Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

nawiążę kontakt z samotnym tatą

> 
Jagoda-mama-Oli
wto, 10 lip 2007 - 22:11
Od trzech lat jestem samotną mamą. Nie ukrywam, że owa "samotność" zaczyna mi już powoli doskwierać. Jakoś nie miałam szczęścia i przez te 3 lata nie spotkałam nikogo, z kim chciałabym spędzić więcej niż jedną randkę. Zresztą to nawet nie chodzi o randki, bo prawdę mówiąc, było ich w tym czasie jak na lekarstwo, nawet trudno je nazwać randkami. Chciałabym to zmienić, ale z powodu trybu życia jaki prowadzę, jest mi bardzo trudno wygospodarować czas na "bywanie" i poznawanie nowych ludzi. Może tą drogą uda mi się spotkać mężczyznę, z którym chciałabym spędzić więcej niż jedno popołudnie czy wieczór. Chętnie poznam jakiegoś samotnego tatusia z Poznania lub okolic. Jeśli więc "błąka się" tutaj na forum jakiś samotny/samodzielny tata, któremu także znudziła się już samotność, to zachęcam do wymiany korespondencji.
Jagoda-mama-Oli


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: czw, 05 lip 07 - 14:41
Nr użytkownika: 15,268




post wto, 10 lip 2007 - 22:11
Post #1

Od trzech lat jestem samotną mamą. Nie ukrywam, że owa "samotność" zaczyna mi już powoli doskwierać. Jakoś nie miałam szczęścia i przez te 3 lata nie spotkałam nikogo, z kim chciałabym spędzić więcej niż jedną randkę. Zresztą to nawet nie chodzi o randki, bo prawdę mówiąc, było ich w tym czasie jak na lekarstwo, nawet trudno je nazwać randkami. Chciałabym to zmienić, ale z powodu trybu życia jaki prowadzę, jest mi bardzo trudno wygospodarować czas na "bywanie" i poznawanie nowych ludzi. Może tą drogą uda mi się spotkać mężczyznę, z którym chciałabym spędzić więcej niż jedno popołudnie czy wieczór. Chętnie poznam jakiegoś samotnego tatusia z Poznania lub okolic. Jeśli więc "błąka się" tutaj na forum jakiś samotny/samodzielny tata, któremu także znudziła się już samotność, to zachęcam do wymiany korespondencji.
Jagodowy_tata
śro, 15 sie 2007 - 20:47
Witaj Jagoda,
prawdopodobnie jest ci bardzo ciężko na duszy będąc w takiej sytuacji. Ale nie martw się, szczęście przyjdzie samo i to w najmniej oczekiwanym momencie. Czego życzę Ci z całego serca.
Pozdrawiam
Jagodowy tata icon_smile.gif
Jagodowy_tata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21
Dołączył: wto, 27 lut 07 - 21:16
Skąd: Gdańsk
Nr użytkownika: 11,500




post śro, 15 sie 2007 - 20:47
Post #2

Witaj Jagoda,
prawdopodobnie jest ci bardzo ciężko na duszy będąc w takiej sytuacji. Ale nie martw się, szczęście przyjdzie samo i to w najmniej oczekiwanym momencie. Czego życzę Ci z całego serca.
Pozdrawiam
Jagodowy tata icon_smile.gif

--------------------
Dziś Ty pomożesz mnie, jutro może ja będę mógł pomóc Tobie...


> nawiążę kontakt z samotnym tatÄ…
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pon, 29 kwi 2024 - 09:33
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama