Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Depresja budowlana

, Muszę się wygadać :(
> , MuszÄ™ siÄ™ wygadać :(
McJAGNA
piÄ…, 05 wrz 2008 - 01:11
Kiedyś dawno temu jako szczęliwa posiadaczka mieszkanka weszłam przypadkiem na forum muratora - była tam rubryka porady psychologa 24 godziny.
Strasznie mnie to ubawiło - że ludzie moga mieć na tyle dosyć budowy domu, że muszą aż po psychologa siegnąć.

Teraz już mnie to nie bawi - jestem wyczerpana i wykończona. Poczucie bezpieczeństwa mam zerowe.

Błagam napiszcie mi coś co mnie podniesie na duchu, bo jak zwykle kiedy jestem strasznie nieszczęśliwa to przestaję jeść i cierpię.

Ja tylko w punktach napiszę dlaczego pogrążam się w coraz większej rozpaczy i dlaczego przestał mnie cieszyć ten dom i dlaczego już go nie chcę i dlaczego moje małżeństwo wisi na włosku i dlaczego od trzech dni praktycznie nie rozmawiam z mężem.

1. Dom wyszedł za duży - miał mieć 180-200 metrów a wyszedł 240 i ...............

2. No jak zwykle zabraknie pieniędzy - ja wiem czytałam, słyszałam o tych słynnych 10 procentach ale nie sądziłam, że
ja też się poslizgnę. No wszyscy ale nie ja - przecież potrafię oszczędzać, liczyc i wogóle i.............

3. No nie starczy ani na romantyczną kozę (tą do ogrzewania), musiałam kupic 2 gatunki kafelków, nie kupię pieknych fototapet do pokoi dziecięcych - zamiast pięknych kanap FLAIR muszę kupić Ikeę, zamiast gwiezdnego nieba będzie zwykły żyrandol, nie stać nas na drzwi wewnętrzne, z powodu kasy martwię się o terminy (płacimy dniówki tak jest mimo wszystko taniej).........

4. No mieliśmy się wrowadzać we wrześniu, październiku ja wiem, że 7 - 8 miesięcy na dom to masakryczny termin ale wszystko się wali z powodu braku zamieszkania w miejscu stałego zamieszkania - Nastka poszła do szkoły blisko przyszłego domu, Mieszko nie ma opiekunki bo nie chcę zmieniać za dwa miesiące, no i poza tym wiecie jak to jest jak się ciągle coś opóźnia i z tego powdu nie odzywam się do męża bo...........

5. Mój mąż mnie okłamał - i nawet nie wiem teraz jak to piszę czy to jest powód do rozwodu czy jest to raczej śmieszne - pytałam kiedy kończycie dach podawał mi juz kilka terminów (mój mąż osobiście buduje ten dom) ale w sobotę powiedział, że prawie cały dach jest zrobiony patrząc mi w oczy. We wtorek miałam chwilkę podskoczyłam na budowę a tam połowa dachu pokryta. Nienawidze kłamstwa a on mi na to, że to z powodu presji jaka na nim wywołuję i że chciał mieć święty spokój - no to ma brak całkowity mnie i moich słów ....

6. Poza tym jest minimalnie 12 godzin na tej budowie więc zostałam samotną czy też samodzielną matką. Cały dom i wszystko jest na mojej głowie - początek szkoły Nastki, przedszkole dzieci no wszystko (dodatkowo wróciłam do pracy chodze tam z Mieszkiem) i najgorsze jest to, że im dłużej jestem zdana na siebie tym mniej chcę mojego męża którego nie znoszę bo pkt 5.

Jestem zmeczona i zdołowana - wiem, że są gorsze nieszczęścia niż budowa ale gdyby któraś z Was opisałaby mi swoje przeżycia (może być z remontem) to może nie czułabym się taka samotna.

Ja chcę mieć swoje miejsce, chcę chodzić do pracy (sama), chcę by Nastkę odwoził autobus szkolny a nie ja, chcę mieć zapewnione bezpieczeństwo finansowe. I chcę mieć drzwi w domu. Buu.
McJAGNA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,411
Dołączył: nie, 28 mar 04 - 18:03
SkÄ…d: x
Nr użytkownika: 1,608




post piÄ…, 05 wrz 2008 - 01:11
Post #1

Kiedyś dawno temu jako szczęliwa posiadaczka mieszkanka weszłam przypadkiem na forum muratora - była tam rubryka porady psychologa 24 godziny.
Strasznie mnie to ubawiło - że ludzie moga mieć na tyle dosyć budowy domu, że muszą aż po psychologa siegnąć.

Teraz już mnie to nie bawi - jestem wyczerpana i wykończona. Poczucie bezpieczeństwa mam zerowe.

Błagam napiszcie mi coś co mnie podniesie na duchu, bo jak zwykle kiedy jestem strasznie nieszczęśliwa to przestaję jeść i cierpię.

Ja tylko w punktach napiszę dlaczego pogrążam się w coraz większej rozpaczy i dlaczego przestał mnie cieszyć ten dom i dlaczego już go nie chcę i dlaczego moje małżeństwo wisi na włosku i dlaczego od trzech dni praktycznie nie rozmawiam z mężem.

1. Dom wyszedł za duży - miał mieć 180-200 metrów a wyszedł 240 i ...............

2. No jak zwykle zabraknie pieniędzy - ja wiem czytałam, słyszałam o tych słynnych 10 procentach ale nie sądziłam, że
ja też się poslizgnę. No wszyscy ale nie ja - przecież potrafię oszczędzać, liczyc i wogóle i.............

3. No nie starczy ani na romantyczną kozę (tą do ogrzewania), musiałam kupic 2 gatunki kafelków, nie kupię pieknych fototapet do pokoi dziecięcych - zamiast pięknych kanap FLAIR muszę kupić Ikeę, zamiast gwiezdnego nieba będzie zwykły żyrandol, nie stać nas na drzwi wewnętrzne, z powodu kasy martwię się o terminy (płacimy dniówki tak jest mimo wszystko taniej).........

4. No mieliśmy się wrowadzać we wrześniu, październiku ja wiem, że 7 - 8 miesięcy na dom to masakryczny termin ale wszystko się wali z powodu braku zamieszkania w miejscu stałego zamieszkania - Nastka poszła do szkoły blisko przyszłego domu, Mieszko nie ma opiekunki bo nie chcę zmieniać za dwa miesiące, no i poza tym wiecie jak to jest jak się ciągle coś opóźnia i z tego powdu nie odzywam się do męża bo...........

5. Mój mąż mnie okłamał - i nawet nie wiem teraz jak to piszę czy to jest powód do rozwodu czy jest to raczej śmieszne - pytałam kiedy kończycie dach podawał mi juz kilka terminów (mój mąż osobiście buduje ten dom) ale w sobotę powiedział, że prawie cały dach jest zrobiony patrząc mi w oczy. We wtorek miałam chwilkę podskoczyłam na budowę a tam połowa dachu pokryta. Nienawidze kłamstwa a on mi na to, że to z powodu presji jaka na nim wywołuję i że chciał mieć święty spokój - no to ma brak całkowity mnie i moich słów ....

6. Poza tym jest minimalnie 12 godzin na tej budowie więc zostałam samotną czy też samodzielną matką. Cały dom i wszystko jest na mojej głowie - początek szkoły Nastki, przedszkole dzieci no wszystko (dodatkowo wróciłam do pracy chodze tam z Mieszkiem) i najgorsze jest to, że im dłużej jestem zdana na siebie tym mniej chcę mojego męża którego nie znoszę bo pkt 5.

Jestem zmeczona i zdołowana - wiem, że są gorsze nieszczęścia niż budowa ale gdyby któraś z Was opisałaby mi swoje przeżycia (może być z remontem) to może nie czułabym się taka samotna.

Ja chcę mieć swoje miejsce, chcę chodzić do pracy (sama), chcę by Nastkę odwoził autobus szkolny a nie ja, chcę mieć zapewnione bezpieczeństwo finansowe. I chcę mieć drzwi w domu. Buu.

Posty w temacie
McJAGNA   Depresja budowlana   piÄ…, 05 wrz 2008 - 01:11
Ena   McJagna, ale jak to wyszedÅ‚ za duży :shock: ? C...   piÄ…, 05 wrz 2008 - 08:05
Jaco   Jagna, Jak chcesz pocieszenia że nie tylko Ty mas...   piÄ…, 05 wrz 2008 - 08:13
plombiusz   My nie budowaliÅ›my domu, ale robiliÅ›my duży rem...   piÄ…, 05 wrz 2008 - 09:21
Pancurzyca   McJagna, bedzie dobrze. jeszcze troche si epomeczy...   piÄ…, 05 wrz 2008 - 09:42
kalarepa78   Jagna, My budowaliÅ›my o poÅ‚owÄ™ mniejszy dom w...   piÄ…, 05 wrz 2008 - 09:46
Ammm   McJagna - :przytulam U nas wprawdzie do tej por...   piÄ…, 05 wrz 2008 - 10:07
amania   Jagna, jak mąż na dachu pracuje, to ja bym go ni...   piÄ…, 05 wrz 2008 - 10:35
Arwena.   Jagna musisz sobie troszkÄ™ odpuÅ›cić. Ja już pr...   piÄ…, 05 wrz 2008 - 11:13
Beti_   Jagna- gÅ‚owa do góry dziewczyno !!!...   piÄ…, 05 wrz 2008 - 11:39
plombiusz   Dla mnie w tym wszystkim chyba najgorsze jest to Å...   piÄ…, 05 wrz 2008 - 13:14
jl101   Jagna, Po pierwsze wyluzuj, wiem, że to trudne. ...   piÄ…, 05 wrz 2008 - 18:58
zilka   Jagna, Ty to fanaberyjna jesteÅ›. Drzwi w domu byÅ...   piÄ…, 05 wrz 2008 - 21:51
McJAGNA   No tego mi byÅ‚o trzeba - dziÄ™ki jakoÅ› Å›wiadomo...   piÄ…, 05 wrz 2008 - 22:59
myszka   A co do tego kÅ‚amstwa - musze zaÅ‚ozyć inny wÄ…t...   piÄ…, 05 wrz 2008 - 23:09
zilka   A co do tego kÅ‚amstwa - musze zaÅ‚ozyć inny wÄ…t...   piÄ…, 05 wrz 2008 - 23:12
myszka   A może szampan na dachu? :tere fere PrzestaÅ„. M...   piÄ…, 05 wrz 2008 - 23:19
zilka   PrzestaÅ„. MajÄ… tylko pół dachu. Jeszcze im siÄ...   piÄ…, 05 wrz 2008 - 23:24
zilka   Jagna, powiem Ci jeszcze, że ja posta rozpaczliwo...   piÄ…, 05 wrz 2008 - 23:11
myszka   Jakby mi facet kazaÅ‚ nogi spuszczać w jakÄ…kolwi...   piÄ…, 05 wrz 2008 - 23:31
monte   O, jak tu siÄ™ rozrywkowo i frywolnie zrobiÅ‚o w d...   sob, 06 wrz 2008 - 00:05
Adasia   Jagna , doÅ‚Ä…czÄ™ jeszcze innÄ… strategiÄ™ pocies...   sob, 06 wrz 2008 - 01:35
anetadr   Jagna, ja co prawda nigdy nie budowaÅ‚am domu i pe...   sob, 06 wrz 2008 - 10:12
Tobatka   Kochana.. Ja wciąż mam budowÄ™ na piÄ™trze, drzw...   sob, 06 wrz 2008 - 16:46
aronka   Jagna, mnie intryguje ten dach. Jak to jest pokryt...   sob, 06 wrz 2008 - 22:11
dora i michaÅ›   jagna niestety nie ty pierwsza i nie ostatnia prze...   sob, 06 wrz 2008 - 22:14
eve69   No i stalo sie - weszlam na podforum dom i mieszka...   nie, 07 wrz 2008 - 19:08
Adasia   Adasia, skad masz katalog Ikea? Ja nie mam :co?? ...   nie, 07 wrz 2008 - 22:51
Magda EZ   katalogi IKEA na razie byÅ‚y w tych miastach, gdzi...   nie, 07 wrz 2008 - 20:36
Agnieszka AZJ   katalogi IKEA na razie byÅ‚y w tych miastach, gdzi...   nie, 07 wrz 2008 - 21:29
parasolka   w Gd też już przynieÅ›li Jagna kurcze wszystko ...   nie, 07 wrz 2008 - 21:35
Cleo   Tak, tak- ja wygonilam MisiÄ™ przed katkÄ™, coby w...   nie, 07 wrz 2008 - 21:35
Magda EZ   czujÄ™ siÄ™ dyskryminowana (cd. depresji remontowe...   nie, 07 wrz 2008 - 22:37
Kotelka   Z wÅ‚asnego doÅ›wiadczenia, mogÄ™ podpowiedzieć Å...   piÄ…, 23 gru 2022 - 12:08
Ceda   JeÅ›li macie mieć odpÅ‚ywy liniowe to przypilnuje...   wto, 16 kwi 2024 - 14:52
> Depresja budowlana, MuszÄ™ siÄ™ wygadać :(
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 30 maj 2024 - 14:39
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama