczylo i za m-c zawital do nas upragniony piesek icon_smile.gif)))

A.

Posty w temacie
agama76   Bedziemy miec pieska :))))   nie, 09 cze 2013 - 21:42
Nitro   Ooooo! Ja trzymam z caÅ‚ych siÅ‚ &&...   nie, 09 cze 2013 - 22:57
Lutnia   Ale fajnie! Trzymam kciuki!!! Ed...   pon, 10 cze 2013 - 11:36
karoleenka   Super ! mocno trzymam kciuki , zeby wszystko s...   pon, 10 cze 2013 - 12:31
agama76   Dzieki za kciuki :) Jak tylko bede mogla to wkleje...   pon, 10 cze 2013 - 13:14
agama76   Jedziemy w sobote do hodowli zobaczyc pieski :))))...   Å›ro, 12 cze 2013 - 09:54
karoleenka   Å‚aÅ‚ co za emocje - zazdroszczÄ™ :wyszczerzony ...   Å›ro, 12 cze 2013 - 10:30
agama76   Bylismy wczoraj w hodowli, spedzilismy tam 3 godzi...   nie, 16 cze 2013 - 19:16
anetadr   Cudne sÄ… :) Nie wiem czy umiaÅ‚abym wybrać majÄ…...   nie, 16 cze 2013 - 20:21
Mi   Gratulacje ;) dzisiaj widziaÅ‚am wippety - piÄ™kne...   nie, 16 cze 2013 - 21:54
karoleenka   Å‚o matko jakie cuda ! wszystkie przesÅ‚odkie...   pon, 17 cze 2013 - 11:58
agama76   Robie zakupy w sklepach internetowych, coraz wiece...   wto, 18 cze 2013 - 09:40
Lutnia   Robie zakupy w sklepach internetowych, coraz wiece...   wto, 18 cze 2013 - 16:37
karoleenka   ja karmiÅ‚am Tastem a potem CandideÄ… -i tak suka ...   wto, 18 cze 2013 - 13:05
agama76   Lutnia, dzieki wielkie za odpowiedz :) Tak sprobuj...   wto, 18 cze 2013 - 21:36
Lutnia   Lutnia, dzieki wielkie za odpowiedz :) Tak sprobuj...   wto, 18 cze 2013 - 23:05
agama76   Dzis jedziemy po pieska :))))))))   nie, 07 lip 2013 - 11:03
Mi   Oj, piÄ™kny dzieÅ„ siÄ™ zapowiada :D Na patrzyÅ‚am...   nie, 07 lip 2013 - 11:18
agama76   JEST :szczerbaty usmiech Tales przez droge trosz...   nie, 07 lip 2013 - 21:27
Mi   Gratulacje! Nie chcialabym zeby sie zbudzil o ...   nie, 07 lip 2013 - 22:08
minka.   Tales:) piekne imie! Niech wam sie dobrze chow...   nie, 07 lip 2013 - 21:50
agama76   Edit:prosze fotyyyyyyy nowe! :)) Cierpliwosci...   nie, 07 lip 2013 - 22:04
agama76   No wiec tak: spal w nocy z synem w pokoju, troche ...   pon, 08 lip 2013 - 08:20
Lutnia   No wiec tak: spal w nocy z synem w pokoju, troche ...   pon, 08 lip 2013 - 10:32
agama76   Nie bój siÄ™, że je za maÅ‚o - bo zrobisz sobie ...   pon, 08 lip 2013 - 11:03
karoleenka   Super ! Maluch szybko siÄ™ zadomowi to tera...   pon, 08 lip 2013 - 09:20
Lutnia   Ważne: zapytaj hodowcy czy maluch zostaÅ‚ (a jeÅ›...   pon, 08 lip 2013 - 11:26
agama76   Przeciwko kleszczom nic nie dostaÅ‚. Do weta na ko...   pon, 08 lip 2013 - 18:20
Lutnia   Przeciwko kleszczom nic nie dostaÅ‚. Do weta na ko...   pon, 08 lip 2013 - 19:30
anetadr   Ekscytacja, jakby siÄ™ nowe dziecko urodziÅ‚o :D. ...   pon, 08 lip 2013 - 19:46
karoleenka   Ja jak już pisaÅ‚am przerzuciÅ‚am moje psy na bar...   wto, 09 lip 2013 - 10:01
agama76   Dziewczyny, dziekuje bardzo za to co piszecie :) L...   Å›ro, 10 lip 2013 - 15:30
Lutnia   ale cudna prÄ™gowana bÅ‚yskawica :)   Å›ro, 10 lip 2013 - 18:34
Litka   cudo   Å›ro, 10 lip 2013 - 19:51
Sokolica   Åšwietny, ciekawski szczenio :D   czw, 11 lip 2013 - 07:34
karoleenka   rewelacyjny ! :)   czw, 11 lip 2013 - 09:58
Kaszanka   Cudny!   czw, 11 lip 2013 - 10:09
monte   Åšliczny! :D I taki prawdziwy z niego rozdokaz...   czw, 11 lip 2013 - 12:00
minka.   Slodziaaaak <3   czw, 11 lip 2013 - 12:37
agama76   DziÄ™ki dziewczyny :) DziÅ› mija tydzieÅ„ od kiedy...   nie, 14 lip 2013 - 17:49
Lutnia   DziÄ™ki dziewczyny :) DziÅ› mija tydzieÅ„ od kiedy...   nie, 14 lip 2013 - 19:21
agama76   JakÄ… ma obrożę? Kup jakÄ…Å› materiaÅ‚owÄ…, miÄ™...   nie, 14 lip 2013 - 21:19
karoleenka   smaczki moga być różne nietylko te kupne , ja n...   pon, 15 lip 2013 - 12:18
agama76   Dziewczyny, Wasze wskazówki sa dla mnie bardzo ce...   wto, 16 lip 2013 - 11:42
Lutnia   PiÄ™knie :) Tyle, że na razie wyÅ‚Ä…cznie obroż...   wto, 16 lip 2013 - 13:19
motylek999   Nowy piesek w rodzinie to zawsze super sprawa :) P...   wto, 04 paź 2022 - 12:16
> Bedziemy miec pieska :)))), szczeniaczka rasy whippet
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 23 wrz 2024 - 05:43
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama