Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Czy Wasze dzieciaki nosza krokomierze?

, projekt Centrum zdrowia dziecka, czy waszae przedszkola też?
> , projekt Centrum zdrowia dziecka, czy waszae przedszkola też?
MamaStokrotki
piÄ…, 01 cze 2012 - 13:23
Pytam z ciekawości, bo my zgodziliśmy się na udział w tym badaniu i jestem ciekawa ile pan dykrektorek zawraca sobie tym głowę (a zawracania trochę jest).

W czasie badania ( 6 dni) musimy uzupełnić ankiete -obszerną na temat dziecka i naszyh nawyków żywieniowych i ruchowych. dziecko przez 6 dni nosi przy paski krokomierz.
Sądzę, że to fajne i dla nas i ogólnie przeprowadzanie takich badań jest ważne.
MamaStokrotki


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 176
Dołączył: czw, 01 wrz 11 - 14:02
SkÄ…d: mazowsze
Nr użytkownika: 37,611




post piÄ…, 01 cze 2012 - 13:23
Post #1

Pytam z ciekawości, bo my zgodziliśmy się na udział w tym badaniu i jestem ciekawa ile pan dykrektorek zawraca sobie tym głowę (a zawracania trochę jest).

W czasie badania ( 6 dni) musimy uzupełnić ankiete -obszerną na temat dziecka i naszyh nawyków żywieniowych i ruchowych. dziecko przez 6 dni nosi przy paski krokomierz.
Sądzę, że to fajne i dla nas i ogólnie przeprowadzanie takich badań jest ważne.

Posty w temacie
MamaStokrotki   Czy Wasze dzieciaki nosza krokomierze?   piÄ…, 01 cze 2012 - 13:23
dankin-82   u nas nie   pon, 04 cze 2012 - 09:40
trylinka   Ja chÄ™tnie namówiÄ™ naszÄ… dyrekcjÄ™ na to badan...   wto, 05 cze 2012 - 22:36
pomidorro   u nas jest. WÅ‚aÅ›nie wczoraj podpisalam zgodÄ™ a ...   Å›ro, 06 cze 2012 - 14:51
pomidorro   no i lipa :( Ala ma krokomierz ...i nastÄ™pnego dn...   piÄ…, 08 cze 2012 - 09:19
zauroczona   Ciekawy eksperyment..:) choć nie sÅ‚yszaÅ‚am jesz...   piÄ…, 06 lip 2012 - 11:01
chaton_ania   Ciekawe. Ale w naszym przedszkolu nie ma czegoÅ› t...   czw, 09 sie 2012 - 12:16
wiewi   ja co prawda nie sÅ‚yszaÅ‚am o tym, ale bardzo faj...   czw, 09 sie 2012 - 12:22
Agula9   Ciekawy projekt, u nas takiego nie ma a przydaÅ‚by...   Å›ro, 19 wrz 2012 - 22:38
> Czy Wasze dzieciaki nosza krokomierze?, projekt Centrum zdrowia dziecka, czy waszae przedszkola też?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 20 cze 2024 - 15:25
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama