Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Firma do projektu domu

> 
moncias
czw, 09 maj 2019 - 14:27
Poszukuję dobrego biura projektowego. Chcę wybudować swój własny dom, który będzie unikalny i jedyny w swoim rodzaju. Z tego względu chcę, aby jakaś firma podjęła się utworzenia indywidualnego projektu. Myślicie, że oferta https://vosa.pl/ będzie odpowiednia? Podobno zajmują się takimi rzeczami i są niezawodni. Tak mówią w internecie. Doradźcie coś w tym zakresie.
moncias


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pią, 12 kwi 19 - 16:30
Nr użytkownika: 52,964




post czw, 09 maj 2019 - 14:27
Post #1

Poszukuję dobrego biura projektowego. Chcę wybudować swój własny dom, który będzie unikalny i jedyny w swoim rodzaju. Z tego względu chcę, aby jakaś firma podjęła się utworzenia indywidualnego projektu. Myślicie, że oferta https://vosa.pl/ będzie odpowiednia? Podobno zajmują się takimi rzeczami i są niezawodni. Tak mówią w internecie. Doradźcie coś w tym zakresie.

--------------------
Jedyny sposób uchronienia własnej samotności to ranić wszystkich,zaczynając od tych, których kochamy.

Posty w temacie
moncias   Firma do projektu domu   czw, 09 maj 2019 - 14:27
Werniks   Popytaj rodzinÄ™ lub znajomych pod tym kÄ…tem. Jes...   pon, 20 maj 2019 - 02:01
MaÅ‚a_Stokrotka   Ta budowa to gdzie? Firmy z drugiego kraÅ„ca kraju...   pon, 20 maj 2019 - 15:09
Baasia   Ja natomiast mogÄ™ Å›miaÅ‚o polecić firmÄ™ Domix,...   piÄ…, 07 lip 2023 - 07:58
Å›rubka   Firm zajmujÄ…cych siÄ™ projektowaniem domów jest ...   pon, 07 sie 2023 - 08:08
farah557   Ja urzÄ…dzajÄ…c swoje mieszkanie inspiracjÄ™ czerp...   Å›ro, 25 paź 2023 - 19:35
> Firma do projektu domu
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 19 cze 2024 - 15:57
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama