Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Nazwisko

> 
Mysia

Go??







post pon, 09 cze 2003 - 10:01
Post #1

Mam takie pytanie i problem, czy po rozwodzie, gdzy matka wraca do swojego panieńskiego nazwiska, to dziecko też może zacząć nosić jej nazwisko, czy musi na to wyrazić zgodę ojciec.
Chciałabym, zeby dziecko nosiło takie samo nazwisko jak ja, a nie takie jak ojciec, czy to jest możliwe?
Potrzebuję też namiaru na dobrego adwokata w Warszawie, który pomoże mi przetrwać ten koszmar i wywalczyć almenty, bo wiem, że ojciec dziecka już teraz zaczyna załatwiać w pracy jakies przekręty by dostawać pieniadze pod stołem a żeby obniżyli mu pensję. Nie weim zupełnie ile to będzie kosztowało?
pozdrawiam
M.

Posty w temacie
Mysia   Nazwisko   pon, 09 cze 2003 - 10:01
Ika   Z nazwiskiem chyba bÄ™dzie problem, nie wydaje mi ...   pon, 09 cze 2003 - 10:25
anonimowy   NAzwisko   pon, 09 cze 2003 - 11:02
Ika   Mysia, może umieść post z pytaniem o adwokata ...   pon, 09 cze 2003 - 11:10
jutrzejsza rozwódka   nie przejmuj siÄ™ na razie zmianÄ… nazwiska... Roz...   czw, 26 cze 2003 - 13:53
snupek   Nie ma takiej mozliwosci.Tak to juz jest ze dzieck...   piÄ…, 05 wrz 2003 - 17:37
> Nazwisko
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 10 cze 2024 - 20:42
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama